Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

monia --- słodka ta twoja Różyczka jest, duzy buziak dla niej 👄 ja na razie dostaje buzi i daje mi pic ze swojego kubka i karmi mnie moja kluseczka kochana ... na kwiatuszki musze troche poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczka z kwiatkiem w łapce :-) ale cudnie!!! kochane te wasze córcie!!! już się nie mogę mojej doczekać :-) na razie dostaję od niej kopniaki i fikołki ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny u mnie bez zmian oprócz tego że już 2 tyg walcze z katarem :) Maluszek kopie i przypomina tym o sobie. Pogoda piękna za oknem :) Monia musisz być cierpliwa już nie dużo ci zostało ( ty czego ci gratuluje pójdziesz do szpitale spokojna bo wiesz że z Adasiem wszystko jest OK a ja jestem tym przerażona bo nie wiem co mnie do końca spotka ciągle jest tyle niewiadomych jeśli chodzi o rozwój Oskarak )Zostaje mi tylko wiara !!!!!! Jeśli to możliwe dziewczyny moge dostać namiary na Waszą poczte ? Jeśli tak to poślijcie mi dane na gabi156@autograf.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pracy sporo wiec mniej czasu zeby do Was zajrzec... zaraz jednak lece do domciu ugotowac cos dobrego. Jutro nasz wielki dzien- pierwszy raz idziemy podejrzec Fasole :) Trzymajcie kciuki prosze, bo zaczynam sie mocno denerwowac... Udanego weekendu Wam zycze Laseczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):):) jak tam sobotni ranek??? pewnie zabiegane jesteście,jak to zazwyczaj przy sobocie,sprzątanko, zakupki itd..... strasznie tego nie lubie ,,,, i nawet dobrze bo jestem dziś w pracy do 19 a pózniej jade do mojej znachorki zobaczyć co z pęcherzykami,czy pękły!!!!!!!!!!!! żeby tylko TAK pewnie późno wrócę, ostatni o 22 dopiero tyle było pacjętek,a te które są w ciąży strasznie długo tam siedzą bo pewnie usg i tętno i wszystko,a to jest dobra specjalistka ,wiec cała nadzieja w niej:):):):) a co tam u Was?? głaskanko dla wszystkich brzuszków 👄👄 a nam staraczkom powodzenia :):):)🌻🌻 i całuski dla mamusiek i ich pociech 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam napisać ze dziś mamy z M 11 rocznice slubu!!!!!!!!!!!! trzeba szampana chociaż wypic wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Monia wszystkiego najlepszego z okazji rocznyc slubu,spełnienia marzen i tego najwazniejszego :) Ja mam juz wysprzatane i sie nudze,dopije kawusie,pranko sie juz robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana :-) monia najlepsiejszego ❤️ 😘 🌻 spełnienia marzonek :-) w tym tego mega najważniejszego i dużo zdrówka i miłości!!! ja straciłam wczoraj mego zębolka!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam idziemy dzisiaj na pierwsze urodziny naszej córeczki chrzestnej, nie wiem czy Wam pisalam ale w tamtym roku zostalismy oboje rodzicami chrzestnymi w ostatniej chwili bo rodzice wczesniej zaplanowani zrezygnowali dzien wczesniej ale ja sie ciesze bo to jest moja najblizsza przyjaciolka i w ten sposob jeszcze bardziej sie do siebie zblizyłyśmy zycze milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa :-) bawcie się dobrze!!! i wszystkim życzę udanego weekendu... owocnych przytulanek dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Monitka🌻👄 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu,życze Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.🌻[l👄 U mnie nic ciekawego sie nie dzieje, koncze jesc sniadanko i robie pranie....pozatym czekam na @ ktora zapewne dzis lub jutro przylezie.... Kalpeczku i poczytalas troszke o tym monitorku??? Milego dnia laseczki, bede podgladac w miedzyczasie, bo czeka mnie prasowanie i za 4,5 godzinki ide do pracy....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko czytałam,ale nie stac mnie teraz na taka rzecz :( Ja jestem wkurzona na maksa jak nie wiem,nie wiem czemu,ale zaraz cały dom rozpierdole😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff skonczylam prasowac, nareszcie......u nas jest tak goraco ze szok, jest 20*C, a jeszcze mi jest bardziej goraco od zelazka....ale dobrze ze juz skonczylam.....ide sie teraz kapac i pozniej cos zjesc i do pracy....:) Kalpek ten monitorek jest rzeczywiscie drogi, ja jakbym byla w Polsce to tez niewiem czy by mnie bylo stac na takie cos...... A dlaczego jestes zla, co sie stalo kochana???