Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja sama dzis bylam w skarbowce....poszlam z samego rana ale i tak duzo ludzi ale o dziwo jak nigdy wszystko poszlo "jak po masle":D Dobra dzieciaczki;) mykam....Milego wieczoru zycze 🌼 PS.Ryjklu,ciekawa jestem co za nowa opcje wyszukalas w tym programie ashampooo...ja go jeszcze nie rozpracowalam:P Ciao, ciao, ciao:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao ciao🖐️ :D na razie to nic ciekawego jak dla mnie :D troche mało tych bajerów :D ja to muszę mieś full service:D Misska długo mam czekać kurde :O pisz co tam naskrobałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to wlasnie ten nieszczesny skrot 😠 Ryjku ja sie zawsze tak rozlicze, ze mam zwrot, a nie doplate :P :D baba w us wypierdolila mi 40 pitow twierdzac, ze mam na zlych formularzach 😡 tak mnie wkurwila, ze masakra glupia popierdolona baba no 😡 zdenerwowalam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jeszcze na chwilke:) Ryjku jak dla mnie tez jestm malo opcji ale jak juz pisalam mam go od wczoraj to poczytam i zobaczymy co dalej:) Misss jak to urzedy, potrafia urzedznicy a bardziej urzedniczki grac Nam na nerwach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe witaj Ekaterini :D Ładnie żeśmy naskrobali nie :D Angel najlepszy to chyba Adobe Photoshop :D ale zależy po co i co komu potrzebne :D są takie co tylko robią albumy i takie tam a z dodatków to skromnie :D są też takie co maja same bajery ale jakby cos nagrać fajnego na płytkę itd to dupa blada:D Ja wytrzaskałam na google prezentacja obróbki zdjęć i cała masa linków już o programach nie wspomnę :D takze szukaj co tam chce :D darmowych cała masa ,ale najlepsze to i tak te do testów maja zawsze coś więcej :D Misska kurde to piknie cię pani potraktowała:D hehe a ja znam taką jedną panią z US i zajebista z niej gościówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kurde jakie foty :( a czemu ja nic nie wiem :( no kurde gadajcie :( Boże ledwo człowiek pójdzie coś do żarcia zrobić a ci już jakieś wieczorki zapoznawcze otwierają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss o jakich fotkach mówisz?? Bo się pogubiłem. Poza tym ja jestem zawsze rozkręcony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dalej nie wiem o co chodzi 😴 Zaraz wpadnie na topic i powie,że już idzie spać :O i tyle się dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde to ja nie zobaczę :( heh pozostaje mi się zadowolić tymi ze stopki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska bo ja się nie mogę zaprosić :O wiesz takie tam mężowe sprawy zazdrość itp :O Ty a ma zablokowaną galerię czy nie :D bo jak nie to se wskoczę na przegląd:D Kurde Angel mi smaka narobiła :O teraz to bym sobie zjadła oponki z serem posypane cukrem pudrem :D cholera jasna chyba zrobię takie bo juz dawno nie jadałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ty też masz szlaban na znajomych :D o kurde to jesteśmy dwie :D Phill szykuj sie nadchodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak przecież sam ostatnio pisał, że jak któraś chce to ma się zgłosić :D ja to mam szlaban :D :O Phill nie wiedziałam który to ty ,ale chyba dobrze weszłam :D ten pan na przystanku PKS to ty nie :D Coś słabo masz tam w galeryji :D ja to myślałam,że jakiś fotomontaż z kajakiem będzie czy coś a tu same portrety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss łobuzie na co liczyłaś;) Ryjku niestety, zdjęcia z takich imprez są na stronach zamkniętych. Wstęp mają tam tylko osoby bezpośrednio związane z tymi wydarzeniami. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se idźcie kurde :D śpijcie sobie :Dzasypiacze jedne :D A ja posiedzę jeszcze, tu zawsze robota sie dla mnie znajdzie :D Dobranoc maluchy 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ wiatr pozorny jest składową wiatru rzeczywistego i wiatru własnego. Co przy dużej prędkości daje złudzenie że zawsze wieje z przodu:) (_)? Masz marudko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)? dziekuje Fil :) kurde no wychodze rano i juz sie musze wkurzyc, bo sypie snieg i oczywiscie wszystko prosto w twarz, niszczac tym samym moj makijaz 😠 i tak jest zawsze, zawsze prosto w twarz, dlaczego nigdy w plecy? 😭 i jak tu potem czlowiek ma miec dobry humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×