Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

zmieniam jeszcze tabelkę STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............37......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................20......... .................01.05.09 alutek29.................29.................13......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................10........ ................17-07-09 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaje krecka od tego pisania bo nie wiem czy dam rade ale poprosiłam Bartka o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa współczuję Ci takich nauczycielek. Tego typu pouczanie tez by mnie denerwowało. To jedna z najgorszych rzeczy. Życzę więc cierpliwości. Jednym uchem wpuszczaj drugim wypuszczaj - najlepsza recepta na zbędne nerwy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji świąt dziewczynki specjalnie dla was świąteczna opowieść Mikołajowi w tym roku nic sie nie układało. Najpierw elfy zastrajkowały i nie wiadomo było czy zdążą na czas zapakować prezenty. Kiedy już wreszcie ostał zapakowane pudła okazało się że jeden z reniferów okulał i Mikołaj musi go wypiąć z zaprzęgu. Po zapakowaniu wszystkich prezentów w saniach pękła płoza i wszystko wysypało się na śnieg. Mikołaj czerwony z wściekłości ciężko sapiąc udał się do domu żeby dla uspokojenia napić się szklaneczkę whisky. Ale karafka była pusta... Postanowił zatem napić się herbaty ale gorący czajnik z wrzątkiem wypadł mu z drżących ze zdenerwowania rąk prosto na stopy.... I wtedy właśnie rozległo sie pukanie do drzwi... Na progu stał aniołek z choinką: - Dzień dobry Mikołaju! Wesołych Świąt! Czyż to nie cudownie że już nastał Świąteczny czas? Patrz jaka przepiękna choinka! ... i tak właśnie narodził się zwyczaj sadzania aniołka na czubku choinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, pewnie juz dzisiaj nikogo nie bedzie, ale lepiej sie moze poczuje jak sie wyzale... Mamy jakis ciezki czas z mezem, ciagle sobie dokuczamy i dogryzamy. jestesmy dla siebie nie mili i w ogole jakos tak malo swiatecznie u nas. MAz w lozku lezy chory oczywiscie jak to on zadnych lekow absolutnie do ust nie wezmie, chocby mial goraczka spalic mi posciel to nic i juz! wiec po wczorajszej klotni na temat tego ze nie je miesa i ze ja tez nie jem tak jak powinnam i po przeplakanej nocy zaspalam do pracy, wygladam jak 7nieszczesc, maz na zadanie wzial urlop i siedzi w domu, przyszlam wczesniej i nie wiem czy kierowniczka wypusci mnie wczesniej do domu... porazka, zamiast sie cieszyc dzieckiem to my sie kłócimy i ciągle strofujemy. ehh nie lubie świąt i tego sztucznego radowania sie niewiadomo czym... Po za tym dzisiaj zobacze malenstwo, MAMY 1 USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pragne złożyczc wam życzenia By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie! Chociaż los rzucił mnie daleko stąd... w myślach z wami będę i z głębi serca wszystkim, ślę kolędę Szczęsliwego Nowego Roku dla Nas wszystkich Jolanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Yourmind nie porzejmuj sie wszystko sie ułoży jeszcze raz gratulacje i nie denerwuj sie bo dzici to szkodz pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! UWAGA! MAM SYNKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam! wiedziałam! wiedziałam! A nikt mi nie wierzył!!! To pierwszy mężczyzna od 15 lat!!!!!!!!!!! Możecie sobie wyobrazić zdziwko całej rodziny :p A mój miał wczoraj urodziny i przyniosłam mu zdjęcie mówiąc, że ma synka. Aż mu gęsia skórka wyszła he he, no i zaraz zaczął do wszystkich dzwonić... Właściwie, to nie myślałam, że mi usg zrobi, ale okazało się, że on ma u siebie ten aparat do genetycznego, więć chciał sprawdzić, czy wszystko ok i wszystko zmierzyć- ja mu żeby zobaczył jaka płeć, a on, że na pewno nie będzie widać na 100%, a tu nagle krzyknął: Aleś się chłopie nastawił, oczywiście ryczeć zaczęłam, a lekarz- i co płaczesz- chłopów nie lubisz...:-):-):-) Niestety są też złe wiadomości z dzidzią ok, ale ze mną źle i lekarz mi powiedział, że daje mi wybór, albo mnie kładzie do szpitala, albo mam wylegiwać w domu i tylko godzinę mi daje na chodzenie! nawet ni zabronił prowadzić auto, no bo wstrząsy! A szwa mi nie chce zakładać,bo to jest niebezpieczne i to tylko ostateczność... No i tyle, oczywiście musze robić wszystko żeby do tego szpitala nie trafić! Kochane-dziękuję Wam za życzenia,ja powiem po prostu CIEPŁYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT 🌻🌻 Yourmind- ja też przez mojego ostatnio cały czas ryczę, jedynym wyjściem jest olać to, wyjść gdzieś, zrobić coś dla siebie- zobaczysz, zaraz sobie przypomni jak za Tobą tęskni! Efqa- ja bym zaraz powiedziała tym babom, co sądzę o ich dobrych radach!!!!!!Dobrze, że nie mieszkacie razem! Pani misiowa- nie napisałaś jak po tych urodzinkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............37......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................13......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................10........ ................17-07-09 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu błagam cie uważaj na siebie! leż całe święta tak jak ci kazał lekarz i nie wstawaj! ja dostałam blachę makowca od cioci :) jest pyszny :) Na wigilię jadę do teściowej aż się boję brrrr.... boję się że znowu będzie coś kombinowała... A w drugi dzień świąt przyjeżdża do mnie rodzinka moja i będzie fajnie :D Dzisiaj ubieram choinkę. u nas na dworze straszny wiatr wieje chyba nie wyjdę na spacer bo jeszcze mi wózeczek porwie. Your Mind to hormony tobą już rządzą będziesz przez jakiś czas smutna, przybita, i załamana. więc się nie przejmuj . Powodzenia na USG ! 🌻 Wszystkim wam jeszcze raz życzę Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale dzis mam zapier....ale daje rade kupilam juz choinke ale bardziej czekam na cukierki do niej:):):) monia ale fajnie chlopunio gratulacje ja tez czekam na taki moment jak ty:):0 dziewczyny uciekam bo mnie robota goni:):0 wielkie 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 10:34 ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta wam się marzy Możecie także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzę, że raczej juz nikogo nie będzie :-( zapewnie szalejecie z przygotowaniami! ja przed chwilką skończyłam, zrobiłam 2 ciasta i choinkę z upieczonych gwiazdek(podejrzałam w jakiejś gazetce, fajnie wygląda), jak chcecie, to Wam zdjęcia podeślę, ale pewnie nie macie głowy teraz :p No i sałatkę zrobiłam z marynownowanych grzybków i tyle, resztę zrobi rodzinka, mamy zaproszenie na wigilię do babci, a potem zostajemy na noc u taty i siostry, przynajmniej będziemy razem, a bez mamy będzie ciężko :-( A potem znów do babci na obiad i na poczęstunek i pewnie tak zleci. Oni w sumie mieszkają 3 km od nas, ale perspektywa spędzenia świąt w domu rodzinnym jakoś napawa mnie radością. A teraz się wyleguję :-) Mój wrócił i pojechał po Różę. Pełen luzik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nim gwiazgdka zabłyśnie, nim święta przeminą, niech WAS błogosławi Panienka z Dzieciną. Niech się WASZE życie w szczęśliwości splata dziś, jutro w Nowy Rok i po wszystkie lata. WESOŁYCH ŚWIAT DLA WAS kOCHANE I DO USŁYSZENIA PO SWIETACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro juz do was nie będę mogła zaglądać, bo zaraz po pracy jadę do rodziców, więc: Zyczę Wam kochane wszystkiego dobrego, dużo zdrówka w święta i na każdy dzień (szczególnie dla tych leżakujących), dużo radości na co dzień (dla tych które są przygnębione) więcej wiary (dla tych które juz się zaczęły załamywać), więcej zrozumienia (dla tych które przeżywają kryzysy) I spełnienia marzeń dla wszystkich. Jeszcze raz wszystkiego dobrego i życzę wam białych i udanych świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wszystkim Spokojnych Świąt!! do usłyszenia po Świętach;) do mnie goscie zjezdzaja wiec raczej zagladac nie bede;) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, kurcze ale swojemu prezent zrobilas:) bedzie pierworodny:)) ja mam juz usg za soba, wszystko jest super, malenstwo ma 5mm... jestem w 6tygodniu i 2dniu. Pokazcie sie prosze na naszej klasie, i dajcie zaproszenie, ale dajcie sie jakos zlapac, dodalam tam zdjecie z usg... Zycze Wam samych fasolinek pod choinka, najpiekniejszych prezentow i wspanialego 2009roku!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............37......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................13......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................10........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Swięta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam boże
witam wszystkich..... mój problem jest bardzo delikatny... miałam pół roku temu aborcję... co bardzo źle wpłyneło na moje życie ...teraz gdy juz zaczynam myśleć o założeniu rodziny dręczy mnie pytanie czy jestem płodna/? usunełam pierwszą ciążę w wieku 18 lat czy mam jeszcze szansę na dziecko? boję się iść na badania bo będe zmuszona wszystko powiedzieć czy któraś z was jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chcialam zlozyc Wam zyczonka : Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku , a szczegolnie tego jednego jakim jest dzidzius. Kobietkom z brzuszkami zycze szybkiego porodu, a rodzicom pociechy ze swoich szkrabow zyczy Marta z mezem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Zdrowych i Pogodnych ŚWIĄT ,aby rok 2009 byl duzo lepszy od poprzedniego i przyniosł same radosci zwlaszcza tyczy sie staraczek , zeby dzidzia sie wkoncu pojawila:D my niedlugo wigilie bedziemy jescc tylko z mezem jestem :D buziaki! Patinka26 malutka sliczna:D yourmaind super!! uwazaj na sienbie:) alutek 29 👄 Myszka 24 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............37......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............36........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................13......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................10........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×