Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

anecia ja mam drzwi frontowe i tylne na ogrodek te na ogrodek zawsze zamykalam przed pojsciem spac,mam wysoki plot na ogrodzie i przeskoczyli go. wtedy wyjatkowo co ktos chcial wejsc do domu zamknelam wczesnije te dzrwei gdybym tego nie zrobila i gdyby ktos wszedl zobaczyl mnie nie wiadomo jak by to sie skonczylo....Browoka dobrze pisze nigdy nic nie wiadomo zamykajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie z ta swinska grypa kurde borowka masz racje ci GP...ja synowi kazalam wczoraj porzadnie sie wymyc po szkole,a mezowi po pracy bo u nich wlasnie wszyscy chorzy:( jutro mam z Amelka wizyte u gp bede siedziec daleko od nich,bylam sie zarejstrowac w czwartek i nigdy nie bylo problemu zeby na drugi dzien,a ona do mnie niestety ale dopiero na 30kw jest miejsce.ojjjjjjj,jak na play group ktos kichnie to ja zwiewam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mowili o odciskach. nikt z nas nie moglby ich zidentyfikowac więc powiedzieli, ze nie bedą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka ja tez mam wysoki plot i myslalam ze to dobrze bo komu sie przeskakiwac bedzie chcialo...ale juz tak nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej dmuchac na zimne i z bezpieczeństwem i z tą grypą już mniej boję sie grypy. czytalyscie ze w Meksyku jest tylko 7 przypadkow śmiertelnych potwierdzonych ze to świńska grypa? na ponad 150. czyli co? wyjdziemy z tego!!!byleby lek dostać w czas. w polsce wykupuja go masowo. tutaj tez podobno przez internet mozna. tylko nie rozumiem dlaczego tutaj jest taki problem z dostaniem masek chirurgicznych. maja tylko te od kurzu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja mam rowery nawet zaklute na ogrodzie a jest wysoki plot zamykany i co? u mojego brata mieli kolczatke na plocie i ukradli w nocy 4 rowery drogie bo mieszkal z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes biedactwo - trzymaj się . Zobaczysz już dziśiaj przytulisz swoje maleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka Ktoś czuwa nad nami. piszesz ,że wtedy wcześniej zamknęłaś drzwi od ogrodu, a szwagier, nie grzeszący ostrożnością, tego wieczoru zamknął duże okno na kluczyk - pewnie pierwszy raz w zyciu, te wlaśnie ktore chcieli otworzyć przez lufcik rozgladasz sie za nowym mieszkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne co się dzieje - oby ten kryzys szybko sie skończyl to może bedie lepiej. O tyle dobrze że nie udalo im się i nikomu nic się nie stalo. Może juz nie beda prubowali wiedzac ze 2 mezczyzn w domu. Ja też sie boje na wazenia ido gp chodzic - bo to nigdy nic nie wiadomo. Najgorzej do tesco na zakupu. Chyba od tej pory mojebo M bede wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogule to ide po jakies żelaztwo do piwnicy - co by bylo czym zdzielić jednego z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dziwne!!! slowo mojego mi zagwiastkowali - od kiedy to wulgaryzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupcie dziewczyny plyn/spray/piankę do rąk z alkoholem by moc ręce umyć jak nie ma wody i mydla, ja juz swoich podróżnikow zaopatrzylam. to jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka- kurde co sie dzieje normalnie az sie boje a my zawsze w takiej spokojnej dzielnicy mieszkamy i nwet nie zamykamy ogrodu na noc:o normalnie od dzis to musze wszystko pozamykac wszystkie okna na kluczyk tez najgorsze to ze mamy drzwi wejsciowe takie liche bo z plastikowego szkla i mam takie wrazenie ze jakby ktos w nie mocniej kopnol to sie otworza normalnie sie teraz boje. a co do tych dezynfekatorow to masz racje tez dzis polece kupic bo czy nawet w autobusie sie trzyma potem nic nie wiadomo pozdrowionka aty bes trzymaj sie kobito bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzdr dla wszystkich ja z maksem na rekach - zatwardzenie ma i kupe wrecz rodzi bidulek. to po kaszkach, odstawilam ale sie meczy bes-3m sie! 