Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Czesc Wam!!!! Jestem juz po wizycie i mam niedrozny prawy jajowod, a co dziwne lewego jajowodu prawdopodobnie wogule nie mam.....jestem jakis dziwny przypadek, choc lekarz powiedzial ze czasami kobiety rodza sie z jednym jajowodem, albo mi go usuneli w czasie operacji wyrostka robaczkowego 23 lata temu.....na 100% tego nie wiem, ale dostalam skierowanie na MRI, na dokladne przeswietlenie macicy i wszystkiego....wiec teraz sie musze umowic na wizyte....a pozniej do kliniki leczenia nieplodnosci i chyba laparoskopia mnie czeka.....Zobaczymy po tym MRI....to by bylo na tyle...Pozdrawiam i 👄 przesylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sorki za tabelke, nie zauwazylam ze mamuskie nie skopiowalam :( przepraszam Pisze, bo na razie mnie przez jakiś czas nie będzie(niemam glowy do pisania nawet) Moj maz mial wczoraj wypadek samochodowy, ale naszczescie nic powaznego mu sie nie stalo.Mial szczescie, bo jakbyście zobaczyly auto nasze jak teraz wygląda to powiedziałybyście ze nikt nie przezyl z tego wypadku...auto do kasacji :( nie wiem co jest czy to przez stres czy co, ale mialam wczoraj 2 dzien @ i miałam takie skrzepy jak dwie sliwki wegierki.Moze to przez stres, a moze przez tabletki bo wczoraj musiałam wziasc tabletke na uspokojenie i na astmę :( pozdrawiam wszystkie i przepraszam ale nie mam głowy teraz na pisanie. chociaż i tak sie rozpisałam, ale w gardle mnie ściska jak to pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane🌻 asiu kochana ściskam cie mocno i twojego M 👄👄👄 dobrze że z męzem wszystko oki,najważniejsze pozytywne myslenie nic nie dzieje się bez przyczyny,zawsze w kazdej sytuacji jest coś dobrego i złego gramko dla ciebie moc uścisków👄👄👄 urodzinkowych i wielki bukiet kwiatów 🌻🌻🌻 gab odezwij sie co z twoją kruszynka?? myszko i sytuacja sie wyjasniła,mam nadzieje ze to badanie pomoże udroznic ten jajowód,teraz tylko szybko umów sie na to badanie:):) musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajci ja na chwileczke :) myszko widzisz teraz bedzie juz tylko lepiej :) przy laparoskopi zrobia porzadek wyczyszcza cie i szybko po tym zajdziesz w ciaze :) asia jejku wyobrazic sobie tylko moge twoj strach i panike,cale szczescie ze mezowi nic sie nie stalo.Mial szczescie w nieszczesciu.Trzymajcie sie. Gramka wszystiego najlepszego z okazji urodzin niech siie spelnia twoje najskrytsze marzena i caly internetowy bukiet 🌻 🌻 🌻 ci wysylam :) sara co u was daj czesciej znac :) pozdrawiam madzik no bryka full wypas ksiezniczka bedzie miala przeslizny pojazd :) wyglaskaj brzusio:) Monita witaj kochana 😘 lilowa super ze udalo sie zalatwic tak jak chcialas :) i wszystkie z was nie wymienione sciskam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Asiu🌼 jak dobrze, ze Malzonkowi nic powaznego sie nie stalo... wszystko bedzie dobrze.Najwazniejsze, ze on nie ucierpial. Ktos tam widac nad Wami czuwa! Buziaki. Myszko🌼 no i dobrze, ze znaleziono przyczyne. Teraz udroznia Ci ten jajowodzik i nawet sie nie zorientujesz a juz bedzie po wszystkim a Ty z Fasoleczka w brzuszku. Sciskam Cie mocno! Patinko🌼 jak sie czujesz w nowym miejscu? Jak tylko bede wiedziec kiedy jedziemy do Kliniki, to dam Ci znac. Mam nadzieje, ze nie bedziemy musieli dlugo czekac na wolne miejsca. Grameczko🌼 biedne Malenstwo. Mam nadzieje, ze juz czuje sie znacznie lepiej! Gab🌼 odezwij sie. My o Tobie czesto myslimy. Pani Misiowa🌼mam nadzieje, ze bez problemu wkrecasz sie w rytm pracy i domowych obowiazkow a miedzy jednym i drugim znajdujecie czas dla siebie 🌼 Monitko🌼 jak tam wizyta goscia? :) Moniu🌼 jakie Ty cuda potrafisz robisz, to po prostu glowa mala! Cudne urodzinki miala Rozyczka!!Wielki Szacun!! :) Madzik🌼 jak Dzidzia? Ewelka🌼 mam nadzieje, ze niedlugo zaczniejsz zagladac do nas troszke czesciej. Efqa🌼 jak sie miewa