Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Stefcia nawet jeśli Twojemu jeszcze nie przejdzie to go nie prowokuj, ale ja na Twoim miejscu już wyciągnęłabym rękę tu nie chodzi o dumę tylko o Twoje/ Wasze zdrowie, szkoda nerwów, naprawdę nie ma co, jak pisałam my kobietki musimy być czasem mądrzejsze od naszych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chodzcie,zapraszam wszystkie,zrobimy sobie bibke jak nigdy w zyciu,to moze mi sie humorek poprawi,dziewczynki musze wam wszystkim podziekowac ze tak sie o mnie martwicie i pocieszacie buziaczki dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustepowalam za kazdym razem jak sie klocilismy ale moja cierpliwosc sie wyczerpala i tym razem bede obstawac przy swoim,moze jestem glupia ze sie tak upieram ale nie dam facetowi wejsc sobie na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia od tego jestesmy i od tego jest to nasze kochane forum, ja rowniez niewiem cobym bez tego forum zrobila:):):):):):):) Na niektorych forach dziewczyny ciezko akceptuja nowe ....wiem bo udzielalam sie na takim forum, poczym sama zrezygnowalam, bo bylam tak ignorowana jak powietrze, a tutaj jest poprostu extra i kazda nowa dziewczyne przyjmujemy i witamy z otwartymi ramionami:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja tez tak mialam na innym forum ale tu jest zupelnie inaczej poprostu SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze cos ci faceci dzisiaj sie nie popisują Jolanty zgubił torbę a Stefci się napuszył. Mój właśnie bierze kąpiel i na razie jest grzeczny {tfu tfu żeby nie zapeszyć....}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze juz teraz nie pamietam ale chyba figa albo cos podobnego,podaj nazwe tego forum to bede wiedziala czy tam bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia, siostrzyczko, nie myśl teraz o tym masz piękne dzieci jesteś śliczną kobietką i uśmieszki mam dla Ciebie:):)):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):))))):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze na wielu forach , to bylo jedno z nich: Pragne dzidziusia:) Rozpoczynamy starania:) Testy owulacyjne:) Ziolka:) Nowy topik dla nowych staraczek:) Ciaza-przystanek bocian:) Nie chce wskazywac tego forum:) Ale najbardziej sie udzielam na naszym forum, a inne odwiedzam tylko sporadycznie, ale czytam na bierzaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam siostra wejdziemy na darz zarzucimy wężykiem może do mojego dziadka doleci to sobie pociągniemy z gąsiora;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kiedys chcialabym abysmy sie spotkali w realu no nie???? Ale ja dopiero bede wtedy mogla jak wroce z tej Ameryki;) wiec dopiero za kilka lat:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×