Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Niulek moja Laura tak miala tylko to bylo wieki temu i pamietam jak przez mgle. Olivka miala moze ze 3 lekkie kolki to suszarka po brzuszku zasypiala momentalnie mino szumu sucszarki cieplo z powietrza bardzo pomaga tylko trzeba uwazac aby nie poparzyc dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! Takie było żwawe forum a teraz co??? W sumie co ja się dziwię, sama pisałam raz na ruski rok. Ale ja to należę do tych leniuszków, że poczytać to i owszem ale żeby już napisać coś to nie :p W każdym razie staram się teraz żebyśmy nie wymarły! Może ktoś jeszcze się dołączy? A tak w ogóle to jestem maryśką 15 maja tylko nick zmieniłam :) Mój Filipek skończył już 3 miesiące i potrafi się już trochę sobą zająć. Nie beczy już z byle powodu i czasem mamusi pyskuje :) Taki jest kochaniutki... Właśnie już godzinę sam się bawi na podłodze pod karuzelką i z zabawkami. No i też już zaczyna świerszczyć jak ja to mówię (znaczy marudzić). Muszę teraz iść i go porządnie wycałować, poprzytulać i popodgryzać boczki :) to będzie zadowolony. Zajrzę tu jeszcze dzisiaj na pewno! Aaaa i jako już wielce doświadczona mama :) zawszę służę radą. Niulek Ty zadawałaś sporo pytań ale nim zdążyłam się odezwać już inne dziewczyny Ci udzielały odpowiedzi. Mam nadzieję, że będę mimo wszystko jeszcze kiedyś pomocna :) Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pogodny poranek! Franus na szczescie miewa sie juz nieco lepiej, katar dalej jest,ale mniej i nie dlawi sie juz tak w nocy, dzieki czemu ostatnie 2 noce przespal cale :) Onyx-dzieki za porady, przydaly sie, szczegolnie ta z podwyzszeniem materaca :) Swoja droga to przy ulewaniu sie jak byl malutki podkladalismy ksiazke telefoniczna pod bieguny zeby spal pod katem a tu jakos mi nie przyszlo do glowy, ze mozna zrobic tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk - no probs :) też się od kogoś dowiedziałam, a że sprawdziłam na własnym dziecku to podaję dalej :) Nie wiecie co z Seleną? Już w wylęgarni? Wszystkie podczytujące leniuszki - pisać, pisać!!! No, to co - kawusia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny,no ja to juz i po kawusi i po sniadanku i teraz siedze i dumam co ze soba poczac przez reszte dnia dopoki moja druga polowka nie wroci z pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JennaS...............20.07.2009......40....Derby........ ...syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........31.08.2009.....37....Hatfield...cór cia Alicja.... edyta b .................07.09.2009......38....barnsley.synek.. oliver Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....22.......Bedford ..........Adam Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon Silme...............9.08.2009........4260......Bristol.. ............Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprost nie moge uwierzyc,zostalo dwa tygodnie i chyba powolutku zaczyna to do mnie docierac ,no i przez to zaczynam odczuwac strach jak to bedzie .cala ciaze przechodze bez jakichkolwiek problemow i ludze sie ze z porodem tez tak bedzie.torba juz stoi spakowana jeszcze tylko kilka rzeczy pozostalo dorzucic.a wogole to jestem zla bo poprosilam mame zeby przyslala mi kilka rzeczy dla maluszka z polski no i paczka zaginela w akcji :-(zaczekam jak dzisiaj nie dojdzie to bede musiala jeszcze kilka rzeczy dokupic, a juz myslalam ze bede miala cala wyprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po udanym weekendzie. :) :) Szkoda tylko, ze tak szybko uciekl. Bylismy w Cardiff na koncercie U2. Bylo niesamowicie!! :) Ciagle nie moge uwierzyc, ze tam bylam- widzialam- slyszalam. :) Przy okazji odwiedzilismy tez moja dobra kolezanke ze szkoly podstawowej. Jak milo jest zobaczyc znajoma, przyjazna twarz po latach :) Bawilismy sie super! Jednak czas na powrot do rzeczywistosci.... Przesylam namiary na farme, na ktora my jezdzimy :) http://www.grovefarmpyo.co.uk/pickyourown Polecam! Dziewczynki. Co myslicie o chustach do noszenia dzidziusiow? Korzystalyscie? Gdzie mozna je kupic? Bardzo mi sie to podoba i szukam informacji na ten temat :) Pozdrawiam cieplutko z Bedford!