Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Niestety nie :( coś nie mam natchnienia na zabawy w nicki :( zwykły błąd w logowaniu :D a ty zaraz domysły :D Idę robić te racuchy :O a moze ktoś za mnie zrobi ????:D kto chetny ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUCHY, SUCHY, JESTEM SUCHY!!!! Ale Bóg musi kochać takigo grzesznika jak ja:) Kurcze extra zrobił mi przerwę w padaniu żebym mógł suchy do domku wrócić :) Ryjku ja dzisiaj pitraszę krem z brokułów :) Słuchajcie macie pozdrowienia od Ekaterini :) Powiedziała że zajrzy do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie popadało i znów słonko świeci :) Podziekował Ekusi za pozdrowienia :) niech skrobnie co tam u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym czasie dwa razy słonko i trzy razy deszcz :D oczywiście zmokłam jak kurczak :D fajna pogoda :D A gdzie dziewczyny są ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria25111987
Witajcie:)Tak wiem o tym że słuchac się ludzi to głupota jak gadają na ukochaną osobe..Teraz też ciągle ktoś ma coś do powiedzenia co on tam robi sam..ale ja nie słucham bo się tylko dołuję..Też nie mam chumorku na nic:(dzis zmokłam jak cholera z córcią na szczepieniu byłam i zmokłyśmy bo akurat o tej godz co miałyśmy tam byc rozpadało się jak cholera a my wózkiem i jeszcze synek:(Muszę wkońcu isc na te prawko bo mi mąż spokoju nie da i prawko to super sprawa:)A co do humoru to go brak ciągle myśle o mężu tęsknie już coraz bardziej TRAGEDIA:(((Dobrze że mozna chociaż wam się wyżalic:))Pozdrowionka A ja dziś pierogi robiłam z truskawkami bo synkowi już obiecałam dwa dni:))) A pogoda to do d**** Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya zboczuchy;););) Hmmmm...ryjku pisalas,ze pomylilas nick wpisujac go...ja swojego nie wpsuje ,sam sie zapisal bo czesto go uzywalam i uzywam:):):) hehehe a u mnie nie padalo , nooo tlyko z rana:P Nie macie parasolek,ze zmokliscie?:) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda nie taka zła:) Opowiedz coś o swoich bombelkach (jeśli chcesz)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombelkach???? tzn.odciskach po np.butach na stopach?;););) ehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek znowu się wcięłaś:) Przecież wiem że nie masz bombelków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nie mam bombelkow bo mam wygodne buty:P;) No przeciez wiem,ze chodzi o beybe:D Mykam, milego popoludnia,wieczoru,nocy, snow no i klikania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria25111987
Tak tak mam dla wszystkich:):) U nas znowu pada masakra:(A synek w domu nie chce byc on to by po podwórku pobiegał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel mój tez pamieta ,ale robiłam coś i musiałam od nowa wpisać :D a żem roztrzepana ot źle wpisałam :D z resztą mnie znacie szałaput mówią mi :D Cześć Dario🖐️ :) my sie jeszcze nie znamy :D jako jedne na tym, topicu mamy dzieciaczki :) tylko twoje to jeszcze maluszki :D Coś tam o prawku skrobnełaś :D ja tez bym z chęcią zrobiła :) Phill jakiś ty ostatnio rozgadany sie zrobił :classic_cool: rozbrykałeś sie chłopie ,oj rozbrykałeś :D Angel ty ja Tarzan na linie :D raz jesteś ,raz cię nie ma :D A Misska ? Gdzie jest Misska ????:D zapewne sklep jakiś napadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku...ze co?ze ja jestem Tarzan i raz jestem raz mnie nie ma?ehehe cos dzis nie kumam do konca;););) Hmmm ja z jednej strony chciala bym miec prawko a z drugiej strony boje sie, po prostu chce jeszcze pozyc i niech tez inni pozyja,nie chce miec kogos na sumieniu ale...moze kiedys odwaze sie i pojde i zrobie prawko:P Taaaa tlyko powiedzcie mi....ile musze dac w koperte aby zdac prawko bez problemu?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest już problem z kopertami. Swoją drogą ja mam prawko i nie jeżdżę bo mnie to nie kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria25111987
