Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Nie będzie kurde bo sama mam corridę qrwa :O jest rzeź :Oale w sobotę ...w sobotę to kurde ..:classic_cool:wiesz nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomasować?:D A wiesz co ? Smarowałam tym aloesem tego bąbla i już mnie nie swędzi :D i mniejszy jest ,nawet byś śmiała powiedzieć ,że się goi :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żeby mi to było ostan raz :( bo więcej cie takimi ciasteczkami nie poczęstuję :( Ja sie przyłącze do kolegi pod ten prysznic :classic_cool:myju myju szuru buru macu macu :classic_cool:buzi buzi :classic_cool:eachh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mój byczek już jest :classic_cool:tralalalala:D A ty wyjeżdżasz w łikend do swojego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa juz jest :classic_cool: no jade jade dzisiaj wieczorkiem wyruszam :classic_cool: a Twoj byczek teraz na dluzej przyjechal? :D kurde a Phill to sie chyba teraz na kamienistej chorwackiej plazy smazy :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja wiem czy na długo :( ma niby znów jechac po niedzieli ,ale kiedy to nie wiem :( dzisiaj np,poszedł do roboty i za godzinę zadzwonił,że wróci chyba po nocy bo jedzie z szefem do jego córki do Wawy zawieźć kafelki do mieszkania :O czujesz to ?kurwa ode mnie do Wawy kafle wieźć ,ludziom się w dupach przewraca od dobrobytu :O Ty widzę też dzisiaj corridę będziesz robiła :classic_cool: Myślę ,że możemy życzyć Phillowi odcisków na pupie od tych kamieni:classic_cool: pewnie sie ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łona-żona
Boże znowu zbliża sie weekend , czas bedzie sie dłuzył jak makaron, znowu bede tęsknić, szukać sobie zajęć. Nie chce nawet wychodzic z biura. To smutne że dla innych weekend to frajda, czas spędzany razem a dla mnie to taki smutny , jałowy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska nawet nic nie gadaj ,jakby w Wawie kafli nie było :Oten jego szef już drugi raz w tym tygodniu jedzie a dzisiaj wzioł mojego micha jako parobka do noszenia chyba :O co za pierdolona robota :O Wczoraj był w robocie do 15 i zaraz musiał wsiadać w samochód i wracac do domu ,czujesz z nad morza do domu i jeszcze po robocie a przed wczoraj o 22 skończył robotę :O mówił ,że jak był pod domem to oczy mu się zamykały jak jechał taki był zmęczony :( ten debil mi męża wykończy qrwa :( A twój co narobił ,że ma karę :D Cześć łona żona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie ładnie :( weź go przez kolano i pasem po dupie potraktuj :Oalbo deską po głowie głupoty powybijaj :D Jaki skwarrrrr jezussssiie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje to samo ,jak skwierczy i jęczy :D pewnie wpadnie za kilka dni i powie matko jaki upał prawie się stopiłem ,ale zdjęcia mam za to boskie a Yerba Mate mnie trzymała na duchu i orzeźwiała:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mogę sie podłączyć do topiku ja też jestem w związku na odległość 9 lat temu musiałem opuścić rodzinny dom i nie mogłem zabrać ze sobą swojego kota strasznie za nim tęsknie wysyłam mu czasem kitikety i piszę listy moja mama mu czyta i mrucztmy sobie wieczorami ba skypie czuję że długo tak nie pociagnę rozważam powrót do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło - jesteś przyjęty:classic_cool: poruszyłeś mnie do cna :classic_cool: prawie mi łzy poleciały :classic_cool:albo to pot był ?:O nie wiem :O wiem jedno :classic_cool: nacierpiałeś się ,nasze ty biedactwo 👄 Misska widzisz jaki on jest ,jakby chcial to by cię nawet do podręcznego upchał a tak musisz na balkonie promienie łapać :(za karę niech mu się plery spieką :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×