Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

hm no nie wiem Aniołku czy Ci życzyć takiej wygranej. Jak diabeł wsypuje pieniądze przez komin to raczej nie ma z tego nic dobrego. Mogę Ci pożyczyć dużo uczciwie zarobionych pieniążków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam philozoph nie folozfOUJ ;) Wiecie jaki cyyyrk! Odnalazłam topic gdzie przebywalam tam dosc dlugo i to bylo w 2005r. i jak czytalam przed chwila swoje wypowiedzie (((moj R.wtedy 1wszy raz jechal za granice i to byla Nasza 1wsza rozlaka))) to przed chwila pomyslalam "o boshe jaka ja wtedy bylam glupia" w sensie tym,ze taka mloda i 1wszy raz wtedy wyjezzdal moj za granice....ale wiecie co?? milo tak poczytac i powspominac co bylo kiedys:) Tyma bardziej milo,ze jest to nadal w necie zapisane:)...tylko szkoda,ze nie ma tych ludzi co wtedy byli i pewnie za pare lat i my sie nie stykniemy tutaj:/:/ no dobra, mykam.....dobrej nocy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę ,że mieliście nocne pogaduchy :Dno żesz ,że mnie nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill, uczciwie zarobione pieniądze to satysfakcja, ale takie wygrane w totka z lżejszym sercem by się wydawało na głupoty :D a ciężko zarobionych to szkoda :D no i właśnie miałam dzisiaj iść na zakupy, bo mam jeden wolny dzień od nie pamiętam kiedy, który nie jest świętem i sklepy działają :D ale nie, nic nie wygrałam :P tylko swoje pieniądze mam :D a tu taka pogoda.... leje, wieje... aż żal wychodzić.... Angel, właśnie czasem fajnie różne stare rzeczy poczytać... czasem żałuje, że np nie zostawiałam archiwum z gadu albo nie piszę jakiegoś pamiętnika... to by była uciecha z czytaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he w sieci są jeszcze moje posty z 1996 roku:) W tym kilka po angielsku i przyznam ze wstydem że mam problem je przeczytać. A archiwum GG mam od 1997 roku w tym moją pierwszą rozmowę z Małżowinką :) Słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łi jak sie tu słitasnie zrobiło :D łi !:D Moje poczucie humoru jest ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra :D w 97 poznałam mojego micha :D ot rąbek tajemnicy uchylilam :D wtedy wyszedł z woja :D szkoda ,że za moich czasów nie był w woju :( chciałam mieć wojaka :D wiecie ,listy ,przysięga i takie tam fajne bajery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku a ja chciałem mieć miłość od piaskownicy i też nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D łi!!!!!!!!:D Wiecie ma być u nas impra na dzień dziecka ,ale tak leje ,że chyba nic z tego :O czy u was też tak leje ?:D nojmajnie buze ześmy mieli :D z gzmotami i taki stlasnymi zecami :D bałam sie jak cholella :D nawet kompiter z plądu wyłąciłam :D łi!!!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy byli na 2 godzinnym spacerku między jedną burzą a drugą. Ale na samym spacerku było gorąco jak nie wiem co:) A teraz leje jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D ryjku - haj:D ohohoooo ile linkow z rana zapodalas, zaraz oblukam:D Piszesz,ze chciala bys miec wojaka ale Twoj facet z tego co zrozumialam byl w wojsku:P Missss - haj:D A niop, wspominki byly:) Fajnie tak sobie powspominac a jeszcze lepiej miec namacalny jakis dowod,ze kiedys tak i tak sie myslalo:) Ja tez nie mam pamietnika bo...nie chcialo by mi sie pisac:P Len to len:P WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA:) Duuuzo buziakow:* usciskow:) slodyczy i promiennych usmiechow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku -- buty z 1wszego linku ladne i wydaja sie bardzo wygodne:) Nie wiem czy bym sam,a je kupila ale ujda;) Oj te z drugiego linku,koronkowe sama kiedys chcxialam sobie kupic ale na cale szczescie odechcialo m isie bo sa nie praktyczne i nie zbyt ladne:O Z 3eciego linku sa bardzo pospolite.... Ostatni link....nie podobaja mi sie,nie zalozyla bym takich ale moze Tobie beda pasowaly ryjku:] Ogolnie to zadne bym nie kupila:)...ale to jest tlyko moja skromna opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna :O wam to nigdy nie dogodzi :O to szukam dalej :D chciałam cos pełnego bo jedne już mam z wycięciem :D no dobra poszperam jeszcze :D Co do wspominek to mogę wam powiedzieć ,ze mam cały karton pocztówek z delegacji mojego micha odkąd jesteśmy razem :D począwszy od takich buzi ,buzi kończywszy na widokach miast :D A i jeszcze jeden((( list miłosny ))):classic_cool: oczywiscie jego do mnie :D bardzo fajna pamiatka :) A w ktorys tam dzien jak nie miałam kompusia sprawnego to wygrzebaliśmy z michem (((Video))):D po krótkiej naprawie uruchomiliśmy kasete z naszego ślubu :classic_cool: jaka ja ładna byłam :classic_cool: :D A tak poza to wyprawiłam o 6rano moich chłopców na wycieczki :) a teraz sobie zajadam wczorajsza pizzę :D i zagryzam to bułką słodką z serem i popijam pyszną kawką z mleczkiem oczywiscie skondensowanym i do tego dwie łyzeczki cukru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjeczku ale sobie dogadasz od rana i od poniedzialku:D:D:D Ja musze wiecej owocow i warzyw zaczasc jesc bo ostatnio to praktycznie same tluste rzeczy zarlo sie:P Napisalam brzydko \"zarlo\" bo nie jadlam tylko zarlam heheh Kurcze a mi moj R.nigdy listu milosnego nie napisal, w ogole On i romantyzm nie idzie w parze:P Szukaj,szukaj butow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja rok temu kupilam boskie buty,sandaly,na obcasie wysokim, takie jak sa teraz modne i strasznie sa dla mnie nie wygodne:O Sliczne sa ale co z tego jak ciezko mi sie w nich chodzi, moze z 2 razy mialam je na sobie...moze jeszcze kiedys w nich wyjde:P hehehe dodam,ze jak je zaloze to R.jest nizszy zdeczko ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam nie masz czego się martwić :D mój michu do romantyków także nie należy :D i wcale mi z tym źle nie jest :D ja tam wole go takiego jakim jest :) mój to taki typowy chłopak z krwi i kości ,raczej wojownik :D tylko tacy to podobno dusza w sobie wszystko :D i są naprawdę uczuciowi :) ja to wiem bo wydusiłam to juz nie raz z mojego micha :D ależ jestem wyciskarka :D Butki fajne :) tylko jak dla mnie gleba zaliczona :D ja potrzebuje takie szybkobiegi :D wiesz wkładasz portki i buciorki i wio na miasto :D A powiem wam ,ze tak mi sie przytyło i kurde trza bedzie poćwiczyć brzuszki :O normalnie zarys mięśni zanika :O spaślak sie zrobię :D Tam poszukam jakis ćwiczeń dal kutrurystów na brzuszki i jechana z dzieciakami bedziemy ćwiczyć :classic_cool: moi chłopcy to pierwsi jak jakieś pompki czy cuś :D Dzisiaj ide na miasto przetracić troszkę many many :classic_cool::D musze kupic małej sandały ,sobie jakies buciory ,starszemu sandały ,jeszcze chrzestna mojej córy własnie urodziła dzidziunię :D 👄 śliczną córę z kręconymi blond włoskami :D i chcę jej kupic taki album ,pamiętnik pierwszych pięciu lat życia dziecka :D myślicie ,że fajny taki prezent?:) Coś na ten styl :)http://www.allegro.pl/item645078654_album_5_lat_dziecka_a_geddes_od_wydawcy_bordowy.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×