Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

zmieniam tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................32........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............17............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie melduje :)) u mnie nic nowego Kochane :*** alutek29 👄 dzielna jestes 👄 graminis 👄 EwQa👄 Smerfeciaki 👄 Sara76 nie trac nadziejei kochana ona umiera ostatnia:)) 👄 klapek Ty tez 👄 uszki up i bedzie dobzre zobaczysz :)) madzik 👄 wszystkie sciaskam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek, PaniMisiowa ma rację-idź na studia, które Cię będą interesowały, bo stała praca to podstawa. Ja też poszłam na studia dopiero niedawno (w pracy mnie co prawda nie zmuszali, ale nadszedł taki moment, że chciałam to zrobić dla siebie), bo w wieku 30 lat, na pocieszenie dodam, że chodzą ze mną osoby mające lat 40-i a nawet 50-ąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka sorrki za małą aktywność ostatnio- ale same rozumiecie- łądna pogoda;)- nie zachęca do siedzenia przed kompyterem;) Alutek- super że juz w domciu!! uściskaj Pawełka!! kalpek- ja też pracuje w gminie, powiem szczerze kasa nie rewelacja, ale ja sobie chwalę- to że do pracy mam 12 minut piechotką, stałe godziny pracy, jak potrzebuję się zerwać troche wczesniej bo jest cos do załatwienia to tez nie ma problemu (oczywiscie trzeba to odrobic)azdy piatek i sobota wolna - a wiec jak masz okazje to łap tę prace!! a studia zrobisz- nawet licencjat wystarczy!! ja zaczelam pracowac w gminie jakis czas temu, studia mialam (to u nas wymagane podczas kazdego naboru) - zupelnie inny kierunek niz by pasowal do tego stanowiska- ale tez mnie naciskali żebym zrobiła jakis inny \"papier\", wiec zrobiłam jeszcze podyplomowe... także troche czasu ikasy trzeba bylo poswiecic ale teraz mam juz wszystko;) ty tez powoli zrobisz, to co akurat bedzie wystarczajace na twoje stanowisko a czym mialabys sie zajmowac?? madzik- jak twój brzunio?? znasz już płeć maluszka?? a imiona wymyslone?? a lilka?? - kiedy do nas zajrzy?? ciekawe jak się sesja udała!!?? emilka- jest przesłodka;) nic tylko całować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmadziara- wysłałam ci namiary na naszą wspólną pocztę- tam możesz zobaczyć fotki Emilki w kapeluszu;) i inne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam::):):) najpierw pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn od lilowej 🌻🌻 ja dziś w pracy od rańca!! i mam strasznego lenia nie wysłałam jeszcze fotek z komunii bo jak je zobaczyłam to jestem tak wkurzona że mam dość!!!! fotki robił mój brat któremu sie wcale nie chciało tego robić i zrobił parę na sali a później trochę na tle zieleni,i my mamy z m i synem dwie fotki i na dodatek zrobione pod słońce i widać tylko czarne cienie,normalnie sie tak wkurzyłam !!!! że mnie szlak trafia,zaczekam co zrobił ten fotograf w kościele,ale i tam za dużo nie będzie bo tylko dwie foty przed kościołem z księdzem i chrzestnymi :(:(:( szkoda gadac ,chyba musimy sami zrobic foty super te kompleciki do łózeczka:):):) Emilka wygląda ślicznie!!!! buziolki dla wszystkich👄👄 a ja dziś do gina,ciekawe co pokarze usg ,mam dzis pregnyl dostac a wczoraj robiłam test owul.i nic nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko... prześłicznie :-) rzeczywiście nowa Ty!!!! ❤️ monita to ja trzymam kciuki!!! 🌻 lilka... tęsknimy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny tydzień mnie nie było bo wylądowałam z zapaleniem pochwy w szpitalu ( zaczełam krwawić i się bardzo wystraszyłam ) oczywiście antybiotyki 2 razy dożylnie i leki dopochwowo. Trzech różnych lekarzy robiło mi usg i wtierdzą że z naszym maleństwem jest wszystko OK :) Taka jestem tym faktem szczęśliwa . Patinko śliczna fryzurka :) Oczywiście zmieniam tabelke bo kolejny tydzień za nami , już nam leci 29 :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................32........ ................17-07-09 gab2901....................34..............28........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............17............