Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

ja mialam: paczke krakersow, 2 paczki innych ciastek (ulubionych :) ), custard, galaretke owocowa, 2 nektarynki, banana. zuzylam to dopiero po porodzie oczywiscie :D przydalo sie, bo karmiac bylam ciagle glodna, co za paradoks :O. u mnie w szpitalu do dyspozycji pacjentek byla lodowka, ale trzeba bylo miec wszystko podpisane. niepodpisane rzeczy szly do uzytku ogolnego - taka zasada. poza tym byla tez mala swietlica ( w ktorej stala ta lodowka) gdzie mozna bylo sobie zrobic lekkie sniadanko jak platki czy tosty, zrobic cos cieplego do picia. w lodowce bylo mleko, soki i jogurty. NHS stawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli, czy ja cos mowie o jamnikach? ;)) twoj maz lubi ogladac jamniki...!!!??? ;)) zrobilam przeglad ubranek dzieciecych - zgroza, jak to dziecko rosnie! naprawde, nie ma po co zawalac sobie szafy! boze, jak ten czas leci, maks zaczyna 9-ty tydzien! co do smokow to zgadzam sie z mama eli. w ogole uwazam, ze wiele rzeczy kupuje sie niepotrzebnie, na zapas. zakladalam, ze na wiesc o moim porodzie nie pozamykaja nagle wszystkich sklepow z rzeczami dla dzieci, wiec jakby co to mozna dokupic. no i patrzcie, nie pomylilam sie :)) ostatnio dokupilam smoczki, bo dziecko traktowalo moje cyce jako mleczarnie, ale potem jako uspokajacz wlasnie. one tego nie polubily, hehe, ale maksio nie polubil \"gumofilcow\" i juz. na sile nie bede pchac, tylko staram sie odzyskac cyca zaraz po karmieniu. tak samo jest ze specyfikiem na kolki, kupilam i stoi. uzywam jako straszaka - pokazuje malemu jak placze bez powodu, heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. brzmi logicznie, ale ja mam akurat taką fajną torbe co na basen brałam, dośc obszerna ale na ramię i w nią wsadziłam reklamówke z ciuszkami dziecka i innymi rzeczami wiec przemysle sprawe. Teraz zobacze co jeszcze tam wsadze to może faktycznie rozdziele na dwie :D Mamo Eli ty sobie możesz gadac!! Ja nie wierze, że to pójdzie szybko i sprawnie. Tym bardziej, że moje słoneczko na dupeczke w prawo ustawioną czyli zajmie to sporo czasu zanim się na lewo obróci. A tak w ogóle, pytanie natury filozoficznej mówia, że do rodzenia w wodzie, nie wchodzi się szybciej niż jak jest 4-5 cm rozwarcia tak ?... tak bo jak wcześniej to może spowolnic poród, tak przynajmniej doczytałam wiec ja nie bardzo rozumiem, dlaczego połozne wszystkim kobietom w początkowych skurczach radzą brac kąpiel... jedną, druga, ile się da. Oczywiście wiem, że ma to złagodzic skurcze i zrelaksowac kobiete, ale przeciez skoro nie wsadza się jej do wanny wlasnie dlatego że ciepla woda spowalnia poród to dlaczego rodząca ma tyle tej kapieli w domu wziąc przed pójściem do szpitala ???? Czy to właśnie nie spowalnia skurczy, które powinny zbliżac nas do porodu ? Nie mówie o ie braniu kąpieli teraz gdy np mam skurcze przepowiadające, ale wiem, że poród się nie zaczyna. Zobaczcie ile Oleniga się rozgrzewała a kilka razy pisała, że bierze kąpiel. Co wy na to doswiadczone mamy ? Mam nadzieje, że wyraziłam się w miare jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mamo***Eli za informację odnośnie papu. dziś ładuje się mężusiowi do autka, żeby mnie zawiózł do sklepu na zakupy. bo nawet jak go wyślę z kartką to i tak połowy nie znajdzie albo kupi takie których nie lubię bo powie, że innych nie było:P Kamila_b powiem Ci, że bardzo trafne pytanie. sama się właśnie zaczęłam zastanawiać, że jedno przeczy drugiemu. i bądź tu kobieto mądra i rodź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To moje 3 podejscie do posta - 2 ostatnie poszły do lasu. Czarek ząbkuje, ZNOOOOOOOOWU.Tym razem górne.Znów miał gorączkę i nie chce jeść oraz mało śpi. Pogoda do d**y i taki tez mam humor, bo nie lubię jak mi ludzie plany na siłę zmieniają...Przejdzie mi, ale nie zapomnę (taka ze mnie góralka!!!). Anecia - nie zamawiałam jeszcze z tej księgarni.Mam wybrane dwie pozycje i szukam kogoś z okolicy do spóły,żeby dostarczyli free.Nie spieszy mi się.Poza tym zamówiłam na polskiej stronie trochę książek (MamaEli kiedyś dała tego linka - fajne maja ceny): http://selkar.pl/advanced_search_result.php/typ/autor/keywords/Eisenberg%20A.