Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Oj tam Phill to tylko 401 zdjęć :D a ja myślałam ,że ci ściana poszła w chacie i ją łatasz :D Czekolada nie wiem jak ci pomóc z brakiem energii i werwy :D ale pomyśl sobie może czasem warto tak bezczynnie posiedzieć bo już niedługo z tego co widzę to będziesz miała nadmiar pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku 6,5 godziny bardzo żmudnej i uczciwej pracy. Czekoladko ale mata i fiza są zapyliste. Ja wiem że mało kto je obecnie lubi, ale to jest kwintesencja wszystkiego co nas otacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill, bardzo możliwe, ale największy problem w tym, że mam do nadrobienia jakieś hmmm 9 lat? zgłoszę się do Ciebie na korki :D Niechęć do ruszania się już mi przeszła i biorę się za przygotowanie zupki w proszku :D z zielonej cukinii, z błonnikiem i witaminami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ją wzięła na te korki za sam błonnik ,który mieści się z tej zupce :DCzekolada ,na zdrowie ,serio :D Phill nie wątpie ,że była to żmudna i pracochłonna praca ,do tego uczciwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak tylko Was pospuszczam :) Czekoladko zupki z tytek są be. A swoją drogą jak Ci idzie zostawanie blacharą ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja takie zupki to tylko parę w roku, przysięgam :D zostanie blacharą dobrze mi idzie... dobrze... tylko jeszcze mam odruch wymiotny na widok białych kozaczków, ale jak tylko to pokonam to będę już do przodu :D właśnie szukam jakiś dobrych i tanich dyktafonów, gdyż stwierdziłam już, że na bank się nie rozdwoję :D a tak to będę miała wykłady nagrane, bo z nieswoich notatek nie potrafię się uczyć, a na dwóch kierunkach inaczej nie da rady. trzeba korzystać z wynalazków techniki, a dyktafon w telefonie chyba nie wystarczy :P i jeszcze chciałam się poskarżyć, że Ryjek mnie usunęła ze śledzonych osób 😭, ale ja ją też... i to już dawno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No białe kozaczki to ciężka próba :) Chociaż osobiście lubiłem Twój poprzedni wizerunek. A co do śledzika to ja sukcesywnie to blokuje. Masakryczny pomysł. A najbardziej rozbawiają mnie te kody do kasacji i wiadomości od i do adminów. Naiwność ludzka nie zna granic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubię swój poprzedni wizerunek, znaczy obecny, bo w sumie nic nie zmieniałam :D co do śledzika to usunęłam wszystkich i włączyłam w mozilli styl ukrywający tę ramkę co po nim została. jest w miarę ok :) a najlepsze wiadomości to te typu: "wklej to i wciśnij Alt + F4 a śledzik zniknie" fakt, w jakiś sposób to działa. w końcu jak się zamknie przeglądarkę to śledź znika :D i cholera znowu sobie zrobiłam ochotę na śledzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ktoś tu ostatnio podawała link do fajnego dyktafonu i w miarę taniego ,ale było to chyba z miesiąc temu i nie pamiętam :) Czekolada fajnie wygląda z nowym image:) tylko pliss Czekolada nie walnij sobie kurewsko różowego błyszczyka tudzież białej pomadki bo padnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam ,że biała szminka i wokół ust "obrączka" z czarnej kredki :Oa i nie zapomnij wyrwać wszystkich włosków na brwiach ,przeca każda "porządna "blachara musi mieć mega czarne łuki na" okami ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...JednaJedyna...
