Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

monia - co do filmikow na you tubie najpierw musisz sie zarejetrowac i pozniej po zalogowaniu w gornym prawym rogu o ile sie nie myle wciskasz "prześlij filmi" i wybierasz jaki tam chcesz ze swojego kompa . czekasz az sie zaladuje i juz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka rośnie zdrowo choć ostatnio złapała katarek. I tak jak Olivka Patinki lubi tańczyć - puszczam jej fasolki i mamy ubaw :) Ja jestem strasznie zaganiana, w domu jestem po 17-stej. czasem czuję się strasznie . w pracy stresy. Na pocieszenie zrobiłam sobie tipsy żelowe - trochę poprawiły nastrój :p Dzisiaj był koszmarny dzień, w pracy jedna dziewczyna dostała ataku padaczki, wyglądało to groźnie. Na szczęście były przeszkolone osoby które wiedziały jak udzielić pomocy , przyjechało pogotowie. Potem musiałam wręczyć wypowiedzenie jednej babce której trochę żałuje bo była dość pomocna ale cóż szef kazał. No i na deser zadzwoniła niania z płaczem rozhisteryzowana że ucięła sobie palec mikserem i musi jechać na pogotowie. Mąż się zwolnił z pracy ja tez i pędziliśmy do domu. Okazało się, że obcięła sobie cały opuszek palca, na szczęście na pogotowiu przyszyli i wszystko pewnie będzie dobrze. Ale strasznie ją boli więc nie może jutro przyjść. Zadzwoniłam do mamy żeby przyjechała bo z pracy nie mogę się zwolnić. Mówię wam koszmar :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny MARZĘ żeby drugi raz zajśc w ciążę i siedzieć w domu z maluszkiem. Błagam Pana Boga żeby mój mąż zarabiał tyle żebym mogła siedzieć w domu z maluchami i nie musiała przez jakiś czas chodzić do tej pieprzonej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nasza pocztę przesłałam trochę zdjęc Emilki :D ściskam was bardzo serdecznie postaram się zajrzeć jeszcze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd specjalnie ja wystroiłam, pomyślałam że będzie fajna pamiątka :) Emilka śpi. Przyszłam z pracy około 15-stej i od razu poszłyśmy do łóżeczka. I do tej pory jeszcze śpi ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja buszuję po internecie - mam chwile dla siebie. zaraz poczytam trochę zaległych stronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie dziś sie dowiedziałam że moja mama bedzie mieć jeszcze jedną operacje na sprawy kobiece bo ma jakiego guza jutro idzie na badanie krwi czy to nowotwór i będą jej wszystko usuwać włacznie z macicą i to też bedzie w styczniu bo jeszcze na poczatku stycznia bedzie miec poprawiana andoproteze w kolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kochane mysle o Was caly czas, ale jestem tak zabiegana ze nie mam czasu tak porzadnie siasc i napisac do Was wszystkich:( Jeszcze w ten czwartek mamy Swieto Dziekczynienia, wiec mamy przez te 3 dni tyle roboty ze wracam do domu 6-7 wieczorem.....jeszcze dzis po pracy upieklam biszkopta, bo na indyka idziemy do znajomych wiec chce wziasc surowke z brokul i ciasto "Ptys".....jutro zrobie wiec ser do ciasta i polewa i w czwartek zrobie tylko surowke i tyle...... w niedziele zas sa urodziny mojej chrzesniaczki, wiec znowu jedziemy na imprezke...w piatek mam wolne wiec postaram sie zagladnac do Was i napisac choc pare slow.....oczywiscie chcialam tez poprawic tabelke, bo @ dzis przyszla, nastepna wypada jakos w Wigilie lub dzien przed, wiec zobaczymy.... Pozdrawiam Was goraco i sciskam, przesylam rowniez buziaki👄👄👄Papa!!!!! STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1....... ..............2.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............5......... ............22.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ale się dzieje:):):) patinko gratuluje odwagi:) super,znów razem się staramy liluś juz coraz bliżej,a fotki -no brak mi słów :):):)bardzo fajny pomysł efqa ale emilka już jest duża i jaka strojnisia:)fajnie ze zajrzałaś do nas olawd,całuski dla tymusia monia ale ty to masz zdolności,też bym chciała takie cuda tworzyć:) i widzę że adaśko się troszkę uspokoił i częściej śpi:) myszko ale jesteś zabiegana:) izulllla witaj w naszym gronie,napisz coś więcej czy miałaś jakieś badania?czy bierzesz leki,monitoringi? a u mnie na razie nic :( @ się skończyła,teraz czekam na te dni w które mniej więcej powinnam mieć owulację i trochę się postaramy bo z lekarzami odpuściliśmy do końca roku,w tym cyklu spróbujemy bez leków a później @ powinna (jeżeli przyjdzie) pojawić się 20 grudnia wiec nie za bardzo się mi chce latać po lekarzach między świętami,bo akurat tak to przypada jeżeli się nie uda to od stycznia znów zaczniemy,a na razie