Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

teraz popatrzylam na tabelke gaga ty mieszkasz w Birmingham to przeciez prawie 45 minut w jedna strone autkiem wiec na pewno gdzies kolo ciebie tez jest carboot bo do cheltenham bedzie ci nie podrodze za duzo paliwa spalisz i nie bedzie ci sie oplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczęta widzę ze wszystkie już przygotowują się do świąt, ja tez.......tylko ze ja zaczęłam od odpoczynku ;-) i właśnie niedawno zwlekłam się z łózka. frugo ale miałaś fajna wyprawę, no a Ola to modelka jak nic ja się czuje coraz bardziej ociężała i mam wrażenie ze dzidzia coraz większa i ma coraz mniej miejsca, jeszcze 5 tyg może jakoś wytrzymam no dziewczęta przydałoby się jakieś maleństwo na forum kto pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka dzięki za info, ale mało zrozumiałam ;) Zapytam znajomego, on powinien się orientować. A przydałoby się czasem pooglądać co nie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyznki co to za cisza mamy poniedzialek nie ma niedzieli ! hmm pewnie wszytskie sprzataja zakupki a ja sie tylko obijam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Patinka, nie ty jedna.Ja zamiast sprzatać szykuję korepetycje, bo na święta jest duży popyt.Do tego mam trening jutro. A sprzątanie i zakupy to chyba tylko w nocy, dobrze że Tesco 24h czynne. Remont już skończony - dziś, jeszcze meble trzeba kupić do łazienki i POSPRZĄTAĆ, hahaha, łatwiej powiedzieć niż zrobić przy ząbkującym Cezarym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czoło górnej tabelki - pewnie do wylęgarni się szykuje - powodzenia trzymam kciuki za szybkie i znośne bólowo (trochę nie po polsku) porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes- ona naprawde cie lubie heheh i nie wydaje mi sie zeby chciala sie od ciebie odczepic, moze jolkkkaa znajdziesz sobie jakies robudki reczne to ci sie nie bedzie nudzic zamiast dreczyc ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlo mi posta a tyle czasu go pisalam Mam pytanie do mamus.Od kiedy mozna podawac jedzonko w sloiczkach?wiem ze Gerbera po 4 miesiacu a moze mozna cos wczesniej?i co najlepiej jest dziecku dac jako pierwsze?jabluszko?czy moze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowilam zeby poszla nogi ogolic to dalej siedzi ze skora niedzwiedzia i troluje :O ohhh jedyne wyjscie-ignorancja. ja juz porzadki mam za soba.a kiedy wogole sa swieta dziewczyny? jutro maz moj przylatuje, futro pojdzie w ruch :D ciesze sie jak nie wiem!!!!!!!! aaa no i dzis zostalam zaimplantowana-przy miejscowym znieczuleniu, calkiem znosnie, tylko moglam poprosic o implant w prawej rece bo lewa zawsze trzymam Lennoxa na biodrze i troche przeszkadza bo mam bandaz.no i maly minus.przez pierwszy tydzien trzeba sie dodatkowo zabezpieczac :O czyli akurat tydzien dla mnie strategiczny, no ale mam nauczke, durna koza, zeby nie zapominac o appointment, mialabym juz dawno z glowy... oki jeszcze tylko male odkurzanko i wieczorny pampering (pedicury i inne wynalazki) i jestem gotowa do boju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila pierwsze najlepiej dac jabluszko, marchewke i kleik ryzowy.jezeli mala nie ma zadnych przebojow to mozesz dac wczesniej niz 4 miesiac.ja tak mialam z nadia.moja kolezanka dala 3 miesiecznej corce biszkopty rozpackane na mleku krowim i tez zyje i ma sie dobrze :D wszystko zalezy od dziecka.mozesz dac sprobowac odrobinke i zobacz co sie bedzie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ktoras z was miala stan zapalny po porodzie? Tak mi powiedzial lekarz dzisiaj :(. Boli mnie brzuch, nie mam apetytu. Mam coraz mniej pokarmu, mam nadzieje, ze go nie strace zupelnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, nie doczytam Was dzisiaj ani pewnie w tym tygodniu. u nas przygotowania do swiat i chrzcin. poza tym sterta biurokracji (jak to w Polandzie). lot nam minal bezproblemowo (dzieki Kamilowej tabletce ziolowej :D ) i pilot nie wysadzil moich dzieci po drodze :). no to juz sie rozpisalam (Kuba sie przebudzil). do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze macicy to nie wiem, ale nie brzmi za dobrze.wspolczuje, mam nadzieje ze szybko przejdzie.a dostalas antybiotyk? przypomnij mi czy mialas cesarke w koncu bo pamietam ze porod bardzo ciezki.jesli tak, to moze niedokladnie cie wyczyscili i