Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Czekoladko :D nie znalazłam :D a wiesz cala muzyka mi chodzi po głowie ,ale słowa zaginęły w akcji:D i za cholerkę nie mogę sobię przypomnieć :O A ty chyba wygrałaś zakład bo jak prowadzisz bloga :) co ?:D Phill ja o nic nigdy nie proszę ,biorę co chce:D Ps. myślicie ,że te 5 pączków które zjadłam ,podniesie moją wagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast kawy mam gorącą czekoladę :D mamy nadzieję, że te pączki podniosą Twoją wagę... powinnaś tak kilka na tydzień, bo raz w roku to wiele nie pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze ze cztery :D ,to jeszcze to wcisnę :D Podziel sie czekoladką :D dam pączka z Advokatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ty osustko :D mówiłaś ,że nie jadłaś :D ty mi trzy łyki ja tobie dwa gryzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym za ciebie jadła to dwa razy tyle bym musiała wciągnąć a to już niewybaczalne:D A ja dalej szukam :D tym razem w głowie :D mam nadzieje ze chociaż jeden wyraz odgadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek, nie wiem jak z Twoim englisz wiec nie wiem jakie masz szanse na zgadnięcie słówka :D ja oglądam mecz... zajebisty jest... dawno się tyle nie śmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chodzi o to że tytuł miał się ni jak do tekstu:D w tym problem :D Jak oglądasz mecz to obowiązkowo piffo i nogi na stole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba internet w niektórych częściach Polski szwankuje :D bo nikogo tu nie ma :D Phiil zostaw ty juz tą swoją żonkę nie duś jej tak :D Czekoladko ty pijana jesteś po tym meczu :D czy zachichrałaś się na amen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać lepsze od komedii:D Ja zmykam :D dobrej nocki czekoladko 👄 a reszta sio :P możecie mnie w d..pocałować :D nie chcieliście wyskrobać jednego słowa to się obraziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry. Małżowinka bardzo lubi jak jej masuję stopki. Więc Ryjku nie przeszkadzaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry🖐️ :D Wstawać śpiochy jedne :D nażarli się pączków i teraz z wyrek nie mogą się podnieść:D no raz ,dwa,raz ,dwa,ćwiczymy :D U mnie za oknem piękna Polska zima :D kto che z kulki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeendoberek:D Jak tam po tlustym czwartku...byl tlusty?:P Ja zrobilam paczki i musze sie pochwalic,ze wyszly jak nigdy:D Z budyniem waniliowym:P Ktos cos wspominal o ajerkoniakowym nadzieniu...tez taki mialam robic ale padlo na koncu na budyn....chcecie czy juz nie mozecie wcisnac :P http://www.paczekdlaciebie.pl/378771 to dla Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel 🖐️ wzięłam gryza od ciebie :D rzeczywiście pychotka wyszły:D Co tam porabiasz :D bo tu widzisz full wypas na topicu :D tyle wpisów że w pale się nie mieści :D nie nadążam czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe te moje domowe sa o niebo lepsze:D Wlasnie widze...tloki na maxa:/ Pytasz sie co u mnie..wnet jade za granice ale nic wiecej nie pisze aby nie zapeszyc:P I tak juz duzo napisalam;) Poza tym pogoda super az mozna oslepnac bo slonce swieci do tego bialy snieh to cyyyyrk:P Poza tym ja dzis nic a nic nie robie...mam farbowac wlosy a tak mi sie nie chce..... A u Ciebie jak tam?:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde to trzymam kciuki :D ale nie powiem za co :D U mnie git :D jutro mój menu przyjeżdża :D czekam ,aż czekoladka da cynk ,ze w prądzie znów grzebała:D Ja chyba w następnym tygodniu wyskoczę do siory :D będzie grzywka:D Cóż raz się żyje :D najwyżej wsuwką będę łapać :D W marcu wysokocze na farbowanie do niej ,trzeba odświeżyc kolor po zimie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku koniec karnawalu, 3eba sie wyszalec...chociaz ja tam nie bede szalec,chyba sie starzeje;););) Wole posiedziec w domciu badz w lokalu ale w ten weekend w domu, nie chce mi sie nigdzie lazic:/ He he he to mykaj do sisterki i niech Ci tnie grzywke:D Jaki kolor zapodasz sobie?:) Ten co masz czy jakis nowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze z kolorem to nie wiem jeszcze na zime robi mi daktylowy brąz bo ciplejszy odcień ma ,ale na wiosne to zawsze hebanowe drzewo albo ciemny czekoladowy brąz:D miałam kiedys pasemka ,belejaż ,ale jak stara dupa wyglądałam :O to juz nie robię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daktylowy braz....hebanowe drzewo...a co to za kolory hehe...ja farbuje na mokka braz:):):):) Ja rok temu w maju zrobilam pasemka ale nie podobalo mi sie to po pol roku zafarbowalam na swoj kolor a tearz ciagnie mnie ta sliwka:P Moze zaryzykuje jak znajde jakas farbe fajna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to takie brązy z gamy farb co ma siora w zakładzie :D Hebanowe drzewo jest ciemny i ciepły podcień ma :D a daktyl jest jaśniejszy i bardziej spokojny :D przypomina orzech włoski :D znaczy ten brud co zostaje po obieraniu orzechów :D taki ciemny:D Ta twoja moccka też fajna :) a z czego to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko :D no proszę ślicznie :D wiesz zrobisz sobie przy okazji fryzurkę emo:D Chociaż śrubokręt tam wsadź:D małe spięcie wręcz zalecane przez lekarzy :D poprawi ci się krwiobieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mowy :D jak będę chciała być emo to się potnę różową żyletką :D co prawda poprawa krążenia by mi się przydała, ale może w inny sposób... w ogóle wczoraj czytałam jakąś książeczkę o zdrowie, trochę starą, może ze 40 lat tam i tam przepis na dobre samopoczucie... włożyć baterię, paluszek, do kieszeni po stronie serce... ewentualnie jakby serce kołatało to włożyć odwrotnie, na noc wyjmować i zmieniać co pół roku... lałyśmy z tego z babcią chyba pół godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie wiele takich sposobów jakby ktoś chciał wypróbować... Phill tam się zajmuje ziołami itd to może słyszał tez o takich... zastanawia mnie tylko, że koleś do którego należała ta książeczka przeżył wiele lat...coś koło 80 i miał za sobą pobyt w Auschwitz, więc może to jednak działa... pamiętam, że stosował niektóre metody... np wykładanie podłogi pod łóżkiem folią aluminiową, żeby nie szkodziły cieki wodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się śmiejesz :D ale mojego męża babcia przeżyła 100 lat :D i nigdy w zyciu nie była w szpitalu ,a tabletki przeciwbólowej do ust od urodzenia nie wzieła ,jak miała kaszel to swoje babcine sposoby robiła aby sie go pozbyć .To się nazywa krzepa :D Choc w tamtym tygodniu juz zmarła ,ale i tak długo żyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cooome back,bylam w sklepie alez u mnie sloneczko swieci i do niego cieplutko jest:D czekoladko witay 🌼 ryjkkku mokka braz jest z LONDA COLOR i dodam,ze schodzi kolor:/ Kiedys kupilam farbe za ponad 60 badz 80 zl i nic mi nie chycila wlosow...myslalam,ze zawalu dostane:/ PS.Oco kaman z tym pradem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniołku 🌻 ja tez już doszłam do wniosku, że droższa farba czasem jest gorsza od tej tańszej... tylko, że na włosach to szkoda próbować nieznanych rzeczy... można dziwnie wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×