Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witajcie :-) mała kobitko sierpień to db miesiąc :-) no i jeszcze kalpka urodziny :-) ale wiesz co... może to db, że tak podchodzisz do tego... oszczędzasz zarodeczkowi stresu :-) najlepsze są te teściory na wynik których czeka się z małymi szansami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze sie wtrace-ale Mala Kobitko-poki nie zrobisz testu nie przesadzaj-sama podchodzilam do ivf wiec wiem o czym pisze.Wiele razy czytalam ze dziewczyny z pieknym zarodeczkami nie zachodzily a w podejsciu kiedy wszystko wskazywaloby na niepowidzenie sie udawalo.Ale super ze wrzucasz na luz-na tym etapie tylko czekanie i relaks(o ile jest mozliwy) i nic innego.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewuszki... jak samopoczucie mała kobitko :-) ? kalpeczku przygotowujesz się już do urodzin? świętujecie? wyjechałyście? my chcieliśmy pojechać nad wodę ale pogoda dosyć niepewna :-( a dziś 6rocznica naszych zaręczyn ;-) ale takie daty to pamiętają babole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Pomarańczowych brak,to i na forum jakoś ciszej ;) Weekend zleciał o wiele za szybko. W sobotę byłam na roczku u swojej chrześnicy,wczoraj cały dzień spędzony nad morzem :), dzisiaj imieniny teściowej - impreza,imprezę pogania.... i jeszcze prócz dzisiejszej dwie przed nami w najbliższym czasie. Smerfetko 🌼 - też po cichu o tym myślałam....... ;) - do dzisiaj Gramko 🌼 - jedyne co w tym wszystkim jest na +,to fakt, że nie "panikuję", nie "wariuję" ;) Zgadzam się,najlepsze testy to te których szansa na powodzenie jest zdecydowanie mniejsza ;) Po cichu przez cały czas myślałam dokładnie w ten sam sposób co Smerfetka - że ten najgorszy wydawałby się scenariusz okaże się najlepszym :). Jednak dzisiaj już "wiem", że ten scenariusz będzie tym najgorszym-tak jakoś czuję.Przyznam,że wynika to również z moich obserwacji..... (jeśli się mylę,jutro w dniu sądnym ;) będę w 7 niebie ;) Mimo złych przeczuć o ile jeszcze macie siły,to proszę byście jeszcze do jutra zaciskały piąstki ;) telesforka - dzięki za opinię :) - choć myślę, że w niczym nie przesadzam -wtedy kiedy można, buja się w obłokach a jeśli nie to jednak warto zejść na ziemię. Kto wie,może zostanę mile zaskoczona i w tych obłokach się jeszcze znajdę - wolę taką kolejność (oczywiście akurat w moim przypadku,kiedy te szanse nie ukrywajmy nie są wielkie). To,że dziewczyny potrafiły zachodzić z gorszymi wynikami niż inne doskonale wiem,choć przyznam, że przypadków o zajściu w ciążę (i donoszeniu jej) z zarodkami takimi jak moje znam dokładnie jeden,więc nie za wiele ;) Mimo to przez cały wierzyłam w tą WYGRANĄ 6 ;) Czy u Was tak jak u mnie - bezsłonecznie :(((( ???? Pozdrawiam wszystkie zaglądające jak i nie......... zaglądające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mała kobitko ... ale się pochawaliłam ;-) co tam u Was.. dziewuszki pewnie zbieracie siłuy... jutro urodziny kalpeczka w pojutrze madzik świętuje!!! ale się torcików najemy ;-) mała kobitko jak nastrój, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my juz w domu po urlopie bulo super pogoda relaks kalpeczku glowa do gory mala kobitko trzymie kciuki myszko co tam u ciebie gabi jak maluszeki i co tam u was pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj najgorzej to wrocic z urlopu do szarej rzeczywistosci i pracy..:((( oj ja tez nie lubie wracac od mamy i ogolnie teskni mi sie juz tutaj za rodzina .. Ale dziewczeta byla owulacja oparta na testach owulacyjnych.;) i czekam i powiem ze z dobrymi przeczuciami ale co bedzie sie okaze...nie nastawiam sie znowu bo nie chce nastepnego rozczarowania .. Staram sie nie myslec a jesli juz to pozytywnie. Pozdrawionka xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem i ja na chwilke;) Mala Kobitko👄 caly czas mysle o Tobie kochana i wierze ze bedziesz jutro bujac w oblokach:) Sciskam Ciebie i caly czas trzymam kciuki:) Grameczko🌻 wszystkiego najlepszego,przedewszystkim zdrowia i milosci:)👄 Jolanta👄 u mnie nic nowego nie ma.....jeszcze 3 tygodnie i siostra odlatuje do Polski, wiec wszystko wroci do normalnego zycia:( Dzadzurka🌻 wiec za ciebie rowniez zaciskam kciuki skoro owulka byla:) Misiaczek👄 