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa ja korzystam z chusty kółkowej i jestem zachwycona. Teraz chciałabym jeszcze wiązaną, żeby mieć jakąś na zmianę. Nosi się świetnie. Adaś jak tylko go instaluje w chuście zasypia:) a ja mogę wstawiać pranie i gotować obiad. Na wyjścia też jest rewelacyjna. Maluch zazwyczaj śpi ale raz mi się zdarzyło że zaczął kwilić w bootsie. w obawie że zaraz rozlegnie się syrena szybko przełożyłam go z pozycji "na żabkę" do pozycji leżącej i dałam cyca. nawet mama która towarzyszyła mi w zakupach się nie zorientowała że karmię:) chusta wszystko zakryła, a my dokończywszy zakupy poszłyśmy się czegoś napić. Moja chusta ma dodatkowo ogon, którego używam jak jest chłodno jako dodatkowej ochrony stópek lub głowy. jak chcesz to mogę ci na maila wysłać fotki z tamtej wyprawy do bootsa to sama zobaczysz ile widać. mama mnie obfotografowała bo nie mogła uwierzyć że tak dyskretnie karmić można. Teraz chustę noszę ze sobą nawet jak mały jest w wózku lub foteliku, bo nigdy nie wiadomo kiedy mu się cyca zachce;) a sama chusta zwinięta mieści się w torebce. To namiary na babeczkę od której ją kupiłam: http://www.chusty.tarchomin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bo ja nie wiem czy sie martwic czasami sama sobie kontroluje szyjke- no i dzis moge normalnie sobie opuszek palca wlozyc- i jest miekka bylam na usg szyjki 2 tyg temu przed wyjazdem do pl- i wszystko bylo ok- dlugosc ponad 5,5 i zamknieta zaznaczam ze nic mnie nie boli- zadnych skurczow, stawiania sie brzucha, malyh ruchliwy jak zawsze tu w uk- nie zajmuja sie ciaza od strony "PODWOZIA" wiec nie weim-m martwic sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag ja tak miałm że bardzo szybko sama sobie sprawdziłam i np rano szyjka była prawie zamknieta ale wieczorem też była otwarta na opuszek palca, u mnie dosć miękka była cała ciąże, no a pod koniec zaczęła sie już pożadnie rozwierac, na szczescie nie przyspieszyło to porodu, urodziłam po terminie, więć to pewnie taki rok, ale lepiej tam paca nie kłaść bo bakterie i niepotrzebne drażnienie szyjki które moż e zaczac pobudzać macice, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek- moj Patryk ma dokladnie tak samo. Jak wypadnie mu z buzki sutek to rusza glowka w prawo i lewo, prezy sie i placze. Jakby nie wiedzial jak sie ssie. Wtedy odstawiam go od piersi, przytulam i staram sie drugi raz przystawic. Jak znow jest powtorka z rozrywki to staram sie przystawic do drugiej piersi. Jak po odstawieniu i przytuleniu przestaje plakac to jestem wtedy pewna ze nie meczy go zadna kolka. W sumie nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Jestem spokojniejsza jak teraz wie ze nie tylko moj maly tak sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slime swietne te chusty!!! chyba sie skusze :):):) Aga_nton fajnie ze odpisalas mi...ja nie wiedzialam co sie wtedy stalo :( i dobrze wiedziec jak sie zachowac w takiej sytuacji :) MY zaraz idziemy na male zakupy do miasteczka i wywolac zdecia Bubka jak sie urodzil az do dzis :) ale podekscytowana jestem heheheh no to do poznie kochane :) aaaa ewag nie wiem co napisac...ja nidy od tej str ciaza sie nie interesowalam ale wiem ze czasami moze byc z tym problem wiec lepiej pojsc do learza i powiedziec o swoich odczuciach on ci powie czy trzeba sie martwic? czasami jak sie ich zaskoczy swoja wiedza na temat pewnych spraw oni jakos bardziej sie sprezaja i wtedy potrafia odpowiedziec :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Onyx🌼 bardzo dziekuje za link do forum... jest bardzo ciekawe. Sporo tematow mnie tam zainteresowalo! Silme🌼 chusty super!! Jesli mozesz, to przeslij swoje fotki. Napalilam sie na te chusty. Chcialabym znalezc jakas ktora kolorsytycznie bedzie pasowac i do mnie i do Meza ;) Mam wrazenie, ze z tymi wiazanymi mozna bardziej zakombinowac.A czy ta babeczka od ktorej kupowalas wysyla za granice? I czy mozna zamowic kolorek? W tym momencie