Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Phill ty weź sie w końcu zdecyduj co robimy chłopca czy dziewczynkę czy może od razu jedziemy po całości i parkę walimy :DJaś i Małgosia :D Czekolada cóż poradzisz ,ciężki jest żywot blachary a ty niestety nie dorastasz im do pięt :D czy ja również mogę dołączyć do szacownego grona pasztetów ?:D bardzo proszę ,lubię drobiowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jak słodko :D jestem w klubie pasztetów :D dziękuję Czekoladko 👄 pierwszy raz mam zaszczyt być w jakimkolwiek klubie :D potem to mnie czeka tylko klub seniora :D Phill nic nie mówiłeś ,że lubisz w plenerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano z rana :D ja bym się do klubu seniora już zapisała, ew. jakieś kółko brydżowe chociaż w brydża akurat grać nie umiem :D ale karty lubię... to jedyny sport jaki uprawiam... no i czasem szachy :P a propos sportu to muszę pochwalić chłopaków z żorskiej drużyny, którzy walczą dzisiaj o Mistrzostwo Polski w Baseballu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada nie wiem o jakich chłopakach piszesz ,ale niech tam ,życzę im wygranej :classic_cool::D Ja w karty to grałam z dziadkiem św,pamięci i tylko w wojnę :classic_cool: A w ogóle to,kto gra w karty, ten ma łeb obdarty .Tak powiadał mi dziadzio :D Phill czy twój w pis z 11.21 to reklama dobrej kawy tudzież herbaty ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek myśleć ,że Phill skopiować kawałek reklamy a tu zonk Ryjek sie pomylić :classic_cool:Phill być ,mieć ogniki :classic_cool:Phill wiedzieć co to ogniki ?:classic_cool: Ogniki to....yyyy...mmmmm...uuuuu....eeeee....Ryjek sam nie wiedzieć co to ,ale jak się dowiedzieć to Ryjek Philowi powiedzieć :classic_cool: Rozumieć co Ryjek pisać ?:D Dzisiaj Ryjek wpaść po południu na kolejny pomysł uwięzienia się przy kuchni :classic_cool:Ryjek gotować bigos :classic_cool:nie wiedzieć czemu Ryjek tak pomyśleć ,no ale cóż Ryjek to Ryjek wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku mam dla Ciebie jesień :) Dzisiaj już nie mam siły zrobić z tego tapety ale może jutro się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ,ale tom kolorowo tak jakoś dziwnie mi się skojarzyło z stanem przed kacem :Ooj Czekolada ,Czekolada ,ty się nam tak nie spijaj bo nie daj boże będzie Rozpierduszek namber tu to się pochlastamy z nadmiaru obowiązków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi vvv
Witam wszystkich! Mam pytanie - czy macie ze swoimi ukochanymi codzienny kontakt, czy czasem męzczyzna się nie odzywa przez kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho hello 🖐️ witaj Czekoladko 😘 normalnie buziak teskny :D ale sie usmialam czytajac te dwie strony co naskrobaliscie :D robicie Rozpierduche widze? :D czy Phill robi, a Ryjek pomaga? :D Ryjek no niestety glos nie naprawiony nadal, przyczyna nie znana, czekam, az sie w konuc ktos nade mna zlituje i naprawi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :)🖐️:D Jak wam minął weekend ?:)Bo mi fajnie:) Chce ktoś danio :D wołać bo zjem całe sama :D Oglądaliście może festiwal filmów dokumentalnych w sobotę ?:)a się uśmiałam przy tych skeczach miedzy ogłaszaniem wyników :Da najbardziej podobała mi się akcja z Chopinem :Dhehehe :D Będzie co oglądać :) fajnie bo lubię polskie kino a ostatnio mało fajnych filmów było :)w większości produkcji to a'la amerykańskie kino a ja lubię takie rzeczywiste ,nasze zwykłe :) Misska z tym głośnikiem trochę dziwne :) sam od się przestał działać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska no nie wiem może za bardzo na niego krzyczałaś i się obraził :Dnajwyższy czas się przeprosić :D Misska mam tu dwa takie linki :) powiedz mi co to jest ,dlaczego tak napisane to jest jakieś oszustwo chyba co ?zobacz. http://www.morusek.pl/ogloszenie/5807/-adorable-I-dobrze-pociagu-Husky-szczeniak-nowego-domu/ http://www.morusek.pl/ogloszenie/5878/male-slodkie-szczeniaki-Yorki-jest-gotowy-do-nowego-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogloszenia dziwne, pierwsze nie wiem czy to zart, ale drugie to dotyczace yorkow chyba wystawione przez obcokrajowca, ta osoba wystawia rowniez ptaki http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/ptaki/ogloszenie/79071-tych-dwoch-afrykanskich-papug-szarych-oferta-gryfice/ nie wiem czy te papugi sa wogole legalne w polsce? przy yorkach jest miejscowosc pruszkow, przy papugach gryfice, nr telefonu z kierunkowym +35 (?) zgadza sie tylko imie i nazwisko osoby wystawiajacej... podejrzane ogloszenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Phill :) No właśnie.Wczoraj ogladałam zdjęcia piesków do adopcji na różnych stronach i te ogłoszenie tak dziwnie napisane powtarza sie kilka razy nawet na gumtree z Wrocka ktoś ma yorki i ten sam styl pisania . A powiem wam ,że oglądałam wczoraj pieski bo pomyślałam ,że może ,może ,może weźmiemy jakiegoś przytulasa małego a michu mnie zagiął bo powiedział ,że nie chce małego psa :( ale dużego to tak :(były owczarki niemieckie szczeniaki koło mnie 3 miesięczne i on chce takiego :( no jak kurde :( nie ma miejsca przecież w domu :( z resztą ja bym tylko z psem wychodziła jak zwykle bo przecież dzieci nie uciągną takiego byka a on myśli chyba ,że pies sam się wyprowadza czy co :O Powiedział albo duży albo wcale ,to mu odpowiedziałam,że wcale :) kupie sobie kanarka i będzie mi świergotał do usranej śmierci :D już dawno miałam taki plan :D hehe To samo było z rybkami ,chciał rybki ,ale jak do opieki to mamusia kurde :O A jeszcze jedno :) za te adopcje się płaci czy co ?:) umowę się spisuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde Misska żeś pojechała :D nie mogę być gorsza :D Phill cześć kwiatuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh jaki fajny :) a wczoraj byłam na kasztanach z dziećmi :Dzbieraliśmy do worków bo otworzyli już skup :) troszkę kasy zawsze zbiorą i na wycieczki ze szkoły jak znalazł ;) Fajna tapetka :)prawdziwa jesień ,masz rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill eeee szczera prawde pisze, wszak foty widzialam :) Ryjek jezeli wyszukasz sobie pieska do adopcji z takich stron jak dogomania, czy ogloszenia na allegro albo tym podobne to bedziesz musiala podpisac umowe adopcyjna i wyrazic zgode na wizyte przed jak i po adopcyjna :) jezeli pieska bedziesz brala bezposrednio ze schroniska to juz roznie z tym bywa. teoretycznie powinna rowniez zostac podpisana umowa adopcyjna, ale nie wszystkie schroniska tego pilnuja, tym bardziej ze zalezy im na pozbyciu sie psiakow wiadomo :) jezeli chodzi o koszta to schroniska jakies tam koszta swoje maja, ale sa to tak zwane grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×