Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Lollibelly, alex przybiera co 2 tygodnie pol kg!!!! dobrze ze nie jestem sama :) jak wejdziesz na link moj to tam sa rozne fotki alexa i niech ktos mi powie ze ona taki ciezki z wygladu!!1 kurde a mi sie ten artykul nie otwiera :( lennox bardzo mi sie podoba imie :) nadia rowniez :) a jak nastepne dizecko bedizemy mieli dla dziewczynki bedzie Liliana a dla chlopca moze Alan :) ale zobaczymy jeszcze :) Blanka tez ladne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena widzialam fotki-super! wielki z niego chlopak i wcale nie grubasek! a jakie ma piekne, wielkie oczy-po Tobie!sliczne fotki ze slubu-gratulacje 🌼 moj maz mowi ze zaczniemy sie martwic jak beda mu grube cycuchy dyndac jak u Buddy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. chyba nie czytalyscie tego artykulu co wkleilam a naprawde warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelki duch Pana Boga chwali toć to Arvena!!! witamy ponownie 🌼 Aleksander sliczny jak anioleczek a jak tam z zachowaniem? grzeczny tak samo jak sliczny? :D Lolli nie ma czego jeszcze gratulowac bo zostalo mi nadal 4 kg, ktore przybralam przed ciaza na \"diecie chlopcowej\" ;) jak to z rzuce to normalnie.... wejde w calkiem fajne kiecki :D. mam \"sushi for beginners\" m.keyes chcesz czy juz czytalas? a moze jest cos m. keyes czego nie czytalas a chcialabys przeczytac? we wtorek ide do WHSmith bo maja promocje na jej ksiazki ;). a tak wogole czytalam ostatnio ksiazke pt.\"po slowiczej podlodze\" L.Hearn (pierwsza czesc trylogii) taka fantazja oparta na realiach Japonii sprzed kilku wiekow, baaardzo mi sie podobala. moze uda mi sie wyhaczyc pozostale czesci z tej trylogii. Agnieszka75 pisalas o mleku krowim w sloiczkach. mleka krowiego do sprzadzania posilkow mozna uzywac bez problemu. nie mozna natomiast zastapic nim formuly przed pierwszym rokiem zycia. ja co prawda nie uzywalam go do dopoki Ela nie skonczyla bodajze 8 miesiecy. nie omijalam jednak szerokim lukiem sloiczkow z dodatkiem mleka krowiego od samego poczatku. a tak wogole to kiedy sie zjawisz u mnie w Welwynowie ? zaproszenie nadal aktualne :D ŚNIEG PADA!!!!!!!!!!!!!!!! ale jutro bedzie frajda o ile dolezy do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Widze,ze nawet nie zuawazacie wpisu osoby Wam obcej , a szkoda, myslslam, ze Wy jestescie pierwszymi osobami od ktorych moge sie cos dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart, zauwazamy,zauwazamy tylko najprawdopodobniej narazie nie znalazla sie tu osoba ktora rodzila w tym szpitalu :) jest nas tu duzo i jestem pewna ze predzej czy pozniej ktos sie odezwie mamo eli sushi czytalam jak najbardziej.teraz czytam \'anyone out there\' tez keyes.poki co chyba najlepsza jej ksiazka.jak przeczytam napewno Ci wysle :) i rownoczesnie cisne kolejna Maxted, tez niezla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobietki. U mnie też snieg padał,nawet dość dużo go spadło,ale juz go nimmmaaaaa:(sanek nie będzie. w sumie i tak nie byłoby sanek bo Ania od wczoraj przeziębiona,przed chwilą zwymiotowała syrop bleee no to zapowiada sie teraz ciężka noc.A jutro miałysmy jechać na szczepienie MMR 2. Oby tylko Oleńka nie załapała od niej choróbska. Smart231 ja niestety nie moge ci pomóc bo nie z Londka jestem.Troszke cierpliwości a na pewno ktos ci udzieli informacji,bo to forum to prawdziwa skarbnica wiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! smart231 - niestety, nie moge ci pomoc, rodzilam w qch, ale wiem jak sie czujesz - ja tez musze po pare razy pytac zeby ktos odpowiedzial :P arvena - a ile mierzy aleksander? bo wcale a wcale na grubasa nie wyglada, lennox tez nie. maks wygladal pare tygodni temu o wiele grubiej od nich, teraz sie wyciagnal