Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Mocno trzymam kciuki i czekam na wiesci!!!!!! :) U nas sobota uplynela leniwie... wlasciwie to tylko ja taka leniwa jestem. Ciekawe czy juz mi tak zostanie, czy to tylko dzisiaj taki trudniejszy dzien. Wczoraj meczyl mnie zoladek i pewnie stad ta utrata energii.Co zjadlam to ladowalam w kibelku...nie wiem skad te atrakcje... Jutro zaczynamy 30 tydzien!! Poki co kupiony wozek i pare ciuszkow. Chyba musze zabrac sie powoli za wyprawke. Pewnie 100 razy juz to bylo, ale macie jakas liste? Co zabrac do szpitala? Co potrzebne na poczatek? Jesli to nie bedzie problem, to bede wdzieczna za powtorke. :) A tak poza tym to cos mi sie zdaje, ze bede tu jako jedyna ciezarowka. Edyta i Selena beda bawic maluszki i tylko ja z brzuszkiem zostane. No nic, spokojnej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to coooo? :) siedzialam prawie caly dzien na necie- i kompletowalam wyprawke zamowienie spisane- teraz tylko czekam na kase _ (owa Health in Pregnancy grant)- i pol godziny klikania- i calosc bedzie kupiona zostanie tylko wozek zamowic ale to jakos w listopadzie dopiero wyprawke mowisz chcesz? :) Wyprawka dla noworodka UBRANKA - śpioszki 4–7 szt. - body z krótkim rękawem 7–10 szt. - body z długim rękawem 7–10 szt. - kaftaniki 3–6 szt. - pajacyki 5 szt. -- czapeczki (2 cienkie, 1 grubsza, najlepiej ze ściągaczem, wiązana) - skarpetki 5 par - cienkie rękawiczki 2 pary - śpiwór z kapturem/ kombinezon (na chłodne miesiące) - sliniaczek 2- 3 szt. HIGIENA - mydełko dla niemowląt (najlepiej z dozownikiem) - krem przeciw odparzeniom - oliwka - chusteczki pielęgnacyjne - paczka pieluch New born - szczoteczka do włosów - gumowa gruszka lub aspirator do noska- frida - małe nożyczki z okrągłymi końcówkami - patyczki higieniczne - zasypka - pieluchy tetrowe 10 szt. - pieluchy flanelowe- 3 szt. - ręczniki kąpielowe 2 szt. - termometr do mierzenia temperatury wody - wanienka - gabka/ siedzisko - przewijak - proszek do prania niemowlęcych ubranek - spirytus do przemywania pępka - sól fizjologiczna SEN - łóżeczko - materacyk - ceratka pod prześcieradło - pościel 2 komplety - kołderka I poduszka - cienki kocyk 2 szt. - grubszy kocyk - rożek 2 szt SPACER - wózek - posciel/ śpiwór do wózka - torba na akcesoria - osłona przeciwdeszczowa, moskitiera, parasolka - fotelik do przewożenia malucha autem ŻYWIENIE Do karmienia piersią: - wkładki ochronne do biustonosza - laktator - podklady - Majtki poporodowe - Koszula do karmienia - najkladki silikonowe na piersi - krem do pielegnacji brodawek - herbatka na laktacje- Hipp - poduszka do karmienia Do karmienia butelką: - butelka 125 ml 2 szt. - butelka 250 ml 2 szt. - smoczki pasujące do butelek - szczoteczka do mycia - smoczki - sterylizator (wyparzacz) - termoopakowanie do butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do szpitala :) dla dziecka pampersy chusteczki 5 pajaców 5 body spodenki dresowe bluzeczka grubsza skarpetki czapeczke kocyk 2 pieluchy tetrowe smoczek niedrapki dla mnie szlafrok 2 koszule recznik skarpety majtki jednorazowe 5 szt majtki zwykłe klapki laktator z butelką i smoczkiem krem bepanthem szczotke do włosów szczotke do zębów paste szampon mydło antyalergiczne wkłady poporodowe 2 paczki balsam do ust dezodorant chusteczki 2 paczki dopakuje: mineralną, krakersy, biszkopty ładowarke, telefon, aparat, przygotowane drobne na parking zabrac trzeba fotelik samochodowy T-shirt na zmianę dla tatusia p.s. nie zapomnij meza zabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny!!! pobyt rodzicow ciag dalszy dlatego nie ma mnie