Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Powrocilam ale na chwilunie:) ryjku--wg.mnie dobrze bys sie prezentowala w tych spodenkach czy jak tam one sie nazywaja:) Ani nie jestes chuda,jak Ty sama siebie okreslasz-chudzielec,ani gruba!!! Masz kompleks i musisz go zwalczyc:P Ja mam masakryczny kompleks na temat moich lydek bo troszke mi ludzi mowilo,ze mam chude jak zapalki i wstydze sie je pokazywac....chyba,za zaloze do kolana a najlepiej ciut za kolano np.rybaczki,do tego sandalki na szpilce i ujdzie:) albo zamiast szpilek,obcasow np.japonki:):):) Mam fotke na NK jak mam \"łybaczki\" i obcasik:) Na ktorejs stronie jest taka fota:P:P:P No ok.....zaraz mykam w kimono:):):):) PS.Mam piwko na dobry sen ale rezygnuje...chcecie?:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dopiero teraz ryjku doczytalam,ze tez mam problem z chudymi lydkami...przybij piatke ale...kij wszystkim w oko, nie znaja sie, co nie?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no to kup sobie szpileczki, ale na malej szpileczce :) tez bedzie ladnie :) bo do takich eleganckich bermudkow to bardziej mi delikatne szpileczki sie widza anizeli balerinki :) dziny kupilam inne niz te z linku co podawalas, bo z tych od Ciebie nie bylo mojego rozmiaru :( ja wzielam te http://www.allegro.pl/item632808601_ld00331_jeansy_biodrowki_lee_norma_deco_w26_l31.html na prawde swietnie leza :) chociaz jak dla mnie moglyby miec jeszcze nieco nizszy stan, bo lubie bardzo niskie biodroweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou Angel :D a co Wy macie z tymi chudymi lydkami? :) ja tam jestem chuda ogolnie i tez kij wszystkim w oko! :P :D lubie swoja figurke, ubieram to co chce i kompleksow nie mam :) i Wy tez nie powinhnyscie, bo macie swietne figurki i tylko zazdroscic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss nawet fajne te dzinsy:P Ja kupilam jakis czas temu dzinsy o bardzo niskim stanie....1wszy raz w zyciu az takie niskie mialami jak sie schylalam to mi leicaly w dol hehe i musze do nich nosic pasek i bardzo ciasno go zacisnac aby schylajac sie nic nie bylo widac ehehehehe....albo zakladam dluzsza bluzke badz tunike:P OK.lece....udanego klikania, wieczoru, snow i nocki:D No iiiiii weeeeeeeeeekdnu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss no to fajnie,ze podoba Ci sie swoja figura bo moja mi sie nie podoba....nie jestem chuda, chciala bym schudnac:D tlyko lydki mam za chude a reszta jakas nie proporcjonalna do nich:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to pamiętam jak przed ciążami miałam formę :O no cud malinka :O a teraz co dzieciak tym bardziej wysychałam :O Rybaczki mi pasują bo dobrze sie w nich czuję i nawet te girki lepiej wyglądają :) ale do takich bermudów to trza miec nogę jak ta lala :D Co wy tam po zdjęciach na n-k mozecie wiedzieć :O nie ma zadnego zdjęcia z girami :O kiedyś zrobię latem to zobaczycie :O kości i skóra do nieba :O Chyba zacznę pakować :D nabiore masy i jechana z koksem :D Te dżiny fajne :) tylko kieszonki z tyłu mogły by być mniejsze :) coś nie lubię jak mam kieszeń na udach :O Ale fason fajowy a jaki super kolor :) też lubię jasne :D Ty a one tanie z tego co widze :D kurde czasem to warto powalczyć :) Te bramudy to troszkę krótkie :) mi chodzi o taki do kolana ,wiecie nad rzepkę jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku kolorek to jest taki jasniutki blekitny, bardzo fajny i oryginalny :) mi kieszonki nie przeszkdzaja, jestem wrecz otwarta na takie nowosci :D jeansy niestety tanie nie byly, bo jak wczesniej juz pisalam to walczylam najpierw o nie na aukcji, ale tak sie tam dziewczyny zagalopowaly, ze ostatecznie poszly za cene wyzsza nawet niz w KUP TERAZ :o wiec ja je wzielam z opcji kup teraz :) te aukcje sa nieprzewidywalne :) ciekawe jak teraz bedzie z tymi rybaczkami co je licytuje, pewnie tez nie wygram, ale