👄 Zmykam pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja mam tak zawsze przed @,ze albo placze albo jestem tak wkur...ona,ze lepiej nie podchodzic do mnie !!! nudy jak nie wiem :( Monia jak sie czujesz ? Efqa rzadko pisze :( Madzik jak brzuszek ? Misiaczki pewnie zmeczona :( a reszta gdzie sie podziewa ? Liliowa jak fasolka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek zajrzałam właśnie :) Byłam dwa dni w nowej pracy. Wszystko ok poza moją współpracownicą, której pracę mam na razie skontrolować. Baba prostaczka i chamka, próbuje mnie wykończyć psychicznie! No mówię wam zdenerwowałam się strasznie ale się nie dam na razie zobaczymy ile wytrzymam. Dwa miesiące mam umowę zlecenie a potem chcą mnie na stałe ale powiem, że jeżeli ona zostaje to ja dziękuję. i tyle, niech dyrektor decyduje którą woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przeprzaszam ze sie malo odzywam ale jak jestem u mamy to na nic czasu nie mam tu sie tyle dzieje;):):) a czego tabeleczka jest taka dziwna patinka jest u zaciazonych a ja jako staraczka o co chodzi:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest dobrze to ja stronki pomelilam i zle spojzalam i tak sie dziwie czego ta tabeleczka wyglada jak wyglada eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) przepraszam ze mnie nie bylo al dzieje sie u mnie nie wesolo i nie mam ani czasu ani ochoty :( w dniu moich urodzin byla proba wlamania.Laury nie bylo, spala u mojej kolezanki bo mielismy w piatek nad ranem jechac do Lodnynu zalatwiac paszporty.Olivka spala w sypialni na gorze ja chwilke jeszcze siedzialam w goscinnym pokoju na dole, nagle slysze od drzwi tylnych do ogrodka jak klamka sie rusza -Bogu dziekuje ze zamknelam drzwi bo robie to przewaznie przed pojsciem do lozka.myslalam ze i sie zdaje wstalam podeszlam blizej drzwi i ktos klamka szarpnol 2 razy mocno gwaltownie wzielam 2 noze kuchenne z brzegu do reki i pobieglam do gory zadzwonilam do meza przyjechalm z kolega w ciagu 5 minut i po policje byla po 10 minutach.I policjantki baly sie wyjsc na ogrodek patrza;y latarkami okna z kuchni na ogrod kazali mi dokladnie pozamykac drzwi dokladnien okna i powiedzieli ze bede bezpieczna. dostalam numer znow referencyjny sprawy i pojechali aha wzieli moj numer i powiedzieli ze jesli puszcze im jeden sygnal oni beda wiedziec ze to ja i przyjada bardzo szybko. wczoraj bylam na pogotowiu przez 3 dni jestem na jednym posilku super zupce nie jestem w stanie wiecej jesc zoladek mnie strasznie boli z nerwow, dostalam leki na zoladek i na uspokojenie. szukamy na szybko jakiegos domu ale ceny powalajace a nie moge spac z nozami w lozku schodze po schodach odwracam sie gwaltownie mam juz leki.😭 wybaczcie ze tak smece ale nie mam komu sie wyzalic zycze wam milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko akcja jak z filmu. Ja bym chyba na zawał padła. Tym bardziej, że mieszkam w niezbyt przyjaznej dzielnicy. Co prawda komisariat policji jest niecałe 100 m od mojego domu jednak nie daje mi to poczucia bezpieczeństwa. Wczoraj obok mnie była walka jakiej nie widziałam nigdy. Bili się mężczyźni i kobiety. Przyjechało 5 radiowozów ale towarzystwo zdąrzyło uciec... Też bardzo chciałabym się stąd wyprowadzić ale problemem jest koszt wynajmu, depozyt itd Trzymaj się kochana 👄 Miałam iść dzisiaj do ginekologa ale z powodu @ muszę przełożyc wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka no wlasnie ceny domkow sa strasznie drogie ceny powalaja na kolana Miasto w ktorym mieszkam jest drogie :( a nie moge dalej bo Laura ma tu szkole i nie moge wiecznie jej zmieniac szkol,maz do pracy ahh. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko:) To jest jakiś koszmar co się dzieje,widzę ze bardzo to przezywasz,❤️ wcale Ci się nie dziwie,ja to bym chyba umarła ze strachu.... dobrze ze M. zaraz szybko przyjechał do Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25:) U Ciebie tez nie jest zaciekawie,normalnie koszmar.... Monito:) Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu,zdrówka,szczęścia i długich lat razem,spełnienia marzeń(a przede wszystkim tego jednego)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulkusia
hey dziewczyny mam 9dc i mam sluz jak klej jak kurze jajko moge go rozciagnac na 20 cm ... czy to moze byc sluz plodny? ale mam cykle 35 dni i teraz przy 9dc moge miec plodne ??? pomozcie... o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulkusia
moze dodam, ze czytam was juz od roku i bardzo mila atmosfera panuje na tym portalu..... ja tez staram sie o dziecko juz od roku i nic :(:(:( a wszyscy w okol zachodza. bardzo sie dla nich ciesze, ale ciezko mi jest patrzyc na te slodkie malenstwa i wydaje mi sie ze ja chyba nigdy nie bede miala takiego cuda :(:(:(.... ale pozniej znow sie podniose z porazki i walcze dalej i wiem, ze mi sie uda ale pozniej znow sie czuje jak upadly anioł :(. u lekarza bylam ale on mowi ze wszystko w porzadku i ze mam probowac dalej, ale zadnych badan mi nie robil, wiec nie wiem o co chodzi, tylko rutynowa kontrola. cykle mam raczej regularne ale co 35 dni. nie wiem czy to normalne ? pozdrawiam was i caluje :*:*;* jestescie bardzo mile i moze sie zaklimatyzuje u was i wprowadze na portal :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×