Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Iga33
Witam kobietki jestem Iga mam 26 lat i nie bardzo moge zajść w ciąze mam cykle 26-27 kochaliśmy się z mężem 12-13dc i nic kiedy mogłabym mieć owulke nie ukrywam ,że bardzo chciałabym chłopca, moze panie które mają synów doradzą ???. Używam testy owulacyjne i jest tak czasami ,że pokazują wyniki niejednoznaczny co on oznacza?? BŁAGAM O POMOC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga33
Witam , ale super ktoś może moze mi coś napisze. Staramy się 4 lata . Ciężko mi bo zakazdym razem coś mój mąż mówi ,że nam nie jest pisane być rodzicami , mówi tak bo jest tym czekaniem zmęczony ja tez . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga to juz troszke ja z mezem zrobilam badania i rozpoczelam leczenie takze powonnas zaczac od wizyty u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...jak tam przygotowania do Świąt?? my właśnie ubraliśmy choinkę;) wieksze porządki juz zrobione;) zostało juz tylko gotowanie i pieczenie;) Iga- a co na to Twój gin??? czy na razie omijasz go szerokim łukiem?? myślę że po tak długim czasie starań powinnaś zając sie robieniem badań, bo czas ucieka;) ja jestem tylko rok starsza od Ciebie, też nie mamy jeszcze bobaska... i czasem czuje sie juz jak stara d...;) wiec nie ma na co czeka tylko działac!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cdziewczyny ja nie dawno wrocilam od tesciowej:P:P:P nic jeszcze nie mam porobione ani kupione bo ona wymaysla jutro jade na zakupy dopiero a choinke to we wtorek dopiero kupie i tak w dzien w dzien jezdzic do francy bo aby ona ma swieta;P:P:P misiaczki teraz ze stowa to nie ma co isc do sklepu ehehh 😘 monia dbaj o siebie patzr co podnosisz:):):) i jak bedzie adas to melduj szybko :):0 😘 pani misiowa i jak tam impreza patrysia zdmuchnela swieczke:):):0 😘 iga moze czas zajrzec na jakies badania :):):) bede trzymac kciuki za ciebie :):):) i wpiuje sie do tabeleczki jesli masz ochote z nami pisac:):0 😘 ewelka to u ciebie juz jasno od choinki jak skonczysz pozadki to zapraszam do mnie bo szybko sie uwinelas ze sprzataniem eheh to bedziesz sie nudzuc :):):) zartuje oczywiscie 😘 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko a co tam u ciebie maraton chorob juz zaprzeastal :):):) 😘 😘 🌻 myszko ewcia kakusia kalpek alutek jilanta yourmind a co tam u ciebie? smerfetka i reszta nie wymienionych dziewczyn wielkie 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) za bardzo sie nie ponudze.... bo jeszcze ide do pracy jutro i w wigilie , we wtorek mam urlop- wiec bede gotowac i piec;) zakupy juz mam porobione....poza tymi ktore trzeba zrobic w ostatniej chwili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Smerfeci..lezy caly czas podtrzymuja mzoe tylko do toalety ..zeby tylko male jak najdluzej posiedzialy:) miala skurcze ale juz przeszly .w przyszlym tyg zadzwonie dam znac jak sie czuje:) chciala by zeby juz bylo po ale z drugiej strony,mowi ze dla nich lepiej jak posiedza jeszcze .a wierca sie i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki dzieki za info ale i tak dlugo wytrzymaly male jak na blizniaki w szpitalu mowily mi ze blizniaki nawet jak wczesniej wyjda to maja prawo:):) juz aby patzrec jak smerfcia bedzie sie cieszyc ze swoich pociech:):) ewelcia ty w wigilie pracujesz? zartyjesz chyba ale mnie brzuch pobolewa boze oby na owulacje jzu bym chciala 2 kreseczki:):):):):) najgorzej ta psychika niommmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety pracujemy w wigilie... i trzeba bylo sie jakos dogadac zeby wszyscy nie wzieli urlopu w srode!! wiec ja wzielam we wtorek, a w srode ide...mam nadzieje ze nas wypuszcza troche wczesniej;)a jak nie to maz bedzie szykowal wigilie;) hihi ... chyba nie bylo by co jesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Smerfiatka i tak długo w brzuszku siedzą;) należy im się pochwała;) moze jeszcze wytrzymaja tydzien z groszem i zrobia mily prezent na nowy rok;) ale Smerfeci chyba smutno bedzie spędzi święta w szpitalu;( ... ale czego się nie robi dla dobra maluchów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Patrysiu kochana🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️Idzie misio...Idzie slonik...❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Idzie lalka .....Noi konik...❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Wszyscy razem z balonami....❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Z najlepszymi zyczonkami...❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Bo to dzien radosny wielce...❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Mam juz jeden roczek...❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Zycze Ci duzo zdrowka,szczescia❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Niech Ci sie spelnia pragnienia❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Niech slonko zawsze Ci swieci❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️Przyjmij te skromne zyczenia od e-ciotki❤️❤️❤️ Moc buziakow👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kochane odezwe sie jutro , bo dzis chce spedzic niedziele z mezem....pozdrowionka i 👄 przesylam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik556