stad stan zapalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - jeśli będziesz wprowadzać stałe żarełko, to raczej zacznij od warzyw, zostaw owoce na potem (no offence lolli), bo dzieci wybierają słodsze i później możesz mieć problemy z jedzeniem warzywek.Proponuje ziemniaczka, potem marchewkę, potem ziemniaczka z marchewką, i jeszcze inne warzywa (uwaga na buraki, kapustę - z nimi poczekaj aż dzidzia trochę podrośnie).A owoce traktuj jako dodatek, po malutko, możesz mieszać z warzywami.U nas to rewelacja: niestandardowe mieszanki warzywno owocowe. A dlaczego chcesz wprowadzić stałe jedzenie przed 4 m-cem? MamoEli - super,że się lot udał.Udanego pobytu. Oj , jak ja bym gdzieś wybyła, gdzie nie trzeba gotować ani sprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta! podczytuje was tak troche - wychodzi chyba co trzecia strona, hehe, ale widze, ze wszystko ok i ominelo mnie troche pomaranczowej rozrywki! :P mamo eli, co za tabletka? daj wiecej info. to dla ciebie czy dzieci??? :D u mnie remont i pieeeeekna pogoda, wiec mnie nie ma na kompie, wieczorem padam i maks tez. nie mam na nic czasu, chrzciny w poniedzialek wielkanocny, a pozniej koncowka remontu i znowu pakowanie :( i powrot do szarosci... uuuuu... pozdrawiam was wszystkie, tesknie za wami, ale nie mam serca dziecka w chalupie trzymac, wczoraj bylismy caly dzien na swiezym powietrzu (blad! maks zasnal o 19.30 i wstal dzis o 4.55). i tym optymistycznym akcentem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yo babes :) Monika none taken ;) ja tam nie jestem ekspertem w zywieniu niemowlat, zwlaszcza ze w zwiazku z zebiszczami Lennox odmawia jedzenia obiadkow, z laska zjada baby cereal no i mleko tylko pozostaje. za 2 godziny szanowny malzonek bedzie w northampton w zwiazku z czym wygladam troche zabawnie: maseczka w obrzydliwym kolorze na twarzy, dziwnie sterczace kudly (serum ;) ), gabki miedzy palcami stop coby sie nie umazac lakierem. noo piekniejsza nie bede ale wypada sie wysilic :D tak mysle, jakby przyjechal wczesniej i teraz wszedl do domu...to bym go do wakacji nie zobaczyla hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lolli fajnie sie czyta twoje posty:) powodzenia,nacieszcie sie soba. kamila26 ja adasiowi po 3cim miesiacu gotowalam zupke z marchewki,pietruszki,ziemniak,i seler lub por nie pamietam ktore warzywko moze uczulac:( mamoEli dobrze ze lot udany,milego pobytu:) moja niunia rosnie jak miala 2i pol tygodnia warzyla juz 4.250:) ja tez korzystam z pogody i siedze caly dzien na dworze:) ah frugo super wyprawa nad morze,swietne zdjecia. bes o ktorej te porody na discovery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babki :) Anecia te programy o porodach są gdzieś od 7 rano do 12 ale pewnie chodzi Ci o ten program "amazing births" on był ok 9 i dzisiaj już go nie ma :( pewnie było tylko kilka odcinków i pechowo się już skończyły Lolly uwielbiam Cię czytać :) powodzenia z futrem i resztą ;) dziewczyny możecie mi przypomnieć jak nazywa się ta bakteria niebezpieczna przy porodzie? dzisiaj mam wizytę u położnej, poprosiłabym o ten wymaz, może zrobiłaby mi chociaż jakoś wątpię, bo ona nie jest chętna wysyłać mnie na dodatkowe badania już prosiłam o USG i o dodatkowe badanie na cukier i nic nie wskórałam, ale chyba zapytać warto odnośnie jedzonka to w sumie się mało znam, ale też bym się skłaniała odłożyć słodkie owoce na później :) byłam nianią przez jakiś czas i opiekowałam się chłopcem, u którego rodzice wykształcili fajne nawyki jedzeniowe jak miał około roku to największy smakołyk dla niego to był burak :) ciekawe jak Lucilla i Smart..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bes:) te porody na zone reality ogladam nieraz. ja mam w wypisie nazwe tej bakterii czy wirusa napisana tak Group B strep.bes wlasnie i co masz ta cukrzyce???dziwna ta polozna,ze nie daje na dodatkowe badania. jaki szampon polecacie dla maluszkow bo szukam czegos dla Amelii a na nich nie pisze od kiedy mozna???mam tu tesco i morrisona tylko no i apteki boots,superdrug.dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy soper mamaeli ze szczesliwie dolecieliscie! anecia szczerze to nie wiem kiedy szamponem myc kiedys czytalam ze jak ma miesiac chociaz to chyba zalezy od tego czy dzidzia ma wloski a czasem maja ich duzo wiec trzeba wczesniej ja myje johnsonem i nie uczula wiem ze