%2CMurkoff%20Heidi Onyx - wyprawka do szpitala - komentarz do szczoteczki: przydaje się bardzo przy ciemieniusze - rewelacja, mimo,że mojemu szkrabowi włoski sie powycierały. MamoEli - receptę na zorganizowanie się plizzzzzzzzz... Witam nowe forumowiczki (czuje sie jak weteranka). Magda_g - masz taki sam termin jak ja tylko rok później.Fajnie. Do szpitala tez miałam dwie torby (dla siebie i dla Cezarego).Przynajmniej był jakiś ład jeszcze wtedy koło mnie.Teraz zanikł.I króluje kejos (chaos). Pozdrawiam P.S. Mam nadzieję,że teraz mi się net nie wysypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kobietki odnośnie smoczka tez tak myślę i dla tego go nie kupiłam kamila_black powiedz mi kobieto skąd ty bierzesz sile na odkurzanie i mycie podłogi? chyba ze próbujesz wywołać poród ciężką praco? proponuje jeszcze umyć okna (żartowałam) nie rob tego :) moja mama tak robiła i na drugi dzień jechała juz do wylęgarni, ale to juz z drugim i trzecim dzieciakiem z pierwszym to bardzo długo rodziła mam nadzieje ze u mnie będzie szybko i bez boleśnie:):):) ide jakiegoś obiada zrobić może zupkę serowa ?szczerze to mi się nie chce, ale dzidzia musi jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, krakersik, nie wyobrażaj sobie za dużo ja odkurzyłam tylko mały salon z którego wchodzi się do kuchni, i to wiesz, delikatne ruchy wprzód i w tył, żadne schylanie się w zakamarki. Po prostu nie mam dywanów, poza niedużym na środku pokoju i draznią mnie walające się okruchy itp. A mop, to tylko kuchnia i ten kawałek salonu. Dużo roboty nie było, wiec na pewno do porodu nie doprowadze, a szkoda, bo miewam skurcze. Najlepsze medalowe odkurzanie robi mój Ed raz na dwa, trzy dni, ale naprawde mu to dobrze idzie bo odsuwa wszystko. Już rozdzieliłam torby i będe czekac na sugestie odnośnie tych kąpieli A szczoteczke wiem, że dobrze miec do głowki dziecka bo pobudza cebulki, ale to tylko tak w celach masowania :) u mnie w rodzinie wszystkie dzieci rodziły się z czarnymi, gęstymi włoskami, ciekawe jak będzie z moim maluchem acha i smoczek kupiłam... chociaż córeczka siostry to za chiny nie chciała i do dziś jeszcze ssie palca, a wlasnie skończyła 3 latka. Nie dało się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA! Wlasnie wrocilam od poloznej bede miala pas na kregoslup,chyba mi gdzies zamowila...nie rozumialam za wiele😡 a wyniki na downa 1:20000 :0 jesli chodzi o smoczki to nie mam nic przeciwko,chociaz moj adas ssie od stycznia wczesniej nie chcial bo mial cyca,a jak oduczalam to kupilismy i...teraz w styczniu skonczy 2lata i zamierzam go oduczac,pierwszy wogole nie ssal smoka i tez bylo ok:) Monika pamietam ta strone z ksiazkami tez fajna!ja z tej co ty podalas to chcem ze4zamowic bo starszy liubi komiksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 nie istnieje takowa (recepta).ja po prostu nie robie planow i juz dawno przestalam sie denerwowac stosem garow w zlewie, czy sterta prasowania :D pozdrawiam serdecznie i pamietaj: zeby tak bolesnie wychodza tylko raz, najgorsze sa te pierwsze i kiedys w koncu przestana Cie dreczyc. w nieskonczonosc wychodzic nie beda :D to tak jak z ciaza - kiedys musi sie skonczyc ;) Ps. dzieki za zdjecia! dorzuce je do fotosika zeby dziewczyny mialy sie z czego posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiedy sie pośmiejemy???Tno dawajcie już te zdjęcia!!! A ja jakos nie mogę patrzec jak wszystko wokol nie leży a na swoim miejscu, a w kuchni zmywanie czeka wiadomo na kogo :( . I to jest moj problem. Zamiast olac to, bo przecież zaraz znowu mieszkanie wraca do stanu przed sprzatabniem, to sie wkorzam i chodze naburmuszona i na nic nie mam czasu. Ale to jest jak choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek gwiazdeczki,ale sie rozpisalyscie,a ja jakos nie mialam dzis polotu zeby siedziec na internecie,znowu mialam jakis dziwny atak energii i posprzatalam mieszkanko,ciekawe kiedy mi sie to znudzi,pewnie jak urodze,heh.zaliczylam jeszcze boots,sainsbury i poundland i no nie znalazlam tej herbatki malinowej(za to zrobilam zapas slodyczy:-D.ja nawet nie wiedzialam ze mozna tak tanio wozki kupic i luzeczka,no ja za lozeczko razem z materacykiem i wozek dalam razem 100L,ale i tak wejde jeszcze na te strony co podalyscie to moze znajde jakas komode na ubranka dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