co tam chociaz cene troche popodnosze :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehee z tą ceną mnie rozbawiłaś :D hehehe:D A własnie miałam sie pytać i oczywiście zapomniałam :D twój "luby" daleko od ciebie mieszka ? Bo jak czasem piszesz ,ze wyjezdżasz do niego na łikend to jakby daleko :D boże jaka ja ciekawska jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku Kochana Ty moja :D Ty nie dosc, ze ciekawska to jeszcze ze skleroza :D juz Ci kilka razy pisalam, ze mieszka 70 km ode mnie :D :D jakbym sie uparla to bym i codziennie jechac mogla, ale brak czasu niestety :) praca, obowiazki w domku no nie ma lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to już szczyt sklerozy :O ale 70 kilosów to jest co deptać jak autobusem :O juz o kasie nie wspomnę :O Mój michu miał mieć robotę 70 kilosów dalej od domu i wyszła nie mała kwota na paliwo w ciągu miesiąca :O takze sie nie dziwię :O Tylko ,ze nasza lola to żre paliwo :O cysterna cholerna :O A nie pisałam ,ten mój starszy jedzie jednak do Biskupina :D wiesz na tą wycieczkę co was gwałciłam :D troszkę duzo kosztuje ale trudno to ostatnia z jego panią a fajna babka jest i mały sobie pozwiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze pociagiem :) kiedys jezdzilam autkiem, ale to nieoplacalny interes byl, bo paliwo drogie jak jasna cholera :D od autobusow staram sie trzymac z daleka, bo chorobe lokomocyjna mam :D w Biskupinie fajnie jest :classic_cool: bylam - to wiem :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz :classic_cool: masz prawko? :classic_cool: Moje chłopaki też mają tą chorobę :( dziwne bo w aucie to normalnie jest a w autobusie ciężko :( Nie wiem jak w pociągu ,bo jeszcze nigdy nie jechali :D Oglaałam o biskupinie folder na internecie i widziałam ,ze fajne atrakcje mają :) ta wąskotorówka jest fajna :) Jak byłam mała to mielismy w" mieście ":D wąskotorówkę :D to był taki szlak przyrodniczy :) pamiętam do dziś jak bociany widziałam na łące z żabami w dziobach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze mam prawko :D wspanialy ze mnie kierowca :classic_cool: kiedys chcialam robic tez na motocykl, ale potem plany mi sie pozmienialy :) mi w samochodzie tez jest niedobrze czasami :o szczegolnie jak ktos ma te choinki powieszone o jakims paskudnie mdlacym zapachu :o no zaraz mi sie wszystko cofa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK:) Od razu sorki za literowki ale wczoraj jak zapodalam sobie tipsy to dzis ciezko mi sie w nich pisze......nie wiem co mi strzelilo do glowy:P:P Chyba je jescze ukruce:P:P:P U mnie leje:(:(:( Ja tylko na chwilke tu wstapilam:P:P Milego dnia i weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) Angel eeee przyzwyczaisz sie do tipsiakow :) ja kiedys nosilam baaardzo dlugie i tak sie do nich przyzwyczailam, ze po sciagnieciu nie wiedzialam jak trafiac palcami w klawiature :D w pracy sie ze mnie smiali, ze jak stukam tymi tipsami w klawiature to mnie na wszystkich pietrach slychac :D u mnie pogoda tez nie za ciekawa :o tak jakos... ponuro i smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️:D Wiecie co :D usnęłam wczoraj przed kompem :O o drugiej w nocy się obudziłam :O miałam odciśnięty kant biurka na buzi :O matko nienormalna jestem :O hłe hłe hłe :D Misska no no no :classic_cool: z prawkiem mnie zagięłaś :classic_cool: jakby co mozesz być szoferem :classic_cool: :D Angel :D to jakie te pazurki długie masz ,że tak ciężko sie pisze :D Przyznam sie bez bicia ,ale ja nigdy tipsów nie miałam :D ale moja matka często sobie robi ,tylko ze coś nalewa ? jakiś wosk czy cos :O no nawet nie wiem jak to sie nazywa :D U mnie tez dzisiaj chłodno i słonka raczej nie użyczę :D ale nie pada jak na razie ,i niech lepiej nie pada bo bede uziemiona w chacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie niestety juz pada :( niecierpie takiej pogody 