Witaj ryjekkk już się znamy:)Tak moje dzieciaczki to maluszki córcia ma 8 miesięcy a synek 3latka.Szkoda mi męża bo nie widzi jak nasza córeczka dorasta stawia pierwsze kroczki gaworzy itd.A go nie ma widział ją tylko trzy razy odkąd się urodziła:( Cierpi tam gorzej znosi rozstanie niż ja teraz odkąd mam Was to tak nie tęsknie zawsze moge się wyżalic a on ciężkie te zycie:((Ale niestety tak to jest że w Polsce się tyle nie zarobi ile zagranicą:(( Pozdrawiam Was wszystkich :);) A u mnie burzaaaaaaaaaaaaaaaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki 🖐️ :D Phill u mnie pada od wczoraj :D pada i pada :D potem chwilke przejaśnień i znów pada :D dzisiaj mąż zawiózł chłopców do szkoły bo tak lało :Da chłopaki wniebowzięci bo z tatkiem bryczką poginali do szkoły :classic_cool: pierwszy raz ich wiózł to dopiero szpan puszczali :D jak znam mojego micha to im jeszcze muzyke na full puścił w aucie :D Dario nie jesteś sama w swoich rozterkach :) mój mąż także nie miał okazji oglądac nasze dzieciaczki jak robiły pierwszy krok ,czy jak wyszedł pierwszy ząb :D tak samo jak ty widzielismy sie trzy razy w roku na tydzien lub dwa :) i dobrze wiem jak sie czujesz :) ale nie ma co sie załamywać kochana ,bo robicie to dla własnego dobra ,szczęścia i zadowolenia :) niestety czasem trzeba coś poświęcic by miec coś innego :) juz tak to jest poukładane :) najważniejsze byście sie kochali i wspierali wspólnie a na pewno wszystko dobrze sie ułoży :) Nic sie nie smuć tylko rogal na buzi ,bo szczęśliwa żona to szczęśliwy mąż a co najważniejsze spokojny :D Herbatkę mam dla wszystkich pyszną :D i jeszcze takie malusie pączusie :D jak ktoś chce to proszę sie częstować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria25111987
Witajcie:):)U mnie tęż pada i pada a w nocy to taka burza była że masakra:( Tak wiem o tym ze musimy się kochac i wspierac na wzajem a będzie dobrze my robimy to dla siebie:)Dla naszej rodzinki żebyśmy puźniej mieli swoje mieszkanie i byli szczęśliwi:):)A ja pije kawke tak jak zawsze z samego rana:)A dzieciaczki już brykają sobie:))Ryjekkk dziękuje za miłe słowa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj taki .... hm nie wiem jak to nazwać:) Ale powiedzmy tak. Zadzwonił Urząd Marszałkowski i zaproponował mi udział w projekcie Lubuskiej Sieci Szerokopasmowej jako ekspertowi:) I zadzwoniła laska że chce się przymierzyć ze mną do projektu związanego z agroturystyką:) Ale się podjarałem:) Czuje że będzie się działo oj będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) Ryjeczkuuuuuu!!!! STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkiego NAJ........ z okazji tych nastych! :D :D 😘 Phill ojojoj jak to zabrzmialo :D :D :D \"... I zadzwoniła laska że chce się przymierzyć ze mną do projektu związanego z agroturystyką Ale się podjarałem Czuje że będzie się działo oj będzie \" :D no dobra sorry, znow mam jakies erotyczne podejscie do sprawy :o gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dałem ciała STO LAT STO LAT.... Miss fajne masz te skojarzenia:) Laska zajmuje się funduszami i finansowaniem inwestycji :) Ma bardzo dobre rekomendacje i chwalą ją za kompetencje. Jak ty się nie podjarać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżinks :classic_cool::D Phill to tylko pogratulować :) teraz bedziesz w swoim żywiole :D A ta laska to nie przypadkiem Ekusia ?:D tak mi sie skojarzyło :D Misska myślałam że kajakiem dopływasz do domu, wcale sie nie było, ani nic :O tak nie mozesz robić bo ja sie stresuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill alez ja calkowicie rozumiem Twoje podjaranie :classic_cool: :D no wiem wiem, ja ciagle takie brzydkie skojarzenia mam :( Ryjku no bylam bliska tego plywania kajakiem :D lalo strasznie wczoraj, zreszta cala noc i dzisiaj tez :o ja mysle, ze juz starczy tego deszczu, no bo ilez moze lac! zreszta... ja mam dzis malego kacyka :( bo wczoraj sie poimprezowalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×