Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość jolata2
hej dziewczyny patinko dzieki za fluidki ale ja podziekuje hi hi u nas minela niedziela bylismy w wesolym miasteczku Martynka szczesliwa chodzi na zajecia sportowe i na hip hop troche rozrywki poza szkola pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Śpiochy!!!!!!!!!!! Słoneczko już wysoko!!!!!!!!! Pora rozpocząć kolejny tydzień- będzie piękny!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... u mnie chyba bedzie po wszystkim :(......... poszlam rano siku podtarłam sie i duzo krwi ze sluzem i zylkami jakimis zadnych skrzepow ale to nie jest normalne zaczelam 8 tc pójde do lekarza ale chyba wiem co sie może wydarzyc teraz kiedy poukladalismy sobie w glowach snulismy plany jeszcze wczoraj mnie tulil i cmokal po brzuchu ehmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko zycze ci oby wszystko bylo w porzadku sciskam xxxxxxxx Tak sobie tu liczę ... Ten okres znów przyszedł za wczesnie a moze musze sobie liczyć 26-27 dni cyklu toteż owulacja bedzie wczesniej prawda..??? Moze po poronieniu mi sie skrócił cykl.. Tylko czy zdarze miec owulacje przy tak krótkich cyklach ...??? Noi droga sprawa czy ten wiesiolek i siemie lniane mozna brac razem czy raczej trzeba wybrać jedne z nich ..??? Bo musze kupic cos jak najszybciej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🌼 U mnie nic nowego,ciekawego..... codzienność,zwykła codzienność. Lada chwila zmienię status na bezrobotna i to jest w tej chwili moim największym problemem. Perspektywa szukania pracy jakoś mnie przeraża. Nie mam w tym wprawy ;) Moja ścieżka zawodowa nie wygląda zbyt imponująco,więc i poszukiwania będą zawężone. Staranka póki co odstawione głęboko,głęboko..... Doktorek kazał odpocząć najlepiej do wiosny,po czym ja do niego "Odpocząć musi też portfel" ;)) Kochane,odezwę się troszkę później,tymczasem przesyłam worek promyków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutki na forum... Patinko trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze !!! Mała kobitko nie martw się, na pewno coś znajdziesz. jakby co służę wsparciem , mogę ci też pomóc napisać dobre CV. dzadzurko a może monitoring cyklu? Koniecznie do dobrego lekarza. Musi być dobrze. u mnie ok. ale musimy jeszcze popracować nad sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kobitko... dasz radę... dobre cv jest ważne, więc może skorzystaj z pomocy efqi??? :-) to byłby pierwszy krok :-) patinko daj znaczka co u Was??? ❤️ efqa praca nad sobą to każdemu się przyda ;-) dobrze, że już ok! :-) a u nas... paskudna jesień :-( brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzurka... tulę... co do wiesiołka i lnu... nie poradzę bo nie wiem... ja się zwijam do pracy... brrr ale paskudna pogoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko napisz coś... martwię się :-( monia a co tam w Twojej gonitwie :-) ??? smerfciu mój hero :-) co u Was? monitko ja tylko podziwiam fotki... zresztą chyba wszystkie podziwiamy a Ty milczysz... skrobnij do nas!!! kalpeczku Ty też po kluposku dostaniesz ;-) dawno cię nie czytałam :-) panimisiowa... oj oj :-) wzywam Cię :-) lilku 🌻 i dla całej reszty dziewuszek całusiory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko napisz coś... martwię się :-( monia a co tam w Twojej gonitwie :-) ??? smerfciu mój hero :-) co u Was? monitko ja tylko podziwiam fotki... zresztą chyba wszystkie podziwiamy a Ty milczysz... skrobnij do nas!!! kalpeczku Ty też po kluposku dostaniesz ;-) dawno cię nie czytałam :-) panimisiowa... oj oj :-) wzywam Cię :-) lilku 🌻 i dla całej reszty dziewuszek całusiory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ostatnio to ja taka zapracowana:(:(:( Nie wyrabiam,przyjeżdzam do domu i remont,więc też mężusiowi pomagam..wykonczona jestem ostatnio... Patinko do gina szybko,może nie wszystko stracone!! Gramka miło,że pamiętasz o mnie :)) Widzę,że nasz Mała Kobitka się odzywa :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna jest któras ktora mieszka w Warszawie albo okolic???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawca-23@wp.pl