witam wszystkie laski brzuchatki dziekuje za wszystkie wiadomosci bylam w ikea a tam lozeczko za 29L tylko nie wiem czy jakosciowo ok a i bylam w matalanie tez super ciuszki na wyprawke sa musze zrobic liste co mam a co potrzebuje jeszcze ojeja grad pada papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota76 ja kupiłam łóżeczko w ikea za 29 plus materac za 19 i powiem ci że jest super. nawet do niego weszłam z brzuchem, żeby sprawdzić czy jest wytrzymałe i się nie zarwało więc jest ok. więc tanie a solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou dziewczeta pamietacie moja przygode z szamanem?no wiec dzis mnie wzial w obroty ze tak [powiem hehehe niesamowite to bylo, byl jak w jakims transie i nawet mowil zmienionym glosem! az mi ciary przechodzily po plecach.powiedzial ze za ok 3 dni powinnam poczuc ulge i ze w piatek mam przyjsc na 2 sesje. skubany umial sie skupic a tam 3 malych dzieci (maja 4 , piate w drodze!!!) plus 2 moich hehe no ale sie skupil w koncu.nie moge powiedziec ze cos czuje ale poczekam te 3 dni tak jak kazal:) aaa no i on przy okaji jest wrozbita(czy kims w tym stylu) i po tej calej sesji powiedzial ze widzial mezczyzne, niskiego strarego z duzym nosem ktory zmarl jak mial 78 lat lub mieszkal w domu o tym numerze.nikt mi nie przychod do glowy ale jutro na wszelki wypadek zadzwonie do babci i wypytam ;) ale jajca-zaciekawil mnie tym, nie powiem:) co do smoka to ja zalowalam ze nie wielam do szpitala i czekalam na meza jak na zbawienie zeby w koncu przyniosl bo maly myslalm ze ssanie to taki wielki fun te dla mnie :O oj bolaloooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki,czytam i czytam nie pisze bo z telefona bnie zabardzo moge, a na razie u mnie ciezko z sytuacja.ledwo co daje rade pokupowac podstawowe rzeczy ale sie nie poddaje, wy tez twarde babki co nie? Szczesliwe brzuchatki monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?.. ............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.......27.10.2008.....31....Redditch...synek.. ..Maksymilian aniapud............29.10.2008.....39....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....37....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black.....04.11.2008.....38...Hatfield...chyba córka...Izabela mala79.............08.11.2008.....37.....Londyn....corci a.............? Asanna..............11.11.2008...38..Wood Green.......corcia......? Gosiulka24........15.11.2008.....34.....CROYDON...synek ....Adas??... lorinka.........19.11.2008.....32.....blackpool...c oreczka.....Zuzia? Krakersik81.......22.11.2008.....36....Menchester...có rka.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....34....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ?????.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwa***..............14.12.2008......27....londyn... .. corcia...........? Kamila26............18.01.2009......27....Inverness... .. ? ...............? anecia1702.........19.03.2009......19.....Melton...........?.............? mi83.................24.03.2009.......18....Leicester..........?............? bes...................22.04.2009.......14....Swindon.... .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow....................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... .....Jakub Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku naprawde dziala tak ciezko bylo pisac i wyslac ze juz rezygnowalam a palec mi odpadal, teaz jest lepiej tylko wiecie co dziewczyny za soba zostawilyscie zase wspanialych rad oby ten stary topik wciaz istnial ,pozdrawiam serdecznie brzuchatki i mamuski ojej jak ja bym juz chciala moja mala zobaczyc,dziewczyny,jakby ktora sie chciala pozbyc czegos bo malenstwo wyroslo a nie za daleko mieszka north london ja chetnie podjade i z pocalowaniem reki dla mojego dzieciatka, caluski i usciski, ide spac bo ja wciaz\ tylko spie i spie mam biegunke od dwoch dni troszke ustalo no to pojechalam do kawiarenki interne sie z wami spotkac ale na tym krzeselku za dlugo nie moge juz wysiedziec pozdrowienka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
witam wszystkie nowe kobietki na forum, nie moge sie nadziwic ze ten czas tak pedzi i moj malec niedlugo skonczy 3 miechy. chociaz te dwa miesiace byly bardzo ciezkie z powodu bolu cyckow, wyprobowalam doslownie chyba wszystkiego,. Oleniga czy Ty masz podobny problem? niestety nie mam czasu wszystkiego czytac, ale rzucilo mi sie w oczy ze nie mozesz karmic czesto. Jak to z Toba? I dokarmiasz sztucznym? i pytanko do ogolu (ze tak brzydko sie wyraze) Czy stosujecie jakies kremy ochronne jak wychodzicie na spacer? Bo teraz juz zimno i wietrzenie a ja spedzam ok 3 godzin a moj maly jeszcze dodatkowo spi 3 czyli dlugo sie wietrzy. nie chce go niepotrzebnie smarowac, nie robilam tego do tej pory ale nie chce tez zaszkodzic jak tak dlugo siedzi na dworze. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieska tak dlugo Cie cycuchy naparzaly?:O ja te przeylam koszmar ale po 3 tyg przeszlo samo. Dzis w nocy stalo sie to czego sie od dawna obawialam-maly odmowil cyca.po pol godzinie meki, wypluwania cycucha i marudzenia w koncu oblana potem zrobilam butle :( mam nadzieje ze to jednorazowy wybryk bo nie widze siebie wstajaca 3 razy w nocy zeby przygotowac zarcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No to dużo mi pomogłaś mamoEli... Borówka to się nazywa pedantyzm, też jestem na to chora a MamaEli mówi,że mam sie nagle uzdrowić, ale jak!??? asana, skarbie dobrze,że się jeszcze kulasz:) My też chcemy zobaczyć Twoja małą. Lolibelly - Ty to masz przygody, Ciekawe czy ten szaman potrafi wyleczyć z pedantyzmu, hahaha??? Agnieszka, nie słyszałam o lepszym kremie niż Nivea dla dzieci \"na każda pogodę\".Czarek ma popękane naczynka na policzkach, więc ja go smaruję nawet częściej niż tylko wtedy, gdy wychodzimy.Polecam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jezeli leczy z pedantyzmu to jestem pierwsza w kolejce i powiem Wam czy dziala hahah widze ze nie jestem tu osamotniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ wam. Ja dzis bylam u poloznej,jest wszystko ok,podotykala mi brzuch i powiedziala ze mala jest duza i ze lezy glowka na dole.Bardzo sie ciesze ze jest wszystko w porzadku. Asanna zkopiowalas zla tabelke,tylko nie wiem ktora bo mamtydzien teraz do tylu i nie wiem jak inne dziewczyny. Pozdrawiam,fajnie ze sie odezwalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
dzieki aniapud za wiadomosc o lozeczku za 29L w sumie to materac wazniejszy na to konto mozna kupic lepszy a i nie zajmuje duzo miejsca a w moim przypadku to bardzo wazne ale zimnica sie zrobila oj spac mi sie zachcialo moze dzis uda sie przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt asanna, dzis sporo dziewczyn sie dopisalo i ich nie ma.. skopiuj jeszcze raz najlepiej, ostatnia która znajdziesz SLUCHAJCIE KATASTROFA NARODOWA, SNIEG PADA. Ale jak ostro. Moj Ed jedzie do pracy z prędkością żółwia po autostradzie. Pierwszty raz od chyba marca włączyliśmy ogrzewanie. Do kitu. A tydzień temu może mówiłam, że dobrze, że nie jest zimno bo ja tylko bluze zapinaną mam i nic a la kurtka.. ale to już tylko pare dni, wiec może nie będe musiała wychodzic nigdzie albo pożycze od Eda z pracy, taka na -30 stopni, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja już cofnełam tabelke i wpisałam tobie 38 tydzien asanna, bo ty chyba masz utrudniony dostęp do netu :( Szczesliwe brzuchatki monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?.. ............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. ..Maksymilian aniapud............29.10.2008.....39....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....39....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black.....04.11.2008.....39...Hatfield...chyba córka.....???? mala79.............08.11.2008.....38.....Londyn....corci a.............? Asanna..............11.11.2008.....38.....Wood Green.......corcia......? Gosiulka24.........15.11.2008.....38....CROYDON...synek .Adas/Alan?... lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c oreczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....36....Menchester...có rka.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....34....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ?????.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwwa***..............14.12.2008......27....londyn....... .. corcia...........? Kamila26............18.01.2009......28....Inverness..... .. ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? anecia1702.........19.03.2009......19.....Melton....... .....?.............? mi83.................24.03.2009.......18....Leicester... ........?............? bes...................22.04.2009.......14....Swindon.... .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................... magda_g............07.05.2009.......13....H/C........... ..?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... .....Jakub Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko chyba nas nie czytasz uwaznie bo asanna juz skopiowala tabelke:)a o tym sniegu to slyszalam ze w calej angli ma padac no i mrozno tez ma byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×