Witajcie dziewczyny :) I równie cieplutko witam tego jednego, jedynego rodzynka :) Oczywiście, przeczytałam to, co napisałyście, dziękuje za odzew :) Wiecie co, jak to mówią do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale czasem ma się dość, kiedy chcesz nawet o głupotach pogadać, a tu się okazuje, że nie ma z kim. Ja niestety jestem w takiej sytuacji i w tym tygodniu jedyną osobą, którą poświęciła mi baaardzo dużo uwagi był mój instruktor prawa jazdy... Nie mówię tu o moim chłopaku, bo on biedny zapracowany jak nie wiem i nie mam serca go jeszcze dodatkowo zamęczać, ale gdy potrzebujemy to gadamy dłużej, niż zwykle... Brakuje mi po prostu go, w takich chwilach, gdy chcę o czymś pogadać... A zapowiada się niestety na to, że nie zobaczę go już 3 tydzień z rzędu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu zaczynają się schody, bo... błyszczyka nie mam, białej pomadki tez nie ( to takie są?), a co do brwi... no właśnie miałam je trochę poprawić :D :D haha ale nie aż tak :D w ogóle mnie nie wspieracie w mojej zamianie w blachare... nic a nic :D chociaż Ryjek stara się przemycać pewne podpowiedzi... że niby mam tak nie robić, ale chodzi jej właśnie o to, żebym tak zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...JednaJedyna...
Przeprasza bardzo, miała być łapusia 🖐️ Dopiero się uczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte_
trwanie w rozłączeniu.. przy czym trwanie staje się coraz słabsze, a rozłączenie coraz silniejsze :( ciężko mi, bo kocham go a nie zobaczymy się dłużej niż pół roku... Z codziennością jakoś sobie radzę, ale zdarzają się chwile zupełnej pustki, w której nikt ani nic nie jest w stanie mi go zastąpic :( okropnie się boję tej rozłąki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...JednaJedyna...
Gdy wyjeżdżał za granicę na 3 miesiące ja też się bałam. Najbardziej tych chwil kiedy nadchodzi uczucie kompletnej bezradności, serce wyrywa się do niego i czuć to każdą cząstką ciała... Ale gdy te chwile przetrwamy, to damy sobie radę ze wszystkim. To bardzo umacnia, nie tylko związek, ale całą naszą psychikę, tak przynajmniej myślę. Latte - dasz radę i tak do tego podchodź. A później będzie tylko lepiej... Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "Pomarańczki" zastanawiałem się gdzie się podziewacie:). Cóż nie możemy zmienić Waszego losu ale możemy wesprzeć, podeprzeć itp. Jak czujecie taką potrzebę to lejcie smutkami aż ich zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludzie :)🖐️ Fajnie ,że nowa koleżanka wróciła do nas :) zawsze jedna osóbka więcej do pocieszenia ,pogadania i w ogóle fajnie :D Ja dzisiaj od 5 rano na pełnych obrotach :) musiałam zaprowadzić starszego syna na halę w nocy bo wyjeżdżał na zawody w zapasach :D Spoko kolo ,nie :D a droga raczej nie dla dziecka bo przez ciemny park musieliśmy iść kawał drogi a ja głupia baba nawet latarki nie wzięłam :O ale jakoś żeśmy doszli :)czekam właśnie na niego ,,bo powinien już wrócić :) a do Bydgoszczy aż pojechali :) Ciekawe czy medal będzie :D Kto ma ochotę na pyszne rogaliki pół francuskie ?:D mam całą masę rogalików ,od wczoraj się robiły "dochodziły "(jakie ładne słowo :D)w lodówce i tylko trzy razy były wałkowane :O ale pycha są i warto było czekać :) A wy co tam porabiacie kaczorki ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte_
Jakie miłe, ciepłe przyjęcie :D Bije od was pozytywna energia... Tak trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a jaką energią ma bić :) Ryjku nie chwaliłaś się że masz zapaśnika w domu. A walczy w stylu klasycznym czy wolnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz Phill nie wiem :Dważne że walczy i ma gdzie energię wyładować a najlepsze jest to bo już wcześniej chodził ,ale do innego klubu a gdy się dowiedział ,że michu za młodego też chodził na zapasy to się zapisał do trenera mojego micha :D tak się chłopak chce przypodobać tacie :Djuż tam nie wspomnę nawet ,że nie mógł przeżyć ,że tata miał medale i dyplomy no i dietę dostawał a mój Damek to pies na kasę dosłownie ,zabił by się za 1 grosz aby tylko gdzieś zarobić :D Pójdę z psem pod salę i poczekam na niego bo dalej go nie ma i trochę się już martwię .A pies sobie przy okazji pokopie w parku dziury :D Latte_u nas zawsze wesoło :D czasem to az za bardzo jak mi coś odbije to matko z córką :O aż wstyd czasem ,ale co kurcze będziemy się dołować jak można miło spędzić i poklika z fajnymi osobami :):D Dobra to idę bo już niedługo ciemność nastąpi :O a ja nie lubię być sama w parku w nocy :O a mój pies to dupa a nie obrońca ,naszczeka ,naszczeka a potem spierdziela gdzie pieprz rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo wesoło. Mamy Czekoladkę i Late ;) Imprezka się rozkręca :) Ryjku tak pytam bo ja jestem fanem zapasów. I bardzo boleję że nie ma jak pokibicować bo tylko naszych daremnych piłkarzy wszędzie pełno. Ale jak miałem telewizor i były transmisje z MŚ i olimpiady to wiernie kibicowałem. Podobnie jak wioślarzom, kajakarzom, szermierzom, lekkoatletom. Wiesz niech mały próbuje, a nuż widelec coś wywalczy. A poza tym będzie mógł mamę bezpiecznie po parku prowadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...JednaJedyna...
