Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

no i jeszcze puste wiadomiści wysyłam ups ;P Chciałam Ci Ewcik podziękować, ty też się trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że ten weekend się skończył i nie mogę się już docze4kać następnego, bo 10 listopada mam wolny więć 4 dni wolnego - wtedy to sobie odpocznę uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczyny ja bylam dzis u gina,bolal mni bardzo jajnik i musialam to sprawdzic...jestem bardzo szczesliwa..mam pecherzyk i za 4 dni bedzie jajeczkowanie i dlatego mnie ten jajor tak bardzo mocno boli,bo jest jeden i pracuje za dwoch,a juz sie balam,ze to znow cysta moze byc,ale ciesze sie jak dziecko,wreszcie jestem zdrowa !!!:) Efqa skrobnij co u Was:) Patinko kochanie co u Ciebie? Misiaczki👄 PaniMisiowa👄 madzik👄 Alutek gratuluje🌼 Sara👄 Tiamat👄 Stefcia👄 Myszko mi nie wyslalas:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku juz wysylam zdjecia:) PaniMisiowa ciesze ze weekend minal spokojnie, a co do klotni z mezem to normalne , ja tez troszke sie posprzeczalam wczoraj ze swoim, ale rano przyszedl przed praca i dal mi buziaka wiec powinno byc dobrze juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się ciepło kładę się już bo nalatałam się dziś jak głupia i brzuch mnie trochę boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek29 👄 jeszcze ra z gratuluje!!! teraz odpoczywaj i dbaj o siebie:) kalpku 👄 widzisz smutasie?? mowilam ze bedzie ok a TY sie martwilas:P bedziesz w ciazy szybciej niz myslisz!!! Sara76 biedna..:( co do gina hmmm jesli chcesz dzidzie musisz zaczac dzialac zeby szybko efekty byly!!! samo sie niestety nie zrobi..chcialabymm zebysmy z Myszka (bo kalpek szybciej sie doczeka) smigac z brzuszkami juz na wiosne beda takie ze hohho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie świeżo upieczone internetowe ciocie !!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) Chciałyśmy z Emilka podziękować za to że pamiętałyście o nas i trzymałyście za nas kciuki. ❤️ jesteśmy już w domku. Nie udało mi się urodzić naturalnie, wody płodowe odeszły mi w nocy z 29 na 30 (po tych generalnych porządkach ;) ) o 6-tej rano byłam w szpitalu. o 9-tej miałam lekkie skurcze, porządne zaczęły się o 10,30. męczyłam sie do 2-giej i podano mi znieczulenie na które dzidziuś źle zareagował - zaczęło mu spadać tętno. Lekarze podjęli decyzję o cesarce ponieważ miałam rozwarcie tylko 2 cm i nie wiadomo ile by to jeszcze trwało i czy dziecko by to wytrzymało. Cesarka trwała około 15 minut i już był dzidziuś :) dzidziusia niestety od razu nie dostalam bo bylam \"sparalizowana\" po znieczuleniu. Zobaczyłam go dopiero po uplywie doby , którą właściwie mała przespała. Karmię piersią na razie tfu tfu bez problemów. Co do metod przyspieszania porodu to chyba przytulanki z mężem go wywołały!!!!!!!! Za późna natomiast zaczęłam brac wiesiołek i herbatę z malin. Nie pomogły. jutro wyslę wam zdjęcia Emilki :) jest naprawde słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny kto zajmuje moje miejsce w tabelce? czekamy :) STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ...............03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka............ .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i uciekam bo Emilka się budzi i trzeba ja nakarmić :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i babyastrology skasowałam sobie już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nawet nie wiesz jak się cieszę, że masz już swojego synusia który okazał się córeczką 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa jak super ze juz jestescie w domku- bardzo sie ciesze kochana:) Ucalowania dla swiezo upieczonej mamuski i dla cireczki i z niecierpliwoscia czekamy na fotki:) Mam nadzieje ze ktoras z dziewczyn zlapala Twoj brzuszek i zajmie Twoje miejsce w tabelce:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Hello :) Fajnie się tutaj czasami odpoczywa (czytając forum). Tak bardzo mi brakuje plotek bo jakoś trudno jest tutaj na obczyźnie nawiązywać jakieś przyjaźnie :( ale jeszcze tylko 7 miesięcy i wracam do POLSKI huuuuuuuura Ide środę robić badanie krwi (prolaktyna), a w czwartek do gin. Ma mi dać jakąś pigułkę na wywołanie owulacji. Oby się udało... Biorę dwa dni wolnego żeby się odstresować i w spokoju pracować nad dzidziusiem :) kalpek - czyżbyś miała problemy z owulacją????? Jeśli tak to powiedz proszę jak się z tego wyleczyłaś. U mnie powstają jajeczka ale nie pękają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
aaaaaaaaaaaaaa jak mogłam zapomnieć GRATULACJE EFQA 👄 niech niunia chowa się zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
no troszkę się opuściłam, tak jakoś wyszło zaciążone wysyłajcie jak najwięcej fluidków żebyśmy mogły w święta obdarowywać najbliższych wiadomością o dzidziusiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
w ogóle to ja nie wiem czy ta tabletka od lekarz pomoże ponieważ ostatnio miałam tyle stresu, że obawiam się, że to zwalczy działanie lekarstw. W piątek miała taki ciężki dzień w pracy, że myslałam, że wyjdę i już więcej nie wrócę... ale najgorsze było to, że Tomek trafił do szpitala i po całym dniu badań irlandzcy lekarze stwierdzili, ze miał atak serca. Nie wiem czy to możliwe bo on ma dopiero 25 lat :( Mam nadzieję, że się mylili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus :D witajcie:D:D:D:D:D:D:D najwazniejsze ze juz ok !!!chcetne na zajecie w tabelce juz sa hehehh;p czekamy na zdjecie:D nikolka25 👄 z nami zawsze mozesz pobajerowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- super, że już jesteście w domku! Wypoczywaj ile się da! he he, o ile Ci mała pozwoli. Alutek- tak się cieszę i gratuluję Myszko- a ja nie otrzymałam zdjęć1:-( Dziewczyny- jak się stwarza babyastrology, bo znalazłam stronkę, zrobiłam wszystko po koli, ale nic z tego nie wyszło... Uciekam do łóżeczka, jutro mam wolne, bo jadę wszystkie badanka zrobić. Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×