Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

No zapewne chodzi mu o techno babcię :D :D czy zdarza wam się czasem popuścić ze śmiechu :O ............................. ....bo mojej babci tak :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze hcfor jest bardzo ciekawym forum. pokazuje jaki jest nasz swiat - nie zawsze to co brutalne, ale takze to co ciekawe, fascynujace i smieszne. a takie np. zdjecia z wypadkow - jedni uwazaja, ze to drastyczne i po co to ogladac, a ja np. dzieki obejrzeniu takich zdjec z wypadkow samochodych czy motocyklowych nabralam respektu i szacunku do predkosci i drogi. kiedys to byla fajna adrenalinka, teraz moje podejscie sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,ale co w tym złego ?:) chyba po to jest aby patrzeć :) z reszta jest tam tez trochę ciekawych rzeczy ,nie koniecznie związanych ze śmiercią i wypadkami :) Kafe bardziej demoralizuje ludzi niz tamta stronka :) tutaj ludzie nie szanują siebie ,swoich bliskich ,ulegaja wpływom nastolatków i zmieniają się w przysłowiowe szczyle z 30 na karku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokoo
nie czytałam całego tego forum bo nie sposób. ale mam problem podobny jak w tytule. szukam pracy od ponad 2 miesięcy i nie nic z tego. teraz dostałam propozycję wyjazdu do Włoch na jakiś czas. jestem z moim chłopakiem ponad 3 lata. nie możemy jechać razem bo on teraz dostał tutaj dość dobrą pracę i szkoda z niej rezygnować. nie wiem co robić...zostawić go tutaj...boję się, że nasz związek nie przetrwa takiej próby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się to nie podoba i wszystko. Miss w pewnym stopniu mam rację. Ale z drugiej strony jest banda świrów który tną się żyletkami, rozwalają sobie łby żeby tylko coś wkleić na takie forum. Ryjku też masz rację co do kafe i tym podobnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokoo
hej... odpowie mi ktoś? proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil to ja jeszcze nie mialam okazji trafic na takie zdjecia :D ale wkleic swoje pociete rece mozna wszedzie, nie potrzeba do tego jakiegos hardcorowego forum przeciez ;) tu na kafe jest nieporownywalnie wiecej swirow niz na gdzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moloko ?:O spróbuj, zobaczysz :D sory ,ale my nie wróżki ,nie wiemy co by było gdyby ...? Tak prawdę mówiąc to sądzisz ,ze kobiety nie powinny takich rzeczy oglądać :) czasem to człowieka uchroni przed głupota ,bardziej sie pilnuje i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko możemy wesprzeć, pomóc, pocieszyć ale decyzja jest tylko i wyłącznie Waszą sprawą. Jak Ryjek napisał nie potrafimy powiedzieć co będzie. Fakt faktem nie zazdroszczę sytuacji. Jeżeli się zdecydujesz czeka Was wielka próba. Potrzeba Wam będzie dużo siły i zaufania. Ryjku kto ogląda to jedna sprawa. A to co robią ludzie żeby tam się wystawić to druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokoo
dzięki, że odpowiedzieliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też wchodzi się na tytuły jakie nam odpowiadaja i ciekawią :) ja tam takich palantów nie oglądam . Kiedyś mój mąz miał wypadek w pracy ,kilku tonowa rura spadła na niego ,dzieki Bogu skulił sie w kłębek i znalazł w środku tej tulei . Tam na forum zobaczyła gościa którego przyczepa przecieła na pół ,tak wyglądał by mój mąz jakby nie ten fart . Teraz bardziej doceniam to co robi ,bo widze jak zwykłe rzeczy potrafią byc nie bezpieczne dla ludzi . Kurde no ....ech...... Ja na kafe jestem dla relaksu i humoru ,czasem pożartuję jak szczeniak