Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Kurde już plackiem nie pachnie :( pewnie sąsiadka zajada go teraz :( i kawkę popija :(kurde ,kurde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Czekolada :D pewnie nas poczytuje i za chwilę wpadnie i napisze ,że tym razem je bułkę z dżemem :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda, ja jestem pierwsza :D Zaklepuje pierwsza!!!pierwsza z pierwszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej to by mnie rozgrzała wygrana w radiu rmf fm :classic_cool::D Podoba wam sie moja stopka ?::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchając twojej rady dotyczącej kropek ,postanowiłam dodać jeszcze dwie co by nie zabrakło :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam chciałam tylko napisać ,że ten wyżej to był podszyw wszechczasów:classic_cool: wiadomo wszem i wobec ,że ryjek ma w stopce coś tam coś tam... :classic_cool: Misska nie wiem z kim y pisałaś ,ale na pewno nie ze mną :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczo się zrobiło :classic_cool: tajemnicza cisza :classic_cool: w tajemniczy sposób wszyscy zniknęli :classic_cool:tajemniczy ogród :classic_cool:tajne akta :classic_cool:tajna skrytka :classic_cool: ....ups sory zapędziłam się :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tajemnicze zniknięcie :classic_cool: jest na to tylko jedno wytłumaczenie ,daj chłopu laptop a nie będzie ci dane skorzystać z dobrodziejstw kafe :classic_cool: Tajemnicze zniknięcie Misski,można tłumaczyć tajemniczym wyjazdem w tajemniczy rejon do tajemniczej osoby:classic_cool: Tajemniczy brak Czekolady można tłumaczyć tylko jednym ,dalej konsumuje tajemniczą bułkę z dżemem ,tajemniczo podśmiewując się pod nosem :classic_cool: Reszta osobników płci pięknej ,zapadła się w tajemniczą odchłań w tajemniczy i niewytłumaczalny sposób :classic_cool: Tajemnicze posty osobnika o tajemniczym nicku Philozoph zdają się być tajemnicze ,nic bardziej mylnego :classic_cool: wszak każdy z nas jest po trochu tajemnicą :classic_cool: Od razu napiszę :classic_cool: nie piłam ,nie brałam narkotyków ,nie paliłam trawy ani herbaty juz o kawie nie wspomnę :classic_cool: nie wąchałam kleju ,nie jestem na psychotropach :classic_cool: piszę opowieść sci-fi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja na polsacie będzie film "Tajemnice SS":D o ja cie ,muszę obejrzeć :D A Phill może mi tylko pozazdrościć bo nie ma telewizora :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Pomyliłam tytuł :D to było "Bunkier SS":D obejrzałam początek i usnęłam :Dtypowo wojenny film :Dz 2001 roku więc pewnie na osiołku jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę powiedzieć ,że nie bardzo mi się podobał ,nie wiem ,ale amerykańskie ekranizacje o wojnie sa jakieś takie ....ubarwione ? Wolę europejskie kino jeśli chodzi o filmy wojenne,czasów wojennych itp. Ten wczoraj leciał na polsacie film o WTC oczywiście łamerykański :( no nudy ,nudy i jeszcze raz nudy ,ciulowo odegrane role moim zdaniem ,zrobiła się z filmu rozczulająca opowieść o miłości kilku strażaków :( Fajne są filmy takie przeplatane wątkiem dokumentalnym . A ty co tam porabiasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela ,ach niedziela ,kto tak wcześnie was budzić się ośmiela ,to ja zgaga :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×