🌼 3mam tez kciuki za testy, niech wyjda takie jak chcecie ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) borowka no niezle, ale sie porobilo, nam tydzien temu zwineli rower nadii z ogrodu.teraz czekam na ciag dalszy.pomijam fakt ze brama na ogrod zepsuta i stoi otwarta a w kuchni zawsze mam male okienko otwarte bo zepsuta klamka :O przed chwila zmienialam pieluche i ja upuscilam.znacie to przyslowie, jak to kromka zawsze spada posmarowana strona?... ide prac dywan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) my zaraz na lotnisko wyruszamy po babcie :) ... oj bedzie sie dzialo :) Lolli dzieki ze podsunelas mi pomysl, z reszta nieswiadomie, usypiania malucha na dworze :) ... super, juz babcia nie bedzie miala problemu zeby schylic sie do glebokiego travel cot zeby ululanego Mikolaja polozyc na drzemke... dziewczyny alez u Was sie dzieje, wspolczuje tych nerwow ... chyba ciesze sie ze nie mamy mieszkania z councila ale niestety duzo placimy ... cos za cos... Anecia baw sie dobrze i pogadaj sobie :) a z tą grypą to kurcze niebezpiecznie... Patinka ja tez chyba zalamalabym sie gdybym zaszla teraz w ciaze ale takie mysli pewnie bylyby tylko na poczatku, potem juz patrzylabym przez \"rozowe\" okulary ... Lolli i Borowka Wy widze tez na testy czekacie... oj :) zeby bylo po Waszej mysli :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga zonk! ja czekam na okres ale nie dlatego ze ciąża!chce kupić taki sobie komputerek ale nie bede mogla go używac dopuki nie mam@, a po zastrzykach anty- moge czekac calkiem dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja nie mam councilowskiego, tu sie wlamuja gdzie popadnie ;) aaa no wlasnie, wiadomosc dnia-mam okres! tzn mialam, dostalam wczoraj poznym wieczorem a dzis juz nie mam.oby tak dalej! :D aaa i jeszcze kawaly: zona myje gary w kuchni, maz przez caly dzien przed kompem.po zmywaniu kobita pyta meza: -kochanie, czy moge na chwilke skorzystac z komputera?chcialam tylko sprawdzic poczte? maz: -czy ja ci przeszkadzam jak garnki zmywasz?czy ci gabke z reki wyrywam??? i przychodzi mama z synkiem do lekarza i mowi: -panie doktorze martwie sie, z siusiakiem mojego synka jest cos nie tak.lekarz: -prosze pani to nie jest siusiak tylko penis i zaczynamy leczenie rzezaczki... i przychodzi facet do domu, w rekach trzyma 3 flaszki.zona pyta skad je ma, a on: nie uwierzysz!zlapalem zlota rybke! iiii... maz kocha sie z zona.nagle ona zaczyna: -ty mnie juz chyba nie kochasz... -jak to cie nie kocham?przeciez bzykam cie powolutku zeby popiol z cygara nie spadl ci na pupke... milego dnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli z tych ponad 150 przypadkow smiertelnych potwierdzonych, ze pzryczyną jest grypa jest tylko 7 . ale w innych źródlach czytam ze 26 wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa potwierdzonych, no tak... Swine flu is suspected in at least 149 deaths and 1,995 cases, with nearly all states reporting infections. Officials look at what is thought to be the first case, near a pig farm in Veracruz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli masz nieaktualne wiadomości, jest chorych w meksyku ponad 2400. ja nie moge o czym innym myśleć, no mo że o wczorajszym zajściu jeszcze, i ciagle czytam czytam czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×