Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

druga! cha, cha, tego sie nie spodziewaliscie :D ale teraz pomecze was czesciej, bo skonczylam staz sorry, ze bez polskich znakow, ale jedna reka pisze, bo w drugiej oczywiscie trzymam jedzonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde w końcu :D co tam szamasz bułkę z dżemem czy chleb z pasztetem :classic_cool:bo wiesz my tu tylko kawior i winogrona zajadamy :D Gadaj jak tam po stażu ?:) W ogóle co tam u ciebie słychać ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułkę z pasztetem :D masz nosa Ryjku... :P ale szampana też lubie... sie z was zrobiły francuskie pieski :P po stażu ok, fajnie było, świetni ludzie, żal się zegnać, ale nie ma wyboru. no i do dzieci juz teraz staralam sie nie przyzwyczajac, bo i tak wiedzialam ze tylko dwa tygodnie bede... ale jedno to i tak juz prawie za bardzo polubilam... taki slodki Filipek, buziaki mi zawsze dawał :D 2,5 roku ma :))) a wasza pisanine to cala czytalam, codziennie :D takze jestem bardzo na biezaco :P Phill co zrobiles zusowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill biłeś się z zusem ?:classic_cool::D Czekolada to super staż miałaś :) i nawet małego adoratora złapałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właściwie to tylko naprawiłem płatnika. Ale męczyłem się dwa tygodnie z gadem. Czekoladko to trzeb sobie zafundować Filipka ;) A szampan to wery special okazja więc pij :) _\\/ _|_ Spóźniłaś się i babelki uciekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill może ci pomóc ?:DWszak żadna praca nie hańbi :D Czekolada albo ciociów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę pomóc ,ale Phill urodzi i będzie chwał :D Czekolada byś koledze pomogła :D a nie tylko chleb z pasztetem wcinała :D A gdzie Misska ?:O Łikend się jeszcze nie zaczął:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już my małego Philla wytresujemy ,będzie z Miską chodził na zakupy ,czekolada go podszkoli w nauce a ja go nauczę przeklinać i strzelać z procy :classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie !nie może tak mieć przeca to chłopczyk będzie ,Armagedon mu damy na imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W skrócie będziemy go nazywać Rozpierducha :Dhehe:D Rozpierducha choć na obiad 🖐️:D Rozpierducha co tam masz w pieluszce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada nie bój żaby ,ty będziesz od robienia chleba z pasztetem :D Rozpierduszek chono tu do cioci, kanapeczki zwierzaczki z pasztetem na ciebie czekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tipsiarą nie chcesz być ?:classic_cool:blachara =tipsiara =białe kozaczki :classic_cool: daleko ci kochana do ideału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobiliście mnie teraz i tym ideałem dalekim i ta dziewczynką :P chyba pójdę po pasztet, może chociaż pasztetem zostanę... i w dodatku ogrywaja mnie na kurniku cały czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×