Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

🌼 Dzieeeeeeeeeeńdoberek...na rondelek;) 🌼 ...Wielki Piatek i malo ludzi na topicu.....kurcze juz od godz.wysylam zyczenia swiateczne i nie moge skonczyc bo tak net muli,ze cyyyyrk:/ Porzadki porobione...ciasta upieczona....jaja przygotowane na jutro do swoieconki?:P Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Wielkiej Nocy czas nadchodzi, Cały dzień się każdy głodzi. By móc jutro o poranku Siąść za stołem przyśniadanku. Zjeść kosz cały z jajeczkami, Zającami i kaczkami. A już następnego ranka Wiadrem wody zlać baranka!:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadałam się przywitać 🖐️ i zmykam :D Mamy przed świąteczny remont :D Także trzymajcie się kurczaczki i zajączki 👄 :D Ciao🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 👄 Miska no nie opierdalamy sie ,robota wrze :D My juz z Phill porobione żarcie ,posprzątane, ja nawet już po malowaniu :D teraz tylko świętować :D To co po kielonku, żeby robota dobrze szła ?:D Idę na spacer z dziećmi bo ładna pogoda :D troszkę zielonych gałązek pozrywam do wazonu :D złodziejka jestem :D Ciao 🖐️ kurczaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ,kurde aleśmy opiły :DDostaję rumieńców normalnie :P Pojadłam sernika :D a co będzie tak stał bidulek nie ruszony ani nic :D Mam fajny przepis na sernik ,jak będzie ktoś chciał to się podzielę i bez pieczenia :D pychaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ryjeczku kurde ja tez sie zarumienilam :classic_cool: i tez wsunelam sernika, ogromny kawal, potem jeszcze owocowego, na to zagryzlam salatka warzywna :classic_cool: mam teraz tak ciezki tylek, ze nie moge go zwlec sprzed kompa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... ty obżarciuchu :classic_cool: zostaw coś na jutro :classic_cool: Albo nie :D pojedziemy do Philla ,on tam ma jedzenia na zapas :D wyczyścimy mu lodówkę :classic_cool: niech zobaczy chłopak jak dziewczyny ładnie jedzą :classic_cool: z resztą zapraszał na degustację :classic_cool: wpraszamy sie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde jak zapraszal to nie wypada sie nie pojawic :classic_cool: bedzie mial dobra rybke z winkiem bialym, a dla mnie z czerwonym :classic_cool: :D Ryjek moze jeszcze po kielonku na lepsze trawienie? ja stawiam :classic_cool: U U no to chlup! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ładnie chlejecie, jedzonka pod dostatkiem... także zawitałam świątecznie :) chociaż ja za świętami też nie przepadam... dla mnie praktycznie kończą się one i zacyznają na kościele... tylko obiad będzie bardziej odświętny i zjedzony na świeżym powietrzu, bo taka piękna pogoda, że żal w domu jeść.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko ja tam ogolnie swiat nie lubie, mam swoje zdanie na temat swiat, Kosciola itp. , ale wole publicznie tego nie wypowiadac ;) no i czego sie nie robi dla bliskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijaczki :D Wstawać !:D Nudy jak cholera :D kurde pogoda z rana jakaś detna :O aż spać się chce :O teraz słonko wylazło a ja w proszku :D rozczochrana ,ubrana na roboczo :D a co bede sie wyginać jak swiętować to na całego :D Misska nie martw sie swoim wyznaniem ,czy coś tam :D Ja osobiście do kościoła chodze tylko jak mi się chce a chce mi się rzadko :D ogólnie nuda ,i latanie za małą :D wolę obiad spokojnie ugotować:D Mamam tylko wrodzoną taka manię jak jest post to zawsze w piatek postne jedzenie robię ,:D tak sie nauczyliśmy ,ale bez przesady :D Także nie martw się i po kielonku :classic_cool: abysmy zdrowe rosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Wlasnie jem pyszne ciacho...lapusuajcie:D Kurcze...juz wiem dlaczego wczoraj za duzo%...Wasza wina bo widze,ze tutaj tez piliscie:P Wrocila moja sisterkla to przywitalo sie Ją godnie hehehe:P .....nie dawno wrocilam do domciu, nazaralam sie (inaczej nie moge okreslic mojego lakomstwa:P),ze cyyyyrk:/....do tego wczoraj byla u mnie burza, lało na maxa i dzis woda jest bardzo wysoka i na wsi to po drodze plynela woda i to silnym strumieniem.....masakra:O...a w pogodzie mowili,ze dzis bedzie piekny dzien i co? i dupa zbita:O Mam nadz.ze u Was jest ladniejsza:D Pozdrawiam swiatecznie 🌼 PS....no to po kielkonku:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) kurde ja dzis ledwo swoj ciezki tylek zwloklam z wyra :o tak sie objadlam w te swieta ze szok! przydalby sie kielonek jakis na dobre trawienie :classic_cool: albo ewentualnie na zielona herbatke tez reflektuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×