Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

wychodzi na to ze tabelka bedzie po prostu lista aktywnych. jestem chyba za bardzo sentymentalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey kobitki u mnie mróz!!!!!!!!!!!! normalnie szok!! ja już liczyłam ze nie będę włączać tak często ogrzewania a tu du....pa, mróz na całego. rachunki mnie wykończą. mieszkam na nowym miejscu 2tyg a już dostałam 5 rachunków i jeszcze chcą żeby płacić za pół roku z góry-kogo stać na to? no ale dzidzia w drodze wiec mam to w nosie. widzę ze się wkradł straszny chaos z powodu tabelki. mam propozycje. niech ktoś skopiuje stara tabelkę mamusiek i napisze stronę na której znajduje się pełna wersja a na bierzaco kopiujmy tylko tabelkę brzuchatki i dolna część mamusiek. z tym ze przed tabelka mamuśki niech będzie podana strona gdzie jest zarchiwizowana pełna tabelka. wtedy będziemy kopiować krotka tabelkę ale zapis historyczny pozostanie na stronie XY. w skrócie mogłoby to tak wyglądać szczęśliwe brzuchatki .... .... .... szczęśliwe mamusie archiwizacja początku tabelki na stronie XY .... a tutaj mamuśki z końca tabelki żeby było wiadomo gdzie maja się wpisywać nowe mamuśki. wtedy tabelka będzie króciutka i nikt nie zostanie pominięty a ani usunięty. co wy na to kochane babeczki???? no a teraz pora na kawkę i trzeba się brać za jakąś robotę. dziewczyny czy którąś ma już ten formularz na Health in Pregnancy Grand? jakoś nie mogę się doprosić od położnej, ciągle coś nie tak. słonko pięknie świeci wiec dużo uśmiechu dziś kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry chcialam zobaczyc jak tam rosnie ilosc glosow ale widze ze chyba sama musze je liczyc 😠 mialyscie oddawac glosy :o a wiec tak... dodałam ostatnie głosy ale prosze zeby kazda ktora chce oddac glos skopiowala \"dane z glosowania\" ale bez imion i dodała swoj głos :) ilość głosów: stara tabelka: 2 (Bes, Borówka) nowa tabelka (tzn. aktualizowana): 5 (Anecia) Frugo spoczko :) ... wiem ze zartowałas :) a moj Mikolaj dzisiaj znowu rodarl sie przez sen i wzielam go do łóżka do nas i spal grzecznie do rana :) ... no tylko niech się nie przyzwyczaja ;) każdy ma swoje miejsce do spania, tak uważam :) a teraz grzecznie lezy na kocu, wczoraj tez tak momentami bylo - jestem w szoku, zawsze musialam przy nim byc ... :) milego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO JEST NAJSTARSZY STAZEM TUTAJ???????/ NIECH ZAPROWADZI PORZĄDEK! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D to pewnie bedzie Monika2. albo raczej arverna. prosimy o odzew! A jak wasze maluchy monika2 i arvena? polepszyło się?Monika2 robilaś badanie Czarkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się podoba pomysł magdy_g :) ja właśnie odprawiam mój codzienny poranny rytuał czyli oglądam porody na discovery homes&health popijąjąc przy tym herbatkę z liści malin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, slonce i mrozik, super ja jestem za krotsza tabelka, tylko ciekawe czy mnie wtedy nie obetnie bo po mnie juz dlugi sznurek mamusiek, jak ten czas leci. witaj E.W. mam pytanie, Chil Trust voucher, jak wyscie go zainwestowaly i jak to sie zalatwia?dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie ma mowy o wycięciu tych mamuś, które się pokazują aktywnie lub tylko czasem po prostu niektóre mamy już się nie pojawiają w ogóle... bo lista była prowadzona od 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ! Jestem za pomyslem magdy-g ;) ma to sens :) wklejenie strarej odciecie wraz ze str gdzie mozna je znalesc i wpisanie listy brzuchatek bo one (tak jak ja) bardzo czesto zmieniaja ta tabelke :) te co sie nie odzywaja zawsze moga sie dopisac :) np na poczatku tabelki mamusiej u gory napisac....cd....i strone na ktorej sa te ktorych od lat juz nie ma :) Mnie maly strasznie nastraszyl....podzwigalam wczoraj troszke i dzis wstalam jakby mnie ktos poobijal kregoslup...biodra....wszystko mnie bolalo. Juz Aneci sie zalilam :( I nic nie kopal :( I czekalam i jadlam slodkie i juz plakalam i teraz jakby cos kopnal ale to nie tak jak zawsze... :( Martwie sie straszliwie :( Oleniga i Lollibelly dziekuje za wsparcie z cesarka :) jakos mi ulzylo :) Milego dnia i ogromnych kopniaczkow dla brzuchatek i usmiechu z pociech dla mamus :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek ja ostatnio byłam taka głupiutka i przenosiłam szafe z moim małżem, bo się uparłam że pomogę, poptem coś mnie zabolało w plecach i dałam se spokój, następnego dnia też miałam wrażenie że mały się nie rusza, ale to minęło, rozszalał się po południu nie martw się na zapas, bo to pewnie chwilowe dopiero jakbyś nie czuła Go przez caaały dzień labo dłużej to zaczęłabym się niepokoić jak oglądam te programy o porodach angielskich to całkiem zmienia mi się światopogląd nawet z małżem wczoraj o tym rozmawiałam nie wyobrażam sobie żeby w Pl babki zgadzały się dać się nagrywać w czasie porodu i jeszcze w TV to puszczać, a nawet nie ma chyba takie tv która by to puściła.. i te dzieci obecne w czasie porodu wcale nie przeżywają żadnej traumy, w Pl to nie do pomyślenia ja nawet wcześniej nie wyobrażałam sobie robienia zdjęć w czasie porodu a teraz już myślę, że to wspaniała pamiątka, bo to się przecież nie powtórzy.. wszystko tutaj jest takie naturalne, cała rodzina wspiera matkę, a w Polsce nawet mężowi często trudno być obecnym, smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie pamiętam kiedy Arvena4 dołączyła, ja we wrześnie 2007.Już dawno miałam napisać coś podobnego do pomysłu magdy_g.Ewentualnie można kopiować Brzuchatki i trochę Mamuś a resztę mamuś zostawić na jakiejś fajnej stronie i umieścić adnotacje, gdzie są.Czasami np co 50 albo 100 stron można odkopywać CAŁĄ tabelkę, co by sentymentalne Mamusie mogły powspominać... I rzeczywiście forum uzależnia - nie mam czasu pisać tyle co kiedyś, ale czytam i jak mam coś do powiedzenia to piszę. Niulek25 - problem z ruchami też miałam ( w drugiej ciąży, kupię sobie urządzenie do monitorowania ruchów dziecka w warunkach domowych, bo jadłam słodycze, piłam zimne i płakałam, bo nie chciałam jeździć do szpitala co drugi dzień).A na Twoim miejscu pojechałabym na sprawdzenie...Lepiej dmuchać na zimne. Borówka - kupa Czarka poszła do analizy i nie dali znać,że jest coś nie tak, więc pewnie jest ok.Wszystko już wróciło do normy, to pewnie był stomach bug - Czarek wszystko pcha do buzi, najlepsze jest takie z podłogi i bardzo brudne.Wypucowałam i odkaziłam spirytusem kosmetycznym wszystkie zabawki.Dbam,żeby Czarek nie dotykał brudnych pieluch ani obszaru \"pupowatego\".Myję mu często ręce.Ale powiedziano mi,że jak dziecko ma biegunkę - to dobrze, bo organizm sie oczyszcza, ale u nas to trwało ponad 3 tygodnie.Każde kupkanie to było wielkie mycie i przebieranie wszystkiego ( w końcu troche mniej piorę, wczesniej nie nadążałam).Dobrze,że znajoma poleciła mi smectę (marchewka, ryż, gotowane jabłka nie pomagały).A ja nie wiedziałam dlaczego Czarek miał tę biegunkę więc ograniczałam mu dietę coraz bardziej (może nabiału nie trawił, może glutenu) - teraz je wszystko i jest ok. Miłego dnia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki! Dość zabawna jest ta niekończąca się dyskusja na temat tabelki :) Ale nie narzekam bo naprawdę poprawiła mi dzisiaj humor z rana :) :) Ja jestem za nową tabelką, laski które wpadają raz na jakiś czas mogą się dopisać. ilość głosów: stara tabelka: 2 nowa tabelka (tzn. aktualizowana): 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dziękuję Wam bardzo za odpowiedź w sprawie lewatywy! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja tez jestem za nowa :) popieram pomysl magdy_g stara:2 nowa:7 ledwo 2 dni temu pisalam ze Lenny nie siada i co? i juz siada :D no,prawie.troche krzywawo ale jest!lezac na brzuszku przekreca sie na bok i raczkami odpycha od ziemi i tak sobie siedzi przekrzywiony :D za godzine ide z nadia do dentysty.ma do wyrwania 2 zabki :O biedna.moj scenariusz przewiduje ze wszystko idzie ok do momentu gdy dentysta wbije jej igle ze znieczuleniem w dziaslo... trzymajcie kciuki.to bedzie ciezka przeprawa. aha z tego co wyczytalam na forum i wlasnego doswiadczenia uwazam ze o niebo lepiej znosi sie planowana cesarke niz emergency. polozna mowila ze ma to zwiazek ze zmeczeniem i oslabieniem organizmu podczas skurczy i dlugiego porodu.a tak, przychodzisz swieza,rzeska i wypoczeta, cyk,cyk i dzidzior jest za pol godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly :):):) Masz racje :) ja bym miala ta planowana :) poniewaz moje lozysko jest