Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja tam nie wiem jak się wasze chłopaki spisują ,ale mój to debeściak mówię wam :classic_cool:dlatego też tak zaciekle go bronię :D Właśnie Phill się leni gorzej ode mnie :(tak być nie może :( Misska a ty widziałaś co on napisał wyżej ?:( Że wymięka przy nas :(a ja myślałam ,że to twardnieje :P:Dlecz się pomyliłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobać mnie się to co się dziać z Phillem ,my się starać i starać a on wymiękać :(ja jeszcze nie mieć takiego przypadku :( chyba skoczę :D skaczę (((aaaaaaa....))):classic_cool: Beniu jest fajny :classic_cool: nóżka mi dygać przy Beniu :classic_cool::Doł je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie padłem ze śmiechu:) Wy chyba wszystkie trzy jesteście dzisiaj w potrzebie:) A swoją drogą to jest troszkę prawdy w tym że nie mam co robić:( Dzięki Bogu jest działeczka i trzeba się nią zająć bo w pracy taka bryndza że szok. Choć szykuje się jedna fajna rzecz. Mało dochodowa ale twórcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam padł ,oklapł 😭:D Phill no to jak masz ochotę to my ci dotrzymamy towarzystwa :D jeszcze będziesz prosił żebyśmy sobie poszły w trzy czorty :D A nie jarzę z tą działeczką ?:) Masz działkę ogrodową czy o ta pod domek ci chodzi ?:) Ja z góry (i z dołu )przepraszam jak zarzucę czymś sprośnym ,ale mam takie dni w miesiącu (nie ,nie nie PMS)i wówczas mózg mi sie lasuje :D Kurde jaki fajny komplet bielizny dzisiaj widziałam :classic_cool:ach...kurde musi być mój :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he zdaję sobie sprawę że to takie dni. Spoko. A jeśli chodzi o działkę to jest pod dom. Ale tam nic nie ma. Nic tylko las. I trzeba zacząć ją zagospodarowywać. Na razie przekopuje i przesadzam sosenki. Kurcze jak przyjechałem rano jak było pięknie. Cała polanka w pajęczynach a na nich rosa. Normalnie wszystko błyszczało w porannym słoneczku. A na przeciwko wysoki las i połacie wrzosów. No prześlicznie mówię Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super miejsce :) teraz pajęczyny i rosa to będzie nasz codzienny widok :) Jak nie masz co robic to możesz sobie szklarnie wybudować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, z przyczyn tech nie mogę założyć nowego wątku a pilnie potrzebuję inspiracji... PIESZCZOTLIWE ZWROTY do m.? moja lista kończy się prawie przy początku; Serduszko i Tygrysie... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to szkoda ,tylko tez cholera wie ,zanim zacznie się budowa to jakies demolanty mogły by rozwalić szklarnię :(może zrób sobie plan zagospodarowania przestrzeni wokół domu ,może jakiś ogród ? Do wyżej :D miłe zwroty :koteczku,misiaczku,cukiereczku ,mordeczko,(ryjek jest zarezerwowany :D)słońce ,serducho,najlepsze to chyba kochanie ;) jem spagetti :classic_cool:ochlapałam sie sosem na białej bluzce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk.. hmm, dzx z tymi buźkowymi to nawet nie będę eksperymentować... kiedyś mówiłam Pyszczku.. raz się przejęzyczyłam .. no i wyszło Pyszczydło - o Boże jakiego się wstydu najadłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, to aż się pochwalę; spłodziłam coś na tę nutę. 'Kochane Serduszko.. bardzo mocno, ciepło, pluszowo i różowo, na różne możliwe sposoby i te mnie możliwe również, kooocham Cię.' tak się wysiliłam na pretensje, że niby mało miętowa jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dokładnie robię :) Wyrównuję, przesadzam drzewka tam gdzie powinny, rozsiewam trawę, przenoszę wrzosy tip :) No i oznaczam sobie granice, położenie domu, zaplecza itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast tego ciepło i pluszowo dała bym po prostu gorąco lub szczerze :) Phill trawę siejesz ? przecież ci auta rozjadą wszystko ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotos może tak :"jesteś moim brakującym ogniwem ":D Nie ,ale na serio to co napisałaś to lekko przesłodzone już nie wspomnę ,że wygląda na wymuszone :( napisz coś od serca ,przecież do tego nie potrzeba rymów ,wykrzykników w kształcie serca :) napisz po prostu "kocham "co dziennie ,z rana czasem przed spaniem (jak nie mieszkacie razem ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Zimko brrrry :D ale chłodny poranek :D zostawiłam otwarte okno i kwiatki na podłodze mi zmarzły :Dchyba czas zamykać okna na noc :D ale słonko śmiało przebija się co raz mocniej :) piękny dzień się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka zdecydowanie nie zabraknie :) Właśnie mielę malabar, ktoś się podepnie pod kawę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :D🖐️ Cóż za pracowita niedziela ,nikogo nie ma na topicu ,cisza w eterze:D Czy Czekolada obcięła włosy ,czy mi się przywidziało ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×