Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Graminis 🌼 ma racje... Nikolka🌼 ruszaj na zakupy! Kurcze, a ja sie zastanawiam co zalozyc na to przyjecie... Balam sie, ze przytyje i nic sobie nie kupilam nowego. Teraz zaluje, bo musze kombinowac. Wieczorem chyba bedzie rewia mody w domu- Biedny Malz - znowu bedzie musial wczuc sie w role znajacej sie na trendach przyjaciolki... ja mu czasami wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nie możemy się teleportować... chętnie bym się z wami na zakupki wybrała i mogłabym oglądać i doradzać i szukać ... ale by było 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja kiedyś oglądałam program Rozmowy w toku. Rzadko kiedy mi się to zdarza... ale akurat wtedy była mowa o forach internetowych i w tym odcinku spotkały się kobiety, które znały się tylko wirtualnie. Wchodziły kolejno do studia i rzucały jakieś hasła lub mówiły o wydarzeniach, o których pisały na forum, pozostałe zgadywały pseudonimy. Ja w sumie nie odważyłabym się na wystąpienie w telewizji ale fajnie by było kiedyś tak się spotkać w świecie rzeczywistym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka🌼 z checia bym wyskoczyla ale pracuje do 17...potem musze podskoczyc do sklepu kupic jakies spozywcze zakupy na droge no i pakowanie...Jutro natomiast bede musiala chwile dluzej zostac w pracy.A ruszamy juz w piatek wczesnym rankiem. Musze wiec cos wymyslec z tego co mam.Przyjecie juz w niedziele. Ta paskudna grypa troche mnie z toru wytracila... bo w ostatnim tygodniu zdolalam kupic tylko upominki dla bliskich... dla mnie nie wystarczylo czasu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dajcie znac kiedy to spotkanie :) Tylko prosze nie pod koniec roku, bo sie moge nie dokulac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka macie namiary na NK do Doroty i Jolanta2,to jest mój mail:madziorek10@interia.pl będę wdzięczna za kontakt. Mam nadzieje ze kobietki nie będą złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa wózek waży około 10 kg to teraz średnia waga wózków w tym przedziale cenowym te które kosztują około 3 - 4 tyś są lżejsze. Kusił mnie taki nawet kase sobie na ten cel odłożyłam :) lecz teraz myśle że to przesada. Mieszkamy na parterze mamy 2 auta więc myśle że nie będzie problemu typu wysoko albo autobus :) Mieszkamy na Śląsku ale te łóżeczka moża kupić na allegro. Na temat w co się ubrać to się nie wypowiadam bo od czasu jak jestem wciąży i brzuszek coraz większy to mam z tym stale dylemat. U nas ciuchy dla cieżarnych są dość drogie :( Powiem Wam robiłam dzisiaj na obiad pierwszy raz zapiekanke z ziemniakami - zawsze makaron ( winiary pomysł na obiad ) pierwszy raz korzystałam z torebek i jestem zdziwiona bo wyszła bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis z górnego mieszkamy około 25 km od Katowic w Tarnowskich Górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gab🌼Pytalam skad jestes bo zobaczylam Bydgoszcz....a przez kilka lat tam mieszkalam i milo wspominam :) Jak juz Ci pisalam wozki bardzo mi sie podobaja.... tylko ja tam wyczylam ze konstrukcja wozka 10 kg + 6 kg gondolka. Czy tak sie tego nie liczy? My tez mieszkamy na parterze i autobusami nie jezdze wiec gdyby to bylo tylko te 10 kg to tez bym sie nad nim zastanawiala :) Nawet gdyby rodzinka miala mi go tu przeslac kurierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :-) no to mam następną ślązaczkę :-) lilowa... chyba większość wózków wielofunkcyjnych w tym przedziale cenowym waha się też w przedziale wagowym 15-19 kg :-( ja się tym nie stresuję bo mieszkam w domu... fakt na piętrze ale przecież wózek może spokojnie stać na dole a poza tym jak będzie potrzeba to kogoś do wnoszenia zaangażuję... szkoda mi wydawać 2 albo nawet 3 razy tyle na wózek parę kg lżejszy :-) ja wybrałam taki: http://www.allegro.pl/item628173966_wozek_murano_bebetto_8_w_1_lezaczek_fotelik_gra.