Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Skojarzenie z tym gościem jest dla mnie raczej dołujące:( ale co tam zawsze mogło być gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale z którym ?:D z Philem z Genesis czy tym Feelem :D jak dla mnie nie ma porównania feel z Genesis :D przez to mała literą mogę go napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze prawie się podłamałam .Ja tam za pokonam siebie ie przepadam :D no ,ale kto co lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie !!! :D Przypomniało mi się :D jak byłąm mała to tato mi puszczał bajki do słuchania i rock & roll na winylach :D kruca fiź teraz tak mnie oświeciło po tym Genesis :D to ulubiony zespół mojego ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ,ale stare ma fajne :) Patinka z okazyji nie wiem jakiej daję ci ten głosik :D a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek wychodzi na to, ze sie sklonowalas i logujesz sie gdzie popadnie :classic_cool: :D :D eee zreszta szkoda ze na wizazu to nie Ty :( Fill a ja pisze zawsze do Ciebie Fill a nie Phil... czy to obrazliwe ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem mam wielkie serce ,ale miękką dupę :D Dobra klikaj młoda :classic_cool: czas zrobić remanent na topicu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,ale na czym :O na forum czy co ?:D pytam bo nigdy tam nie byłam :D A jest tam ciekawie :classic_cool: czy tylko moda i uroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda uroda i wszystko czego tylko zapragniesz :classic_cool: :D gadasz sobie o tym co lubisz o tym co Cie interesuje, jest forum, sa kluby rozne ogolnie fajnie jest :classic_cool: dobre jest tez hcfor :classic_cool: ale to juz tylko jak masz mocne nerwy, bo tam takie rzeczy mozna znalezc, ze ho ho! 🖐️ chociaz ogolnie bardzo ciekawe forum o szerokim zakresie tematyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcfor mam to ,nawet ciekawe chodzi mi o te dziwne przypadki i choroby ,reszta :D no cóż samobój dla wrażliwych :D najlepiej pamietam pana co się sprasował pod tokarką ?:O chyba tak ,albo takiego gostka co koparka przejechała :O Elfy za to były ciekawe :D \"Nie odwracaj kota do góry nogami \":D o żesz się uśmiałam :D Z techno babci sie nie śmieję ,mało kto ma ma taki dryg po poginania :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na hcfor najbardziej jakos ruszyly mnie te zdjecia z miejsc zbrodni :o przerazajace :( a ostatnio ogladalam na tym forum fotki pt. "mistrzowie drugiego planu" no bylam poplakana i jeszcze dodatkowo zaplulam sobie monitor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, mistrzowie drugiego planu są najlepsi, bo jak nazwa wskazuje to mistrzowie :D zostały jeszcze jakieś pączki? bo ja ostatnio mogę jeść, jakby mi ktoś drugi żołądek dorzucił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to było zapewne nie miłe ,ale takie jest kruche nasze życie ,dlatego tak cieszę się z każdego dnia, który daje mi Bóg :) Mnie bardziej wkurwiło bo inaczej nie da się tego opisac jak w jakims azjatyckim kraju zajadają się płodami :O podchodzi mi to pod chorobę psychiczną a nie tradycję czy wiarę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ! Czekolada :D no paczki jeszcze są :D jak chcesz to łapaj @@@@@@ jakby co to w środku jest nadzienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×