Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

He he no tak. Zapraszać do lasu, no no :) Jak chcesz to nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Phill czy to tak ladnie zapraszac mnie do lasu na lono natury ? :D ale co tam ja bardzo chetnie na spacerek popodziwiac przyrode sie wybiore :classic_cool: a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie zapraszam Cię na żadne figo fago:) Swoją drogą to są tam też żurawie, ale nie udało się podejść tak żeby zdjęcie zrobić:) Trzeba tylko pamiętać że od groma komarów:( Strasznie nas pogryzły:( Spadam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no ja mysle, ze masz czyste intencje :D :D :D a komary mi nie straszne :) rzadko mnie gryza, chyba moja krew nie jest zbyt smaczna :D ja jeszcze troche w robocie posiedze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Phill :D no moze sie boja, nie pomyslalam o tym :D za to ja sie boje os i szerszeni :( a szerszenie bardzo lubia mnie gonic, kiedy ja zaczynam uciekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lecą na \"wisienki\" :) Szerszenia też tam spotkałem:) Trzeba uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozliwe :D wszyscy mi mowia, ze moje wisienki wygladaja bardzo apetycznie :D kurde a ja szerszeni serio sie boje :( zawsze jak widze to zaczynam krzyczec i uciekac, a wtedy one za mna :( tym bardziej, ze jestem uczulona na jad, po ugryzieniu przez ose puchne masakrycznie :( to jedyne czego sie boje - osy i szerszenie :D :o ahhh i jeszcze wody sie boje, no zapomnialabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaaaaaaaa :D Hehehe mi bije dzis na dekiel, zaraz odczytam co naskrobaliscie:P.....caly dzien,dokaldnie od 10 rano bylam na sloneczku z perzwa okolo 30 min.na cosik do zszamiania i o 18.30 zeszlam ze slonca.......haha ciekawe czy bede mogla spac:P Nooo w koncu jakiegos kolorytu moja blada skora,cera nabanrala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss powaznie chcesz sobie cos tam dsac pod skore??? W sumie ladny jerst ten kolczyk co zapodalas wczoraj link...dlaczego Twoj facet nie chce sie na to zgodzic? ...moze chodzi o miejsce gdzie cjhcesz to dac?:D ....ja tez szerszeni,bąkow, os, pszczol itp.boje sie jak cholera.....wody tez:P:P:P witayjcie nowe pomaranczowe nicki:P ech...jak tu dziwnie bez ryjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou Angel! :D ale Ty to masz dobrze, caly dzien sie na slonku wylegujesz, a ja musze w robocie zapierdzielac :( powaznie, chcialabym takiego kolczyka :) mi sie podoba bardzo, zrobilabym albo na karku albo na palcu :) na palcu wyglada tak http://img30.imageshack.us/img30/760/piercingpalec.jpg moj facet nie chce slyszec juz o zadnych kolczykach i tatuazach :( nie ze mu sie nie podobaja, ale twierdzi, ze mam tego juz za duzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss -- ojjj ja pod czas cieplych dni nie pamietam kiedy lezalam sobie na sloneczku....zawsze pracowalam,a ze teraz nie pracuje to korzystam:)...no i spac mi sie chce przez to slonce:O hehehehe goliznie mowimy NIE wiec usuneli Twojego golego paluszka hehehehe;););) PS.Nie mam gadulca:(:(:(:( Podobno duzo ludzi nie ma gg:O masakiejros:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dobry Dzien 🌼 ooooo 1wsza:D Noooo dzis juz jest gadulec:) Hmmm ... po wczorajszym dlugim opalaniu pieka mnie udka i ramiona buuu :P.....dzis jest ostatni dzien ladnej pogody, pod wieczor maja byc burze wiec moze pojde dopiec sie hehehe;););););):) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Angel 🖐️ jestem pelna podziwu dla twojego rannego wstawania :D jak ja bym sie dziala w domku to nie wstalabym przed 12 :D no co Ty opowiadasz, ze ostatni dzien ladnej pogody :o przeciez weekendzik ma byc cieplutki i sloneczny :) ja jak sie przypieke na sloneczku to smaruje cialko kremem nivea :) dziala na mnie bardzo kojaco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he witam:) Miss (_)? Aniołku ? Ja się nie przypiekam na słońcu, za to wczoraj robiłem zdjęcia burzy :) ale czad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie miało dzisiaj padać, a tu lipa... ja nienawidzę siedzieć na słońcu, a teraz przy antybiotykach to nie bardzo... a ide dzisiaj do przedszkola i pewnie wyjdą na dwór... nosz miało padać! :D ostatni dzień wolnego... wracam do normalnego życia po 3 tyg, a już się przestawiłam na siedzenie po nocach :D i jeszcze sesja teraz... a co do zakupów to kupiłam sobie nowego kompa, więc dość owocnie :P i eleganckie jasne spodnie na sesję :D żeby nie było wątpliwości - wszystko czytam, jak zawsze :D pozdrowionka dla wszystkich i oby Ryjek szybko wróciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill dziekuje za herbatke :) foty burzy... pochwal sie :) musialy wyjsc niesamowicie! hej ho Czekoladko! 🖐️ no to ladnie sobie poleniuchowalas, az 3 tygodnie :D no wlasnie... Ryjeczku gdzie zes Ty? :( tesknimy! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph witaj:) Pochwal sie fotkami:D Uwielbiam ogladac,patrzec na burze:D Czekoladko witaj:):):) Missss oj...ilez mozna spac, ja zawsze po 7 rano wstaje tlyko dzis tak jaakos od razu do kompa poecialam jak goooopia:) Nooo u mnie ma byc dzis burza,deszcz i tak caly weekend ale byc moze pogodynka pomylila sie:P Kto mi pomoze lazienke malkowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooow super fotki!!!!!! Dobra ja mykam do miasta poki nie ma burzy.....milego dnia i weekendu zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×