Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam dziewczyny Jeszcze niecałe 3 dni i beta, nie mogę sie doczekać. Dowiem sie czy jestem czy nie jestem w ciazy.Bedzie albo zla albo dobra nowina.BArdziej chcialabym ta dobra, ale jakos zycie zawsze plata mi figla i jest zawsze najgorzej :( trzymajcie kciuki za mnie i to naprawde mocno bo to w dodatku jest 13 tego w piatek :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas trzymam kciuki:):):) a może się okaże że ten 13 w piątek bedzie dla Ciebie szczęśliwy,mam nadzieję ze tak buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze piatek 13go bedzie szczesliwy !!!! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety dziewczyny gdzie wy jestescie ?????? na forum grobowa cisza ze az strach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam cisza... Po prostu odpoczywamy... Monitko- jak bóle? Nicola- cały czas trzymam kciuki! Pozdrawiam Was wszystkie. Mój papla wstał po 4 , a tatuś udaje, że śpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam do Was z inka w dloni... wczoraj zrobilam sobie wolne ale dzis jestem w pracy. Musialam chwilke odsapnac. Dzis czuje sie znacznie lepiej. Patinka jest juz po operacji... dochodzi do siebie. Mam nadzieje, ze niedlugo zajrzy do nas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.. Ja ostatnio nie mam czasu... Wczoraj robilismy badanie nasienia,mamy tylko wynik ogólny,ale nie wiem czy jest dobry,w tych kategoriach ruchu jest chyba cos nie tak... Mojego gina nie ma,zeby zerknał na nie,bedzie jutro,ale ja znow w pracy,a nie bede szła specjlanie na wizyte i mu płacila..Boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co porabiacie ?? u nas leje, brrrrr ja ogarniam dom bo w weekend nie sprzątałąm bo nas nie było a w najbliższy też wyjeżdżamy... więc nadrabiam zaległości bo dom trochę "zarósł";) Kalpek- ile płaciliście za badania żołnierzyków?? gdzie je robiliście?? i zanosiliście juz "gotowe" czy Twój m. oddawał na miejscu?? pytam, bo nas też to czeka w najbliższym czasie. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha- kalpek- jeszcze jedno- czy "to" oddaje się w takim zwykłym pojemniku na mocz, czy trzeba jakis specjalny?? bo gdzies wyczytałam że to musi być szklane naczynko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka trzeba kupic pojemniczek taki jak na mocz tylko wyjałowiony,taki z czerwona zakretka i w folii,taki jest w kazdej aptece!Takie nasienie trzeba oddac w ciagu 30min,,mąż oddawał w szpitalu,tzn w toalecie,bo my mamy do laboratorium 30km,wiec troszke ejst,wiec wolalam,zeby to zrobil na miejscu,przede wszystkim nie moga one zmarznac,jelsi w domku to musisz je dostarczyc jak najszybciej i okryj je czyms,zeby mialy ciepło :) Takie badanie ogolne kosztowało nas 20zł,posiew tez 20zł,ale wynik za kilka dni i antybiogram 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabeleczke :) Ale ten czas leci!! Zaraz zaczynam 38 tydzien!! STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................13................ ....16.11.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek- dzięki za info;) wiem że muszą mieć cieplutko;) lekarka poradziła że najlepiej za paskiem spodni schować;) ale do laboratorium też mamy prawie 30 km (bedziemy to robic w krakowie tylko jeszcze nie wiem gdzie) i też chyba trzeba bedzie na miejscu to oddać, bo do 30 minut nie da rady dowieźć z domu a nie doszukałaś się jakichś norm w internecie?? - żeby porównać wyniki Twojego M?? a kiedy masz wizyte żeby skonsultować to z dr? lilka- pamiętam jak narzekałaś że nie ma 2 kreseczek i że nigdy nie będziesz mamą;) a tu patrz;) już niebawem będziesz tulić maluszka;) trzymam kciuki za Ciebie- oby poszło szybko i sprawnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja patrzyłam w necie,ale na tym badaniu tez mam obok normy,tylko nie ma tych norm ruchu postepowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobilam test i wyszedl negatywnie, a jutro beta.Jestem nastawiona na NIE.Dziewczyny cos czuje ze nic z tego chyba nie jest mi to dane :( pozdrawiam was wszystkie ide sobie poplakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikola nic się nie przejmuj,zobaczysz jak zrobisz bete może akurat się udało,mam nadzieję ze tak i nadal w to mocno wierzę buziaki ja mam cały czas uczucie jak bym miała lada moment dostać @ normalnie już nie wiem co myśleć,test może zrobię w niedzielę o ile wcześniej nie dostane @ siedzę dziś w domu wstałam o 5 rano i nie wiem co robić,tylko bym jadła:(:(:( ewelka mój m robił badania w laboratorium i kosztowało to 20 zł wyniki miał super,pojemnik tez kupił taki na mocz,pisałam wam o tym:):):) śmieszne to było bo poszedł do apteki i zapytał o taki na nasienie:):):) patinko wracaj do zdrówka👄 liluś ale ten czas leci,i jeszcze tylko pare dni pracy:):):) całuski dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :) Nicolka🌼 nie martw sie na zapas...ciagle jeszcze za wczesnie na test.Spokojnie... przytulam mocno!! Monitko🌼 trzymam kciukasy! Macie racje... jeszcze tak niedawno myslalam, ze nigdy nie doczekamy sie dwoch kreseczek. A tu juz lada moment... Wlasnie wrocilismy od poloznej. Zarejestrowalam sie na kolejna wizyte ale jak sama powiedziala, nie powiedziane ze sie na