usciski odemnie :) Telesforka👄👄 Smerfetko🌻 milo ze zagladasz od czasu do czasu:)Sciskam:) Kochane wczoraj bylam w Czestochowie i modlilam sie za nas tutaj wszystkie o potomstwo, mam nadzieje ze Matka Boska Czestochowska mnie wyslucha:) Musze zmykac ....lece robic obiadek i pozniej z siostra bedziemy ogladac filmy, bo u nas pada:)Sciskam wszystkie i przepraszam ze nie pisze do wszystkich, ale o Wszystkich Was pamietam....wybaczcie:(👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko ja nadal będę trzymać kciuki,bardzo mocno :) Ja wczoraj byłam na wizycie w Krakowie-torbiele zniknęły,ale zato wolno pęcherzyki rosną,muszę zrobić AMH i to da 100%pewność na ile wydajny jest jajnik... Dziś z mężusiem leniuchujemy,a juutro do pracy...i ćwierć wieku jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko :-) byłaś tak blisko mnie? :-) cudowna z Ciebie istotka , wiesz? :-) kalpeczku trzymam mocno, żeby wyniki cię uszczęśliwiły :-) mała kobitko ściskam piąstki :-) i leniutka też :-) oj dzadzurka masz rację powrót po urlopie? masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku 👄 ciesze sie ze torbiele zniknely....a co do pecherzykow to napewno da sie cos zrobic aby rosly wieksze.:) Grameczko👄 dziekuje kochana:) To Ty jestes niesamowita:)Sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem teraz u mamy :) przyjechalam bo moj M odebral role dobrrego syna o 1 w nocy i przyjechalam do mamy nie bede sie rozpisywac bo temat tesciowa juz przerabialismy :D gramko wielki podziw ze tak pilnujesz naszego forum 😘 a w srode sa mojego M urodziny :)100 lat z okazji zareczyn wstyd sie przyznac ale ja dopiero po 3 dniach przypomnialam soebie o naszej 1 rocznicy zareczyn ale WSTYD :P ale za rok juz nie zapomne musimy to podwojnie uczcic kalpku cudowne wiesci przynioslas a pecherzyki sobie poradza napewno 😘 MUSI WKONCU CIE ODWIEDZIC BOCIAN :) Myszenko bylam w PL i nie dalas znac tym razem ci wybacze a co to pielgrzymki to jedna z grup nocowala w moim maisteczku :) zaciskam piastki zeby Matka Boska i tobie podeslala brzuszek 😘 mala kobitko wiara czyni cuda wiec nie trac nadziei 😘 ja wierze ze ci sie uda :) Dzadzura mi testy jak pokazaly owu tak potem codziennie robilam i dziwilam sie czego ciagle pokazuje 2 kreski:P i okazalo sie ze jestem w ciazy hehe tobie tez tego zycze 😘 :) jolus zdjecia pierwsza klasa 😘 :) gab jak tam twoje dzieciaczki sie maja 😘 smerfetko a ty jak sobie radzisz 😘 misiaczki odezwij sie 😘 lili a ty gdzie sie podziewasz ??😘 patinko zakochancu opowiadaj co tam u CB szkoda ze twoj brat taki mlody :P 😘 tak tylko pisze hehe :) 😘 dla kazdej ktorej zabraklo w moim poscie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ Moniczka22..................23..............8............ .........01.07.2011 dzadzura.....................26................4......... ..........05.05.2011 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 32.................36..................oby nie przyszła Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK .....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011 odswierzam tab GAB jak bedziesz miala chwilke to dopisz synusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) jestem ..nie miałam jak na net wejść po pracy dziś w końcu wolne to się melduje:)a co u Was? madzik255 witaj!! fajnie widzieć Twojego posta :) Myszko24:) jak tam u Was??czy tylko dom praca?? Smerfetko uściski i całusy ja miałam teraz dwie dniówki ale wykończona byłam he położyłam i od razu spałam :P dziś miałam nadzieję że pogoda lepsza to przejdę na spacer ale coś się zachmurzyło .. graminis buziaki kalpek trzymam kciuki cały czas :D mala kobietka czekam w napięci !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xweqer
