Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dzień na wszystko :) a teraz pora na małe co nieco ,więc proponuję draże kokosowe :D jest ktoś chętny ?bo widzę ,że danio nie podbiło waszych serc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Phill jak już tak bardzo (( dwukrotnie)) nalegasz to wezmę jedną figę :D Czy u was też jest tak gorąco ?:)matko z córką musiałam sie rozebrać :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) a u mnie wcale nie goraco, u mnie w sam raz :classic_cool: i prosze nie narzekac na piekna pogode, bo jak sie zepsuje to bedzie na Was :P mam paluszki serowo-cebulowe, kto chce kto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :)🖐️ A ja już po śniadaniu :)bułke z dżemem sobie zajadałam :D A lubicie zupę mleczną z bania i lanymi kluskami na słodko ?:Dkurde bo ja dzisiaj mam na kolację wyżerkę właśnie w tej postaci :Dhehe ale się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię serowo cebulowe ,ale czasem :P moge ewentualnie sie teraz poczęstować bo nikogo nie ma w chacie i nie będę nikomu chuchała śmierdzącym serem :D Zupa mleczna dobra jest :classic_cool: lubię też kaszkę manną na mleku z sokiem malinowym :classic_cool:jak w przedszkolu :D ale kożucha nie lubię ,blehh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss zjadłem śniadanko :) Teraz można chrupać :) Ryjku dobra zupka nie jest zła. Mam fajną wiadomość :) Od wczoraj mamy ziemię pod domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje Phill :)jest już miejsce na ognicho ,namioty itp:D Słyszeliście może o takim ubezpieczeniu gdzie możesz ubezpieczyc samochód i dodatkowo jest pakiet familijny jakby ubezpieczenie od wypadków w drodze ze szkoły ,w domu ,w pracy o ogólnie ? Bo będę miała dzieciaki do ubezpieczenia w szkole ,ale mój michu nie ma ubezpieczenia wiecie takiego w pracy z pzu chyba tylko w zusie i chciałam ich ubezpieczyć wszystkich a przy okazji mam teraz oc do auta do zapłacenia i myślałam ,że może jest taka opcja ,że bierzesz pakiety .Wiem ,że tak jest jak ubezpieczasz samochód (oc,itp)i możesz dobrac ubezpieczenie mieszkania ,domu ,wtedy podobno taniej liczą to drugie ubezpieczenie bo w pakiecie jest :)Słyszeliscie coś o tym ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ryjku każdy ubezpieczyciel ma jakąś taką ofertę. Ale to trzeba wydusić z nich jakie są haczyki i wybrać te która będzie Wam najbardziej pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się dzisiaj przejść i dowiedzieć :)czytałam gdzies w necie ,że te ubezpieczenia w szkole to masakra .najgorsze badziewie jakie zakłady ubezpieczeń oferują dla dzieci :) podobno np jak płacisz 50 zł na ubezpieczenie jest w normalnym pakiecie za 30 tyle że te 20 zł różnicy to narzuty i prowizje na rzecz szkoły ,chyba lepiej zapłacić 50 dyszek na ubezpieczenie i mieć pakiet kwotowy od takiej sumy a nie od 30 dyszek (choć pisze w szkole ,ze to od 50 :O)złodzieje jedne :O To się nazywa szczególne warunki dla szkół :O eche właśnie czytałam o tym :) Dobra tam mniejsza z tym ,tak się pytałam bo może się ktoś z was orientuje :) Mam dzisiaj a'la gołąbki :)w sosie pomidorowym zapiekane z serem :) nie dam wam ani jednego :classic_cool: wszystkie sama zjem bo bardzo lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku to nie dla szkoły:) To są tak zwane "obsługowe". Czyli dyrektor i ktoś z sekretariatu dostają za to żeby "współpraca była owocna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tylko tak ładnie ujęłam a wszyscy wiedzą o co chodzi :Oteraz połowa rodziców a może nawet i więcej ubezpieczają dodatkowo dzieci i wykupują im NW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też sobie można tłumaczyć A Misska co?Pewnie paluszki pod stolikiem po kryjomu chrupie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ona to sprytna jest. Zapyta się bo wie że przed śniadaniem nie wypada, a potem się schowa i chrupie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przylapaliscie mnie na goracym uczynku :( no chrupie te paluszki pod biurkiem caly czas :( glupio mi teraz niezmiernie :( chrupie przygryzajac brzoskwinia co kilka chwil i popijac herbatka zurawinowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam teraz jeszcze do tego zestawu jogurt wisniowy :( brzuszek nie powinien bolec no bo przeciez chcialam sie podzielic no chcialam, a to Wy nie chcieliscie :( a wogole to jest upal dzis - taki jak lubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho i juz, pierwszy wypadek szkolny :O mój młodszy zaliczył bliskie spotkanie ze słupem :O było szycie :O Matko dzisiaj mam wywiadówki :( aż nie chce mi się iść :( kto pójdzie za mnie ?:( Misska opanuj się z tym, żarciem :( chcesz mieć dupę jak stąd do Alabamy?:(daj lepiej mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie młody pojechał po bandzie:) Ryjku jak Ci się nie chce to nie idź. Przecież jeszcze nie ma miesiąca jak chodzą do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak powiem "nie kcem ,ale mószem ":(:D A może się podzielimy ?:(Phill pójdziesz do małej ,ja pójdę do młodszego a Misska pójdzie do starszego :classic_cool:Misska na 17 masz spotkanie sala nr 36:classic_cool:A my Phill na 16 mamy :( ubieraj się już ,włosy zrób ,makijaż i leć :(sala nr 2 Phill pamiętaj ,na dole przybudówka :(a potem skoczymy razem na browka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no przykro mi, ale nie dotarlam na ta wywiadowke :( no nie moglam dzis, bo na angielski lece i nie zdazylabym wrocic :( mam nadzieje, ze Twoj syn mi wybaczy, ze na jego wywiadowce nikt nie byl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×