Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjkkkku uuu przykro mi z powodu smierci babuszki twego mezusia.......ja mam dwie babcie,jednego dziadka...prababcia od paru lat nie zyje......jedna z moich babuszek to pije duzo piwka i dobrze sie trzyma hehe serio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego babcia to w necie nawet jest :D taka kobita sławna :D Angel z tym pradem to taki bajer :D w zeszłym tygodniu mąż szybciej przyjechał bo prądu miało nie być a on robi w mieście gdzie czekoladka mieszka :D czyli rozumiesz coś było na rzeczy :D Ja farbę biorę od siory :D jedna tubka starcza na dwa pełne farbowania i dwa razy odrosty:D płacę jej dwie dyszki a wode sama daje :D taka jestem oszczędna :D ale farba pierwsza klasa i ładny połysk ma a brązów to cała masa :D muszę ją zapytać o taka moccę na pewno jest też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by nie było ,ale zadnia pięknie ułożone gramatycznie :D cała ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek pochwal się ta babcią na necie :D a i może mi załatwisz taką tubkę farby, co? zapłacę Ci te dwie dyszki :D możesz przekazać przez męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel czemu przykro :) babcia i tak przeżyła piekny wiek i skorzystała z życia dobrze ,myślę że była szczęśliwa jak zasypiała:) a umarła we śnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal nie wiem o co kaman z tym pradem:O ryjkkku ale jak ktos odchodzi to cos sie robi na serduchu tak czy siak..... Ja juz mam nalozona farbe na wlosach......pol plecow mialam brazowe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko to są dla niej życzenia z okazji setnych urodzin :) od samego burmistrza miasta :) mogę ci wkleić dokładnie z napisami jak nie wierzysz :D A z ta farba to byś chciała :P nie :P se kup :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel chciała sobie od razu solarkę zrobić :D tylko że na przód zabrakło:D Prąd ma zniknąć :classic_cool: boja ja tam przyjadę to wiesz :classic_cool: dostaniesz z kulki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie jak mam dlugie wlosy i jak farbuje z tylu to one dolegaja plecow i od razu po plecach jezdze....nie daje fartucha bo nie mam takiwego...a farba sie smyla spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek, wtedy były święto walenia w tynk, a teraz to z niby z jakiej okazji? :P Angel, dobrze że zeszło... koleżanka ostatnio farbowała przed szkoła i nie dała rady domyc do końca... cały dzień marudziła, że wygląda jak wiesniara i na każdej przerwie do łazienki i domywać :D a tak z ciekawości: kaj znowu Philla wcięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja jak farbuje to oczywiscie tez mi cos tam zostaje,dopiero na drugi dzien do konca schodzi.....kurcze tez mialam sie pytac gdzie philozoph...obserwuje pewnie.....jak zwykle zreszta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko hehehe tez zapodalas muze:P Stara ale jara...jak to sie mowi;) Ja w (na) kurniku nie gram.....kiedys zalozylam sobie konto,zapomnialam haslo i login i juz tam nie chodze.....Moja kolezanka tam ciagle gra i tam czesto poznaje facetow hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcbgfnhmj
a ja marzę o tym, żeby ojcic mojego dziecka zaczał gdize pracować daleko i żeby ten związek zrobił się na odległośc. Może bym miała wtedy SWIĘTY SPOKÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kurniku zwykle poznaje jakiś francuzów :D fajnie się z nimi gada, raz gadałam z jakąś lesbijką z argentyny też było ciekawie... :) sdcbgfnhmj... trochę dziwne marzenie...po prostu się z nim rozstań, po co być z kimś kto Cię denerwuje/kogo nie kochasz...nawet na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladko hehehe a ja mam konto na fotce.pl ...dlaczego?Kiedys zalozylam i tak do dzis jest i wiem,ze musze wykasowac bo tam dzieci sa ale do czego zmierzam......z 2 razy tam kobietki za3epily mnie,ze chca ze mna cos ten teges egehehehehehehe powaznie:P Nawiazalam dp tego co pisalas:P sdcbgfnhmj --- uwazaj na slowa bo moga sie spelnic a pozniej.....moze byc \"po ptakach\":O gdzie reszta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie moje Pnie czuwam, czuwam. Jeśli chodzi o tę długowieczność to nie ma jakiś prostych reguł. Co ciekawe tzw. \"pokolenie wojny\" naprawdę długo żyje. Czekoladko cóż to za przygody w tym kurniku, francuzi, lesbijki.... A ty narzekasz na życie erotyczne;) sdcbgfnhmj - napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Angel wiem, że masz... też miałam, ale potem większość przeniosła się na NK i skasowałam :) kobitki też są fajne, trzeba byc otwartym :D tylko do stałego związku to nie... znam siebie, znam inne kobiety i wiem, że z drugą taką wredną babą bym nie wytrzymała :D hehe :D oglądaliście Idealny facet dla mojej dziewczyny? tam też coś nie coś o takich związkach było.... no i super film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :P Czekoladko to nie to :D i raczej mało co ma do tego :D tamto to takie ostre :P Phill zarywa panienki na innym topicu :D a z reszta co będzie z nami gadał o fryzach :D zawsze tak siedzi cicho i podczytuje :D a i czeka kiedy ktoś w końcu o nim przypomni sobie :P Wpadnie i zawieje gadką ,ze to tam z żonką miał dużo nauki ,a bo dużo pracy :P a jak wszyscy wiedza jest adm:D to stałe łącze ma z netem :D ale dla nas czasu nie ma :P mamy sie same zadowalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem co tu się wyrabia, Czekoladka coś kombinuje z lesbami, Aniołek otwiera się na propozycje, a Ryjek się samozadowala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fack :D ja sie tu produkuję a Phill już jest :D Gdzie ja napisałam ,że się samozadowalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a jednak napisałam :O trza się wybrać do okulisty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×