na necie :( wyjezdzaja we wtorek...i juz mi sie ryczec chce :( Selena powodzenia!!! brzuchatki...powodzonka a mamusiom cierpliwosci hihihih napisze w srode cala zaryczana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, potrzebuję pomocy w sprawie zasiłku Health in Pregnancy grant, zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać, byłabym bardzo wdzięczna za choćby małą podpowiedz. Moje dzieciątko pojawi się w grudniu:) Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozna ma ci dac formularz, wypelniasz, podajesz konto bankowe, wysylasz- za jakis miesiac ci przelewaja kase nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag dzięki. U mnie 27 tydzień, położną widziałam tylko raz, nie wiem czy to normalne, czy ja mam takie "szczęście":(, 29 września mam badanie na glukozę,muszę się chyba upomnieć o ten formularz. Dzięki raz jeszcze, miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Nie ma wiesci od Seleny...? Monia17, nie daj sie spławiać, położna nie robi łaski wystawiając zaświadczenie o ciąży, powinna to zrobić około 22. tygodnia. Ewag - pamietamy o Tobie :D Ale mnie rozwaliłaś tym zestawem do karmienia piersią, gdzie są podkłady i majtki poporodowe :D Wiem, wiem... ;) Ale śmiesznie się czytało... :D To co, kawka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag🌼 dzieki wielkie!!!!! :) :) Nie zapomnialam o Tobie ale Ty tak rzadko sie tu pojawiasz... Mam nadzieje, ze to sie zmieni jednak :) Monia🌼 oczywiscie pytaj polozna. Ja formularz dostalam w tym tygodniu dopiero a dzis zaczyna mi sie 30 tydzien. Teoretycznie polozna powinna wypelnic go okolo 25 tygodnia ciazy( od tego tygodnia mozna skladac wniosek) ale w praktyce jest to czesto znacznie pozniej.Popros ja o to przy najblizszym spotkaniu. Mnie ciutek martwia moje wyniki krwi. Mam niska hemoglobine- 10.3. Oczywiscie wg poloznej ciagle w normie... wg polskich norm to anemia. A ja sie zastanawiam skad wiecej tego zelaza chlonac. Staram sie zdrowo jesc ale widac potrzebuje go wiecej. Ciagle trzymam kciuki za Selene i Edyte!! 🌼 Zagladam tu z nadzieja, ze cos juz wiadomo. Slonecznej niedzieli Wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-jak hemoglobina zjedzie Ci ponizej tutejszej normy to natychmiast przepisza Ci zelazo. Ja co prawda bralam juz przepisane z PL 2 miesiace wczesniej przez ginekolog. Polozna wciaz twierdzila, ze jest w normie(mialam chyba nawet troche lepsza niz Twoja). Pomimo przyjmowania zelaza spadlo nawet ponizej ich normy. Wtedy natychmiast moja przychodnia do mnie zadzwonila, ze maja dla mnie recepte na zelazo bo mam zle wyniki badan krwi :-) Zawsze mozesz zaczac brac wczesniej, chyba mozna gdzies kupic albo jak masz z PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa- bo ja zawsze taka busy jestem- za duzo stron do odwiedzenia ;) i ebay wciaga ;) monika- to dziwne- bo polozna widze srednio co 2 tygodnie? yyyyy- kto za mnie rozwiesi pranie- i posprzata w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie, czy ja moge isc do GP i poprosic wlasnie o badanie krwi? Tez sie martwie o zelazo, jem watrobke i zapijam sokiem pomaranczowym ale to chyba Maksio ze mnie wszystko wysysa. Staram sie go odstawiac ale marnie mi idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, być może położna potraktowała mnie olewczo bo zgłosiłam się dopiero w 14 tyg do mojego GP, wcześniej byłam u polskiego gina na badaniach, wezwali mnie w 21 tyg na badania krwi i usg i od tamtej pory cisza. Mam nadzieję że to dlatego że wszystkie wyniki są ok. Dzięki dziewczyny za pomoc, młego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak