Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

To mogło by być z myślą o tobie ,tylko ja to już od dłuższego czasu tak :D ale co tam moze to takie telepatyczne było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ta gościówka z mojego linku podobna do ciebie jest :classic_cool: myslę,że ślicznie by ci było :classic_cool:a także w jasnym blondzie takim platynowym zimnym :classic_cool: z grzyweczką śliczną :classic_cool: Kurde a ja dalej szukam tej piosenki :Ojuz mam początek w głowie i dalej tytułu nie pamiętam :O szukałam u eminema :O potem jey -z :O nie ma kurde a coś oni się tam chyba przewinęli :O choroba potrwają te moje poszukiwania :D ale się nie poddaję :classic_cool: ja się nigdy nie poddaję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie musze znowu zaczac zastanawiac nad tym rudym :classic_cool: ale wlasnie troche sie boje zaczac farbowac, bo potem to juz trzeba ciagle, trudno wrocic do naturalnego koloru i jeszcze te odrosty :o to mnie troszke zniecheca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko pisz śmiało :classic_cool: Misska, może spróbuj takie saszetki co po dwóch myciach schodzą :) Albo wklej sobie tam zdjęcie swoje na tą stronkę i zobacz mniej więcej jak to będzie wyglądało :) ja dzisiaj tam posiedze :D I dalej szukam tej cholernej piosnki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek, jak masz początek to zanuć wreszcie ;d Miska, saszetki na początek będą dobre... tylko, że to kolory to i tak wychodza troszkę inaczej. A jak dasz farbę to już nie będziesz mówiła "chcę farbować" tylko "muszę się farbować, bo inaczej pomyślą, że jestem ze wsi i nie wiem co to odrosty" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o to wlasnie chodzi - boje sie zaczac, zeby potem nie musiec :o :D a saszetki te na kilka myc, to kiedys probowalam i kolor nie wychodz taki jak powinien, przewaznie o wiele jasniejszy :o Ryjku tak tak mi sie wlasnie tez juz cos zaczyna kojarzyc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrocilam.....weszlam tlyko na jeden link aby zobaczyc fryz ,pozniej lukne na dalsze jakie podalyscie......faworki juz zrobione...ojjjjj ile mi ich wyszlo hehehehe ale dobre:d Oniad gotowy i wiecie co......dzis ide na pogrzeb.......moj kochany pies zdechl przed 12:(:(:(....w sumie bylismy na to przygotowani ale...jednak to ALE. On juz mial 19 lat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 latek? oj to bardzo dlugo zyl, co oznacza, ze mial cudowne zycie i byl bardzo kochany :) dzieki Wam przezyl tyle cudownych lat Angel :) wiem, ze smutno gdy po tylu latach odchodzi nasz maly przyjaciel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska wracaj😭 ja bez ciebie nie dam rady 😭:D Czekam na ciebie kobieto bynajmniej ja :classic_cool: zawsze będę czekać :D Angel podziel się faworkiem :P no nie bądź taka :D Aha widzę ,że zakumałyście ten rytm ,nie :D to pomóżcie teraz szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missss wracaj szybko i bardziej doksztalcona po tym szkoleniu hehehehe ;) Masz racje.....19 lat jak na psa to kOOOOpe czasu ryjkuuu łap faworki ...dodalam aromt rumowy wiec moze podejdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie ma co ,aromat rozchodzi się po całym moim mieszkaniu :D co tu będę się rozwodzić ,po prostu pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrzę na te zdjęcia to zawsze sobie myślę, że zajebiste, ale na mnie już tak nie będzie wyglądało... jeszcze trzeba mieć odpowiednią twarz no i to jest zdjęcie, modelka itd :D a ja wolę swoje włoski, zwykłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryyyyyyyyyyyjku zaje**sta fota ale...wiesz jak to w realiach.....pamietam jak poszlam do fryzjerki ze zdjeciam aby obciela mi jak na fotce i co....no kurcze wyszlam z placzem,bylam obieta na chlopaka:( a mialam takie lugie wlosy............ryjku ale fotka i fryz sliczny!!!!!!!! Ja juz mykam...do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill a gdzie te loki:D jesli chcesz takiego kogucika to śmiało:D Czekoladka :D ja wiem ,ze to modelki :D no co ty z księżyca nie spadłam :D oglądam takie co mi się podobają ,ale i tak musze patrzeć które przypominają kształt mojej twarzy i wielkość oczu i nos i takie tam szmery bajery :D Tak ogólnie patrzę :D ja muszę mieć na głowie coś spokojnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde chciałam tam sobie dobrać fryz ,ale takie zdjęcie rąbnęłam wielkie i na odwrót i dupa blada:"D zostało mi moje wielkie oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ta to też super :) ja w tamtym, roku miałam sie tak obciachać :D ale wyszłam jak zwykle z długimi :Dsiora mi naprodukowało wad i zalet aż mi się odechciało :D pozostaje tylko prostownica do takiego fryza :D ale nie ma co pierwsza klasa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×