Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Cześć :)ło ho załapałam się na herbatkę:)chyba jeszcze ciepła :D Phill a wiesz co ja wczoraj za buraka zaliczyłam ?:D Idę sobie z psem i małą koło parku ,idę sobie idę i patrze a tam na przeciw mnie gościu idzie z plecakiem takim wielkim ,matą do spania w namiocie (karimatą )i śpiworem :)i tak idzie ten gostek i coraz bliżej i bliżej ,i patrze i myślę ,"matko Phill idzie ":Oten się na mnie gapi ja na niego ,seta na buzi jak nic :O Ty ,ale on jak dwie krople wody do ciebie podobny :O matko stersa miałam takiego ,że hoho :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no nie kłam :D ale nawet wzrost by się zgadzał :Dmoże i waga bo nieco więcej od mojej:) Idę dzisiaj na policje złożyć zażalenie na dzielnicowego i z komendantem pogadać ,ze mną idą jeszcze dwie sąsiadki jako tyły (czyt .wsparcie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! Ryjek HWDP!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek - nasz "Człowiek demolka" ;) :):):) Ryjku "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" ;) A tak na poważnie to trzeba walczyć o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem tego zdania że o swoje trzeba walczyć ,a policji się nie boję w przeciwieństwie do nich :) Ja ci nie pisałam ,ale z piatku na sobotę znów nam zdemolowali auto :) mam dach przypominający kształtem wannę ,szyber dach jest wduszony ,prowadnice oberwane :) ktoś skakał po dachu ,więc auto nadaje się tylko do mechanika ,klepanie ,szpachel i malowanie ,albo sprzedać na części za bezcen :) ktoś chyba mnie nie lubi abo zazdrości tyle że nie wiem czego :) Jak policja bedzie się wymigiwała to mam lokalna gazetę która wychodzi co tydzień :) z miłą chęcią pogadam z panią redaktor :) ona mnie po rękach będzie całowała za to :) A Miski jak nie ma tak nie ma :) chociaż by znak życia dała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ryjku coś te mendy uliczne się rozszalały. Chyba będziemy musieli coś z tym zrobić. Kurcze takie straty prze nie cały miesiąc. Ta... Misskę to już ktoś zaanektował i zamiast wanny używa, a Czekoladkę dzieci pożarły. Cześć ich pamięci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) byłam na policji oczywiście dzielnicowy czasu nie miał ,za to ma do mnie przyjechać właśnie czekam na gada jednego :)on tam nic nie zrobi za pewne ,ale ja sobie poradzę ,potrzebuje tylko takiego pisemka od niego o tych cudach co sie dzieją na naszej ulicy i do gminy musze deptać z podaniem o założenie monitoringu na naszej ulicy ,resztą zajmie się policja już ja ich przypilnuję :D Nie powiem żebym była szczęśliwa z powodu rozwalonego auta ,mamy go dopiero rok a jego wartość można chyba w złotówkach policzyć :) Jak mieliśmy starego opla to stał nawet po 4 miechy na ulicy i nic ,nawet znaczka nikt nie chciał zapierniczyć:D Z Czekolada tak samo jak ty podejrzewam :D została brutalnie zjedzona przez maluchy ,ale jakiś chłopaczek się pokusił na naszą słodycz :D Misska ta cholera jedna no,muszę potem zobaczyć czy na gg przypadkiem nie wisi :D list miłosny jej prześlę :Doczywiście jako anonim :D Ciepło ,ciepełko na dworze .Moja mała już w domu :D wozi lalę w wózku ,bardzo ale to bardzo skrzypiącym wózku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D tesknil ktos? :classic_cool: kurde sorki, ale w pracy ostatnio gadac z Wami nie moge i tak bedzie jeszcze do konca tego tygodnia :( ale wynagrodze Wam to :D dzis jeszcze do lekarza ide po poludniu :( jak ja tego nie lubie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku :) Trzeba się z procą zaczaić i odstrzelić łeb przy samej dupie jak tylko spróbuje spojrzeć na autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jest nasza Miseczka :D ja tam czekam na ta nagrodę :D najlepiej jakby to był czek imienny z pustym polem do wpisania kwoty :classic_cool:się nie pogniewam za sumę z 5 oma zerami :D Phill co tam słuchasz,że ci ciary chodzą ?:D Ja bym sobie pod tym wodospadem postała :classic_cool: takie bicze wodne to ja lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ryjku jakieś 30m w dół. To już takie poważne bicze. Ale widoczek ładny. Oj słucham słucham. Tu jest muza. Ale to dla ludzi o mocnych nerwach bo przepełniona emocjami. http://cez1988.wrzuta.pl/audio/4prD76JS2yL/das_boot_original_soundtrack A ja już mam pełną ścieżkę dźwiękową i tam to dopiero jest. :):):) To się i ładuję jak akumulatorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek :D🖐️ Phill ja tam nie wiem czy to muzyka dla ludzi o mocnych nerwach :D na mnie jakoś uspokajająco działa :Dale ona chyba jest z jakiegoś filmu :) nie wiem jakoś mi się ten początek kojarzy :) Pierogi ruskie robię :D jak masz ochotkę to podnoś łapkę w górę zrobię więcej :D A teraz zapraszam na herbatkę i kruche ciasteczka maślane :D mmmm,ciasteczka maślane są najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim No na pirogi to zawsze, w każdej ilości :) Ta muzyka jest z niemieckiego filmu wojennego, ale kilka lat temu powróciła jako remix techno. Pewnie stąd ją kojarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to, że jest jako remix to wiem ,ale mi ona utknęła właśnie z jakiegoś filmu ,byc może to jest to co piszesz bo mój michu ogląda filmy wojenne ,o czasach 1i 2 wojny światowej wiec może stąd pamiętam .:) No to co trza lepić więcej pierogów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: Phill :D a jakie wynagradzanie by Cie zadowolilo? :D i skad wiesz jaka mam miseczke 😭 Ryjek Twoja propozycja z czekiem odpadla w przedbiegach :P chce pieroga 😭 a wogole Phill tak mi sie teraz przypomnialo, ze miales do mnie na kawe/herbatke/deser/ciacho w odwiedziny wpasc? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej jak to tak ?:(Ja bardziej tęskniłam od Philla :Oto chyba mi się należy nagroda :( Nie dam pieroga :O se zrób :O obrażam się 😭 I co to za kawki ,herbatki itp ?:O A tak w ogóle o chciałam się poskarżyć :( obcięłam sobie paznokcia przy siekaniu cebuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku nie dąsaj się :) Miss rozsypał mi się ten kontrakt do świętego nigdy. Ale kto wie. A co do rozmiaru to mam dobre źródła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no co Ty 😘 wynagradzac bede Wam obojgu przeciez :classic_cool: ale Phill ma wysmyslec jak, bo Twoja propozycja zostala odrzucona, wiec teraz jego kolej :D a wogole to Phill juz dawno obiecal mnie odwiedzic i chyba mysli, ze zapomnialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalne ,jak po żarcie to ryjka :O Dobra to ja może podam inna propozycję na nagrodę :Dpodaj mi tylko jedynie te sześć magicznych cyfr do dużego lotka bo 12 baniek jest do zgarnięcia:Dobiecuję ,że jak wygram to pojedziemy na Bora Bora a Phillowi wykupie karnet na dożywotnie wycieczki do krainy deszczowców :classic_cool::D Ide lepić te pirogi bo wcześniej nie zdążyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×