Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Jolanta u mnie samopoczucie jak najbardziej dobre:D:D:D:D Wlasnie roznie jest z tymi testami owulacyjnymi....jednym nie pokazuja dni plodnych a jak sie pozniej okazuje zachodza w ciaze wlasnie w tym cyklu gdzie testy nie pokazaly owulacji, a innym odwrotnie.... Grameczko na ptysia to bedziesz musiala jeszcze troche poczekac, bo bede je robic dopiero za chwilke;) ale pozniej zapraszam:) Silnaaa🌻👄Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, dużo uśmiechu i moc słodyczy, życzy Myszka🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twojego ptysia poczekam :-) myślisz, że to ciągnięcie pępowiny??? to taki piekący ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizuję trochę tabelkę, bo.....jestem w CIĄŻY w 8 miesiącu:-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32...................6... .............05.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............????????????? xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................40......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................39........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............3.....................27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicity witaj🌻 rzeczywiscie Cie nie bylo dlugo....a czego nie zagladalas do nas???? Co u Ciebie slychac opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem może zadzwoń do gina albo podjedz do szpitala spytać lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje kochana:):):)🌻🌻🌻 Ale zmien sobie w tabelce, bo wpisane masz 3 tydzien ciazy.... Mow tu zaraz jak Ci sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja choroby ciag dalszy bylam u lekarza i mam angine bardzo sie nie dziwie bo zawsze byla w czerwcu a juz myslalam ze mmnie cudownie ominela a tu klops no i bez antybiotyku sie nie obylo Dziewczynki bardzo sie ciesze ze znow licznie piszecie suuuper znow miec co czytac po malej nieobecnosci Pozatym u mnie po staremu za tydzien w niedziele niunia urodziny :) tort juz zamowiony :) Moja @ po ciazy jakas glupia jest najpierw cykle 24 dni a teraz juz 30 dzien a tu nic tylko jedno dniowe plamienie w 19 dniu juz nie mam do niej sily ;p przez chwilke sie zastanawialam bo moj maz sie raz zapomnial wiecie co mam na mysli ale nie sadze ze od jednego razu by tak latwo bylo ;p wiec czekam na ta glupia @ bo po ciazy przeciez moze sie rozregulowac moj maz sie smieje ze bedzie corka a ja sie wkurzam bo mielismy najpierw zmienic mieszkanie na wieksze i dopiero w przyszlym roku zaczac staranka ale ja i tak nie wierze ze najpierw tyle strania a tu chwila zapomnienia i cyk ;p pozdrawiam was lece polezec bo maly z tatusiem na spacerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko my niedlugo swietujemy 3 rocznice slubu szkoda ze mieszkamy tak daleko bysmy razem swietowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusiu niech to chorobsko Cie opusci wreszcie.....a @ pewnie dlatego Ci sie spoznia bo bierzesz antybiotyki - bedzie dobrze:) A z ta rocznica slubu to fajnie by bylo tak razem swietowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak zalozyc taka kafeterie pytam ta dziewczyne ktora zakladala te:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny...? postanowilam jednak starac sie dalej:) no tylko ze wspomagac siebie i partnera wiesiolkiem i salfazinem... ale to dopiero od nastepnego cyklu bo teraz juz za pozno jest... zobaczymy co z tego bedzie...:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc od Efqy \" Nie bedzie mnie przez jakis czas na forum bo runela mi sciana w mieszkaniu i musialam sie wyprowadzic. Nie wiem czy i kiedy bede mogla wrocic\" czekamy na Ciebie 👄 magotka obok spisu tematow masz Nowy temat, wchodzisz tam i wpisujesz tytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzwoniłam do Efqi..:) Jest u Niani z Emilka,musieli jej rozburzyc sciane...:( Kazała Was wszystkie pozdriwc i usciskac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uściskaj i ją mocno od nas kalpeczku!!! chociaż telefonicznie!!! biedulka!!! przytulam mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje panimioswa za odpowiedz:):0 ale czego moj temat nie wchodzi w google:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zapewne nikogo już nie ma, ale ja właśnie znalazłam czas żeby zajrzeć. Uśpiłam dzieciaki, a sama też juz padam znóg, po ostatnia noc była nieprzespana, a w dzień nie dałam rady odespać, no bo Różyczce się nudzi :-) Kochane- bardzo się cieszę, że tyle się nas nagle odezwało! Wciąż czekam na informacje, co z Graminis i Jolantą:-) Sara- ogromne gratulacje!!!! Efqa- biedaku! Trzymaj się Kakusia- odpoczywaj ile wlezie :-) Ściskam Was kochane gorąco wszystkie, przepraszam,że nie wymieniam każdej. Uciekam do łóżeczka, trzeba korzystać póki można :-) Dobrej nocki!!!❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję serdecznie za życzenia :) Felicity gratulacje!!!!!!!!! Efqa szybkiego powrotu do domku!!!!!! Pozdrawiam Was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja antybiotyk dopiero biore od wczoraj (na noc pierwsza tabletka) ale zaczynam zyc gardlo mniej boli bo wczoraj to masakra jeszcze nigdy nie mialam takiej anginy dwa wielkie ropne czopy w gardle mowie wam straszne ale zaczynam zyc a nie chcialam jechac do lekarza i bym chyba dzis zwinela sie z bolu chyba porod z tym to pikus ;p niunio ma juz nowe 2 zabki ( dwojki na dole) poza tym straszny rozbojnik Felicyty gratuluje :) Silna wszystkiego naj naj naj spoznione ale szczere EfQus trzymaj sie biedulko jestesmy z toba Sara gratuje obrony wiem jaki to stres bo ja sie rok temu bronilam 2 tyg przed porodem Madzik fajnie ze sie odezwalas wracaj do nas i olewaj wypowiedzi wscibskich pomaranczek Monia Kochana niech maz bierze urlop a ty chociaz dzien leniuchowania sobie zrob ;p Grameczko Lucy widze sie nie spieszy?? Jolanta twojemu malenstwu tez dobrze w brzuszku?? Dobra lece poleniucholwac (na tyle ile mi smyk da) bo po tych antybiotykach nie mam sily nawet siedziec bede zagladac coi jakis czas POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo jeszcze nikt nie wstal Spochy wstawac Mam wrazenie ze Grameczka pojechala rodzic ?? Gramerczko jak sie myle to odezwij sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 ale fajnie że tyle kobitek sie odezwało:):):):) witam nowe staraczki:):):) saro wielkie GRATULACJE to już teraz masz luzik:):):) kakusia biedulko wracaj szybko do zdrówka:):):) madzik👄 fajnie ze dzidzia tak aktywna i sie rozbija po brzusiu :):):) grameczko ,jolanto jak tam?? dzieje się coś ?? ciekawa jestem kiedy się zacznie:):):) a moze będzie tak jak z monią i alutkiem że w jednym dniu razem urodzicie:):):)kiedyś czytałam że nawet faza księżyca ma coś z tym wspólnego :):):) asiu ja stosowałam chyba przez 5 miesięcy tesy owulacyjne i niestety nic nie pokazały!!! dopiero jak poszłam do gina i miałam monitoring to sie okazało ze mam cykle bezowulacyjne albo jajeczka są bardzo małe,więc dostałam clostilbegyt i dopiero wtedy zrobiłam testy i w dwóch cyklach pokazały się dwie kreski ,a wcześniej to wcale nie pokazywało tylko kreskę testową,tak ze z własnego doświadczenia powiem Ci ze lepiej zrobić monitoring przynajmniej przez dwa cykle i dowiedzieć się wszystkiego co i jak ja wczoraj byłam zrobić badania krwi ,morfologię mocz i jakieś hormony,które zaleciła mi moja gin i w poniedziałek mam się zgłosić na 9 rano w klinice w Bytomiu na badanie drożności jajowodów. ciekawa jestem co wyjdzie:):):) nie zajrzałam wczoraj bo byłam cały dzień na wyjeździe, i u ortodonty z synkiem w końcu mu zdjęli aparat z zębów i ma teraz takie super proste:):):) jednak to jest super sprawa:) tak strasznie mi się to zawsze nie podobało i jak usłyszałam ze Kris to ma mieć to myślałam ze padnę,ale teraz przynajmniej ma ząbki proste:):) a mój m kupił przyczepkę i wczoraj ja odebraliśmy,i był cały w szoku jak miał autem jechać :):):) strasznie się śmiałam z niego :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Efqy bardzo mi smutno z powodu domku u mnie wszystko dobrze pogoda piękna od rana świeci słoneczko gramka jak tam rodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie twojej choroby to mój m też tak chorował i latem i zimą i non stop jak nie migdały to angina i straszna gorączka przy tym i co sie okazało że miał gronkowca w migdałach co powodowało ciągły nawrót choróbska w końcu wycieli mu je i od trzech lat spokój:):)możesz sobie iść do laboratorium - 20 zł.kosztuje wymaz i dowiesz się czy jakiejś bakterii nie masz ,bo lekarze tego nie proponują żeby zrobić a właśnie na wymazie wszystko wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka... no i... nie rodzę... he he he może już mi tak zostanie??? ;-) termin z usg minął, jutro termin z om...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×