Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ahhh nadal nie doceniasz mojej wyobraźni:) Ahh chcesz wyjść z dołka ahhh przestań kopać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prościutkie:) Trzeba odłożyć łopatkę, usiąść na chwilkę, napić się herbatki. Można nawet z nudów zacząć zgarniać łapką piaseczek z powrotem do dołka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines 1111
witam ponownie, u mnie już dzisiaj lżej na sercu.mój W już dotarł na miejsce. ale i tak nie moge sobie znaleść miejsca. a więc napisze coś o sobie...jestem studentką, mieszkalismy razem, a teraz on pojechał zarabiac już po raz 4 do niemiec,zawsze jeżdzi na wakacje...ale tym razem najgorzej chyba to przeżywam. muszę zając się nauką, ale trudno jest się skupić na czymkolwiek...myśli uciekają gdzieś tam do niego. wszystko kojarzy się ze wspolnymi chwilami, pusta poduszka obok, filiżanka herbaty...ehhh znów łapie doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines trzymaj się. Trudno jest żyć bez kokoś bliskiego, ale zniewalać się też nie można. Życie poddaje nas różnym próbom w sobie tylko znanym celu. Może musisz to przejść by docenić pewne rzeczy, takie codzienne jak poduszka, szklanka herbaty. Cudowne jest to że możesz tak bardzo tęsknić. Wielu ludzi bardzo by chciało mieć do kogo tęsknić:) Uszka do góry :) Jesteśmy z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jest termos z herbatą ekspresową, jest termos z kawą rozpuszczalną, słone paluszki. Ja i topik niczym studniaprzyjmujemy całą żółć, aż zabraknie. P.S. Miss to żadna tajemnica że masz takie hobby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Mamusia wasza wróciła :D I co tam bąbelki :D opalaliscie sie widzę :D Phill oczywiście z aparatem szalał :D Ależ jest gorąco :D się dzisiaj opale :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie co mi mój michu z delegacji z nad morza przywiózł :D Wieeeelki płat łososia wędzonego :D dwa wielgachne kawałki tuńczyka :classic_cool: i długaśnego węgorza:D czujecie :D brakuje tylko rekina i piranii:D Z węgorzem jest problem :D bo dzieciaki nie chcą go zjeść :D mają opory czy ich prądem nie pokopie hehehe :D i weź tu wytłumacz takim szkrabom :D Nie to nie :D mama zje :classic_cool: :D Młodszy był na wycieczce klasowej w Kołacinku w parku dinozaurów:classic_cool: Jak wyjechali o 7 rano to o 22 przyjechali :O oj sie nastałam pod szkołą bo mieli być o 19:Dale mały był tak zadowolony ,ze nawet ból nóg mi przeszedł :D teraz starszy pojedzie do Biskupina :D w dzień dziecka jadą :D znów bedzie czekanie :D A tak poza to widze tu jakąś mamę w związku na odległość :D no to mamusiu wszystkiego naj w Dniu Matki :D 🌼 Misska szlajaczko gdzie jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany koguta :D musiałam lecieć do szkoły ,bo zapomniałam podpisac zgody na wyjazd na wycieczkę :D przy okazji dowiedziałam sie ,ze moja mała ma na rano do zerówki także będę ja z chłopakami prowadziła do szkoły a co najlepsze to będę mogła rozglądać sie za robotą :D zajebiście !!!!!!!!!!!!!!!a juz sie bałam że pójdzie na drugą zmianę :D Muszę skoczyć jeszcze do kwiaciarni po jakieś kwiatki :Di mamusi zanieść :D Dobrze ,ze mam obiad ugotowany bo nie mam natchnienia dzisiaj na gary :D A teraz tak patrze ,że dobra dupa ze mnie :D szukałam linku do Philla albumu zdjęć a on w stopce ma :D zakręcona jestem jak wiatrak :D O nie chwaliłam sie wam :D udało mi się przytyć :classic_cool: całe 7 kilo :classic_cool: szkoda że tego nie widać :O nie wiem gdzie te kilogramy poszły :D chyba w buty :D A w ogóle to jest fajnie bo : inter działa :D grzywka mi odrosła i w końcu wygląda normalnie :D słonko świeci jak szalone i wybieram sie na nowe lody w naszym mieście :D amerikańskie rożki z automatu :D choc mamy dwa juz podobne to te biją tamte na łeb :D są takie wielgachne i śmiesznie skręcone :D to se pojem :D Jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ułatwię Ci:) photo.soa-admin.eu he he właśnie dodałem zdjęcia jakie zrobiłem w weekend :) Przyznam się że udało mi się bardzo poprawić jakość zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku it was me.:) Przypomne że można oceniać i komentować zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pousuwali :classic_cool: Phill upalik jest jak sie patrzy :D sloneczko prazy, ja tam uwielbiam taka pogode :) tylko, ze jak ja wracam z pracy to juz jest za pozno, zeby na balkonie sie posmazyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×