Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Heloł :D can you hear me :D Uf jak gorąco ,buch jak gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:):):)Oj.....ile mam znowu czytania:O Nie chce mi sie hehe:P Pozniej poczytam:) Weekend szybki mi zlecial, dzis jade sciagnac szwy,chcialam termin przesunac na jutro ale nie mozna i musze dzis jechac a tak sie zle czuje:/:/:/ Weekend mnie wymeczyl hehehe:P Jak dla mnie to tipsy sa dlugie, ja zawsze mialam krotkie paznokcie....zrobie fote i Wam pokaze hehehe:P:P U mnie tez dzis b.cieplo i sloneczko daje po oczach oid samego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok...ja mykam:P Porobie fotki jak bede miala aparat bo pozyczylam:P Hehehe mykam do szpitala....obym gdzies nie zemdlala bo fatalnie sie czuje:O Milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny :( dysk mi siada :( i wiatraczek mały tez robi bunt :( jak tak dalej pójdzie to nie będzie mnie kilka dni :( matko biednemu to zawsze w oczy :( Jakby co ..to wiecie :( kocham was :D i nie obgadujecie bo potem przeczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he wizja odłączenia od matrix\'a może być przerażająca Ryjku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa zycie bez netu moze byc trudne :D a ja sobie wlasnie spodnie kupilam :classic_cool: sliczne biale rureczki :classic_cool: kurde a mialam juz nic w tym miesiacu nie kupowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi :D jeszcze działa :D działaj malutki działaj :O 👄 wiesz że cię kocham 👄 mój komputerku 👄 :D Misska wiesz co :( boziu zakochałam sie :( nie wiem jak mam ci to opisac ,ale to była miłość od pierwszego wejrzenia :( zobacz sama :D http://www.allegro.pl/item629538107.html :D juz sobie wyobrażam jak one leżą na nodze :( matko po co to allegro :O tak mnie kusi by kupić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku sa sliczne! :) nie zastanawiaj sie tylko kupuj :classic_cool: na troszke przyjemnosci mozna sobie pozwolic ;) mam podobne tylko zamiast supelka mam taka mala klamre :) ale te co pokazalas sa ladniejsze od moich :) bierz je mowie Ci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryyyyyyyyyyyyyy--wieczor:D ryjku bardzo ladne te buciki:) Fasdon podoba mi sie ale kolor wolala bym jakis inny, jasniejszy, ja w sumie nie nosze czarnego koloru ani jako ciuszki ani jako buty:P ...i co,zakupisz je sobie?:) Nie mam juz szwow:D Teraz rehabilitacja ale sama mam ja cwiczyc w domciu, masc na blizny zakupie, mam ją silno wsmarowywac w to miejsce gdzie mi szyli...mam nadz.ze jakas masc mi pomoze bo to jest brzydkie:O No i za 3 badz 4 tyg.,jade znowu do szpitala na konbtrol i koniec!!! Ponad 2 m-ce mecze sie z ta reka:O:O:O Jeszcze troche jest przede mna ale juz blizej niz dalej konca:D hehe wiecie,ze pielegniarka,ktora rozcinala szwy nie zorientowala sie,ze mam sztuczne pazurki i koleznaka,ktora zajmuje sie robieniem paznokci tez nie zorientowala sie:P...tylko obie dziwia sie jak ja je sciagne bo sa na super gllue haha...jakos to bedzie:D Ok.wariaty....mykam spac:D Milej nocy zycze i snow slodkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) Angel :D Ty masz te pazurki na super glue? :D ja myslalam, ze zrobilas profeske, zel akryl i te sprawy :D co do masci na blizny to bardzo dobre sa CEPAN i CONTRACTUBEX :) najgorsze masz juz chyba za soba, wiec teraz ladnie cwicz raczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss dziendoberek:) Taaak,wiem wlasnie,ze te sa dobre, tzn.polecono mi je:) Dziekuje za dobre checi:) Fakt, najgorsze mam za soba ale ile to trwalo:O He he he he tipsy z salonu kosztuja 100 zl.i musiala bym az 3 godz.siedziec....to nie dla mnie....poza tym ja je sobie zapodalam sama dla siebie i na probe aby zobaczyc czy dam rade w nich co kolwiek robic......ja nosze soczewki i nie moge miec dlugich pazurkow, tymi co mam, ledwo co wyciagam soczewki z oka:O Musze przykrocic badz oderwac:P:P He hehe nooo sa na super gllllue:PZeby dobrze sie trzymaly:P Milego dnia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Angel :D no ja placilam ponad 100 zl za tipsy wraz ze zdobieniem, siedzialam 3 godzinki i chodzilam co 1,5 miesiaca na uzupelnianie :) wytrwala bylam wiem :D zreszta na nk na focie jednej chyba widac jakie mialam dlugie :) i w sumie przeszkadzaly mi nieco tylko w jednej rzeczy, ale... nie napisze tego glosno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalony:) A ja zarezerwowałem noclegi na czerwiec:) ale się nakręciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss ooo to musze luknac do Ciebie na NK:D philozoph urlopowac bedziesz sie wnet?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aniołku:) Wyrywam w Sudety i zaszyje się na dłuższą chwilkę w ciszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×