trzeba trochę odpocząć i wyluzować:) a i dziś robię sobie pazurki:):):) jeszcze nie mam pomysłu na zdobienie:)ale coś na pewno wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Panie!! Staraniamy nazywam te 4 lata, choć jeszcze 2 lata temu nie zależało mi tak bardzo na dziecku, ale zawsze było bez zabezpieczenia. A jesteśmy ze sobą od 7 lat i różnie to bywało... a ciąży brak. Więc uważam, że problem jest napewno. Z badaniami postanowiłam poczekać do ukończenia studiów, w październiku miałam obrone magisterki i pare dni po obronie wybrałam się do ginekologa. Ginekolog stwierdził, że skoro współżyjemy ze sobą bez zabezpieczenia i to długi czas to musi być coś nie tak... haha odkrył Amerykę:P i zaproponował na początek badanie nasienia partnera. Żołnierzyki będziemy badać w piątek. Jeśli okaże się, że z nimi wszystko ok, to będzie kolej na mnie. Następna wizyta u ginekologa 3 grudnia. Liliowa jeżeli chodzi o znalezienie Cię na NK, to zadałam sobie troszeczke trudu. A już pisze dlaczego:) pisałaś kiedyś o sesji zdjęciowej na plaży... tak bardzoooo byłam ciekawa tych zdjęć, że postanowiłam Cię odnaleźć. Znałam tylko imię i Twój wiek( bo to pisałaś na Kafe), no i że zagranicą mieszkasz. Wyskoczyło mi 11 stronek i tak szukałam, aż znalazłam piękną sesję zdjęciową na plaży:):) Nie masz się czego obawiać, nie jest tak łatwo Cię znaleźć:P a Patineczke odnalazłam już z Twoich znajomych ( bo też wiem jak ma na imię). Pozdrawiam gorąco wszystkie laseczki na tym forum:) I pozwólcie, że wpisze się do tabeleczki starających. Zaczynam oficjalne starania, więc jeśli chodzi o cykl starań to wpisze 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1....... ..............2.12.09 Izulaaa85................24.....................1......................21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............5......... ............22.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze tylko 10 dni!!!! hura!!!!! mam juz potwierdzone ze 5go jedziemy do mojego mężusia i pieseczka!!hura!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) ja troszke zapracowana obiadek sprzatanie olivke teraz uspalam.Troszke sie zmeczylam :) a dzis jeszcze laura ma balet i step. izulla ciesze sie ze do nas dolaczylas :) i mam nadzieje ze lekarz szybko zdiagnozuje problem i bedzie w stanie wam pomoc a ty niebawem bedziesz sie cieszyc z II kreseczek na tescie. Monita myszka 😘 Olawd dziewczyny maja racje masz delikatny bardzo kobiecy glos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny się ciesze, że do Was dołączyłam:) Patinko mam nadzieje, że będzie tak jak piszesz, że lekarz zdiagnozuje szybko problem i nam pomoże:) Olawd śliczny ten Twój maluszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora ciagle w dwupaku :) Dzionek uplynal nam bardzo szybko... odwiedzila mnie m.in dawna kolezanka ze swoim Maluszkiem - roczniakiem. Spedzilysmy bardzo fajny dzien... jejku- jak to super jest miec czas dla siebie, dla znajomych, dla domu! Przywiozla ze soba wielki karton ubranek po swoim synku wiec jutro mam co robic: pranie, prasowanie, ukladanie :) Idziemy tez jutro do poloznej- ciekawe co nam powie...czy potwierdzi moja teorie, ze Fasol jest juz duzo nizej czy to tylko moje subiektywne odczucie. No ciekawa jestem tej wizyty -bardzo! Poza tym rozmawialam z inna kolezanka, ktora rodzila 16 dni temu... rozmowa chyba powinna skonczyc sie znacznie wczesniej, bo tylko mnie nastraszyla. Porod wspomina fatalnie, jako traumatyczne przezycie wiec zaczynam sie znowu lekko bac. No ale coz... nikt nie mowil, ze bedzie lekko- tyle kobitek daje rade wiec i ja musze ;) tak sobie powtarzam.... Olawd🌼 Maly jest po prostu swietny! :) Izulkaa🌼 fajnie , ze sie ,,ujawnilas'' i mam nadzieje, ze Wasze sprawy szybko i pozytywnie sie rozwiazą :) Trzymam kciuki!Mysle, ze to dobra droga zeby badanka zaczac od Partnera- te badania sa po prostu mniej inwazyjne a powiedziec mogą sporo. Monitko🌼 masz racje czasami takie wyluzowanie dobrze robi... jestem ,, za''. Myszko🌼 postaraj sie miec wiecej czasu dla nas. Patinko🌼 Gramko🌼 nie zdziwcie sie jak sms przyjdzie w srodku nocy ;) zartuje.... damy Wam sie wyspac ;) Efqa🌼 cale szczescie ten paskudny dzien sie skonczyl i juz nigdy nie wroci ;) Tak Dziewczynki... teraz musi byc juz tylko lepiej!! Tak wlasnie mysle!! Idą dla nas wszystkich lepsze czasy ;) :) Spijcie z Aniołkami a jutro zycze Wszystkim pięknego, pozytywnego dnia!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja poki moge poprawię tabelkę :) :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1....... ..............2.12.09 Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............38...