i brzuch mu spadl. mowilismy na niego wlasnie \"maly budda\", hehe :) dzis malo co mnie nie wykonczyl. przez ostatnie 3 dni schudlam 3 kg (moge wam go wypozyczac za drobna oplata, ktora tam ma jeszcze cos do zrzucenia po ciazy) :D, dostalam @, a on dzis zrobil awanture o brak spaceru!!! wrzeszczal od 12.00 do 17.00, z przerwami oczywiscie, zupelnie tak niekolkowo! o 17.00 obudzilam meza - jego zmiana to minimum 17.00-18.00 i... zapadla cisza! do wieczora dziecko bylo usmiechniete (nawet jak tatus poszedl do roboty), patrzylo w oczka, gruchalo i grzecznie bawilo sie wlasnymi raczkami i nozkami... normalnie odlot! padam na pandzi pyszczek... jutro ide do miejscowego szamana po porade. wiele sie nie spodziewam oprocz zarazenia sie grypa w poczekalni... ;) 🌼 dla was! a snieg syyyypieee! pieknie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvene świetnie, że wróciłaś na forum, już myślałam że gdzieś zaginełaś. Fotki super, gratuluje ślubu, a synek śliczny, świetnie się śmieje na filmikach, moja mała też już śmieje się w głos i często czkawki od tego dostaje :) ale ile przyjemności dla rodziców uszu słyszeć taki dziecięcy śmiech! Rzeczywiście Twój synek waży sporo a po nim nie widać, jak to się mówi wszystko idzie w korzeń hehehe :) No i znów mamy zimę, u nas -4 brrrr, i też trochę śniegu Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart, witam. Ja mieszkalam na tootingu wiec przez chwile chodzilam na usg do tego wlasnie szpitala i tam mialam rodzic. Przeprowadzilam sie i w koncu rodzilamw Guildford, ale mam dwie kolezanki ktore rodzily w st.georges, jedna 13 stycznia i byly bardzo zadowolone, poza tym slyszalam, ze to jeden z najlepszych szpitali. Arvena, fajny synek, ale rzeczywiscie wazy konkretnie a tego nie widac. W podobnym wieku sa nasze chlopaczki, Kubus dwa tyg temu wazyl 7.5kg. a jest calkiem okraglutki. a stale produkty je od 2 tyg, calkiem chetnie. Drugie dzidzi?? Super ze chcecie sie juz starac. Jestes pewna ze po cesarce to nie za wczesnie? Ja ciagle czuje blizne. A tez chce drugiego maluszka, Kubus jest super grzeczny, tak na zachete :) I mam pytania w zwiazku z jedzeniem , baby rice - ile lyzeczek dziennie mozna podawac, Kuba ma prawie 6 miesiecy. a reszta? ile mniej wiecej gram na dzien? Ja mu daje 2 razy dziennie w miseczce, je dosc lapczywie, ale czasem mam wrazenie ze za duzo w siebie wciska. i robi twardawe kupki, ale sliwka dziala, tylko jak czesto moge ja podawac, codziennie to chyba nie. Ale jablko to chyba mozna codziennie? Dzieki za odp. kochane mamy Mama Eli. Chetnie bym sie wybrala, dzieki za zaproszenie, ale musze uzbierac wiecej kasy (u nas teraz prawdziwy kryzys), wybieram sie w marcu do Polski, wiec moze nawiedze Cie na wiosne i Monike rowniez.Moze przyjedziemy we trojke. Czytalam artykul a tej chorej dziewczynce, chyba nie moze byc nic gorszego, codziennie powinnam dziekowac bogu za zdrowe dziecko, a nie marudzic zem niewyspana i znudzona i ze... poszlabym sobie na dyskoteke ;) Gwoli chwalenie, ja juz sie meiszcze w ciuchy sprzed ciazy, size 8, hurra. A jem mnostwo slodkiego. Mysle, ze to zasluga karmienia piersia, najlepszy sposob na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę.. córka moja płakała tylko 5 min.. po cycu i butelce :) ..a nie jeszcze ją trochę słysze jak coś gada, ale pewnie zaśnie no to pozmywałam przed chwilą, bo mąż przecież się nie domysli jak ja karmie dziecko prawda :) wypije magiczną miksture i będę szła lulu Arvena nie uwierzysz, ale ja też brałam ślub cywilny 19 maja 2007 roku :) w Anglii, cóż za zbieg okoliczności Agnieszka dajesz mi nadzieje na ciuchy sprzed ciąży !! Chociaż ty pewnie tyle nie przytyłaś Kurcze ta moja waga to jak zmora wszyscy mówią, że jeszcze schudne a ja ciągle o tym myśle. Dzis oglądałam