ale z umiarem .Wiem co odpowiada takiej osobie jak ja a co ujmuje mojej godności i tego nie robię (no chyba przeklinam czasem :O ) ale szanuję się ,nie poniżam nikogo .Jak nie mam nic mądrego lub sensownego do powiedzenia to zamykam pysk i patrzę na co innego . A tu połowa matek robie z siebie matki polki pod czarnymi nickami a pod pomarańczą się puszczają ..tyle mam do powiedzenia .KROPKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pączki 😘 cholera tez bym poczytała jakies romansidło, a ja robię pracę z nauki o panstwie... durny przedmiot z babą, która nudzi sama siebie :P chociaż romansidło to zły pomysł, dla mnie miłość dalej bleee ale jakiś thriller prawniczy to tak :) wczoraj leciał film na polsacie na podstawie jednej z lepszych książek jakie czytałam \"Ława przysięgłych\" Johna Grishama;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poszłam sobie kanapki zrobić :D hehe ładnie sobie zjem i do wyrka na nocne oglądanie ,moze ktoś ,coś nowego wynalazł :D A dzisiaj jestm sama :( mój michu na jeden dzien w delegację pojechał :( i kto mnie w wyrku zagrzeje :O kurde no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) Phil ksiazki sa dobre, zle albo najzwyczajniej w swiecie nudne - takie wlasnie sa dla mnie wszelkie romansidla. i podchodzilam kilka razy do roznych ksiazek tego typu tak samo jak i do fantasy i niestety nie przekonalam sie do tych gatunkow. ba! nawet nie udalo mi sie doczytac ksiazek do konca :( ala kazdy lubi co innego i to jest fajne, bo nie mozemy byc wszyscy tacy sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ku pamięci :D Pisze skargę :D Phill mnie ostatnio poddaje metamorfozie :D zrobił ze mnie chłopa 😭\" ryjek napisał \",\"ryjek powiedział\" kurde no :D Ja się tak nie bawię :D Misska ,tak sie we mnie wtulałaś ,ze obudzić się nie mogłam :D ale dzieki śliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy...ryjek jest jedyny w swoim rodzaju :D Czemu jak jest jakis konkurs to zawsze jest do wygrania zestaw kosmetyków wyszczuplających ?:D albo antycelulitowy ,przeciwzmarszczkowy ?:D czemu nie ma perfum ,jakiś fajnych rzeczy (ubrań ,laptopów innych bajerów ) gdzie nie wlezę to nic mądrego nie ma :D Był ten lapek babski :D ale kto by chciał takie "coś "juz lepszy zwykły czarny a nie jakies badziewie w kwiatki :O się zdenerwowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D ryjkkku Ty to masz problemitos;)...widziakam w nie jednym konkursie,ze mozna wygrac tel. laptopa.,mp3 itp., nawet zestaw garnkow:P qrwa dzis mam isc do sadystki i jak jestem mocno przeziebiona to chyba musze odwolac wizyte a to tak mi nie na reke ale...chyba jej nie osmarkam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :D cześć Angel :D 🖐️ Podobno jak jesteś chora to nie można ,ale jak ząbek napiernicza to nie ma zlituj :D nei wiem jak ty ,ale ja bym pawia puściła jak bym była chora tak bardzo i do tego piekny zastrzyk znieczulenia o tym zabójczym smaku :D mmmm...miód w gębie :D Gdzie ty widzialaś te konkursy ?:D chyba dla chlopaków ,dla nich to zawsze takie fajne bajery sa :P a dla babek takie próchno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzik,przenioslam wizyte na poniedz.:) Ja nie biore zastrzykow bo babka mowi,ze musi widziec gdzie boli ale jakos daje rade:) Gdzie nie popatrze to widze przerozne nagrody chyba,ze patrzylas tylko i wylacznie na konkurs dla kobiet ale i w takich mozna wygrac np.tel......w sumie to zalezy tez w duzej mierze jaki to jest rodzaj konkursu:) Dooobra ja mykam. Milego dnia 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×