Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Witajcie 🖐️ :D Hehe:D Misska ,karamba co za śnieg :D U mnie też sypie :D nawet nie mogę ludzi obserwować z okna:classic_cool: nic nie widzę :Oczyli wynika z tego ,że ......najwyższa pora kupić sobie lornetkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska wiem:classic_cool: przydały się lata oglądania filmów wojennych:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek na rondelek hehe...dzis jestem tu wczesnie jak nigdy :) Widze,ze wczoraj wieczorny temat byl o pfillu...jedyny facet to ma tearzza swoje i zaloze sie,ze cieszy sie iz jest w centrum uwagi:P U mnie w koncu nie sypie snieg :D Misss Ty to masz pytania od samego rana.....jak bys stanela do wiejacego witaru plecami to by Ci wial w plecy a nie w twarz...masz odpowiedz:P ryjku a co Ty tak po nocach tutaj siedzisz co?:O Nie masz spania?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel 🖐️ kurde, ale wiesz jakos jeszcze nie opanowalam chodzenia tylem :P a w ktorym kierunku bym nie szla to i tak zawsze dostaje w twarz 😭 taaaa Fil nasz rodzynek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E po jakich nocach :O ja do 23 siedziałam i to nie na cafe :O a co ty chcesz :O kurde kurde :O Oglądałam sobie wczoraj fryzurki :D i tak mi zleciało do wieczora :D fajnie :D Jeszcze oglądałam pokazy z obróbki zdjęć:D krok po kroczku pan tłumaczył co i jak do czego :D trzeba wszystko wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak sie na mnie rzucily;) Czapke z daszkiem zaloz i bedzie gites:P Inni nosza parasolki......ale sie wymadrzam ehehe Ooooo ja tez wczoraj ogladalam fryzurki ale w gazecie...tak mnie kusi aby przefarbowac wlosy na kolor "ciemna sliwka".....ale boje sie efektu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kusi Cie na sliwke tak jak mnie na ten rudy :D ale ja sie jednak chyba nie odwaze na tak drastyczny krok :o moze zainwestuje w ta czapke z daszkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się sama kuszę :D chcę jakąś fryzurkę z grzywką :D i tak dreptam po tych fryzurkach od dwóch dni:D Misska jak nie masz czapeczki to czepeczek ubierz :D będziesz jedyna w swoim rodzaju na ulicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss wiesz...ja moze pojde do jakiegos salonu i poprosze aby mi sprawdzili czy bedzie mi pasowal taki kolor w kompie ale ja tam wiem jaki salon ma taki sprzecior?:P Nooo ja mam czapki z daszkiem i nie tlyko...mam chyba fiola na punkcie czapek...jeszcze kapelusiki musze sobie zakupic na wiosne:D Ok.ja mykam...ide robic juz obiad i piec faworki i moze paczki:P Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk spruboj zrobic sobie tego fryza......ja tez sie balam jak bede wygladac z grzywka i sobie sama scielam....rzecz jasna za 1wszym scieciem jakas nie ten teges byla hehe ale pozniej scielam jeszcze raz i mam taka gesta:P ...jak mi sie nie podoba to spinam do gory wsowkami badz daje opaske i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel pogieło cię :O ja se sama krzywdy nie dam zrobić :D Pójdę do siory ona ma salon fryzjerski, to mi obetnie jakby co :D A co do kolorków to jest na necie program do porównywania fryzur :) właśnie mam ochotę go wypróbować :) tylko fotę muszę sobie strzelić normalną ,żeby potem fryze się dopasowały:D Z darmo to jest a u fryzjera za dobór komputerowy trza płacić moje panie :D szkoda kasy :D Misska w tej grzywce ślicznie wyglądasz :) ja tez mam ochotę na prosta i to zachodzącą na powieki ,ale jakoś choojowo to wygląda przy dużych oczach :O wiec myslałam o takiej na bok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku dziekuje 😘 ja wlasnie tak zaczelam kombinowac, najpierw scielam na bok, a dopiero potem zrobilam juz cala prosta :) tylko troszke pracy jest z ta grzywka :o ale jak mi sie nie chce ukladac to tez zakladam opaske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi :) Misska :) wiemy wiemy :D Myślę ,że w tej prostej to najlepiej wyglądasz :) Ja to bym chciała coś takiego :) kolor taki mam ,długość też tylko ta grzywka by mi się przydała:)http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura79328.htm ja tam aż tak szalona z włosami nie jestem także zmian nie byłaby wielka ,ale dla mnie wszytko co z kłakami związane to katorga :D zaraz mam urojenia ,ze będzie źle :O Czekaj no poszukam tej co bym naprawdę chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Ryjku kolorek jest super, taki wlasnie cos jak ja chcialam sobie farbnac :) fryzurki tez fajne, a grzywke nawet jak zetniesz na prosto to i tak zawsze mozesz ja zepchnac na bok :D ciac nie ma sie co bac, wloski przeciez w koncu odrosna :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) 😘 ja raz w życiu miałam grzywkę, ale już się nigdy tak nie skrzywdzę... codzienne prostowanie itd... nie mam do tego serca :D wolę bez i ogólnie wolę jak mi się włosy wszystkie spinają, bo jak nie to zaraz się wkurzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ta co dałaś to zajebista :) sama bym chciała ,ale ja to nie mam natchnienia na takie prostowanie kłaków :D Moje to takie szałaputy ja ta z mojego drugiego linku :D więc juz w prostowanie się nie bawie :D ale masz rację jak zetnę prosto to na bok ja moge zbierać i tak zapewne będzie częściej na boku :D Czekoladko Witay🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację czekoladko :D rudy dosłownie wydobywa ten niebieski kolor oczu :D nawet szare ładnie by wyglądały :) Czekoladko ty na brąz ja na czekoladę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×