😭 Ryjku za szofera bardzo chetnie :classic_cool: uwielbiam prowadzic :D zasnelo Ci sie wczoraj mowisz :D u mnie taki zasypianie to norma, zasypiam doslownie wszedzie jak tylko poczuje, ze sen nadchodzi :D zasnelam na weselu, na imprezie sylwestrowej, a i nawet na imprezie techno :D nic mi w spaniu nie przeszkdza :classic_cool: a tipsy zalewa sie zelem lub akrylem :) jezeli nigdy nie nosilas to nie zakladaj, bo szkoda paznokci :) ja ze swoimi dlugo dochodzilam do ladu, tak mialam zniszczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ja ze swoimi nic nie robię i na razie nie mam zamiaru :D mam bardzo mocne paznokcie i nie widzę powodu by je czymś zalewac :D ani umacniać :D powiem wam ,że nawet nie maluję pazurków lakierem :D mam tylko pilnik i polerkę jakąs tam :D kiedyś kupiłam sobie biała kredkę jak jeszcze nie było tych zestawów do manicure francuskiego i użyłam jej góra dwa razy :D czasem lajsnę lakierem bezbarwnym ,ale też jak mi zawieje :D ju nie raz mi sie zdarzyło że lakier sie przeterminował a nie był użyty :O a w ogóle najczęściej malowidła mi sie przeterminują ,jakieś tam fluidy czy coś :D normalnie szkoda kasy na mnie :D Pamietam jak kiedyś kupiłam na wiosne taki fluid ,czy tam podklad nivea visage young :D i tylko raz go użyłam :D Tylko jakby pracowała to zapewne bym to używała częściej a tak w chacie to po co :D A z tym prawkiem to sobie wyobraziłam taką scenkę :D jedziemy maluszkiem :classic_cool: ty jako kierowca ,koło ciebie Angel morduje sie z pasami bo tipsy ma zadługie i boi sie je połamać :Dz tyłu za toba siedzi Phill ,nogi mi sięgaja do szyi i ciągle zagląda ci przez głowę i rozwala fryzurę ,przy okazji poucza jak masz jechać :D ty wkurwiona drzesz się ,żeby ci fryza nie rozwalał bo prostownicą męczyłaś sie cały ranek :D ja po drugiej stronie za Angel też giry przy szyi bo ciasno i zajadam rogaliki które sie cholernie kruszą :D oczywiście opiernicz i mnie nie omija ,za to kruszenie :D a miedzy mną a Phillem siedzi ściśnięta czekolada :D z lapkiem na kolanach wyszykuje zasięgu :D ściąga nową muzę :D ogólnie w maluszku jedne wieli hałas ,harmider i kołysanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek :D :D :D :D :D :D prawie sie poplakalam ze smiechu!!! :D :D :D jestem pelna podziwu dla Twojej wyobrazni :classic_cool: :D :D ja juz uciekam! milego weekendu! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie !!!!😭 zostałam sam 😭 To znak ,że czas przeczesać kłaki i na miasto wynocha :O to ide ,trza coś do żarcia kupić :O Miłego łikendu Miseczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na stronce Philla :D przekopałam całą :D i powiem wam ,że stronka zawiera treści erotyczne :D ważki bardzo mi sie podobały "ten teges ":D A ten kwiatuszek pierwsza klasa :) od razu widać ,że stronka poświęcona fotografii:D Bravo Phill :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór. Lepiej późno niż wcale. Ryjku jak chcesz to możesz zerknąć bo właśnie dodałem dwa nowe zdjęcia. Jutro jedziemy na wyprawę i może też się trafi coś ciekawego. Ale kurcze niegrzeczne jesteście. Na moment zostawić Was bez opieki i już kupowały:) Normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć :D Hm..musze poszukać strony z tym linkiem :D i kuknę :D A z zakupami to my sobie tylko dyskutowałyśmy :D taka kobieca natura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek20090
ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam sobie :D trawką bardzo ładna :) a i palmiarnia :) ładnie macie tam u ciebie :D a te nuty jak na pudełku od czekoladek :D czasem dają takie zdjęcia na pudełkach :D bombonierkach :D Mam kromale z sałatą ,pomidorem ,ogóraskiem ,jejem i szczypiorem :classic_cool: chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się pożegnać :D nie mam najmniejszego zamiaru usnąć kolejny raz przy kompie :D Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×