Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Oj Gramko trzymasz nas w napieciu:) Bylam na kontroli i z niunia ok, odetchnełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Gramko a czemu taka decyzja? Ja to bym chętnie poszla do roboty bo już czasami to nie wyrabiam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gramka tak czuje ze bardzo dobrze wykorzystasz ten czas z Lenka potrzebowalas tego :) odpoczniesz przedewszystkiim psychicznie :) brawo za podjecie decyzji :) a ja zakochana ciagle zakochana ahhhh jak ja kocham Czy mozliwe jest aby tak bardzo Kochać aby każda sekundka wydawała sie wiecznościa twój oddech mym powietrzem twe oczy patrzące na mnie nadzieja obrazem na nasze wspólne życie kocham cie tak bardzo że juz bardziej nie potrafie tyś mój jedyny tyś na całe życie ............................... zycze wam dobranoc i kolorowych kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Patinko fajnie jak macie jeszcze motyle w brzuchu, u nas to juz raczej taki dojrzały zwiazek i motyle uciekły. Dzadzurko jak tam u Ciebie staranka, kiedy masz owulkę? Ja właśnie zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kakusia🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń zyczy Myszka z mezem:) Sto Lat!!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 U mnie nic nie ma nowego....oprocz tego ze wczoraj bylismy na Polskiej Paradzie Pulawskiego w NY....bylo bardzo fajnie...:) Dzis na 4 mam do lekarza od moich zylakow, wiec ide sie wykapac i cos zjesc bo jeszcze sniadania nie jadlam a juz prawie poludnie.... Zycze Wam kochane milego wieczoru i do uslyszenia jutro:) Buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winetko u mnie to już chyba po... wprawdzie tempka skoczyła wczoraj z rana ale testy owulacyjne dwie piękne grube krechy pokazały w sobotę także mam nadzieje ze trafiliśmy ze starankami:) teraz tylko czekać na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tez kiedyś byłam na takiej paradzie. Dzadzurko to trzymam kciuki strasznie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ile te testy kosztuja owulacyjne i jak wiedziec czy już trzeba taki test wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winetko zajrzyj na Allegro jest ich dużo i tanio:) a jeśli chodzi o badania sprawdź na internecie od którego dnia mniej wiecej zaczynaja ci się dni plodne ( kalkulator dni plodnych) i w tych dniach najlepiej zaczasc się badać..:) wyglądają podobnie do testów ciazowych tyle ze nie robi się ich z porannego moczu ale w ciagu dnia . Pamiętaj tez ze test jest dodatni tylko i wyłącznie wtedy gdy obie kreski są tak samo grube. Jeśli kreska testowa jest jaśniejsze albo blada tzn ze owulacja już była albo dopiero będzie ... Dlatego tez powinnas je wykonywać we wszystkie dni plodne wiec zobaczysz jak druga kreska ciemnieje z dnia na dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musiszie zabrać za mierzenie temperatury.. Zaloguj się na www28dni.pl i zaczynaj :) owulacje poznasz po wzroście temperatury w około 12-14 dniu cyklu w zależności od dlugosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem już co i jak. Uwazam ze mam dobry sluz zeby stwierdzić ze to są pładniaki akurat. Tak mi sie udalo i przy córce zajść. Ale jak tym razem zawiedzie to chyba będę szukała tej innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winetko to jeśli zaczynasz sluz plodny wtedy rób testy owulkowe łatwiej ci będzie trafić w owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście...??? bo ja się dziś wiję jak wąż... sama nie wiem co z tym wszystkim zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ja juz czasu probuje cos napisac zawsze wychodzi mi błąd i i trace to co napisalam z tej strony misiowa :) mam inna przegladarke i nie moge wejsc na swoj stary login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas dzisaj konczy 9 miesiecy raczkuje i staje od miesiąca ma juz 8 zebow i idą kolejne w nocy nie chce spac i czesto nam placze\ patrysia chodzi do przedszkola juz drugi rok w kwietniu wycielismy trzeci migdalek i jak na razie jest poprawa zobaczymy jak bedzie dalej ja sie wzielam za siebie i robie A6W, mam dzisiaj 16 dzien i jest cora zciezej ale brzuch juz sie zmniejsza i jak na razie 2 kilo schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa a raczej mosiowa reaktywacja vel sylwia... więc jednak udało mi się przywołać :-) jezu jak ten czas leci... widać to po dzieciach :-) winetko bo jestm w kropce i niew iem co zrobić... z jednej strony mam zostać z lenką z drugiej strony kasa by się przydała... i na dodatek mój szefo zaproponował mi pół etatu... i znów nie wiem co robi ć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kakusia wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :) 🌻 co do tych najtanszych testow to bylabym ciut ostrozna i przez jakis czas zakupilabym i te tanie i jakies lepsze i robic podwojnie by sprawdzic wiarygodnosc raz zamowilam u nas z eby-a takie najtansze i robilam wspolnie z lepszymi ciut testami i na tych gorszych bylam w sumie albo ciagle bezplodna albo plodna caly miesaic nigdy nie potrafilam odgadnac wlasciwego dnia to po Kubusiu jak experymentowalam sporo z testami.......... zycze milego dnia ja jaka s dzis wypluta bez energi w sobie .... jednak z motylkami w brzuszku ciagle jednak wiec pasuje mi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywlkai gratuluje ładnego spadku wagi jak na poczatek 2 kg super :) ja znow bede meczyla sie po urodzeniu a moze bede miala tyle gonienia z dziecmi ze samo zleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko oczywiście decyzja należy do Ciebie ale ja to bym jednak poszla do pracy. Dziewczyny ale Wam dobrze z tymi kilogramami z rzucanymi u mnie wszystko stanelo w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×