Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

myszko - trzymam mocno kciuki !!! kiedy testujesz?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Kochane jestescie dziewczynki👄👄 Bete robie 3 kwietnia w niedziele.....nie wyspalam sie dzis , podbrzusze mnie pobolewalo a ja krecilam sie cala noc, nie moglam sie ulozyc....mam nadzieje ze ta noc bedzie lepsza;) Gardlo mnie pobolewa juz od kilku dni, mysle ze to sie nie rozprzestrzeni bardziej..... Smerfetka👄ja wlasnie kawke wypilam, teraz pije herbatke z cytryna, wcinam suszone morele, orzechy i ananasa musze zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka ja sie pisze, jeszcze jakbys miala jakies ciacho :P ja wlasnie zamowilam na allegro ksiązke "Bojowa pieśń tygrysicy" tak wszyscy chwalą to sie skusilam kalpek ty czytalas "Zupa z ryby fugu" dobrze pamiętam???? bo tak sie wlasnie nad nią tez zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a to znaczy ze ty nie w polsce ze kilka godzin roznicy sorki ale czytam forum i nie moge sie jeszcze doczytac tego , bo ja tez nie w polsce mieszkam tylko w Wielkiej Brytanii. Moja kolezanka zaszla w ciaze zaczela plamic to jej nic tutaj na podtrzymanie nie chcieli dac bo powiedzieli ze to od natury zalezy....bzdura powiedzieli zeby wiecej odpoczywala ale nie nic o lezeniu caly czas nie mowili... i zaczelo sie gorzej pojechala na usg i pytaja zcy jest pewna ze to siodmy tydzien bo im sie wydaje ze to piaty bo serce nie bije...a wrazie wypadku to czyscenia tez nie robia bo to naturalnie ma sie oczyszczic nastepna bzdura..A jeszcze jej powiedzieli ze dopiero po trzecim poronieniu zaczynaja sie interesowac co sie dzieje....przeraza mnie to wszystko.. pozdrawiam was dziewczynki xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura🌻 ja mieszkam w USA, wiec miedzy mna a Polska jest 6 godzin roznicy....u mnie teraz jest 11:52 w poludnie, a w Polsce juz wieczor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Podczytuję Was cały czas, dużo się dzieje :) Myszko 🌼 - ja cały czas mocnooo trzymam kciuki, by te dwa piękne zarodeczki stały się dwoma pięknymi fasolkami :) Tego Ci życzę z całego ❤️ Wszystkim przesyłam worek pozytywnych fluidków Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kobietka👄 kochana jak sie czujesz?? Dawno Cie u nas nie bylo, odzywaj sie czesciej please....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolus🌻 po zaplodnieniu komorka dzieli sie na 2 czesci, pozniej na 4 itd.......i jezeli w ciagu tych 3-ech dob komorka podzieli sie na jak najwiecej czesci tym jest lepiej.....komorka jest lepszej jakosci.....ostatnio mialam 6-cio komorkowa i 4-ro komorkowa.....i tez lekarka powiedziala ze ta co byla podzielona na 6 to byla dosc dobra.....natomiast teraz mialam bardzo dobrej jakosci te zarodeczki - jak to powiedziala moja lekarka....choc to nie znaczy ze NAPEWNO sie przyjma.....czasami dobrej jakosci zarodki sie nie przyjmuja, a zlej jakosci przyjmuja, a czasami jest to zupelnie odwrotnie.....nic innego mi nie pozostalo jak tylko modlic sie i czekac:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kobitko 👄 Misiowa tak czytalam ta ksiazke,super jest,polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko małe problemy mam...ale nie ma co pisać... Trzymam kciuki mocno za Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiamy Was cieplutko i przesyłamy wiosenne promyczki :) Myszko🌼 myślę o Was często i mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzadzura wnioskuje ze malpiszon w targną do Ciebie:( Myszko jejku już sie nie mogę doczekac wyników u Ciebie:) Kalpek a co tam u Ciebie się narobiło, melduj nam to pomożemy:)Llilowa nie mogę się napatrzeć na