ryjekkk - mam nadzieje, że wyprawa do parku i z parku ze synem nie wymagała szczekania Twego psa :) Ja mam baaaardzo dobrą wiadomość, bo mój facet postanowił zrobić mi niespodziankę i zlądował mi do domu o 2 w nocy :) Jejku... Z tej radości, to nie wiedziałam co mam powiedzieć, a tak tęskniłam... Wszystko jest inne i zupełnie łatwiejsze, gdy on jest blisko... Życzę WSZYSTKIM udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ryjek, zdolnego masz synka :p pewnie ma przewagę nad rodzeństwem... znaczy nad bratem, bo dziewczyn to wiadomo że się nie bije :P czekoladka właśnie idzie gdzieś zabalować w ostatni wolny weekend :D ale nie za bardzo, bo kochana babcia ta jutrzejsza mszę zamówiła na 7 oczywiście :D trzymajcie się i miłego wieczoru wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Jedyneczko jak życie potrafi zaskoczyć (pozytywnie oczywiście) :) Czekoladko, Czekoladko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...JednaJedyna...
philozoph - oj tak, potrafi zaskoczyć. I życie i Damian :) Zresztą to już nie pierwszy raz, kiedy robi mi takiego typu niespodzianki, uwielbiam je :) A czy mógłbyś przybliżyć mi troszkę Twoją historię? Bo gdzieś wyczytałam, że mamy podobną. Z chęcią bym ją poznała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani muszę wam powiedzieć ,że w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w kategorii wagowej (((33kg))):classic_cool:Mój damek wywalczył srebrny medal :classic_cool: Czekałam parku tylko 5 godzin:O ale co tam nie :D Jedyna twój mężczyzna nazywa się Damian ?:) To zupełnie tak jak mój syn:DNie wiem jak twój partner ,ale patrząc na mojego syna to Damiany wielkie serce mają i dobre chłopaki są ,uczynne ,pomocne :) Młody przyjechał podniecony jak diabli :D pierwszy raz walczył z kimś z innej narodowości :) Phill oj zapasy to tak jakby w naszym mieście tradycja :) nie wiem czy kojarzysz Radosława Horbika ,który w zeszłym roku był na igrzyskach w Pekinie on z mojej miejscowości jest :) ale z tego drugiego klubu :D bardzo fajny chłopak z niego a jaka żonkę ma fajną :D No dobra idę dalej postać przy garach i poudaję że niby super mama jestem :Dto do później :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*uj morgen :* Cieszycie sie,ze jestem??:P hehehe wczoraj po 17h.stalam na swojej przemyskiej ziemi:D Uczucie trudne do opisania i jeszcze trudniejsze jest uczucie tesknoty za "moja holandia" bo szczerze piszac mam ochote tam wrocic:P Jednak czlowiek jak sie zzyje z ludzmi to ciezko jest sie rozstac ale......powroce tam jeszczez:D No i co jest najlepsze nie powiedzialam w domu,ze wracam i wczoraj jak podjecyhalam taxi pod dom to rodzina nie mogla wyjsc z szoku,ze to ja :)Kurczaczki ... nie moge teraz poczytac co tam bylo u Was ale nadrobie zaleglosci przedzej cxzy pozniej:D Jak dam fotki do kompa to pokaze Wam jak pracowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×