Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A to z tą prędkością to nie doczytałam :O a nie mam tej gazety w domu :O no ale my już życia im nie wrócimy . Misska ja nie wiem ,ale jak u Phill jest pogoda to jak u ciebie nie ma ?:) na to wygląda ,że u nas pogoda a ty środku bez pogody :D Matko z córką jakie ja mam włosy od tygodnia :( jak diabeł wyglądam :( to przez tą pogodę wszytko ,z rana mgła ,zakapciocha a mi na głowie jeden lok i szopa jak afro :( a taka mam chcicę obciąć włosy na krótko :O ale michu powiedział ,że w piwnicy zamieszkam jak się zetnę :O i najgorsze :( mam pryszcza na poliku 😭 :O wygląda jak pieprzyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehehe Misska ja tam nie wiem ,ale czuję jakąś aluzję tudzież zaczepkę ze strony Philla w naszą stronę :classic_cool: pamiętaj Phill ,pamiętaj ,kto sie śmieje pierwszy ten się śmieje ostatni :classic_cool:jaka ja mondra jezdem :classic_cool::D Phill wiesz no ja bym na twoim miejscu do jakieś chłodni wskoczyła na moment :D nie mam dzisiaj ochoty na smażony bekon ,oł noł :classic_cool: więc uciekaj z tego słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie poproszę taką jesień ,bo muszę na nogach chodzić do szkoły i deszczowa jesień mi nie w smak :D Phill ja ci radzę ,masarnia to dobre miejsce dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostki lodu weź bo gorąco :DPhill cię będzie po rękach całować :Di oby tylko po rekach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy widzicie tą masakrę na główne stronie ?:O co to się stało ?:Ojak brzydko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest aż tak brzydko ,że musiałam wyjść na dwór :( Phill co nie widzisz ,czy jak ?:( szata graficzna na stronie głównej jest taka .....nieładna ? jak maszynopis wygląda :( brzydko kurde mole :( Z jakie przeglądarki korzystasz ,że nie widzisz ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konqueror albo firefox sporadycznie opera. Kurcze ja nie zauważyłem żadnych zmian. Ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym ci zdjęcie zrobiła ,ale mój aparat nie ma ustawionej ostrości i nic nie zobaczysz :O jest brzydko i co chwilę przez przypadek czy też przyzwyczajenia (chodzi o miejsce ) wciskam internautko zarezerwuj swój nick:D brzydko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja już tak rzadko się zapuszczam poza ten wątek że nie pamiętam jak to wyglądało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam przez explorera i jest prawie normalnie :D napisy sa ustawione tak jak były ,a tematy są na niebiesko ,nie ma opcji w tematach jak wchodzisz bezpośrednio na ostania stronę ,a przez firefox cała strona jest na czarno biało i wszystko jest napisane od lewej strony ,nic nie jest na srodku tak jak było :( chyba z tego explprera bedę wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
no wiesz, ja byłam w takim związku i widziliśmy sie 2 razy w miesiącu w porywach do 3 i mnie ciągle oszulkiwał. tak to trwało przez 13 miesięcy jak sie wszystko wydało a ja byłam taka głuia i we wszystko wierzyłam i teraz juz jestem ostrożna i bym teraz za moim chłopakiem wszedzie jechala nawet na koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka ze stażem
jestem w takim związku od 5 lat,zgodziłam się na to bo...potrzebowaliśmy kasy -mąż wyjechał...miał wyjechać tylko raz jeden kontrakt jeden rok...trwa ten rok do dzisiaj...jest ciężko bardzo ciężko i nie chodzi tu o codzienne problemy z dzieckiem czy rurą która pękła...chodzi o mnie bardzo trudno a wręcz wcale tego nie znoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż mogę napisać :( no szkoda mi cię zapominalska ,czasem tak bywa :( mam nadzieję ,że już nikt tak cię nie zrani :( jedno trzeba przyznać związki na odległość są trudne z wielu względów :( Mężatko ze stażem ,ty chociaż masz wiernego mężczyznę ,wiem ,że ci trudno ,trudno być samej sobie :( wszytko jest trudniejsze jak sie działa w pojedynkę :( ale taka sytuacja chyba nie jest na całe życie ,prawda ? Ja też nie miałam lekko :( ale jak nie ty i on ,to kto się postara by to przetrwać ?Trzymam za was kciuki :)ja masz ochotę czasem pogadać to zaglądnij do nas :) mniej będziesz myślała i towarzystwo będziesz miała ,możesz się wyżalić ,pośmiać ,podumać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pomarańczki i stałą ekipę. Życie jest ciężkie więc proponuję po herbatce na dzień dobry: (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho 🖐️ Phill dzieki za herbatke :D a wiesz wczoraj jednak zrezygnowalam z przyjazdu do Ciebie, bo o dziwo w koncu pogoda mi sie poprawila :) kurde a co to za zarowa na glownej stronie? malo zeza nie dostalam jak tu weszlam :o udziwniaja udziwniaja i zamiast lepiej to jest coraz gorzej :o po co udziwiniac cos co jest dobre? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no ale jak to nie wiesz? :o wchodzisz na glowna strone i dostajesz zajebistym niebieskim kolorem po oczach :D dlaczego Ty tego nie widzisz? :o ja uzywam firefoxa i widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×