jest tez sampon z oilatum ale nie wiem dokladnie czy nadaje sie do maluszkow ktos pisal o zapaleniu macicy czy stanie zapalnym ja tak mialam tydz po porodzie naturalnym zostalo troszke lozyska dostalam dwa antybiotyki jeden na tlenowe bakterie a drugie na beztlenowe ktory sie czesto podaje po ooperacjach, do tego mialam skan, a potem chyba kosekwencja tego plamilam prawie 10 tyg jak bralalm antyb to karmilam piersia, mam nadzieje ze pomoglam pozdrawiam was cieplutko i dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 🌼 :) bardzo mi milo no i sie okazalo ze nie zdazyl na busa z lotniska.mial tylko 20 minut od ladowania do busa no i jeszcze przeciez odprawa, bagaz i kupienie biletu.mialam nadzieje ze zdazy, mi sie nieraz udawalo :( no nic, bedzie troszke pozniej... ale ja chce TERAZ buuhuuhuuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ja sobie zamówiłam szampon dla noworodków Musteli z tej strony, którą kiedyś mama Eli podawała oprócz tego mam też inny z firmy Simple Baby, ale nie jest napisane od kiedy go używać dzięki za inf o tej bakterii spróbuję coś zagadać dzisiaj :) o 14 mam wizyte a odnośnie cukrzycy to nie zadzwonili do mnie wtedy po badaniu, więc położna twierdzi, że tzn że nie mam cukrzycy ale w moczu cały czas mam cukier obecny, nawet jak staram się około doby wcześniej nie jeść nic słodkiego pytałam czy może się zdarzyć pomyłka, czy może mnie wysłać jeszcze raz na to badanie, powiedziała, że nie ma takiej potrzeby- więc już nie nalegałam.. przed chwilą wróciłam ze standardowego pobierania krwi, może jak tutaj znajdą cukier to cos podziałają ja nawet nie wiem czy powinnam się tym przejmować czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae, pamietasz moze jakie mialas antybiotyki na zapalenie macicy? U mnie wczoraj to lekarz zdiagnozowal i tez dostalam dwa. Bardzo boli mnie brzuch i 3 tyg po porodzie juz nie krwawie, a to chyba niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli, witamy :) Lollibelly, mialam vacuum, przeczytalam w karcie porodowej, ze lozysko urodzilam 2 min po porodzie, aprawdzono, ze jest w calosci, chyba ze zle sprawdzono :( Biore dwa antybiotyki, karmie niunie piersia, mam samoloty i boil mnie brzuch,przy tym krwawienia brak a jestem 3 tyg po porodzie. Lekarz powiedzial 'don't worry' i to mnie najbardziej przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bes za te szampony ja tu patrzylam ostatnio w asda na jakies,jak bylismy,ale wlasnie nie pisalo od kiedy,a oilantum nie potrzeba mibo problemow ze skora nie ma.myje jej narazie mydlem bambino,ale musze jakis kupic,moze z tej strony co ty bes sobie zamowie.a co do cukrzycy to kiedys jak badan nie robili to probowalo sie mocz i jak slodki to cukrzyca;) ja jak mialam za wysoki cukier to bylam okropnie ospala.szkoda ze mieszkasz dalej bo mam ten aparat do mierzenia bys mogla sobie zmierzyc.a co do bakterii to mi polozna mowila,ze raz ja sie ma a za np,dwa dni juz nie itd...moze byc ona nawet w nosie.i nie martw sie ja antybiotyku nie mialam przy porodzie i amelii nic nie jest na szczescie.martwie sie tymi bioderkami bo powiedzial,ze cos klika i ma miec skan,ale nikt nie dzwoni,a juz dwa tyg.czekam:( lolli nie martw sie niedlugo bedzie mezus. o jeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuuuuu ta przerwa swiateczna od szkoly zwariowac mozna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam najpierw amoksycyline zmienili na augumentin i ten na zakazenia poperacyjne to metronidazole 400mg, z ty ze u mnie wl;asnie krwawienie sie zwiekszylo , a moze juz jestes oczyszczona nie wiem dziwne ze juz nic nie plamisz ale to moze lekarz tylko sprawdzic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia szkoda ze malej cos tam klika mam nadzieje ze bedzie jednak dobrze ja tez czekam na termin wizyty ale przez telefon mowila ze dwa tyg musze czekac a jak nic nie przyjdzie to znowu do jp z tym ze ja teraz hv zapytam moze ona cos przyspieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae alez sliczne imiona twoje dzieci maja,teraz dopiero zauwazylam slepota:) martwie sie bo ja mialam krotsza noge , mialam za pozno diagnoze i mialam obydwie w gipsie i nastawiana zaczelam pozno chodzic i moj brat ma krotsza tzn.mial,ale on mial az operacje rok temu dopiero:(za tydzien hv przychodzi i tez jej powiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×