zdjęcia jak byłam duużo szczuplejsza, na wakacje 2006 jak tylko przyjechałam do Anglii zaraz wrzuce fotke .. serce się kraje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba snieg wszedzie sypie, u nas bialo, maz jutro nie pojedzie motorem, jakbysmy nie mieli auta to by zostal w domu... Zima, jak w Polsce prawie. Jeszcze jedno pytanie, Kuba dosyc czesto tzre jedno ucho, szczegolnie po kapieli albo na basenie. Zadne dziecko tak nie robi, myslicie ze cos nie tak, czy jest nadwrazliwy na wode. Czasem pociera tez i w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex jest bardzo grzeczny, wlasciewie nie placze, teraaz tylko troche maruczi bo dzisla go bola. ja wogole nie daje baby rice, alex dostaje mleko to co zawsze, a i zaczelam go mieszac z mlekiem od 6go miesiaca, no i rano je owocki potem warzywka, znaczy jakies obiadki ze sloiczkow rozne zawsze cos innego. znaczy to jest tak o 5 erano mleko potem o 9tej dostanie jakies sniadanko ale nieduzo dokancza mlekiem potem mleko potem obiadek i mleko na dobranoc. i budzi sie generalnie ok 23 i o 5 rano. (chyba namieszalam o opisie karmienia :) ) wazy na prawde duzo kupke zawsze robi dwa razy dziennie, duzo sie gimnastkujemy i wogole :) a co do dlugosci to nie wiem, ale niektore ciuszki to ma na 9-12 miesiecy, na 74cm sa takie na styk, ledwo. ja nei wiem po kim on taki wielgachny bo my z mezem niscy jestesmy :) a co do wagi to wam zazdroszcze strasznei kurde, ael ja sobie teraz sie zawezme :) zamowilam sobie z amazon steper i bede cwiczyc :) w sumie moglam isc na silownie bo praca mi dofinansowuje duzo ale na razie poki siedze w domu z malym bede wykorzystywac czas jak spi :) a wogole agnieszka bo ty mieszkasz w ash musimy koniecznie sie spotkac :) a drugie dziecko to dopiero w okresie wakacyjnym lub po, ja nadal blizne czuje i brzuch boli, a rozstepy nie wygladaja zachecajaco na ciele u nas tez snieg sypie :) parapliz na drogach zapowiadam jutro :) kamila no to sie nam zgrlaly daty slubu, :):):):) mamo eli, a kiedy ty na ksiazki znajdujesz czas????? chociaz moj szkodnik baaaardzo grzeczny jest wiec na pewno znalazlabym czasu mnustwo gdybym tylko lubila czytac :( onyx - no to dzieciaczek daje w kosc ale dobrz ze sa tego plusy :) waga w dol :) a moj maz wlasnie dodal fotki jak to on wygladal jak byl mniej wiecej w wieku alexa, synek kopia tatusie normalnie. az zazdrosna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 pociaganie uszka to prawdopodobnie zabki :). jesli chodzi o jedzenie to nie ograniczala bym zbytnio.tak male dzieci jedza tyle ile potrzebuja. jesli chce zjesc podwojna porcje kleiku to niech mu bedzie, pewnie pozniej zje mniej obiadku. jesli chce zjesc jedna czy dwie lyzeczki to tez nie ma problemu, nadgoni mlekiem albo ... deserkiem :D ogolnie to sloiczki sa mniej wiecej wskaznikiem ile, choc nie martw sie jesli Kuba zjada mniej niz odpowiednik zawartosci sloiczka. wiosna mowiac szczerze jest u nas duzo ciekawsza niz zima. nadal zapraszam :) Arvena czytam jak karmie malego lub jak klade go spac, tylko wtedy mam chwilke na lekture. fruuuugooo ??? where are You? czyzby w wylegarni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jeszcze nie Mamo Eli cały dzień Was czytałam,ale brakło mi natchnienia żeby coś napisać a teraz walczę ze skurczami więc postanowiłam coś naskrobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieję że mi nie miną te skurcze mam je od 23,oczywiście nie regularne ale bardzo bolesne w sumie to było by fajnie jak by się dziś urodziła bo my mamy dziś 7 rocznicę ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kąpieli i teraz jak to Anecia kiedyś napisała będę pisać sama ze sobą aż do porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy ed wroci caly przez ten cholerny