na allegro ma wystawiona tylko jedna :( Niulek🌼 wrzuc wiecej fotek Twojego Bubcia :) Ja tez mam zamiar wywolac troszke zdjec. Jednak papier to papier- zupelnie inna pamiatka. A wlasnie... gdzie z reguly wywolujecie fotki. Ja wczesniej chodzilam do prywatnego fotografa, ale moze warto skorzystac z uslug bootsa, tesco czy tym podobnych. W prywatnych, malych zakladach jest znacznie drozej. My oczywiscie w pracy. Cale szczescie jest spokojnie. Nie zdazylam jeszcze dobrze odpoczac po weekendzie. Ogladam sobie wozeczki. :) Podoba mi sie bugaboo ( cameleon)- www.bugaboo.com Podobaja mi sie te z czekoladowa baza i piaskowa buda. Moze nie sa zbyt urodziwe ale na pewno lekkie i wygodne w obsludze. Zaledwie 9 kg. Odpychajaca jest jednak cena. Nowy, to koszt rzedu 650 futnow. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tym ktore nie zagladaja na nowe forum podrzucam zdjecia Franka(taki maly przekroj od Wielkanocy az do poczatkow sierpnia bodajze) http://picasaweb.google.com/Agguula Lilowa-fotograf, ktory robil zdjecia Franka do paszporu powiedzial, ze odbitek nie oplaca sie robic w zakladzie tylko wlasnie oddawac w aptece, bootsie, itp. A co do Bugaboo to ja mam Froga i jestem bardzo zadowolona. Lilowa-sporo jest na ebay, warto zerknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk🌼 zaraz bede podziwiac Twoje fotki. Zajrze tez na ebay.Slyszalam, ze frog tez jest bardzo dobry, tyle ze juz nie dostepny w UK. Chyba, ze na ebay. Zagladalam tam juz kilka dni temu w poszukiwaniu bugaboo ale ceny i tak wydawaly mi sie wysokie za pelny zestaw. Cholercia- marzy mi sie taki piaskowo- brazowy. :) Napisz cos wiecej o frogu. Jak z przednimi kolami- nie scieraja sie? Kupowalas na ebay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk🌼 ojej, jaki on cudowny!! Sliczne wloski!! Oczka!! Caly piekny!!! Napatrzec sie nie mozna !! Ps I super ciuszki masz dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowalam na ebay moj wozek, co do przednich kolek to sa sfatygowane,ale taka chyba ich uroda. Mysle, ze spokojnie przezyja z kolejnym maluchem. Ja nie kupilam tego wozka ze wzgledu na marke-tylko patrzylam, ze lekki i zwrotny i przede wszystkim...granatowy kolor. Dopiero na ulicy sie dowiedzalam, ze mam wozek jakim woza swoje dzieci gwiazdy :o Wiadomo, male miasteczko... Ja uwazam, ze jest wygodny jak na wozek z gondolka(nie najwieksza,ale Franek wciaz sie w niej miesci) to zaleta jest lekkosc. Mieszkam na 1 pietrze i rozkladam go na czesci zanim wniose-najpierw odpinam gondolke(klik i juz), potem biore rame(tez szybkie zlozenie),zakladam na ramie jak torbe i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa, ja odbitki robiłam w bootsie, teraz planowałam w asdzie bo nic nie ma innego w pobliżu, ale dostałam bonusa na odbitki przez internet na snapfish i zamierzam skorzystać. Maksowi do paszportu robiłam też sama, normalnym aparatem, w domu i odbitki zamówiłam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózki kupowałam w charity shopie, oczywiście nie tak, że weszłam i mogłam sobie powybierać. Pierwszy kosztował 15 funtów, drugi 30. Z foliami przeciwdeszczowymi. Trójkołowce mi się akurat trafiły. Ten pierwszy był wygodniejszy dla dziecka, bo jak się go rozkładało na płasko, to nie miał przerwy między siedzonkiem a podpórką na nogi i dziecku kończyny nie majtały. Nie miał za to skrętnych przednich kółek :( Ten nowszy miał śpiworek na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk🌼 no wlasnie mnie tez zauroczyla lekkosc i zwrotnosc tych wozeczkow :) czytalam same pozytywne opinienia na ich temat- jedyny minus to wlasnie te przednie kola, ale zauwazylam ze mozna je osobno kupic na ebay w calkiem rozsadnych cenach.A jak to jest w podrozy samolotem? Trzeba cos dodatkowo placic za te wozki przy oddawaniu do luku? Onyx🌼 nie widzialam nigdzie u mnie charity shopow z wozkami. Sprzedaje sie tu raczej tylko ciuchy i jakies pierdolki do domu. Pewnie gdybym zauwazyla cos lekkiego i w dobrym stanie, to rowniez bym sie skusila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×