to ja gramka, nie chcę w pracy pisa pod swoim nickiem, żeby się gdzieś w historii nie zapisał... kobitko kurcze napięcie ogromne... trzymam ile sił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku u nas wszystko dobrze. Mam w wiekszosci wolne wekendy bo jezdzimy troche zwiedzac z siostra. Ale za 3 tygodnie bede pracowac normalnie. Gramko zebym byla w twoich okolicach to napewno wpadlabym na kawe i ciacho. Tak samo do Madzik bym wpadla. Buziaki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kobitko gdzie jestes? Czekam z niecierpliwoscia na twoj post. Odezwij sie jak tylko bedziesz cos wiedziec. Mysle caly czas o Tobie i przypominam sobie jak ja w napieciu czekalam na bete. Calym serduchem jestem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po pracy :-) mała kobitko!!!! daj znaczka :-) kalpeczku uściski urodzinowe raz jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero weszłam do domu......... Rano pojechałam oznaczyć betę a później do pracy (tam kompa nie mam...) Wyniki miały zostać przesłane na skrzynkę pocztową którą co godzinę sprawdzał mój mąż - a ja czekałam w pracy na tel. od niego..... Wreszcie zadzwonił po kilku godzinach,już po jego głosie wiedziałam jak brzmi odpowiedź,nie musiał nic mówić... Niestety i tym razem się nie powiodło :( - tak jak przeczuwałam od wczoraj... Los się do nas nie chce uśmiechnąć. Może po prostu nie jest nam dane... W głowie tysiące myśli,tysiące pytań i brak odpowiedzi,szczególnie na to jedno pytanie............. Nie będę Was kochane "zamęczać" pisząc jak jest mi źle..... Wiem,że tak łatwo się nie poddam. Ta walka jest dla mnie przegraną,lecz nie nokautem i tego się trzymam ;) Kobitki możecie już rozluźnić piąstki - tym,które je za mnie trzymały bardzo ale to bardzo dziękuję ❤️ Myszko🌼 Kalpek🌼 Gramko🌼 Smerfetko🌼 Lilowa🌼 jolanta2🌼 madzik255🌼 olawd🌼 Dzadzura🌼 EfQa🌼 misiaczki🌼 kakusia25🌼 gab2901🌼 Sara76🌼 patinka26🌼 Panimisiowa🌼 monita30🌼 moniczka22🌼 Monia671🌼 Kolorowych.........babolki ;) M.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czekałam... nie umiem Ci powiedzieć jak mi smutasko... tulę do serducha... nie umiem na pewno zrozumieć tego co teraz czujesz ale pamiętaj, że tu jesteśmy i pamiętaj, że nie zamęczasz nam tym jak Ci źle ani tym jak Ci dobrze.. po prostu pisz gdy tego potrzebujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kobitko👄 tak mi przykro:(:(:(:( nie umiem powiedziec nic rozsadnego.....zycie jest niesprawiedliwe i tyle....nie potrafie tego zrozumiec....tule Cie mocno do serducha kochana....buziaki sle👄👄 Kalpeczku🌻 wszystkiego najlepszego, duzo milosci i spelnienia marzen, szczegolnie tego jednego:):)🌻🌻🌻 Pozdrowienia dla wszystkich kobitek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku - wszystkiego najlepszego!! mala kobitko - slowa nic nie wyraza zalu , tule mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:)ale dawno mnie tu nie było...u mnie jak narazie bez zmian:(dzidzi nie ma w dalszym ciagu....z torbieli sie wyleczyłam:)i niby ok:)ale chyba mam niedobor progesteronu bo mam brązowe plamienia przed @...wczoraj byłam na badaniu:)zobaczymy jaki wynik...badałam też prolaktyne...i jak dla mnie wysoka...20,37 przy normie do 25....(nie pamietam jaka jednostke stosuje to moje laboratorium).no ale po urlopie wybieram sie do gina i zobaczymy co on na to powie:)a dziś jade do domku na wyczekany urlpo:)no i wesele brata:)a no i poznam wkońcu małego Igorka od mojej siostry:)który w czerwcu przyszedł na świat:)bo jak narazie to znam go tylko ze zdjęć na nk:)jest prześliczny:)też chce takiego bobaska:)no ale musze być cierpliwa:)wkońcu mi sie uda:)no to chyba tyle nowego:) Mała kobietko:)jestem z Tobą myślami:)przytulam 🌻 musisz być silna:)wkoncu nam wszystkim sie uda:)wiem że będzie mi ciężko patrzec jak moja siostra będzie ze swoim maleństwem....już sie smuce na samą myśl o tym....ale nie moe sie załamać:)wręcz prezeciwnie:)będe walczyć żebym i ja niedługo mogła zajmować sie moim bobaskiem:)i wierze w to:)i w Ciebie wiezre:)i we wszystkie staraczki:)trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJ ale się zasmuciłam... Mała Kobitko przyjmij uściski otuchy i wsparcia. Naprawdę ciężko się czyta takie wiadomości. Nie oddawaj się proszę. W końcu sie uda. A DO POMARAŃCZY : TAK TO JEST FORUM ZUPEK I KUPEK, ...I Porannych KAWEK, dla tych które starając się o dziecko nie chcą oszaleć i stracić nadziei odliczając dni - wyrywając kolejne kartki z kalendarza...... rzadko was pozdrawiam ale czytam wszystko i przeżywam razem z wami. Wyjazd nad morze udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka22 ja tez miałam problem z torbielami i prolaktyną - myślę że niedlugo ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×