niej zobaczymy bo moze Maluszek juz bedzie na swiecie. Jutro koncze prace i chociaz nie bylo to latwe to ciesze sie, ze tak dlugo pracowalam... Mam z tego ogromna satysfakcje. Dzis przynioslam do pracy ciasto i powoli zegnam sie na 9 miesiacy z kolezankami i kolegami z pracy ( niektorzy maja wolne piatki). Jesli wszystko bedzie ok to zobacze sie z nimi na firmowym swiatecznym obiedzie krotko przed swietami. Gdyby tak sie udalo, to zaloze Adasiowi mikolajkowy stroj, ktory uszyla Monia :) :) Sciskam Was mocno i mysle o wszystkich i kazdej z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka- nie martw sie @ do mnie przyszła;) i rezerwuję ja na 5 dni więc do ciebie nie dotrze;) lilka- fajną masz atmosferę w pracy- zazdroszczę. STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zadam pytanie trochę z innej beczki. dostałam pracę w prywatnej firmie jako pracownik administracyjno-biurowy, dostałam skierowanie na badania wstępne do lekarza medycyny pracy. czego mogę się spodziewać na takiej wizycie? jutro się wybieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem w domu ogromnie dziekuje za trzymanie kciukow mam 4 dziury jedna w pepku 2 kolo niego i jedna kolo zoladka dluga i najbardziej ona mnie boli.Nie dostalam drenu co mnie zdenerwowalo bo po takiej operacji jest on zalecany bo oczyscic organizm .. Trzymam za was kciuki jeszcze raz ogromne dzieki🌻 😘 za wszystko ja mam nadzieje ze caly ten koszmar sie zakonczy ale boli cholernie :O :O :O co najlepsze 3 godziny po operacji podano mi kanapke z jajkiem i majonezem :O wogole zadnej diety potem bylyt brukselki fasolka :O nie dotykalam nawet tego :) i bede jadla z olivka kaszki :) dzis mialam obiad z glowy bo jest jeszcze mama , w sobote jednak musi wracac nie wyobrazam sobie jak przewine mala :( cos bede musiala wykombinowac. buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nicola bedzie dobrze nie martw się monita też bedzie dobrze a badania to formalność zbada cię może badać pierśi może cię wysłać na rentgen płuc ogólnie nic strasznego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - ciesze sie ze juz jestes . mialas laparoskopie nie?? ja tez mialam w sierpniu i mialam dren co przez niego to myslalam ze wykituje - tak bolalo.... a ja jestem dzis tak potwornie zla ze jak by mni ktos sie nawinal to dostal by w ryj.... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ten dren jest bardzo wazny i potrzebny wiec mialas szczescie :) mialam laparoskopie ale jedna dziura jest dluga na ok 5 cm a pozostale sa duzo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durny sklep internetowy ktorego tak zachwalalam wyprowadzil mnie z rownowagi ...niby glupia rzecz ale.... zamowilam 3go karme dla psa , zawsze 2 dni pozniej mam ja w domu a tu k...wa od ponad tyg zwodza mnie ze dzis najpozniej jutro wyslemy.... mąż sie wkurza bo musi kupowac naszej codziennie inne zarcie (ona nie moze miec tak zmienianego jedzenia bo jest alergikiem). oczywiscie w kontakcie podany nr gg , nr komorki i meil - na nic nie odpowiadaja . wkoncu jak sie dodzwonilam to opierdzielilam z gory na dol i powiedzialam ze jak mi do jutra nie dostarcza karmy to pojade do nich z psem i i rzuce ich na pozarcie bo od kilku dni nie jadla i wiecie co ??? k...wa poskutkowalo - jutro ma karma byc... sorki ze nie na tema t ale musialam to zrzucic z siebie ( k....wa!!!!) juz mi lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie . ja mam 3 dziurki po jednym szwie (ok 1cm) i jedna na 2 szwy ok.2-3 cm - ktore tak cholernie swedza.... no ja mialam usuwany woreczek z kamykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd wybacz ze nie na temat jak dlugo stosowalas diete LF? (low fat :) i czy masz jakies nieprzyjemnosci trawiennie do tej pory i jak dlugo sie goilo mnie u gory te na 5 cm boli najbardziej. a co do karmy dla psa tez bym wyszla z siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tyg staralam sie jesc delikatnie i nie za duzo a pozniej zaczelam jesc smarzone itd jakos tak szczegolnej wagi nie przykladalam do diety , i nie sklamie jak napisze ze ok 2-3 tyg po jadlam juz normalnie a nieprzyjemnosci trawiennych raczej nie mam - czasami cosik zaboli ale to nic w porownaniu z tym jak mnie bolalao jak szlam na zabieg... zagoilo sie dosc szybko ale do tej pory potrafi tak zaswędzieć ze tylko chyba sztota ryżowa pomoze... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, zeżarło mi psota i musze jeszcze raz pisać.. patinka- super że już w domciu- tu szybciej dojdziesz do siebie niż w szpitalu gdzie chyba jacyś bezmózgowcy pracują na kuchni!!! olawd- ty jestes wkur... a ja się uśmiałam ;) niezły terrorysta z Ciebie- ale ważne że skutkuje;) olik- takiebadanie to nic strasznego, na pewno cię czeka ogólne badanie krwi i moczu, rentgen płuc i okulista, lekarz ogólny zapyta o choroby, operacje itp- pomaca, poogląda, posłucha i tyle;) za wizytę sie nie płaci jesli masz skierowanie z zakladu pracy (ewentualnie placisz a zakład ci zwraca). a u mnie- jak juz pisałąm wczesniej- @ przylazła... umówiłam się do nowego ginka (poleciła mi moja dotychczasowa lekarka) zajmującego się takimi typami jak ja - na 21.12 - oby mnie nie podłamał przed świetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×