Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Phill no nie wiem :D a jak ci uszy przewieje :D Choć przyznam prędkość osiągniesz świetlną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tak dużych prędkościach tarcie o powietrze rozgrzewa mnie do czerwoności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam :D wszystko co gorace jest dobre przynajmniej wg mnie, przynajmniej w lutym... :D mi jest zawsze zimno... wszyscy w domu latają w jednej bluzeczce, a ja w 2 swetrach... i ciągle słyszę, ze taka dziewczyna jak ja to siedmiu na lodzie powinna ogrzać... a ja lipton :D nie nadaję się :D pewnie dlatego nikt mnie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka kurde kurde ty mi tutaj nie tutaj. Trzech obrobiła na walentynkach a gada że nie teges;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę że się towarzycho podcina, strzyże i czesze. Ja aktualnie zapuszczam włosięta, chciałabym takie do połowy pleców. Mam do ramion na razie. No ale od tego zapuszczania zrobiły się takie jakieś ulizane, więc tydzień temu poszłam do fryzjerki... fajnie mnie postrzępiła, nie tak przesadnie, żebym ewentualnie mogła włosy spiąć i żeby mialy kształt jak będą dalej rosnąć. Fryzura w sumie do niczego niepodobna ale fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ekaterini:) Ja to się kocham w długich włosach:) Nałogowo moim pociechom czesałem kiedy tylko miałem okazję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Phil :) Długie to sobie wyhodowałam na studiach i fajne były :) Ale potem mi się znudziły. Teraz z kolei znudziły mi się te krótkawe i chcę mieć średnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ekusia :D Coś ty ostatnio wpadła i wypadła :D Ja właśnie umyłam czeper :O i doszłam do wniosku że chyba za długie juz :O mąż mnie zabije zapewne ,ale przycinka będzie :D I tak będzie miał w razie czego za co chwycić :D Ekusia a widziałaś jak nam się Pillek chciał upiększyć :D łobuz z niego nieziemski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie widziałam, a co phil chciał zrobić swej urodzie? :D Ryjku, bo ja tak przefruwam jak kometa i lecę dalej :) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
©©©©©©©© ©©©©©©©© ©©©©©©©© ©©©©©©©© ©©©©©©©© krepel z rana jak śmietana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam :) A co to jest krepel ?:D To jakieś cukierasy :D bo jak tak to sie piszę :D a jak nie to jeszcze nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde a ja nie wiedziałam :D dobra to ja tego pączka chce :D A jak to jest, tak po jednej linijce tych pączusiów dla każdego ?:D Witaj czekoladko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko:D nie obawiaj się ,ja za ciebie zjadłam dwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć :D ja mam ochotę na takiego z adwokatem, ale nie było już w sklepie :( kupie sobie kiedy indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko :D a co ty będziesz się do samego pączka z Advokatem obchodziła:D kup butelkę Advokata ja też chętnie skorzystam :D Philla poczęstujemy :D Wiesz będzie miał w czubie będzie łatwiejszy ,nie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym adwokatem dobry pomysł :D doleję do pączków i będzie pychota :D do tego kawka i meczyk :D czegóż chcieć więcej :D przyznajcie się ile już zjedliście :P aaa i Ryjek, znalazłaś tą piosenkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×