Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dziendobrek :) Misska nic nie szkodzi ,ja byłam za ciebie :D konferencja trwała do 19 :D chyba byś nie miała ochoty ?:D Phill dziwne ,nie zauważyłam cię :Dgdzie byłeś ,bawiłeś się z dziećmi klockami w czasie zebrania ?:D A tak na serio to się nasiedziałam ,za wsze czasy :D ale nawet fajnie było ,ciekawe programy nauczania ,pani mojego starszego ma bardzo fajny program ,mam nadzieję ,że podziała na dzieci :) w większości to dobre zachowanie ,nauka szacunku do innych ,takie rożne różniste fajne sprawy z którymi rodzice na co dzień muszą sobie radzić i tłumaczyć dzieciom :) Kamyk z urwanym uchem został w domu :) sam zrobił lekcje ,pograł na kompie i kolacje sobie zrobił :D Straszy Damek także sam się obrobił :)Oczywiscie mieli w domu debatę pod moją nieobecność ,rozmowa tyczyła sie odszkodowania :D hehe dzieci :Dzaplanowali sobie ,że kupią sobie ścigacza :D a za resztę klocków lego :D hehe a to pewnie będzie kasa która ledwo na "waciki" im starczy :Da niech sobie snują plany :D Młody był szyty wczoraj bez znieczulenia ,ale nawet kropli łzy nie uronił :D takie zgagi mocne :D patrzył tylko na mnie a ja się tylko uśmiechałam i mu przytakiwałam jaki on dzielny :P :D a co trza podbudować młodego :D Najlepiej jak chirurg sie go pyta co sie stało młody ?:D a ten mu ,że przywaliłem z bani w słup :D gość pękał ze śmiechu :D a najlepsze było to ,że to go dziewczyny goniły :D hehe :D i to przed nimi uciekał i zaliczył bliski kontakt ze słupem :Dhehe ma powodzenie chłopak nie ?:D dzisiaj nie kazał sobie zakładac plastra na ranę ,żeby dziewczyny widziały jaki kolo z niego błeheheh :D:D:Dwiecie rana jak na wojnie :D Ach z dziećmi to zawsze tak kolorowo :D teraz się chyba nie dziwicie ,że szukam dobrego ubezpieczenia :D hłe hłe hłe :D Może się zastanowię nad czymś w stylu autocasco dla nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) ja tez jestem, tez mialam dzis sprawy do zalatwienia i praktycznie nie zalatwilam nic :o wiec poki co nie mam sie Wam czym pochwalic :( tylko sie nabiegalam :o Ryjek mysle, ze to autocasco to swietny pomysl :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem, poinformujcie mnie o tym ,że zostanę sama na topicu ,bardzo się boje zostawać sama,już tak więcej nie róbcie bo będę płakała :(aha bym zapomniała ,był pan listonosz i przyniósł przesyłke dla Philla coś tam pisało sex shop czy jakoś tak ,chciałam odebrać ,ale powiedział ,ze to dla dorosłych :(był jeszcze taki pan do Misski coś wspominał o badaniach ,nie słyszałam dokładnie bo przez judasza gadałam i patrzyłam jednocześnie ,ale mówił chyba ,że nazywa się dyskretny smyracz czy jakoś tak :( następnym razem mnie nie zostawiajcie bo widzicie nic nie mogę załatwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) he he może być i Tata :) Dobra bo ja za parę minut kończę pracę. Wolne do końca miesiąca:) A poza tym mamy z Małżowinką trzy latka dzisiaj :) Więc świętujmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska aj dont noł :( czy przyjedzie pan smyracz czy też nie :(a szkoda bo mówił ,że jest specjalistą w smyraniu :(ech...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palić mi się chce 😭łaj ?😭dlaczego jeszcze łapie czasem :( Phill co ty tu robisz ?Czemu nie jesteś z żonką ? Misska ty to zawsze masz zachcianki jak już jest po fakcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robię?? Naprawiłem rower, wykapałem się i właśnie ruszam z Małżowinką na romantycznie spontaniczny wypad na miasto :) Na zrazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wio chłopaku a nie tu z babami siedzisz plotkujesz :D udanej wyprawy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie gwiazdeczki ,proszę do mnie nie mieć pretensji ,jakby sie w domu grzecznie siedziało to i by sie smyracza zastało:classic_cool:ja już wiem co smyracz umie robić:classic_cool:a wy nie :D możecie mi zazdraszczać :classic_cool: Ps.Smyracz ma podobno dwóch braci :classic_cool:Łechtacza i Ubijacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska uważaj ,bo Łechtacz to niezłe ziółko :classic_cool:nazwa sama za siebie mówi :D Czekolada Ubijacz to fajny chłopak :classic_cool: jest dobry w ubijaniu jajek na kogel-mogel:classic_cool:lubisz kogel mogel ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Normalnie wymiękam przy Was :) Ja mam dzisiaj wolne i uciekam na działkę. Będę po południu, miłej zabawy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:classic_cool: Testowałam wczoraj Smyracza nie powiem dobrze smyrał :classic_cool::D A wiecie co ?:D Wczoraj spotkałam sie z kuzynką ,spacerowała z małą :) Kurcze, mała jak zawsze uśmiechnięta ,nic nie widać ,że po operacji jest :)uśmiech od ucha do ucha miała :) czasem zrobiła grymas jak zaczęła się bardziej ruszać ,to rana ja bolała :( wiecie ,miała przecinany mostek ,blizna będzie duża ,ale życie uratowane to najważniejsze :)miała dwie dziury w serduszku i wszystko zoperowali ,jest zdrowa jak rydz ,żadnych powikłań :)kurde jak sie cieszę :D Phill coś ostatnio się wylegujesz często :D jak nie w górach to w Chorwacji ,teraz na działeczce :D nie poznaję pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko ,nie tylko :( aż mężczyźni kochana ,proszę mi tu nie umniejszać chłopakom :( chłopaki to fajne stworzenia są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek pffff :o juz my z Czekolada swoje wiemy 🖐️ przestan ich bronic :( to TYLKO smyracz lechtacz i ubijacz :( TYLKO a nie az :P Ryjek cieszymy sie razem z Toba, ze z Malutka wszystko dobrze :) dzielna z niej Kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×