Parom starającym się o dziecko życzę optymizmu - pomaga! Sam pomogłem w takich sytuacjach kilka razy. Jestem przystojnym, sympatycznym i bardzo inteligentnym chłopakiem. Wysoki i właśnie optymistycznie nastawiony do życia. Posiadam aktualne badania. Jeżeli jesteś wstępnie zainteresowana - pisz, chętnie odpowiem na pytania. Kontakt do mnie: dawca-23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki :-) udało się kalpeczka przywołać... :-) nie dziwię się, że brak ci czasu. praca remont... ale Ty pracuś jesteś!!! patinko... skrobnij słówko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę przerwy :) Boję się,żeby mnie nic nie zlapało,bo gardło boli jak... Dziś fajny dzień,słoneczko jest :D Patinko co u Ciebie? Mała kobitko??????????????????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🌼 Witam z poranną kawą - wersja Cappuccinno ;) Na początek malutka prywata jeśli pozwolicie ;) Lilowa i Myszko 🌼 - bardzo dziękuję, że o mnie pamiętacie :) To niezwykle miłe z Waszej strony 🌼. Lilowa zapomniałam pogratulować - teraz możesz startować na kierowcę rajdowego :) Myszko - wszystko co dobre szybko się kończy,to chyba sprawdza się w każdej dziedzinie naszego życia. Pamiętaj jednak,że spędzonych z siostrą chwil nikt Ci nie odbierze i zawsze możesz do nich wrócić a czas szybko leci.... ;) więc i wizyta nie jest tak odległa jak się w tej chwili może wydawać. patinko26 🌼 - początek taki szczęśliwy... Kochana życzę Ci z całego ❤️ by to szczęście trwało nadal.... tulę mocno i zaciskam piąstki. Odezwij się. To dla Ciebie - fluidki, niech dotrą jak najprędzej... **********************************❤️******************************** ********************************************************************************* ********************************************************************************* ********************************************************************************* ********************************************************************************* Dzdzurko 🌼 - kochana,mnie po poronieniu (samoistnym) małpa również szybciej odwiedziła. Potem nie powiem,wszystko wróciło do normy (plus,minus 1 dzień). Co do owulacji,to teoretycznie masz rację, krótszy cykl,wcześniejsza owulacja. Spokojnie,zdążysz mieć owu przy cyklach 26-27 dniowych. Ekspertem nie jestem ale z tego co się zorientowałam,to działanie jednego i drugiego jest bardzo podobne,więc ja osobiście wybrałabym jedno z nich ;) Jeśli chodzi o wiesiołek,to dziewczyny sobie chwalą olej z wiesiołka firmy OEPAROL - jest tłoczony na zimno i ma większą zawartość oleju. Przyjmuje się go od 1 dnia cyklu do momentu owulacji ale to już zapewne wiesz :) Mam nadzieję,że choć odrobinę pomogłam. EfQa 🌼 - bardzo Ci dziękuję za propozycję pomocy przy tworzeniu CV - nie powiem ta oferta wzbudziła moje zainteresowanie ;) Rozumiem,że mogę skontaktować się z Tobą w tej kwestii przez maila? :) Co do facetów -oni są inni niż my. Nasze fale nadają w innych eterze i dlatego czasem nie jest łatwo. Życie nie jest łatwe. Czasem tak sobie myślę, że dziwne to wszystko. Ludzie powinni się dobrać tak,by stanowić właśnie tą CAŁOŚĆ składającą się z nas, dwóch połówek a te nasze połówki jednego dnia do nas pasują,drugiego już nie... Ale filozof ze mnie ;) jolanta2 🌼 - bóle kręgosłupa,hmmm.... mnie też to często dopada,choć z pewnością nie tak jak Ciebie. Cieszy jednak fakt,że akupunktura okazała się pomocna :) :) Gramko 🌼 - spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe. Wyjechałabym teraz z tortem dla Ciebie gdybym mogła ;) Bierz z życia garściami i nie oglądaj się za siebie. Otaczaj się ludźmi dobrymi i zawsze miej powód do radości :) Patinko26 🌼 - ściskam Twoje dziewczynki :) misiaczki25🌼 olawd🌼 madzik255🌼 Smerfetko 🌼 Jeśli którąś z kobitek powinęłam,to absolutnie nieumyślnie :) No i dla Ciebie Kalpeczku 🌼 - Ty wiesz........ :) Miłego dzionka kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja bylam dzis u doktora z Szymonkiem od wczoraj ma bardzo wysoka tem 39.8 i dostal nastepny antybiotyk bo tamten nie zadzialal ma ropne migdalki i wziewy bo oskrzela tez nie wyleczone biedula nie spal w nocy tylko plakal oby szybko mi przeszlo jeszcze meza wujek dzis zmarl i szybko kupowalismy tesciowej bilet do polski bo to jej brat zmeczona jestem jakos brak mi optymizmu pogoda do ....... patinko napisz cos martwie sie moja kolezanka zaszla w ciaze po kilku latach prob ale ciaza okazala sie martwa w 8 tyg. i czeka az organizm sam poroni smutno mi bardzo pozdrawiam wa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bab
Zrozumcie, że ona moze być w szpitalu akurat a Wy wymagacie pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja wczoraj pozno wróiłam do domu ze szpitala chciueli mnie zatrzymac do dzis ale nie mialam z kim zostawic dzieci i tak sie poniwieraly po znajomych i sa juz zakatarzone i emilka ma odparzona pupke :( ale juz wracamy do normy syropki oklepywanie i masci :) wiec nie jest to ciaza pozamaciczna bo tak mysleli kolo zarodka dziecka jest plamka krwi podejrzewaja ze albo byla ciaza bliźniacza i jedno dziecko odeszlo albo opcji wiele mam torbiele na jajniku miesniaki wiec nie wiadomo choc przy macicy mam czysciutko... silna infekcja ukladu moczowego biore antybiotyki mysllam ze z bolu sie pogryze prawie z krzesla zleciala slaniajac sie na nogach zabrano mnie od razu na sale a pozniej przewiezeli ambulansem do innego miasta bo w naszym zamykaja niktore odzialy i nie maja maszyn jak usg itp .... mecza mnie nudnosci wymioty dostalam spoecjalne kapsulki tylko powoduja u mnie straszn a sennosc chodze z przymknietymi oczami wiec nie wiem co lepsze czy zwracac co chwilke czy przysypiac ale mdlosci nadal i tak sie utrzymuja tylko bez wymiotów... tyle u mnie jestem bez sil ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - ten widok serduszka bijacego jest bezcenny - ciesze sie ze jest dobrze (pomijajac oczywiscie twoje samopoczucie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd masz racje bezcenny to jest cud ze takie malenstwo ma bijace serduszko i do poxnej starosci (jak Bóg da) ciagle bije bez przerwy chce mi sie plakac ta ciaza choc ciezka fizycznie wnisiew moje zycie duzo spokoju ciepla a to dlatego ze jestem spokojna o swoje zycie jak nigdy ten czlowiek tyle wniósł dobrego w moje zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko26 🌼 - ale piękna wiadomość :))))) No to kolejna porcja fluidków - dla Ciebie- Twojego zdrówka :) **************************************❤️************************************** **************************************❤️**************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko... cudownie :-) odpoczywaj-cie :-) mała kobitko jakie cudne życzenia... dziękuję Ci kochana!!! kalpeczku.. i znalazłaś chwilkę, żeby skrobnąć :-) TY siłaczu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziekuje kochane niestety mdlosci mnie nie chca zostawic wiec mecze sie ale pozatym zadnych plamiec krwawien wiec chyba bedzie wsio dobrze oby oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🌼 Dzisiaj znów cappuccinowo :) Ktoś chętny? Wczorajszy wieczór spędzony z przyjaciółmi :) w bardzo wesołej atmosferze,dzisiaj urodziny mojego Fathera :), jutro imprezka z okazji 15 rocznicy zaślubin znajomych a w sobotę najprawdopodobniej będziemy ruszać bioderkami w gronie najbliższych :) A jak wasze plany na nadchodzący weekend???? :))) Patinko 🌼 - mdłości przejdą a fasolka zostanie :)))) i to jest najważniejsze. "Plamom" stanowczo mówimy NIE ;) Życzę miłego, pełnego spokoju i relaxu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×