Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nie wolno!!! mnie motywuje wytrwałość naszych koleżanek z forum, od ilu one już miesięcy się starają i nadal wierzą i na pewno im się uda, Stefcia Ty także nie trać wiary, nie myśl tyle o tym, zobaczysz uda Ci się;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie umiem calkiem o tym nie myslec chociaz sie staram a dziewczynom ktore staraja sie najdluzej zazdroszcze wytrwalosci i podziwiam je za cierpliwosc,musze skoczyc do miasta a nie chce mi sie bo wciaz pada,oststnio w ogole nic mi sie nie chce,moze jakas depresje lapie,pozniej tu zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się cieplutko Siostrzyczko:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja na moment z pracy wrocilam mala 2 godz dzrzemka i znow do pracy:P ale za to z moim:D 👄 👄 olawd slicznie wygladasz!a brzuzek juz duuuzy:) caluy i milego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczynki!!! Wpadam sie z wami przywitac,staram sie na bierzaco was czytac lecz niestety nie mam czasu pisac na bierzaco. Moj brzusio zaczal rosnac w zastraszajacym tepie,ciaza jest juz widoczna golym okiem sadze nawet ze mam taki brzusio juz jak olawd. Caly czas pracuje.Czuje sie w miare dobrze wiec jesli nie bede miala zadnych przeszkod to postaram sie przacowac do samego konca. Trzymam kciuki za wszystkie starajace sie.Rany tak dawno nie bylo juz zadnej nowej fasoleczki.Mam nadzieje ze Mikolaj na swieta obdaruje was najpiekniejszym prezentem na swiecie:));)!!! Jeszcze tylko odswierze moj wpis w tabelce: STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................31...............24......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Zmienilam rowniez moj wiek bo w zeszlym tygodniu postarzalam sie o rok :)):)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................31...............24......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.08 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 pozwolilam sobie poprawic cos w tabelce tej ostatniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............28 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................31...............24......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.08 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Musialam skopiowac stara juz tabelke. Dzieki ze poprawilyscie,przepraszam Smerfetko ;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,ze mamy nowe siostry na forum Stefcię i Tiamat, pamiętam jak my z Myszka kiedys też tak pisałysmy na forum ciagle ze sobą, a my to też siostry wirtualne, to były piękne czasy i te jak razem z Olą się wspierałyśmy. Dziewczyny nie smućcie się i nie załamujcie, ja starałam sie 2,5 roku i już niedługo pojawią się moje bliźniaki na swiecie.To forum bardzo duzo mi pomogło, z facetami niestety tak jest,ze chowaja w sobie to co czują, a my ujawniamy emocje na zewnątrz i wydaje nam się,ze oni nas nie rozumieja, a oni poprostu nie pokazuja tego,ze też to bardzo przezywają.Co do kłótni też nie raz kłóciliśmy się o byle co i to raczej z mojej winy, bo tak bardzo pragnęliśmy dziecka a go nie było, ale widać mój cud, a właściwie moje 2 cudy miały przyjść w najmniej oczekiwanym czasie, kiedy się nie spodziewaliśmy i już mysleliśmy,ze nigdy nie doczekamy dziecka, a gdzie 2. Myszko tęśknię, no i czekam na wieści od gina. Misiaczki fajnie,ze telefonicznie mozemy sobie pogadać, jak małe się urodzą i nie bedę na bieżąco Misiaczek bedzie mnie doinformowywał. Ewcik mam nadzieje,ze wam sie uda. Kasiada daj znak życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja opiero wrocilam ale dzis u mnie cieply wieczor nomalnie bosko:):):):):):)ja jutro mam sprawdzian z histori to biore sie za pisanie sciagi :P:P:P:P pozdrowionka dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko- siostrzyczko tez tesknie za Toba👄 wielkie dla Ciebie...musze ktoregos dnia do Ciebie zadzwonic to sobie pogadamy;) Teraz zmykam sie przebrac i lece do resteuracji gdzie pracuje , idziemy robic male porzadki , juz bedzie wysprzatane na swieta i sylwester, a przed samymi swietami to juz tylko bedzie mala szlifierka:) Pozniej zagladne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa fajnie,ze wszystko się poukładało. Kkinia kulaj się, kulaj. Pani Misiowa buziaki dla ciebie i małej. Kalpek i tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnia_20