mala Gwiazdeczka? Alutku🌼 na pewno dobry wybor!! Starsze Panie maja doswiadczenie, wiecej czasu i bardziej sie angazuja... Mamina intuicja na pewno dobrze podpowiedziala Ci kogo wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilus🌻 fajny ten brzusio twój,popatrzyłam tez sobie:):):) ty pewnie tez w pracy :) Sandrusia już pojechała w sobote:( monia no ty dzik jesteś:) takie pysznosci i rózności no jestem w szoku:) różyczka pewnie szczęsliwa,i jaki wielki prezencior obok niej stoi,też jestem ciekawa co w nim jest hihihi:):):) ucałuj różyczke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita🌼 oj tak, w pracy.Za oknem szaro, buro i wietrznie... jesien idzie... ale jakos tym razem nie smuce sie tak bardzo, bo wiem ze jeszcze tylko ta jesien do przetrwania i Adas bedzie z nami :) Dziewczynki dzis milcza... tylko my na strazy stoimy :) Do ktorej dzis pracujesz? Ja juz bym posiedziala w cieplutkim domku... mam fotki do uporzadkowania i sporo papierow do posegregowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:P Grameczko 🌻 Wszystkiego najlepszego kochana i moc usciskow i 👄 odemnie🌻👄🌻👄🌻 Asiu🌻 cale szczescie {w nieszczesciu} ze mezowi nic powaznego sie nie stalo👄 Monitka, Patinka, Lilowa i cala reszta po 👄 Musze zmykac do pracy, odezwe sie jak wroce:)Milego dzionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 19 niestety:/ u mnie nawet słonko troszkę świeci ale ogólnie jest chłodno,jak to w górach,moja miejscowość leży ok.665 metrów n.p.morza wiec zawsze jest chłodniej i w ziemie zawsze jest snieg:):):) a ja uwielbiam zime,zwłaszcza ze teraz mamy kominek i palimy też w kominku,strasznie przyjemnie się robi w domku :) mogę patrzec i patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 milego dzionka w pracy Monitko🌼Oj, tez bym posiedziala przy kominku, pod kocykiem i z ksiazeczka w dloni... ach... cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............28...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za opinie wozia :):):) no teraz aby czekac na przyjscie mojego szkraba a u mnie nic ciekawego przeziebilam sie troche i strasznie dokuczja mi noce co godzine do lazienki wstaje 😠 i te nogi wstretne takie palpuchy mam:P:P:P:P teraz zaczal mi sie 34 tydz wiec mysle ze jeszcze z miesiac i bedzie nas 3:):):) a dzidzia szaleje w brzuchu czasami tak ze czuje ja na plecach pozdrawiam i 😘 dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo... monia ale wypas dżamprezka!!! różyczko masz cudną mamę!!! monitko dołączam do grupy osób zazdroszczących ci kominka :-) lilkuś no już było lenkowe mega kupsko i wszystko wróciło do normy... jest ten najpiękniejszy uśmiech świata i przecudowne guganie mojej księżniczki!!! myszeńko jak już go udrożnią to dzidziolek pojawi się niespodziewanie!!! asik bidulko... kalpeczku jak się czujesz??? gab daj jakiś znak :-( madzik co tam nogasy... ważne, że mała ma się dobrze!!! a my po badaniu słuchu!!! słyszymy dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Znalazłam chwilkę, żeby coś skrobnąć :-) Myszko- teraz wszystkie będziemy czekać na udrożnienie jajowodu i dzidzię!!!! Warto było pójść na to badanko! Będzie dobrze!!! Trzymaj się kochana!!!! Madzik- super bryczka, no te ostatnie tygodnie są najgorsze, ale zleci, zleci :-) Kalpeczku- dużo zdróweczka!!!! Graminis- spóźnione życzonka- dużo wszystkiego, co dla Ciebie najważniejsze :D 👄 Dziewczyny dzięki za miłe słowa:-) Różyczka była bardzo zadowolona, no a ten wielki prezent to od chrzestnej dostała trampolinę!!! Marzyła o niej już od roku, ale mnie nie było stać i tak zawsze jej powtarzałam, że jak wygramy coś w totka, to jej kupię:-) No, ale mąż robił siostrze remont w pokuju i nie wziął grosza, więc ona postanowiła małej to wynagrodzić:D A trampolinka super, jak tylko znajdę czas, to też będę korzystać :D Buziaki dla Was kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko fajnie że lanka juz doszła do siebie i usmieszek jest:):):) madzik super ze dzidzia taka ruchliwa,a nogi cóż jeszcze troche musisz wytrwać buziak dla Was 👄 monia super pomysł z tą trampolinką rózyczka pewnie szczęsliwa:):):) ja juz nie wstrzymuje tyłek mnie od siedzenia boli:( chce do domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczyłam tez do stopki moją galerię,na razie pare fotek bo nie mam czasu ale mysle ze z czasem dodam więcej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam ze wczoraj był termin tej wrednej @ i jej nie ma więc prosze o fluidki nasze przyszłe mamuski,moze się uda a moze nie czas pokaze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny dziękuje za pamięć. Przepraszam że się nie odzywałam ale nie mam głowy do pisania i czasu na to. Ciągle szpital dom. Wychodzę około 10 a wracam około 19-20. Mały ma złe wyniki rezonansu są duże zmiany w mózgu między innym niedorozwój pnia i ciała modzelowatego. Bardzo często mu się ulewa i muszą go odsysać bo dochodzi do bezdechów. Na dodatek wczoraj wyszło że najprawdopodobniej jest głuchy . Mamy też pierwsze wyniki z genetyki są zmiany w chromosomach ale nie potrafią ich przypisać pod żaden znany im zespół wad genetycznych. My idziemy na badania genetyczne 29.09 . Nie wiem jak tyle złego może spotkać taką małą istotkę. Wierzcie mi niekiedy mam tak dość że żyć mi się odechciewa jakby nie wsparcie męża nie wiem co by było. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia. Nawet jak to pisze mam oczy pełne łez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denimka
Witam was kobietki już nie wiem co mam robić mam dopiero 24 lata mój chlopak 25 i od 2 lat próbujemy zajść w ciązę i nam się nie udaje :( mój miś był na badaniach spermy okazało się że ma dobrą ilość plemników ale większość z nich są nieruchliwe teraz dopiero zaczniemy leczenie jezeli chodzi o Mnie to jescze się dogłębnie nie badalam nie wiem nawet jaki lekarz u Mnie w Łodzi bylby do tego najodpowiedniejszy. Jestem już zalamana mój chrześniak właśnie poszedł pierwszy dzień do przedszkola jak ja bym chciała przeżywać te emocje z moją kluseczką. Nie mogę patzreć na kobiety w ciąży bo tak im zazdroszczę. Jestesmy już parą dosć dlugo, większość znajomych już ma dzieci i non stop się pytają a kiedy wy kiedy wy aż nie chce się odpowiadać :( trafilam na to forum bo szukałąm ludzi z tym samym problemem nie wiem wogóle od czego mam zaczać :( jestem zalamana musiałąm sie wkońcu wygadać bo nikomu orócz mojej mamy któa jest setki kl odemnie i mojego misia nie mogę rozmawiać na ten temat bo oni i tak nie rozumieją. Znam osobę która nie chciała mieć 2 dziecka i bach normalnie jak się dowiedzialam az sie popłakałam ona jescze w moim towarzystwie opowiadala że chyba usunie no normalnie krew zalewa ludzie latami czekają na taki dar a taka sobie XX mówi że nie chce dlaczego Ja nie mogę mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale nie miałam czasu. Ostatnio rzadko włączałam komputer. Oczywiście dzisiaj zjawiła się czerwona @ i powinnam zadzwonić do doktorka, żeby mi zarezerwował termin na HSG w szpitalu. Ale w tym miesiącu nie mam natchnienia i tym oto sposobem nadal będę tkwić w miejscu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denimka witamy :-) sara głowa do góry :-) gab... tulę do serducha... modlę się za twojego maluszka... nikt nie zrozumie co czujesz, nikt nie wyjaśni dlaczego... bądź silna... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak dzisiejszy poranek?? u mnie za oknem słonko swieci:):):) witam nowa koleżankę denimkę🌻,zapraszamy do wspólnych rozmów tutaj kobitki cię zawsze wysłuchaja i doradza:):):) młodzi jestescie więc wszystko przed wami życzę powodzenia,a na poczatek to może bys poszła do swojego gin.na monitoring cyklu,żeby sprawdzić czy wszystko jest oki z owulacja i pecherzykami (czy rosną,czy pekają itp) wazne też sa badania poziomu hormonów,mysle ze lekarz tez ci doradzi ale zawsze lepiej też coś zasugerowac,bo ci co leczą na kase to jakoś nie sa kumaci jedynie prywatnie jak chodzisz to od razu działają konkretnie:):):) przynajmniej w moim przypadku:) gramko gdzie jesteś skarbie?? widze ze wyjazd cię troszkę rozleniwił:):):)a może Lenka nie daje chwili wytchnienia:):):) patinko jak zdrówko👄 asia👄 monia👄 gab👄 i dla wszystkich po buziaku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki ja dzis wsltalamz wielkim oporem Olivka nie umiala oddychac w nocy wiec odkurzacz znow w akcji no i do tego pieluszkowe zapalenie wyglada strasznie uzywam caly czas tych samych pieluszek i zmianiemy zawsze tak samo co 2 godz no chyba za grubsza sprawa to od razu i nie wiem zaczelo sie od jednej kropeczki, od wczoraj robie jej 3 kapiele dziennie takie nasiadowki specjalne z plynem na pupke przemywam woda zamiast husteczek i wietrzymy ile sie da najgorsze ze ona ma katrar i zaraz kicha jak gola pupa ,ide juz szykowac ubranka i robic kaszke bo wstanie zaraz pewnie lauura pojechala z tata do szkoly a mialam jechac ja i sie nie wyrobilam :O za pol godziny jedziemy do lekarza zobaczymy co powie.Potem na zakupy musze kupic papierowe foremki na babeczki bedziemy dzis piec i stroic koralikami laura jutro ma przyjecie urodzionowe wiec bedzie sie dzialo mamusia musi sie wykazac sciskam was dziewczynki ja wlasnie pije inke mieszana 1 lyzeczka zwyklej rozpuszczalnej INki i 1 lyzeczka Inki czekoladowej i mleczko mniam Lilowa dziekuje jak na razie dobrze choc bardzo duzo brakuje by bylo jak bym sobie tego zyczyla :) brak sily ispisracji natchnieni czasu :O Monita wczoraj bylo ciut lepiej obylo sie bez lekow przeciwbolowcyh ale dzis znow ten sam scisk bol do tego zlapalam katar :O buzki dla wszystkich witam nowa kolezanke czuj sie jak u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cichutko?? wklejam tabelkę bo @ przylazła :(:(:(:( i znów nic 😭 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 gramko a gdzieś się waga Lenki zgubiła,któras z nas skopiowała zle, patrzyłam wstecz pare stron ale dalej mi się nie chce szukac,bedziesz musiała uzupełnic:):):)mam nadziej ze nas nie ochrzanisz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia----szczescie ze mezowi nic sie nie stalo... gab----nawet nie wiem jak cie pocieszac .... trzymaj sie cieplo i ucaluj jak bedziesz mogla malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denimka
Dziekuje za miłę przywitanie jeżeli chodzi o tych ginekologów to nigdy jakoś szczęścia do nich nie miałam zresztą szczerze powiedziawszy zawsze ich omijalam jak dentystów ;) kiedy musialam to poszłam i co wizytę to ktoś inny raz się dowaduje że mam torbiela ide na drugą wizytę i juz słowa o torbieu nie słyszę moja gin zawsze nówiła wszystko jest dobrze wszystko jest dobrze więc o szczego łowych badaniach nawet ine wspomniała doradzila mi tylko Folik he tyle to ja i wcześniej wiedziałąm :) dziękuję za porady bo nawet nie wiem od czego mam zacząć jezeli chodzi o badania po pierwsze zaraz poszukam na necie jakiegoś dobrego gin który będzie mnie prowadził odpoczątku do końca w tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko tak mi przykro ale myslę że teraz bedzie wiadomo jak leczyć asia dobrze że nic poważnego nie stało sie mężowi gabi tak mi ogromnie żal że taka mała dzicia a tyle ją spotkało na starcie oby było lepiej witam nową staraczkę u mnie wszystko dobrze Rafałek albo śpi albo je w niedzy czasie poleży na leżaczku sobie i idzie spać uczulenie powoli schodzi i śiniaki też pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab jestem z toba wiem ze slowa tu nic nie pomoga :(:(:(:(:( pamietaj ze mysle caly czas o twoim malenstwu ❤️ trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×