Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dooooooooooooooooooooobry wieczor......o kurczaczki,gdzie jestescie??? Jak NIGDY puuuustki w iagu tygodnia hehe.............milego wieczoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:) Hmmmm a bez ryjka nie mozna zapelniac stron topicu?:P Ja tak czy siak zawsze tutaj przebywalam sporadycznie.... Buuu u mnie wczoraj byla taka burza,ze komp i tv mi padl.....akurat pisalam prace, juz 8 stron mialam i padl komp:/ ale sie wkur**łam:O:O:O Pozniej musialam od nowa pisac ale udalo sie:P philozoph--Ty to czesciej chodzisz na zakupy ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: taaaaak Phill chodzi na zakupy, ale wraca z pustymi rekoma :D Angel u mnie wieczor byl przyjemny, cieply i sloneczny :) za to w ciagu dnia udalo mi sie zmoknac :o kurde ale trzeba przyznac, ze jakby na to nie patrzec to Ryjek jest sila napedowa tego topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss - "kurde ale trzeba przyznac, ze jakby na to nie patrzec to Ryjek jest sila napedowa tego topiku " popieram:P Wiesz co,tak sobie teraz pomyslalam...co sie dzieje z zalozycielka topicu, smutna niedziela?? Hmmm...ja mykam, musze sie ogarnac i ide po jakies specyfiki na rehabilitacje reki:P Juz smaruje contratubexem:) Milego dnia zycze i mam nadz.ze burzy dzis nie bedzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no wlasnie ciekawe co tam u niej :) pare razy tu zajrzala na chwilke :) u mnie dzis poki co sloneczko i ciepelko i mam nadzieje, ze tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss nie zawsze z pustymi:) Sporo osób dawno tu nie zaglądało :) Ale Matka Założycielka to już się obija poniżej przyzwoitości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm..ogladaliscie wczoraj Rozmowy w toku???? MASAKIEJRA:O Byl min.facet z tego linku http://facet.wp.pl/gid,11141476,img,11141486,kat,,galeriazdjecie.html?T=1&ticaid=180f4&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..skopiujcie link i wklejcie w pasek:)::) Cos tutaj nie chce wkleic sie tak jak powinno to byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill oooo tak, jedzonko liczy sie jak najbardziej do udanych zakupow :) Angel cos nie tak z tym Twoim linkiem :D wklepilam go do przegladarki, ale tam jest kilka zdjec. czy chodzi Ci o Roniego? :) i co Cie tak przerazilo? :D wiesz, ze ja lubie takie rzeczy, kolce, tattoo i modyfikacje, wiec temat dla mnie znany :D Roni kiedys klul w p-niu i wybieralam sie do niego na kolca, ale niestety wyprowadzil sie do krakowa i nie zdazylam :( ja opracowuje wlasnie rozbudowe mojego tattoo na stopce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misssss noo bo wczoraj w Rozmowach w t(ł)oku;) byli wlasnie Ci \"zmodyfikowani\" ludzie....ten czlowiek kot z USA, lampart z polski z tego linku co mi wyslalas, facet a raczej chlopaczek co mial duuuzo kolczykow na twarzy i pod skora w rece mial implanty itp. He hehe Ci z Twojego linku to nie zle przypaly....jak tak mozna swoje cialo okaleczyc......jestem wyrozmiala ale wszystko ma swoje granice!!!! Cyrkowka:P OK.Mykam....milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jak go nazwalas chlopaczek z duza iloscia kolczykow i implantami to wlasnie Roni u ktorego sie chcialam kluc :) nie powiem, ze wszystkie modyfikacje mi sie podobaja, ale jakos mnie to nie szokuje, nie budzi odrazy czy czegos w tym stylu :) uwazam, ze kazdy ma prawo robic ze swoim cialem to co chce :) i wcale sie innym to podobac nie musi :) mi marzy sie jeszcze tylko microdermal, ale moj Michu jest przeciwny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he "nowa" :) a masz jakąś ksywkę?? imię lub coś takiego?? Wspieramy się jak możemy:) Jeśli chcesz to się przysiądź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku było 350km. Jeździliśmy około 4 lat:) Dzięki Bogu od roku mieszkamy już razem. Także ja tu siedzę z sentymentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill microdermal to kolczyk, ktory jest w sumie rodzajem implantu, bo wrasta w skore i jest mozna powiedziec, ze na zawsze :) wyglada sobie tak http://i9.ebayimg.com/07/s/000/77/4c/2186_2.JPG zmienia sie w nim tylko te dyski, ktor przykreca sie do stopki :) stopka jest pod skora i wrasta sie w cialo :) a ja chcialabym go o tu na karczku :) http://i9.ebayimg.com/07/s/000/77/4c/2186_2.JPG albo na palcu jak pierscionek :) jedyne co troszke mnie przeraza, ze jakbym chciala sie go pozbyc to pozostaje jedynie skalpel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ale masz pragnienia:) A mnie za kobietę w szalfroku wyzywacie od fetyszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panas
Ja też Jestem I jeżdże na stopa 200 km do dziewczyny przykra sprawa to jest :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×