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............5......... ............22.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa --- masz yslec pozytywnie !!! kazda przezywa to inaczej , ja powiem ze owszem bolalo i to nawet bardzo ale kazda tez ma inny prog bolu - moj jest ponizej normy :-P uwiez mi ze prawda jest ze jak tylko to malenstwo zostanie polozone u ciebie na brzychu .... zapomina sie o wszystkim!!! jest to najpiekniejsza chwila w zyciu!!! haha i dla tej chwili chce jeszcze dwojke dzieci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki olawd to w sam raz macie prezent na mikołajki:):):) zamieszkacie sobie w nowym mieszkanku:) patinko ty nasz pracusiu:) widzę że dochodzisz do siebie i tak trzymaj:) oby po tych choróbskach nic nie zostało liluś powodzenia u położnej,ciekawe co powie:) izulaaaa życzę powodzenia,i bardzo dobrze że zaczęliście badania od męża to w niektórych przypadkach dużo wyjaśnia,mam nadzieje ze będzie oki,napisz później jakie wyniki,mój tez robił choć długo go musiałam namawiać a i też nie obyło sie bez awantury ja dziś w pracy:( wczoraj miałam raźniej bo koło 11 rano mnie odwiedziła koleżanka - pokłóciła sie z mężem i siedziałyśmy do 19 razem:):):) tak się na niego wkurzyła :):):) widać czasami i tak się zdarza jutro pedzę na zakupy z mężem,chcemy jakieś zimowe ciuchy,buty,może jakiś płaszczyk kupię,jak będzie w moim rozmiarze:( ostatnim razem byłam w takiej wielkiej galeri mnóstwo sklepów i oczywiście nic nie kupiłam bo wszystko tam było w rozmiarach max do 42/44 myslałam że oszaleje tam:( wszystkie ciuchy w małych rozmiarach na szczupłych w sumie to chyba wiecej na internecie mozna kupic,może nawet popatrze na allego a nóż coś znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa oj dzieje się u ciebie myszka buziaki dla Ciebie witaj Izula :) lilowa ja ci powiem, że jakas niepowazna ta twoja kolezanka nigdy w zyciu nie opowiada się traumatycznych przeżyć z poródowki dziewczynie zaraz przed rozwiązaniem, gratuluje taktu i obycia :P kurde oczywsicie ze nie jest to komfortowa sytuacja ale kończy sie, i masz w zamian swojego maluszka wyczekanego ja nadal nie mam @ ide dzisiaj po kolejny test ale wydaje mi sie ze dupa z tego bo juz robilam dwa wiec jakiegos cudu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panimisiowa:) a moze jednak jest jakaś nadzieja:) a jak tam ręka,a co tam Patrysia:)chodzi do przedszkola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryska chodzi i wcale nie chce z niego wychodzic, ubieramy ja na siłę bo ile mozna siedziec w przyszlym tygodniu ma zdjecie z mikolajem a dzien pożniej mikolaj bedzie paczki rozdawal z reką nic lepiej, w poniedzialek ide do lekarza to zrobi mi kolejne prześwietlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) My niedlugi zbieramy sie do poloznej, potem do miasta na chwike zalatwic ostatnie swiateczne prezenty i zabieram sie za pranie, prasowanie, dobry obiadek dla Malza. Pani Misiowa🌼 no kurcze... trzymam kciuki za łapinke! A jesli chodzi o kolezanke, to zadzwonila do mnie z czystej zyczliwosci opowiedziec jak wyglada taki porod. Wiesz jak jest... Stwierdzila, ze lepiej bedzie zebym wiedziala jak straszne jest to przezycie zeby nie nastawiac sie zbyt pozytywnie... no i skrzydelka mi opadly :( Grameczko🌼 a co Ty taka cichutka??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Rafałek po szczepieni dobrze dużo spi własnie dziś przebił mu ząbek sama sprawdzałam troche mi płacze ale go noszę na rączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane :) u mnie dzien minol dosc monotonnie jak zwykle,OLivka dala mi znow popalic :O te nieszczesne zeby. ja ciagle czytam o tesatch ciazowych zamowilam znow kilkanascie z firmy clerablue itp :) patrzcie co znalazlam :) http://www.apo-discounter.pl/clearblue-test-podnoci-paeczki-p-5741.html ale cena ladna :O jestem dzis juz ciut zmeczona sprzecik na razie na nic mi sie nie przydaje bo nie doczytalam informacji aby wbic date ostaniej @ a mozna sie cofnac wstecz do 3 dni tylko aby uzupelnic dane wiec jak na razie mam zolte sloneczko a temperatura codziennie inna ale skacze ciagle w gore dzis mialam 36.81 :) a w sobote jak zaczelam mialam ponizej 36.40 no coz zobaczymy jest bardzo wygodne w uzyciu :) Laura wyglupia sie z OLivia teraz a ja mam ochote isc spac ale musze poczekac az pojda one spac :) buziaczki pozdrawiam was wszystkie lilowa pisz nawet o 2 czy 4 czy 6 w nocy czy nad ranem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×