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu (po godzinie) udało mi się otworzyć naszą stronkę... ale Wy milczycie więc idę posprzątać po obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis jeśli to nie tajemnica to gdzie Ty mieszkasz :) W sklepie powiedziano nam że wózek z gondolą waży około 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wsi gab ;-) imielin :-) a z wagą wózków to i tak zobaczysz jak zważysz ;-) o tym \"moim\" też raz czytam że waży 12 raz że 14 a jeszcze na innej stronce 17 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To racja co stronka to inna waga jest tych wózków podana :) Ustalmy jedno lekki to on napewno nie będzie :) Koleżanka wydała na swój około 3,5 tyś nie pamiętam firmy i też nie jest jak piórko :) mykam do łóżeczka poczytam sobie książke moje kochanie ma nocki więc śpie prawie sama ( myśle oczywiście o Oskarku który lubi o tej godzinie o sobie przypominać ) Słodkich snów buziaki do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpijcie słodko :-) ja też uciekam... męża ma za niecałą godzinkę wraca muszę mu papu odgrzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🌻🌻 ja dziś w pracy :):):):)dobrze że można trochę odsapnąć ufffff już mnie dopada stres przed niedzielą:(:(:( wczoraj byłam u fryzjera i obcięłam włosy i pasemka,ale teraz inne kolory całkiem bo zawsze robiłam w blondach ciemnych a teraz zrobiłam ciemny filet z bordem nawet to fajnie wyszło,posle pózniej po komuni foty to ocenicie:):):):) fajne te wózeczki przez was wybrane :):):) podobają mi się:):):)) myszko super fotki:):) kreacja tez super :):):):)) saro nie trać nadziei :):):)głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro kochana ..... przesyłam ci uściski i wspieram cię duchowo. musisz to wszystko przetrwać - nie ma rady... Patinko fajnie jest chodzic do pracy :) Myślę czasem o Alutku i modle się żeby dzidziuś jak najszybciej przybrał na wadze... ale najwyraźniej jest silny i da sobie radę :) A ja się przeziębiłam - katar i zatoki, żeby tylko małej nie zarazić.... Dzisiaj siedzę w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Przyłącze się do Waszej stronki i tematu, ja również wraz z mężem staramy się o dziecko, mamy już 4 letnią córeczkę i bardzo chciałabym mieć drugie :-) Chyba mam ten moment kiedy mój instynkt bardzo się odzywa. Próbujemy dopiero od 2 cykli, wcześniej odstawiłam tabletki anty i miałam problemy z powrotem miesiączki, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam i tzrymam kciuki za wszystkie dziewczynki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może w końcu zmienię tą tabelkę i przeskoczę trochę niżej, bo już najwyższy czas :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................32.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ...........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... . ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......................09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ .. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ...........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Ja również się staram z mężem o dziecko, jak na razie to dopiero 2 cykl ale już tak bardzo bym chciała.... Pozdrawiam i oczywiście będę tu zaglądała do Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj i zapraszamy🌻 mam nadzieje że będziesz sie tu dobrze czuła,dziewczyny zawsze pomogą w wielu tematach i wsparcie mamy tu na maxa:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim Bardzo :) Witam rowniez nowe Dziewczynki. Jesli macie ochote i wiecie, ze bedziecie do nas zagladac to wskakujcie do tabeleczki! Rusaczek🌼 czy ja cos przeoczylam??!!No chyba, ze mam teraz jakies male ciazowe zacmienie!! tak czy inaczej Wielkie Gratulacje!!! :) Dzis moj ostatni dzien w pracy przed urlopem... a po nim wszystko sie pewnie zmieni. Zaraz po powrocie chce oswiecic wszystkich o tym, ze bedziemy mieli pierwszego firmowego Dzidziusia :) Trudno mi wyobrazic sobie ich reakcje ale o tym bede mysle po powrocie...bo przeciez teraz przed nami 1770 km do pokonania, spotkanie z Rodzinka, morze, plaza.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mam 26 lat i staram się ponad 2 miesiące, wiem że to krótko porównując inne osoby ale mam nadzieje że jakoś to szybko pójdzie, Dołączyłam do tabelki :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2...................02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................32.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ...........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... . ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... .............09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ .. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ...........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×