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009 Pozdrwiam Wszystkie dziewczyny ,buziaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o studiach pomysle moze...Ewelka bede sie zajmowac woda !!!teraz jest kontrola u nas NIK i ja wszystko prostuje,bo ta pani co siedzi przy tym poszła na L4,a widza jaka jestem zaangazowana to chca mnie przyjasc,a mysleli,ze jak posiadam taka wiedze,to jestem na studiach :(a mnie takie studia by nie interesowały,wolałabym isc na to co bym chciala sie uczyc... Dziewczyny nie wiem kiedy sie odezwe,tesciowa moja miała wczoraj zawał rozległy,helikopterem ja przwwiezli do Kielc i miała trtnice przepychana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku przytulam mocno i jestem serduchem z tobą!!! dużo zdrówka dla teściowej :-) a studiami się nie martw... jestem pewna, że podejmiesz słuszną decyzję :-) gab :-) dobrze, że wszystko się ułożyło!!! buziloki dla ciebie i stuk puki dla maluszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:)🌻 Kalpek🌻 Bedzie dobrze z teściową,życzę dużo zdrówka👄 Gab🌻 Dobrze ze wszystko skończyło się ok i to nic poważnego,ale mnie nastraszyłaś z tym szpitalem👄 Patinko🌻 Śliczna fryzurka,bardzo mi się podoba,twarzowa dla Ciebie👄 Monita🌻 Szkoda ze nie wyszły za bardzo zdjęcia i tak mało ich jest,ale możesz jeszcze raz zrobić👄 Lilka🌻 Tęsknimy za Toba 👄 Zycze Wam słoneczka miłego i udanego weekendu. Przesyłam dla wszystkich 👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🌻 Patinko👄 slicznie wygladasz w tej fryzurce, laseczka jak niewiem:)Sciskam i caluje Ciebie i dziewczynki:) Kalpeczku🌻 wszystko bedzie dobrze, serduchem i myslami jestem z Toba:) Graminis👄 glaskanko dla Lucy i ogromne buziaki dla Ciebie - teraz ty pilnujesz topiku, bo inaczej by bylo pusciutko i cichutko:) Gab🌻 fobrze ze wszystko tak to sie skonczylo z Tym szpitalem i ciesze sie z wiesci jakie powiedzieli Ci lekarze👄 xxmadziarkaxx👄dla Ciebie rowniez zycze milego weekendu i duzo sloneczka:) Monitko🌻 tez bym sie zdenerwowala tymi fotkami, ale moze nie bedzie tak zle....fotograf w kosciele moze wiecej zrobil niz 2 fotki:) Ewelka👄 a co tam u Ciebie slonko???Sciskam mocno:) Sara🌻Twoja Emilka to bedzie strojnisia - slicznie wyglada w tym kapelusiku i jeszcze buciki do tego, a rosnie Ci jak na drozdzach, jak w pracy kochana??:) Misiaczku👄jak tam wszystko u Ciebie slonko??? pozdrawiam i sciskam:) Jolanta🌻 a jak twoj dzidzius??? kopie mocno???:) Lulkusia, anula👄 co slychac u Was dziewczynki???? Pozdrawiam serdecznie:) yourmind🌻 Kamila👄 akinom🌻 Izulkaa👄 dorotka🌻 lilowa👄 rusaczek🌻 --------- kochane co slychac u Was, dawno zescie sie nie odzywaly, napiszcie choc 2 slowa jak sie maja wasze skarby w brzuszku ------ pozdrawiam goraco:) Madzik👄 jak tam u Ciebie ??? brzusio rosnie??? buziaki:) Aneczka🌻 kochana czemu sie nie odzywasz ??? zostawialam Ci wiadomosc na gg, obiecalas ze bedziesz czesciej z nami teraz pisac, a tu cisz....sciskam kochana, tesknie i caluje:) Kakusia👄 jak tam Twoj przystojniak??? buziaki:) Olawd🌻 Ty tez u nas tylko przelotem jestes...odzywaj sie czesciej:) Alutek👄 ciesze sie ze juz jestescie w domku z Pawelkiem....buziaki dla Ciebie i synka:) Monia🌻 co tam u ciebie slonko, jak Adas i Rozyczka???buziaki dla wszystkich:) Smerfetko👄 co tam u Was kochana slychac, jak Twoje pociechy????Sciskam Was mocno, caluje i tesknie:) Dziewczyny ktore sie dawno nie odzywaly, a jest ich troche szczegolnie w pierwszej tabelce ------ odezwijcie sie co tam u Was slychac, czekamy na jakiekolwiek wiadomosci👄 Kochane ja za chwilke zmykam do pracki na 3 godzinki, a pozniej lece na paznokietki...u nas teraz jest dlugi weekend, wiec poniedzialek jest wolny....i w niedziele mamy zaproszenie do brata na grila, wiec jak przylece od paznokietek to chce upiec ciasto i ciasteczka z winem....@ jeszcze nie ma choc dzis dopiero jest 28 dc, wiec jeszcze do wtorku moze sie zjawic ta malpa...objawow brak, tylko mnie piersi bola jak co miesiac....A tak pozatym to wszystko po staremu u mnie ....postaram sie odezwac do Was w poniedzialek....wiec zycze Wam wszystkim udanego i milego weekendu i do uslyszonka ------ sciskam Was wszystkie i caluje👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko trochę się zapędziłaś, bo Emilka niestety nie moja tylko EfQi, ale faktycznie w kapeluszu wygląda bosko... niezła z niej strojnisia. Został mi ostatni egzamin za tydzień, nie wiem jak go przeżyję, bo kto się nauczy ustawy skarbowej na pamięć? No a potem już tylko obrona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. JESTEM Z A Ł A M A N A !!!!! dzisiaj powinnam dostac okres i zamiast tego dostalam brazowe plamienie!!! :(:(: na pewno przed okresem... :(:(:( a juz mialam taka nadzieje!!! rycze pol dnia.... w pracy siedzialam i poszlam do ubikacji i jak robilam siusiu stwierdzilam brazowy sluz... rozryczalam sie jak bobr i w biurze nie moglam sie opanowac.... walczylam z lzami.... chcialam drzec sie z calych sil , ale szefowa byla dzisiaj w biurze!!! :/;/;/;/; mam ochote pozbierac pare rzeczy i uciec gdzies na koniec swiata!!! CAŁUJE WAS WSZYSTKIE !!