Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ale Monia robisz smaka że hoho ja przedwczoraj jadłam naleśniki z owocami bo tak mi się jakoś zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia szykuj się a ty dorcia nie czytaj tyle!!! na spacera wyjdź :-) wiosna przyszła!!! wiem, wiem, rozumiem... baby są panikarami :-) rozumiem twój niepokój ale skoro nie ma krwawień, skurczy, nic cię nie boli to ciesz się kochana i korzystaj z tego pięknego czasu!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 🌼 a Ty na randke sie wybierasz czy do gina? Ale masz racje- jak rozkladac nogi to z klasa :) ;) sorki ... tak mi sie skojarzylo... heheh A ile tego bialego serka do racuszkow - porcja dla jednej ciezarnej i jej chlopa co lubi dobrze zjesc :) Dorota🌼 naprawde uwazam,ze nie masz o co sie martwic... pamietasz jak pisalam o kumpeli Malezyjce w ciazy? Ona do 16 czy 17 tygodnia nie odczuwala najmniejszych objawow- do tej pory zastanawiam sie jak to mozliwe, a jednak- niedawno miala USG polowkowe i dzidzia super sie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- he he he, ale powiem ci, że masz rację, jedynie jak do doktorka jadę, to staram się extra wyglądać :D Ale co tu można, skoro i tak się wygląda jak słoń? co z tego, że buzię się poprawi, skoro nogi to ja mam jak dwa salcesony łe!!!!!!!!! A co do serka, to tak z 70 dag, do tego 3 jaja, łyżka cukru, łyżka cukru waniliowego, mąka "na oko" żeby nie było koszmarnie kleiste, a nawet jak będzie, to i tak od razu to dajesz na gorący olej. To spokojnie wystraczy dla Was i na dokładkę, placuszki formuje się niewielkie( na patelni nadasz im kształt), ale grube. Pieką sie bardzo szybko na złoto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 dzieki :) Graminis🌼 baw sie dobrze i licze, ze jutro wyczerpujaco nam o tym opowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Patinko ---- straszny widok zostal po tych Twoich kroliczkach:(L(L( Ciekawe komu One przeszkadzaly???? 👄 Graminis ----- brzusio sliczny masz kochana ------ glaskanko odemnie :) Ja dzis po poludniu jade kupic sobie jakas kiecke choc na jedna impreze...mam nadzieje ze nie przyjade na pusto;) Zycze Wam wszystkim kochane milego dnia i przesylam 👄, zagladne jeszcze za chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madzik255 ja mam napewno grzybice wyszło to przy rutynowej kontroli ( miałam dziwny śluz wyglądał jakby zsiadłe mleko) innych dolegliwości nie miałam oprócz złego wyniku z badania moczu. Dostałam czopki PIMAFUCIN są 3 w opakowaniu i okropieństwo do picia DEBLIZYNA ( to mam pić zapobiegawczo do końca ciąży- jeszcze się nie przemogłam do tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko tam mi przykro z powodu krolickow:(wiesz co u mojego Taty kuna dusila kury,albo tylko łeb odgryzła i wypija krew..wiec u Ciebie tez tak moglo byc,kuna w najmniejsza dziure wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz cie za dzisjesza moja cisze :( mam okropny dzien humor paskudny placze non stop to sa najgorsze moje urodziny zycia a maz kupil mi torta czekoladowego 😭 jutro jade do londynu wiec mnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Patinko🌻 ....._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{;..\\,__...-\'/} .{..\'-`.._;..-\'; ....`\'--.._..-\' ........,--\\\\..,-\"-. ........`-..\\(..\'-...\\ ...............\\.;---,/ ..........,-\"\"-;\\ WSZYSTKIEGO ......../....-\'.)..\\ NAJLEPSZEGO ........\\,---\'`...\\\\ Z OKAZJI .....................\\| URODZINEK PATINKO🌻 I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEN 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja zabiegana dalej, byłam w pracy. KOSZMAR. Baba jest głupia jak but nie zna podstawowych przepisów i o wszystko się wykłóca. Ale w jednym jest prawdziwą ekspertka - w podszywaniu się pod cudzą pracę i podpisywaniu pod cudzymi dokumentami !!!! Niania odpowiedziała!! Umówiłyśmy się na czwartek! hura!!! Emilka miala przez trzy dni gorączkę ale chyba właśnie jej spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Patinko: Sto lat!!!! nie smuć się!! głowa do góry!! ja padam na pysk- dzisiejszy dzień był bardzo stresujący!! ale wreszcie zakończyłam moją edukację!! obrona na 5;) czuję się wolna!!! teraz tylko dołożyć wszelkich staranek żeby dzidzia była i już będzie super;) nie zawsze plany sie udają- mialam nadzieję ze na obronę pójdę juz z brzuszkiem a to nici... robiłam badanie progesteronu w 20dc i wynik chyba nie jest za dobry nie znam się: ale normu mam podane takie: faza folikularna - 0-1,13 faza owulacyjna 0,48-1,72 faza lutealna 0,95-21,00 a mój wynik to 2,53 ng/ml gdzieś przeczytałam że po owulacji powinno byc powyżej 10...wieć nie wiem jak to u mnie było, co stało się z moimi dorodnymi pęcherzykami;( dobranoc wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko spoznione ale szczere zyczenia dla Ciebie: 🌻🌻Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości! Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzininki! Tortu wielkiego, Płomyka cienkiego, Kłopotów mało, Mniej niż życie dało, Prezentów dużo, Pachnących różą, Wiele słońca, I tak bez końca...🌻🌻 _____███__█_████ ______ ██__ ██_____ █ ______ ███_█__█_____█ _____████_____██___██████ ____ █████______██_█____██ ____█████_______██___█_██ ____█████_______█_____█ ____██████_____ █_____█ _____██████____ █____ █ ________ ████████__ █ _ ███______██___ ██ ███████____██ W dniu _███████____█ urodzin __██████____█_ 100 lat! ___███___█__██ ___________███ ___███████ ___███████ _█████████ _█████████ █████████ _ █_█████████ ███████ _█ __ █_████████ ███████ __█ _ █__███████ _██████ _█ __ █_███████ __███████ __ __███████ ____███████ __██████ ______████ __██████ ________██ __ ████ __________█ __ ██ ___________█_██ ____________ █ http://www.galeriakwiatowa.wroclaw.pl/photo/product_big/a/5/9/1_a59befc1a6ca.jpq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka26 spoznione ale szczere zyczenia zdrowk a pomyslnosci i spelnienia marzeń 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Monia laska jestes i tyle!!! 👄 graminis 👄 Myszka24 co u ciebie? 👄 liliowa 👄 Smerfecia 👄 i wsie sciskam u mnie po staremu pracuje dom i tak w kolko:) szykueje sie do pisania pozwu..ciezko jest :( ale coz takei to zycie 👄 milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko :-) kochana spóźnione ale prosto z serduszka najcieplejsze, najlepsze życzonka!!! realizacji planów, spełnienia marzeń, zdrówka, miłości, uśmiechu, łez tylko ze szczęścia!!! najlepszego! sto lat kochana!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam patinko --- sto lat kochana siedze i dogorywam nad kompem, malo spalam dzisiaj bo Patryska jakos srednio zaeragowala na pneumokoki i dala nam koncert w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj panimisiowa! ja też dziś nie pospałam!!! chyba czas odwiedzić dentystę bo u nas to ja dałam koncert z powodu zębolka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,melduje sie że juz jestem w pracy :):):) i nawet dziś nie zaspałam :):):) patinko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN DUZO ZDROWIA I SłODYCZY MONITA CI życzy graminis biedna jesteś z tym zębem idz prędziutko do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi sie wydaje że nie każdy dentysta chce wyrywać zęby kobietom w ciąży,chyba że masz do plombowania..............brr ja w sumie tez nie lubię chodzić do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Patinko- ode mnie też WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Efqa-Zdrówka dla Emilki! Ewelka0- gratulacje! Kalpek👄 Misiaczki👄- dzięki, ale jakbyś teraz zobaczyła moje obrzęki..... Graminis- lepiej szybko załatw sprawę z dentystą, ja zw 1 ciązy zwlekałam, a po porodzie pobiegłam z płaczem i trułam zęba na żywca:-( koszmar! Jak fajnie, że tyle Was wczoraj się odezwało:-) Ja jestem w jakiejś depresji, w zasadzie to doktorek chciał mnie już od dziś do szpitala wysłać, wyniki są złe i do tego ciśnienie dziwnie skoczyło, najgorsze te obrzęki:-( W końcu skończyło sie na wypisaniu leków, ale jeśli w poniedziałek badania będą takie same, muszę zostaćw szpitalu:-( Jak pech, to pech, na koniec takie niespodzianki :-( A jeśli chodzi o Adaśka, to nic nie zapowiada porodu:-( Doktorek dał nam czas do 4 maja, a jak nic nie ruszy, to 5 na wywołanie:-( Ale uparciuch z tego synalka!!!! Słoneczko wyszło, a mi się płakać chce:-( Idę chyba pospać, sen podobno najlepszym lekarstwem... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ty się tak nie wzbraniaj przed szpitalem :-) na pewno będziesz bezpieczniejsza... a może adaś się szybciej zdecyduje wyjść ??? umówiłam się na borowanko na 19:30 :-( boję się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia całuski dla ciebie 👄 jeszcze tylko parę dni ,straszne te opuchlizny są w ciąży ,ale ponoć to ustępuje , ja Krystiana urodziłam po terminie dwa tygodnie i miałam już wody zielonkawe i mały musiał antybiotyk dostawać,a w badaniach mi nic nie wychodziło,ale to było 11 lat temu ,teraz sie trochę pozmieniało,można więcej badań robić i różnych musisz pogadać z dzidzią żeby już brała się na świat 🌻:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --- ja wiem ze szpital to nie jest pieciogwiazdkowy hotel ale tak bedzie lepiej i mamy do siebie numery telefonow to bede pisac do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane👄 Oczywiście, że jak bedzie potrzeba, to pójdę, przecież dziecko najwazniejsze. Pomyslałam tylko, że i tak to weekend teraz, mąż będzie w domu jakby co, więc się nie opłaca, wykupiłam już leki i łykam, może akurat przejdzie:-) A najbardziej to tęskniłabym za córcią:-) Wczoraj pani dała mi karteczkę z wierszykiem Róży na Dzień Matki :-) właściwie to 2 wersy, ale byłam dumna, że już umie:-) A jak wróciłam po 22 od ginka, to już spała a w rączce trzymała zerwany w trawie kwiatuszek, bo chciała mi dać, ale nie zdążyła :-) Za to dziś rano go spod kołdry wyciągła i choć był w opłakanym stanie, to i tak go dostałam :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×