jestem i mam wolna chwile- to nikt nic nie pisze ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz za pozno, ale tak czy siak POWODZENIA dla jeszcze brzuchatek albo swiezo upieczonych mamusiek:) monia 17, moze po prostu przejdz sie do swojej midwife i umow sie na wizyte (jak jej nie bedzie to chociaz zostawisz wiadomosc). Faktem jest, ze na poczatku wizyty nie sa bardzo czeste, tym bardziej, ze dochodzi scan w szpitalu w 12 i 20 tygodniu, ale zwykle midwife podczas wizyty umawia sie na kolejne spotkanie i zapisuje to w Twojej ksiazce ciazy. Jak chcesz posluchac jak bije serduszko Twojego malenstwa:) to koniecznie nawiedź swoja midwife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki JennaS za radę, 29 wrz. więc niedługo idę na badanie krwi- glukozę, to wtedy się przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :) I kolejny tydzien przed nami. Alez szybko one uciekaja! Teraz praca, potem basen, troszke sie poucze, przygotuje jedzonko na jutro i juz bedzie czas na lozeczko. Aga🌼 Dzieki wielkie! Zastanawiam sie tylko skad oni beda wiedziec czy mi ta hemoglobina dalej nie spada. Polozna nie wspominala o powtornych badaniach. Bede musiala ja o to pomeczyc przy najblizszym spotkaniu 15.10.09. Przypomnialam tez sobie, ze mam tabletki z wyciagu z buraka, pomocne przy leczeniu anemii. Polecil mi je moj gin z Polski wiec sobie kupilam dwa opakowania w herbapolu.Doraznie powinny nas ratowac. :) Biore tez witaminki dla kobiet w ciazy po 12 tygodniu. Ciagle trzymam kciuki za Dziewczyny ale mam nadzieje, ze juz tula swoje Maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge chyba uchylic rabka tajemnicy i napisac, ze Selena urodzila przesliczna coreczke. Zebyscie sie nie martwily. PEwnie wpadnie tu sama napisac cos wiecej wiec jej ie bede odbierac tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-mysle, ze oni zrobia Ci jeszcze jakies badania krwi. Mnie trudno sie polapac ile ja mialam zrobionych bo robilam tez w Pl 2 razy wiec oni brali je pod uwage i nie pobierali mi juz krwi. Ale skoro masz jakies specyfiki to zle nie bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... edyta b .................07.09.2009......38....barnsley.synek.. oliver Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....26.......Bedford ..........Adam Ewag...................09.12.2009......25.......London.. . ..........Brian bedzie figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon JennaS............03.08.2009......3380....Derby........s yn....Szymon Silme................9.08.2009........4260......Bristol. . ............Adaś Selena1515........19.09.2009.......3850.......Hatfield.........Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domnie dzis zadzwonili- ze mam wyniki krwi very low i mam sei po recepte zglosic no i widze- ze zelazo mam 3 razy dziennie brac a pregnantcare biore non stop od 7 tc i magnes pralam zeszly miesiac to chyba nie za fajnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena, GRATULACJE wielkie!!!!!! Niech sie córunia chowa zdrowiutko i przynosi Wam duzo radosci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek🌼 glowa do gory!Wiem, ze to slabe pocieszenie ale my tu jestesmy ;) Ewag🌼 a zapytalas jakie konkretnie masz te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena serdecznie gratuluję! Duuużo zdrówka dla córeczki i mamusi! Niulek wiem jak to jest... Ja zawsze beczę jak wyjeżdżają :( Doła mam przez kilka najbliższych dni. Trzymaj się "mała" :) I tak jak mówi lilowa, pamiętaj, że my jesteśmy i zawszę przytulimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×