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki byłam dziś u gina na kontroli robił mi usg wszystko dobrze mały ułożony główką do dołu zapisał mi antybiotyk bo czesto chodzę do toalety żeby coś się rozluzniło bo dziecko duże i macica naciska i wszystko ma się unormować a tak to powiedział że ciąża wyglada na 34 tydzien czyli tydzien więcej bo mam już 33 tydzien i powiedział że za 4 tyg. moge juz być przygotowana do porodu fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................33........ ................17-07-09 gab2901....................34..............28........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............17............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro rzeczywiscie sie zagalopowalam, ale tak to jest jak sie pisze na szybcika....:):):):):):) mialam na mysli EfQe a napisalam Ciebie....hehehe, ale mam nadzieje ze i Ty niedlugo bedziesz miala taka mala Emilke....👄 dla Ciebie , dla Efqi i dla Emilki:) Ja juz upieklam ciasta , zaraz ide pod prysznic i relaks.... Uciekam, papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka myszko z tymi ciastami to nam strasznego smaka robisz:):):) udanego grilkowania :):):):) ja wczoraj byłam u mojej gin.i dostałam te zastrzyki Pregnyl i mamy działac z m przez trzy dni zobaczymy czy to cos zadziała:):):):):):) trzymcie kciuki dzis niedziela więc odpoczywanko a ja w pracy akurat :):):) ale wieczorkiem pędzimy do karczmy żeby jakis nastrój zrobic na wieczór:):):)hihi buziole dla wszystkich 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) dziękuje za miłe słowa . Powiem Wam że stracha miałam wielkiego . Nie spotkałam sie z tym żeby stan zapalny prowadził do krwawienia szczegulnie że brałam leki . Maluszek kopie już coraz bardziej wczoraj pierwszy raz poczułam jakby coś twardego mnie kopneło - nie samowite uczucie :)) Dziewczyny które się staraja naprawde spróbujcie się wyluzować wiem po sobie że to nie jest takie proste ale naprawde pomaga (wiem z własnego doświadczenia ) ŻYCZE WAM POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI A DLA RESZTY GŁASKAŃKO NASZYCH BRZUSZKÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab ❤️ stuk puki są niesamowite... korzystaj i ciesz się każdą chwilą!!! myszko 🌻 cudnie, że jesteś!!! monita biedulko :-( taka cudna pogoda a Ty w pracy :-( mam nadzieję, że teraz już korzystasz z ostatnich chwil weekendu :-) 😘 jolanta 🌻 4 tygodnie mówisz??? o rety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co to za spanie!!!??? 10 i nikogo na topicu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula177
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 anula177..................26....................6....... ............23.06.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................33........ ................17-07-09 gab2901....................34..............28........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............17............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009 no i niestety znów się nie udało:-( a więc zmieniam tabeleczke i wierze,że niedługo znajde się wśród dziewczynek w tej drugiej części:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilam wodeczke, tanczylam ile sie dalo, glownie z panem młodym i jadlam pyszne rzeczy nie mialam kaca co bylo dziwne bo M donosil mi drinki a wiadomo ze jak sie miesza to potem drugi dzien nie wyglada za dobrze ale bylam mile zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Jak tam minął Wam weekend? PaniMisiowa:) To się bawiłaś świetnie na weselichu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:):):) ja dzis zabiegana po uszy!!!! hihih przątanko i pranko i obiadzik :):):):) pani misiowa to subcio że weselicho się udało:):):) uściski dla patrysi ,jak tam już chodzi do złobka??? madziara ty to już chyba jesteś jak murzynka opalona :):):):) a ja w sobotę dostałam ten pregnyl,i zaczełam działania:):):) wczoraj i dzis wyszły mi dwie krechy piękne na teście owulacyjnym!! jak nigdy jeszcze więc coś się dzieje a dziś taki ból jajników że w momentach nie da się stać dziś jeszcze poprawka musi być:):):):mam nadzije ze mój wytrzyma hihih ale mam straszna nadzieję ze w koncu coś ruszyło z miejsca:):):):) trzymcie kciuki i dawajcie fluidki bo juz dawno nie było dziewczynki brzuchatki proszę nas tu ratować !!!!:):):):):) czekamy 🌻 głaskanko wszystkich brzuszków🌻 całuski dla wszystkich laseczek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×