twoje zdjęcia. Śliczną rodzinkę tworzycie a Ty to jak księżniczka. Ja mam dzisiaj wolny dzień bo mnie jajniki okropnie bolą ale ponoć to nic złego. buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko ale ja się cieszę!!! czytałąm czytałąm i cieszyłąm się odkąd przeczytałąm ale mamy zawieruchę w pracy i jakoś nie miałąm głowy odpisać... trzymam moooocnooo!!!! kalpeczku tulę i mam nadzieję, że wszystko się szybko ułoży... jak potrzebujesz z siebie zrzucić to wal śmiało :-) kajetanko co do lilku zgadzanm się z tobą!!! piękna rodzinka!!! małą kobitko przychylam się do myszki... pisz częściej!!!! panimisiowa :-) lenka rośnie i przysparza nam coraz więcej uśmiechu :-) joluś, patinko, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kajetana🌼 to udalo Ci sie zawstydzic mnie na maxa!! Dziękuje za mile słowa- zarumienilam się jak młode dziewcze ;) Poprawilas mi nastrój. Dzięki. A moze i Ciebie mozna gdzies podejrzec, miło wiedziec z kim sie pisze bo mam nadzieje, ze na dluzej zagoscilas na forum. Moze nk albo facebook? Jestem po kolejnej konsultacji z Aleksem. Bawimy sie swietnie, rozmawiamy- wlasciwie ja opowiadam, spiewam, wyglupiamy sie itp itd i Maly otwiera sie, co powinno bardzo mnie cieszyc...a jednak martwi. Wczoraj jego tata dzownil do mnie czy na pewno bede na zajeciach bo Aleks poplakuje za mna. Dzis poprosil mnie o kolejne dwie godziny spotkan w kazdy wtorek. Ciesze sie, a z drugiej strony ciezko mi na serduchu.Dzis, gdy wychodzilam, Alex powiedzial po angielsku zebym widywala sie z nim czesciej, po czym przytulil sie i na ucho powiedzial po polsku z tym swoim slodkim akcentem:,, prosze Zuzia''.Wie jak mnie ruszyc. ;) Uciekam ogarnac kuchnie, bo moi Panowie w niej rzadzili a potem biore sie za przygotowanie zajec na jutro do szkoly. Milego weekendu Dziewczynki!! I moje tradycyjne: Pozdrowienia dla Wszystkich i dla Kazdej z osobna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gramczko :) I jeszcze Ty mi slodzisz?! To pewnie z tego zmeczenia po pracy... takie halucynacje doskwierają ;) Sciskam Cie cieplutko i mam nadzieje, ze przyszly tydzien bedzie dla Ciebie spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Myszka trzymam kciuki za ciebie :) trzymaj sie kochana i nie daj chorobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa tutaj nie ma obowiazku alimentacyjnego jesli ojciec dziecka nie ma legalnej pracy poniewaz sa wysokie zasilki dla dzieci i tyle :( tylko te wysokie zasilki nie sa wcale tak wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lilus no nie mozna zaprzeczyc,że sliczna z Was rodzinka ;) Ja jeszcze w łóżku,ale zaraz zmykam mezusiowi pomoc w kladzeniu waty na poddaszu...ale sie u mnie ciemno zrobilo,zaraz pewnie snieg bedzie... Mezus robi sniadanko,wiec zaraz zmykam :) Właśnie Kajetanko masz nk ? Dziewczyny moze Wam napisze o co chodzi,ale nie tu,bo to bardzo delikatna sprawa jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Widzisz Liluś jednak to prawda o czym piszę skoro nie tylko ja tak myślę :) Przepraszam Was ale pisałam o tym wcześniej już ze nie widać mnie nigdzie na żadnych portalach bo mam taka prace niestety że jest to zabronione. Ale ja jestem prostą kobieta i nic nie tracicie nie widząc mnie hihi. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiłki
Patinko , w polsce z zasilku, za przeproszeniem zdechnac mozna z glodu. Wiec i tak wyspy oplywaja w socjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak samopoczucie myszeńko? mam nadzieję, że choróbsko jednak odpuściło :-) kalpeczku dalej się remontujecie... jak chcesz napisz na naszej poczcie... i uszy do góry :-) kajetana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×