przodujace i powinno sie je \"urodzic\" na koniec, a u mnie urodziloby sie na poczatku powodujac krwotok :( Wiec cesarka bylaby jedyna mozliwoscia porodu :) ja sie nie tyle obawialam samej cesarki tylko po... jak sie dochodzi do siebie to podobno wieki trwa??? AAA i powodzenia u dentysty :) buziak x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek po cesarce wstalam jak tylko epidural mi zszedl i moglam ruszc nogami.tylko kilka krokow ale trzeba sie ruszyc.troszke boli ale nie jest tak zle.od dnia 1 sama zajmowalam sie malym, nie potrzebowalam wogole pomocy poloznych.po 3 dniach wyszlam do domu i tez sama zajmowalam sie synkiem bo maz musial pracowac.naprawde nie jest zle.tylko szwy troche przeszkadzaly ale jak po tygodniu polzna je zdjela to juz wogole bylo spoko.na poczatku mialam tylko problem z podniesieniem sie z lozka.po 2 tygodniach czulam sie juz jakbym nigdy tej cesarki nie miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek dzieki :D dobra czas sie zbierac, zrobilam malej skazanej ostatni posilek, nalesniki, zjemy sobie w parku przed dentysta bo potem nie wiem kiedy bedzie mogla cos zjesc.matko ale sie boje :Oprawie jakbym sama ze soba szla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim ja po ciezkiej nocy Jamesa ciagle meczyla goraczka i przychodzil cochwile w nocy do naszego lozka dawalam mu syropki i musialam go glaskac zeby zasnol, teraz ma 37.8 i lezy oglada bajki ale mnie tez cos bieze bo strasznie mnie glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słońce działa cuda, właśnie wróciłam z krótkiego spacerku i jestem pełna energii, zaraz wstawiam pranie i robię obiadek normalnie tryskam energia no ale szaf nie będę przestawiać :-) z tym dźwiganiem w ciąży naprawdę trzeba uważać. nam się wydaje ze damy rade, ale zastanówmy się milion razy zanim coś dźwigniemy cięższego. lolli powodzenia u dentysty. ja wolałam borowanie niż to straszne uczucie wbijania znieczulenia. no ale może nie będzie tak źle. powodzenia dziewczyny jak ja tęsknie za jeansami. jak się okaże ze po porodzie będę mogla wcisnąć inne spodnie to zrobię marsz pożegnalny starym ciążowym spodnią dresowym i wyrzucę je triumfalnie do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia link nie wchodzi
zrob cosik z tyyyyyyyyyyyyymmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba skopiowac i usunac spacje,probowalam,ale dalej mi ze spacje sie wkleja:(zaraz sprobuje na onet.eu jest ten artykul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kAfeteria ma to do siebie, ze przy kopiowaniu linków wciska spacje. dlatego link nie otworzy strony automatycznie i trzeba go skopiowac recznie i tam wykasować wszystkie spacje monika suoer moja tez kiedys zkapala jakies paskudztwo - pomogl nifuroksazyd. lek mialam pod reka a innych sposobow nie znalam. w sumie te naturalne to i tak na malo by sie zdaly w przypadku wirusa nie no dziewczyny, dajcie juz spokoj z ta tabelka. kopiujemy skrocona z adnotacja do strony na ktorej jest pełna wersja i wsio! przeciez widac gdzie jest przewaga glosów.dzieki msagdzie i ja sie przekonalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702- Tixylix Chesty Cough ja mojemu wlasnie dalam ale na nim pisze od 1-10 years i zawsze podawalam ten syrop tylko raz na suchy raz na mokry kaszel i nic mu sie nie dzaialo ale teraz zastanawiam sie czy dalej mu go dawac normalnie sie przerazilam najleprze jest to ze gp zawsze ten syrop na kaszel przepisujenormalnie mnie zatkalo a wy dziewczyny jakie syropy na kaszel dajecie dziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medised też jest na liście. butelki jeszcze nie otworzylam, to może doczeka kiedy Zuzia skonczy 6lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nawet nie wiecie jak mi serducho bilo kiedy czytalam ta liste lekow ja mojemu wlasnie benylin chesty i cough podawalam-starszemu,a adaskowi medised:( dzieki Bogu nic sie nie stalo!mniejsza dawke dawalam!ale teraz kupilam w PL sklepie Lipomal i to bede podawac w razie czego! ok to przeglosowane z ta tabelka???mi wczoraj w sumie skonczyl sie 38 tydz. dzisiaj jest dokladnie 38+1 jak to Oni pisza;) jak zdaze poszukac tej tabelki to wkleje ja tak jak magda zaproponowala OK???A jak nie dzisi to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×