snieg. Musial jechac najpierw w strone Londynu... I pewnie juz nie zasne. Maja juz padla po cycu a o 4 znow musialam ja budzic. Dobre dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znów ja dzień doberek :) Ed wrócił o 7:40! jak już zaczęłam zasypiać to Maja się zaczęła budzić i już z nią jestem Głowa mi pęka, musiałam wlączyć ogrzewanie i to od tego Cycek jak balon, Maja jadła z drugiego o 7 a po nocy szybko się napełniają... szkoda, że nie w dzień :) i co sądzicie o tym śniegu :( ? jest piękny ale ja zawsze martwie się o sytuacje na drogach nie ma opon zimowych, nie widzę solarek, do duszy normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sniezny ranek pada i pada, porobilam fotki, jeszcze czegos takiego tutaj nie widzialam. Moj maz sie cieszy, bo chociaz motor odstawil, to mowi, ze bedzie pewnie sam na drodze samochodem oczywiscie. I pewnie szystkie szkoly zamkna. hehe, a moj Kuba dzis przespal 8 godzin!! obudzil sie ok 8 rano i jeszcze z godzine gaworzyl w lozeczku. Chyba dobrze mu robi wieczorny kleik z mlekiem modyfikowanym. Nie wiem tylko czy mozna tak mieszac, normalnie zjada moje mleczko, ale nie chce mi sie odciagac, bo nie lubie. Moge mu chyba podawac ok 50ml na wieczor, z nr 2 juz chyba prawda? dzieki za rady, te uszka to moze zabki, chociaz juz trwa to troche a mleczakow nie widac. frugo trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witam snieznie - te wariaty szkoly pozamykali, daje slowo! autobusy nie jezdza, maz bedzie musial pieszo do pracy zasuwac... ale pieeeeeknie jest! za oknem znaczy sie :) maks dzis ryczal, ryczal az z rozpaczy przystawilam go do drugiej piersi i - to bylo to! najadl sie i zasnal. musze zainwestowac w szklana kule zeby wiedziec, o co mojemu dziecku chodzi... juz bym wolala w polu orac :( ja chce do pracy!!! (wracam na pare godzin od nastepnego tygodnia). lolli, napisz, jaka maxted najfajniejsza to se kupie. te dwie od ciebie naprawde moge komus podeslac, tylko dajcie adres na zlotykolor@wp.pl. przeczytalam je juz po 3 razy z nudow. fajne sa, smieszna, zachecam! albo tak: jesli chcesz poznac sile koled w wydobywaniu ludzi ze stanu spiaczki, koniecznie przeczytaj "talking to addison" jane colgan!!! hihi... ok, kawa stygnie, dziecko kweka (pewnie za duzo zjadlo, heheh) czekamy na dzidziusia - frugo, trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli niesamowity artykuł... biedna kobieta... nie winię jej i nie potępiam jej decyzji... spotkała ją straszna tragedia... i tak do końca życia sumienie nie da jej spokoju... Arvena witaj :) ... dobrze ze dziewczyny pamiętają starych znajomych :) Frugo kolejnych lat i duuużo szczęścia ... trzymam kciuki za Twoje skurcze, oby nie były takie bolesne... 🌼 ciekawe co u Aneci... coś jej nie ma... Kamila_b mam nadzieję że Ed dał sobie radę... a ja mam problem z Mikolaja ulewanie, od poczatku mu się ulewa, myślałam ze to przejdzie, ale niestety :( ... ma prawie 4 mies. i ulewa mu się jak się napnie, nie wazne czy jest to 15min po jedzeniu czy 1godz. czy 2 godz.... nie iwem co z tym robić, dla nich tutaj to pewnie bedzie normalne... już konsultowałam się z Kamilą _b ... co Wy radzicie, albo czy ktoś tez ma taki problem??... u nas śniegu.... mnóóóóósstttwwwooo :) i wciąż pada :D (okolice Cambridge), w polskich wiadomosciach mowili ze tak jeszcze kilka dni bedzie a temp. spadnie nawet do -15C ... no to Angole w szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Ale te weekendy szybko mijają :( Zima na całego, aż dziwnie taki krajobraz zimowy za oknem :) chętnie w taką pogodę wybrałabym się na sanki! U nas mocno pada, więc chyba dziś dziecko tylko poweranduje przy oknie. Oleniga ja trafiłam w asdzie na ostatnie krzesełko graco, bardzo mi się podoba po złożeniu, ale jeszcze trochę poczeka