Kobietki ja też strasznie pragnę dziecka. 2 miesiące temu odstawiałam tabl. anty i nic nie wychodzi z naszym starań. A myslałam że pójdzie tak łatwo. Strasznie mnie dobija każda @@@, strasznie to przeżywam, a jak pomysle że może będziemy się strać miesiącami to aż mi źle. Strasznie się dałuję. Właśnie zbliżają mi się dni płodne. Oby się udało! Trzymajcie kciuki:) Ja też życzę Wam dzidzi z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znacie jakies stronki ktore pomoga napisac mi pocztowke z ruskiego bo juz nie wyrabiam z ta szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja juz nie wierze,ze mi sie uda,a jesli sie juz uda to boje sie bardzo,ze starce kolejna ciaze:( Bylam dzis u gina,bo ten jajnik mnie tak boli,moze byc male zapalenie,dal leki,wiec musi przestac ! A Smerfetko ja tez sie juz staram 2.5 roku i dwa poronienia mam za soba i operacje,mam tylko jeden jajanik i boje sie bardzo,ze moze znow sie zrobic ta cysta cholerna i juz nigdy nie zostane mamusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Smerfetko ale ten czas leci! A jeszcze niedawno wyjeżdżałaś na urlop w góry a my żartowałyśmy że przywieziesz podwójną niespodziankę! A tu już Smerfiątka spore urosły :) Dziewczyny ja dziś odkurzyłam WSZYSTKIE kąty w mieszkaniu, umyłam i wypastowałam wszystkie podłogi ___ słowem błysk. Kuchnia na połysk. Normalnie jakiś instynkt wicia gniazda mam czy co ?!!! przez całą ciąże palcem nie tknęłam, kurze na kilka centymetrów a dziś zdrowa baba by się uszarpała a co dopiero w 9 miesiącu... Zaraz idę na USG. Zajrzę potem i powiem wam jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek znowu smucisz, uszka do góry niedługo zajdziesz w ciążę. kiedy badanka robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia___20 nie martw się, trochę czasu potrzeba na staranka. jak się niepokoisz to porób sobie badania na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa na badania to mam jeszcze zadzwonic,ale gin powiedzial,zebym ten cyklodpuscila i potem beirzemy sie na powaznie zaciazenie...ja juz chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaw fajne zdjęcie no i z brzuszkiem ci do twarzy ;p Kalpek nie martw się kobitko jeszcze wszystko się odmieni w twoim życiu i to w momencie kiedy będziesz się tego naj mniej spodziewała. Głowa do góry, zobaczysz będzie dobrze Dzieczyny czy wiecie coś, a może któraś miała toksoplazmozę w ciąży? bo moja koleżanka jest w 9 tygodniu w ciży i z wyników jej wyszło że to ma, wiem że to odzwierzęca choroba od kotów, ale jak się ją leczy? Czy to kierują do szpitala? Dajcie znać Pozdrawiam wszystkie gorąco, choć za oknem cały dzień pada deszcz i jest strasznie ponuro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek moja koleżanka też jest na to chora tego chyba nie można wyleczyc należy to kontrolować ona robi kontrolne badania co rok i też jest w ciąży w 19 tyg. a to nie szkodzi ciąży ani dziecku wiec bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa oj czas leci tak szybko, niedługo moje maludy tez się pojawia na świcie.Póki co ja mam takie bóle bioder, ze nie moge chodzić, siedziec, leżeć. Jak tam po usg? no i nie przesadzaj z tymi porzadkami, tylko wypoczywaj. Kalpek ja wierzę ,ze teraz już będzie dobrze i sie uda i wszystko ok bedzie. Jalanta pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jalanta czytałam jeszcze że jeśli ma się to przed ciążą to nic nie szkodzi ale jesli to się załapie w trakcie ciąży to dziecko urodzi się chore. U niej jakoś mają to sprawdzić czy załapała to teraz czy wcześniej. Zobaczymy w przyszły w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd jak samopoczucie?Buziaki. Dobranoc, idę spać, tylko pozmywam i mnie nie ma , ta pogoda mnie tak dobija,ze nic się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×