jestem misiaczki a mi sie len wlanczyl mialam sie umyc i pozmywac po obiedzie i nic mi sie nie chce:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opi skopiuj ostatnią tabelkę i dopisz się ile miesięcy się starasz i kiedy będziesz miała miesiączkę i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Smerfecia będzie gubić brzuszek to uważajcie dziewczyny, żeby nie przegapić i łapać może podwójnie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga 33 musi porobić badani, jeśli do tej pory lekarz ci nic nie poradził to raczej zmień lekarza. Na początek rób badania krwi, a mąż niech zrobi badanie spermy. A potem się zobaczy, grunt to dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 33
Kobietki badania mamy za sobą wszystko niby ok mój gin 1 powiedział ,że takie badania robi się na 3-4 cykl . Zmieniłam i 2 powiedział ,że należy to sprawdzić i sprawdziliśmy wszysko ok mam zachwiania chormonalne i psychiczne blokada .... także mam zaduzo otym nie myśleć no ale nie da się bardzo bym chciała męzowi dac syna . Tylko jak ????? spróbujemy jeszcze raz.Teraz jestem zapisana do gina na monitorig owulacji zobaczymy.. A mamy które mają synów to prawda że najlepiej w owulacje?? A co myslicie od pozytywnego 24 godz brać się do dzieła prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Już jestem na 100% pewna, że wymarzonego prezentu na święta nie będzie :( STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............37......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................20......... .................01.05.09 alutek29.................29.................13......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27..................9........ ................17-07-09 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poza tym to miałam trochę burzliwy okres w pracy. Chciałam odejść bo mam problem z jednym z menagerów. Poprosiłam innego managera o to żeby dał mi wypowiedzenie ale przez dwa dni tłumaczył mi że to nie ma sensu. Postanowiłam zostać tym bardzię że w Dublinie ciężko jest z pracą i poza tym to jeszcze tylko pół roku więc może się przemęczę. Kurcze dziewczyny jaka jestem zawiedziona, że znowu sie nie udało. Od stycznia zacznę brać Parlodel i mam nadzieję, że już niedługo będzie brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka przykro mi :( Iga dam ci dobra rade ty się tak na syna nie nastawiaj bo ja tez robiłam syna i miał być chłopak a dzień przed porodem dowiedziałam się że to jednak dziewczynka ! Misiaczki 👄 madzik nie daj sie francy!!!! Ewelka 👄 myszka 👄 Kurcze to przed Smerfcią teraz trudne dni :) bo pomimo tej całej radości to jest dla kobiety bardzo trudny okres szczególnie jak nie ma jej kto pomóc. mam nadzieje że jej rodzinka przejrzy na oczy! Moja teściowa ubzdurała sobie że ja źle podnoszę dziecko do odbijania i małej sie nie odbija i cały czas się tego czepia. Wczoraj u mnie była rodzinka i oczywiście zostałam pouczona przez szwagierkę która juz ma starsze dziecko co i jak powinnam robić i co robię źle. I oczywiście stwierdziła że moje dziecko jęczy przez sen bo ma gazy bo mu sie nie odbiło ! (Już widocznie skonsultowały sie z teściową ) Mówię wam ciśnienie mi skoczyło chyba do 200! ja sama najlepiej wiem czemu moje dziecko płacze zwłaszcza że robi to rzadko. Mówię jej że dziecko pewno kupkę robi i stęka. na co ona oburzona że\" jak to przez sen robi\" ? pierdolnięta normalnie!!!! Na szczęście moja mała zaraz zrobiła kupkę co udowodniło że miałam rację. no wszystko wiedzą lepiej! uhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że wszystkie wzięły się ostro do pracy, bo taka cisza:p Ja tylko na chwilkę wpadłam, byłam na zakupach i za placki się wzięłam, ale jeszcze dużo przede mną. za godzinę jadę do gina, bardzo się boję, bo od wczoraj znowu skurcze i takie okropne wrażenie, jakby szyjka się rozwierała, mam nadzieję, że to tylko głupie wrażenie, dobrze, że dziś idę, to będę spokojniejsza na święta. Trzymajcie kciuki, bo jak się okaże, że święta mam spędzić w szpitalu, to zwariuję!!! Jak tylko będę mogła, to zaraz dam znać po wizycie:-) Nie pracujcie za ciężko:-) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa ale masz dużą córeczkę!!! A pamiętam jak miała trzy miesiące! tak niedawno... Wszystkiego najlepszego od cioci EfQi i Emilki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×