w szafie, aż je będziemy mogli używać. Może jeszcze będą, skoro promocja trwa do połowy lutego. Mojego męża szef był zdziwniony że dojechał (autem) do pracy, myśleli, że przez śnieg nie będzie go w parcy :) Ale nie ma się co im dziwić, skoro mają śnieg dwa dni w roku. A dzieci mają chyba dziś wolne w szkołach?!, w Polsce rzadko było wolne z podwou zimy, ale jak już było to radocha była wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga nie strasz, - 15, to ja chyba zakopię się z dzieckiem na kilka dni w łóżku, bo ja to straszny zmarzluch jestem i jak jest mi zimno, to jestem bardzo zła! Frugo powodzenia, może to już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tak samo sniegu ze hoho, i pada nadal :) szkoda ze alex taki maly jeszcze bo zadna radocha dla niego :) frugo znaczy rodzisz?? bo ja dawno tabelki nei widzialam i nie wiemczyja kolej teraz :) a co do asdy to promocje super zrobili, na pieluchy wogole bardzo tanio!!! 12f za o k120 szt agnieszka75 ja neistety nie pomoge ci, bo ja cycem 3-4 tyg tylko karmilam niestety. ale z tego co slyszalam dziewczyny mieszajaj mleko oleniga, a moze idz do leakrza?? bo moze jak sie tak dzieciatku ulwe to refluks ma czy cos?? ja nie znam sie ale moze, kto wei. i dadza mu lekarstewko jakies, bo i moze miec zgage od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki fotelik kupilam alexowi,bo w poprzedni ledwo co sie miesci, ale kupilam go w toys r us i zaplacilam 75f a nie 119f kurde dua roznica cen, zawsze trzeba wszystkie opcje sprawdzic i poszukac. moge go polecic bo jest duzy i ma regulowane pozycje i ma ochrone dodatkowa na glowke i podejrzewam ze na wiecej starczy nic inne, bo inne jak alexa wsadzalam to podobnie scisniety byl jak w swoim malym foteliku. a wogole to mam wozek graco i jestem super zadowolona :) z tej firmy http://www.mothercare.com/Graco-Logico-M-Silver/dp/B001NLP4QU/ref=sr_11_1/280-2907349-7868852?%5Fencoding=UTF8&mcb=core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam kobietki chyba cala Anglia zasypana, wszędzie biało i nawet teraz zaczęło sypać. te weekendy powinny być dużo dłuższe, bo tydzień się wlecze i wlecze. arvena4 witaj na forum, ja niestety cie nie pamiętam bo jestem jedna z nowych ale witaj serdecznie onyx pomysł z wypożyczaniem dzieci jest całkiem niezły, może się okazać ze to najlepsza dieta ;-) Kamila_b jak twój kręgosłup? jeśli mogę ci coś doradzić - to mnie bardzo pomogła odpowiednia poduszka i decha pod toperem. kupiłam w B&Q taka deskę o grubości jakieś 5mm i włożyłam ja miedzy materac a toper. strasznie dokuczał mi kręgosłup bo wtedy nie miałam lekkiej pracy a po dwóch tygodniach takiego spania ból jak ręka odjął. z ta deska spalam tak jakieś dwa miesiące a potem zaczęła mi już przeszkadzać wiec ja wyjęłam a potem wkładałam co jakiś czas na ok 2 tyg i działało. niestety próbowałam to robić w ciąży i nie dało rady, nie wytrzymałam z bólu i po dwóch godz musiałam wyjąc. kręgosłup w ciąży jest zupełnie inaczej wygięty. ale będę to robić jak urodzę. jak chcesz poeksperymentować to spróbuj może ci pomoże. frugo trzymasz się jakoś??? pewnie ci bardzo ciężko, ale to już niedługo zobaczysz. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda dziękuje bardzo za rade. Już tez słyszałam o desce, więc chyba wypróbuje skoro mówisz, że ci pomogła No mnie to męczy strasznie. W piątek bylo najgorzej bo już ledwo chodziłam, ale akurat udało się pójśćna terapie do osteoterapeutki. Przy czym to nie taki zwykły masaż. Będę do niej chodzić i może jak śnieg stopnieje :) to pojade do B&Q Ta kobitka powiedziała mi, że mam jedną część na wysokości bioder wyżej niż drugą z powodu ciąży. Brzuch bardzo mi wygiął kregosłup więc coś bedzie z tym robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×